Natalna karta

Horoskop, numerologija, kolačići sudbine, proroci, razni testovi i zanimljivosti.
User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80656
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7236 times
Been thanked: 11710 times
Status: Online

Re: Natalna karta

Post by spacebound » 14 Dec 2019, 20:35

Venera wrote: 14 Dec 2019, 19:56
spacebound wrote: 14 Dec 2019, 18:42 natalna karta
Vladar tvoje natlane je Pluton I suvladar Mars ; Pluton je planeta transformacije , ali je u svom znaku, znak Skorpija ; iali cu vise analizirati Marsa, jer je licna planeta: tvoj Mars je u Vagi, nisi agresivna, trazis balans, tvoj Mars u Vagi nije kao Mars u vatrenim znakovima , nije buccan, ne zli biti u centru paznje u javnom zivotu ; Zene u znaku Marsa zele takve msukrace, mastaju o njima, ali to nije garancija da ce se desiti takav’ Tvoje polje braka je u Biku, a tvoj suprg je Bik ( vec sam primjetila ovo kod sebe I kod moje prijaltjeice) , a 7 polje Bik je jako stabilno, materijalizirano polje , puno strljenja , a imas Saturn u prvoj kuci, a to je planeta restrikcija, a li iste mogu prevazici radom na sebi , a radom na sebi , uporsnoti ces dozivjeti pozitivne rezultate , a kod Saturna je to sporo; Mislim da je tebi Satun dao prizemljenost , narocito u zaradjivanju novca ( Uran 2 polje) I polje rada je zadovoljavajuce jer imas Jupiera u 5 polju I pravi trigon sa Mjesecom , znaci zaradjivanje nece biti problem; vladar 8 kuce je takodjer u 2 kuci ( Rak 8 polje, Mjesec 2 polje) * kuca je kuca novca, nije zradjen novac, vec novac od drugih ( pomoc od drugih ).
8 polje je I polje seksa, mislim da je tvoje polje u znaku Raka, znaci traziskonstatnu paznju partnera , posesivno se odnosis prema njemu ; seks kod tebe nije moguc bez dubokh emocija
Kod tebe je u zivotu prioritet kosntantog rada na svom unutarnjem svijetu , jer ima stelijum u 12 kuci , vjerovatno ti treba vise vrmen da provaris vanjske faktore, vlro ti je vazan posao ( imas odlicne postavke planeta na MC) na kojem cs imati uspjeha ; Brak ti izlgeda stabilan, I ali svoj sksulani zivot ne ispoljavas van kuce, mislim da cak ni javno u durstvu npr. Ne milujes muza I druge sitnice. Kod tebe je sve iza vrata u vezi seksa.

reci gdje sam zabrljala :hihi
Fulala si u vezi toga kakvog muskarca zelim, ne zelim bucnog niti istaknutog, ni sama nisam takva.Ne volim privlacit paznju.I glava mi je uvijek u oblacima kakva prizemljenost :D.
Sto se tice seksualnosti, sve tacno.Jednom smo negdje o tome pisali, sto se tice svih ostalih ja sam frigidna, aseksualna.Tu stranu mene zna samo partner.Ljetos se sestra iznenadila kad smo nesto pricale na tu temu.Rece da nikad ne bi rekla da sam takva, da imam ogroman libido i volim svasta :ooo
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Natalna karta

Post by Venera » 14 Dec 2019, 20:42

spacebound wrote: 14 Dec 2019, 20:35
Venera wrote: 14 Dec 2019, 19:56

Vladar tvoje natlane je Pluton I suvladar Mars ; Pluton je planeta transformacije , ali je u svom znaku, znak Skorpija ; iali cu vise analizirati Marsa, jer je licna planeta: tvoj Mars je u Vagi, nisi agresivna, trazis balans, tvoj Mars u Vagi nije kao Mars u vatrenim znakovima , nije buccan, ne zli biti u centru paznje u javnom zivotu ; Zene u znaku Marsa zele takve msukrace, mastaju o njima, ali to nije garancija da ce se desiti takav’ Tvoje polje braka je u Biku, a tvoj suprg je Bik ( vec sam primjetila ovo kod sebe I kod moje prijaltjeice) , a 7 polje Bik je jako stabilno, materijalizirano polje , puno strljenja , a imas Saturn u prvoj kuci, a to je planeta restrikcija, a li iste mogu prevazici radom na sebi , a radom na sebi , uporsnoti ces dozivjeti pozitivne rezultate , a kod Saturna je to sporo; Mislim da je tebi Satun dao prizemljenost , narocito u zaradjivanju novca ( Uran 2 polje) I polje rada je zadovoljavajuce jer imas Jupiera u 5 polju I pravi trigon sa Mjesecom , znaci zaradjivanje nece biti problem; vladar 8 kuce je takodjer u 2 kuci ( Rak 8 polje, Mjesec 2 polje) * kuca je kuca novca, nije zradjen novac, vec novac od drugih ( pomoc od drugih ).
8 polje je I polje seksa, mislim da je tvoje polje u znaku Raka, znaci traziskonstatnu paznju partnera , posesivno se odnosis prema njemu ; seks kod tebe nije moguc bez dubokh emocija
Kod tebe je u zivotu prioritet kosntantog rada na svom unutarnjem svijetu , jer ima stelijum u 12 kuci , vjerovatno ti treba vise vrmen da provaris vanjske faktore, vlro ti je vazan posao ( imas odlicne postavke planeta na MC) na kojem cs imati uspjeha ; Brak ti izlgeda stabilan, I ali svoj sksulani zivot ne ispoljavas van kuce, mislim da cak ni javno u durstvu npr. Ne milujes muza I druge sitnice. Kod tebe je sve iza vrata u vezi seksa.

reci gdje sam zabrljala :hihi
Fulala si u vezi toga kakvog muskarca zelim, ne zelim bucnog niti istaknutog, ni sama nisam takva.Ne volim privlacit paznju.I Hanijeva sandzacka glava mi je uvijek u oblacima kakva prizemljenost :D.
Sto se tice seksualnosti, sve tacno.Jednom smo negdje o tome pisali, sto se tice svih ostalih ja sam frigidna, aseksualna.Tu stranu mene zna samo partner.Ljetos se sestra iznenadila kad smo nesto pricale na tu temu.Rece da nikad ne bi rekla da sam takva, da imam ogroman libido i volim svasta :ooo
pa to sam rekla, ne zelis bucnog i nametljivog msukraca :jutarnja

npasiala sma da ne volis privlaciti paznju :jutarnja

pa da, kod tebe je seksulani zivot pod velom tajne :ok

ne znma, kako ljudi mogu zakljciti kakav je neciji seksulani zivot bez price o seksu :hm ja nikad n odnosim zakljucke o nekome kakv je u seksu dok ne upoznam osobu i pricamo o tome :ok drugo, vazna je seksulana kompatibilnost sa partnerom , jer svi imam razlicit seksulane stilove :srce :srce

eh sad, i ja mogu reci za sebe da imam ogrooman libido, jer mi to i natlan karta kaze , ali mozda netko ima jos veci od mene :D.
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80656
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7236 times
Been thanked: 11710 times
Status: Online

Re: Natalna karta

Post by spacebound » 14 Dec 2019, 20:50

Venera wrote: 14 Dec 2019, 20:42
spacebound wrote: 14 Dec 2019, 20:35

Fulala si u vezi toga kakvog muskarca zelim, ne zelim bucnog niti istaknutog, ni sama nisam takva.Ne volim privlacit paznju.I Hanijeva sandzacka Hanijeva sandzacka glava mi je uvijek u oblacima kakva prizemljenost :D.
Sto se tice seksualnosti, sve tacno.Jednom smo negdje o tome pisali, sto se tice svih ostalih ja sam frigidna, aseksualna.Tu stranu mene zna samo partner.Ljetos se sestra iznenadila kad smo nesto pricale na tu temu.Rece da nikad ne bi rekla da sam takva, da imam ogroman libido i volim svasta :ooo
pa to sam rekla, ne zelis bucnog i nametljivog msukraca :jutarnja

npasiala sma da ne volis privlaciti paznju :jutarnja

pa da, kod tebe je seksulani zivot pod velom tajne :ok

ne znma, kako ljudi mogu zakljciti kakav je neciji seksulani zivot bez price o seksu :hm ja nikad n odnosim zakljucke o nekome kakv je u seksu dok ne upoznam osobu i pricamo o tome :ok drugo, vazna je seksulana kompatibilnost sa partnerom , jer svi imam razlicit seksulane stilove :srce :srce

eh sad, i ja mogu reci za sebe da imam ogrooman libido, jer mi to i natlan karta kaze , ali mozda netko ima jos veci od mene :D.
Nisam te onda dobro razumjela, mislila sam da si napisala.da zelim muskarca koji je suprotnost meni.
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Natalna karta

Post by Socrates » 14 Dec 2019, 20:52

Niko ne zna k'o briga potvrditi sta čovjek piše o sebi, i onda na osnovu toga tvrditi da je stručnjak u horoskopu.
. . . . . . . . .

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Natalna karta

Post by Venera » 14 Dec 2019, 21:00

spacebound wrote: 14 Dec 2019, 20:50
Venera wrote: 14 Dec 2019, 20:42

pa to sam rekla, ne zelis bucnog i nametljivog msukraca :jutarnja

npasiala sma da ne volis privlaciti paznju :jutarnja

pa da, kod tebe je seksulani zivot pod velom tajne :ok

ne znma, kako ljudi mogu zakljciti kakav je neciji seksulani zivot bez price o seksu :hm ja nikad n odnosim zakljucke o nekome kakv je u seksu dok ne upoznam osobu i pricamo o tome :ok drugo, vazna je seksulana kompatibilnost sa partnerom , jer svi imam razlicit seksulane stilove :srce :srce

eh sad, i ja mogu reci za sebe da imam ogrooman libido, jer mi to i natlan karta kaze , ali mozda netko ima jos veci od mene :D.
Nisam te onda dobro razumjela, mislila sam da si napisala.da zelim muskarca koji je suprotnost meni.
tvoj Mjesec je takodjer zemljani znak, ti volis msukraca koji ce ti pruziti sigurnost

npr. ja volim muskrace koji su "upadljivi" svojim ponasnajem, govorom u javnom zivotu , ali na jedan rafiniran nacin, ali da prste energijom , ali da su u seksu senzulani, i da mogu dugo izdrzati, da vole posvetiti paznju zenskom tijelu , kod mene je Mars u Lavu , plus on je smjesten na kraju 7 polja i ide ka 8 polju seksa, sto znaci , seks mi je opsesija ( to niej bilo tsko zakljciti) :hihi
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Natalna karta

Post by Venera » 14 Dec 2019, 21:02

Socrates wrote: 14 Dec 2019, 20:52 Niko ne zna k'o briga potvrditi sta čovjek piše o sebi, i onda na osnovu toga tvrditi da je stručnjak u horoskopu.
:hm
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

bRoot
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3993
Joined: 12 Nov 2019, 19:27
Been thanked: 25 times
Status: Offline

Re: Natalna karta

Post by bRoot » 15 Dec 2019, 00:11

Image
now do me bby :o
što duže i što detaljnije
ne štedi me Image
Take a walk on the wild side,
the animal side...Image

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Natalna karta

Post by Venera » 15 Dec 2019, 00:14

RootBig wrote: 15 Dec 2019, 00:11 Image
now do me bby :o
što duže i što detaljnije
ne štedi me Image
sutra :ok
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Natalna karta

Post by Nice try » 15 Dec 2019, 10:12

Venera wrote: 14 Dec 2019, 16:13
Nice try wrote: 14 Dec 2019, 15:57 Šta si novo naučila od prošli put :oo
astro_w2gw_alma.38833.27364.jpg
Za neku planetu si mi rekla, nekad ranije, da mi ima mnogo uticaja i da mi se zbog toga događaju promjene u životu.
Nešto tako sam se i uvjerila, promjene na više polja. Nije negativno, ali jeste stresno.
Mars u Raku, svoju energiju i paznju mnogo dajes poridici , i mislim da je tvoj suprug porodicni tip muskaraca :ok
Interesantno, imas 5 MAras u 5 kuci, to je kuca zabave i seksa prije braka, mozda si immala intersantna isksutva prije braka i sadasnjim suprugom :ok
Uran u 8 kuci, nemas tabue ka seksu, volis ekperemntirranje , a mozda si vec probala i tantricki seks :ok

Najjaci utjecaj imaju planete najblize AC i MC , ti iimas Mjesecu 10 polju, iako nema aspekt na MC , a Mjesec je planeta kretanja , nestabilnosti, poput mejsecjevih mmjna, zato ti karijera nije stabilna , ali Stijelac 10 polje, njegov Jupiter je u 4 polju, to je domicilno polje , polje kuce, a Jupiter pravi opoziciju sa Mjesecom , iako je opozicija, to nije eksluzivno los aspekt, ali si jako optimistnvog ponasanja, jubazna prema svima

Vladar 2 polja Bika, je Venera u 7 polju, tebi je brak doprinjeo materijalnom bogacenju

Mislim da si jako pricljiva osoba , ako ja :p

Da li te nesto konkretno interesira :srce :srce

da dodam, valadr tvoje natlane je Neptun ( podznak Ribe ) u tradicionnalnoj astorlogiji Jupiter ; Npetu j u 9 polju ; ti zelis otici negdj daleko :ok
Hvala. Jesam te mrvicu namučila, ali ti voliš oko ovoga :pusa
Tu je to :hihi ako i nisi nešto tačno rekla, jeste na neki drugi način.
Za putovanja, tačno. Stalno bih negdje išla :D.
Pričljiva,uuuu :oo
Ono gore, pri vrhu, neću komentarisati :ooo

Ozbiljno su me zanimale samo ove periodične promjene. Kada mi se pola života pretumba. Ali izgleda da sam osuđena na to.
Svaka promjena nije loša, ne volim da je sve jednolično, ali nisam više u godinama kada to mogu prihvatiti pucketajući prstima.
Hvala,dušo :pusa
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

Yenna
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3944
Joined: 24 Nov 2019, 15:12
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Natalna karta

Post by Yenna » 15 Dec 2019, 10:21

RootBig wrote: 15 Dec 2019, 00:11 Image
now do me bby :o
što duže i što detaljnije
ne štedi me
Venera u skorpiji i to u 1.voj kuci...oho... :obrve
Mars u Lavu...imamo poprlicno sličnosti.
Kvadrat Ve i Marsa, isto.
Elem. Venera ce ti to detaljno.
Opasan po žene 🙂

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Natalna karta

Post by Venera » 15 Dec 2019, 10:47

Yenna wrote: 15 Dec 2019, 10:21
RootBig wrote: 15 Dec 2019, 00:11 nk
now do me bby :o
što duže i što detaljnije
ne štedi me
Venera u skorpiji i to u 1.voj kuci...oho... :obrve
Mars u Lavu...imamo poprlicno sličnosti.
Kvadrat Ve i Marsa, isto.
Elem. Venera ce ti to detaljno.
Opasan po žene 🙂
Yenna, pogledja mu Mjesec , i on je u Skorpiji , jasta je nego opasan u seksu :rumenko ali to moze znaciti da je i "naporanog karaktera" i naprasitog karaktera :hm
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
MrH
22 bez glave
22 bez glave
Posts: 22430
Joined: 07 Oct 2019, 21:24
Has thanked: 1654 times
Been thanked: 1355 times
Status: Offline

Re: Natalna karta

Post by MrH » 15 Dec 2019, 10:54

Venera, hvala jos jednom :srce
11/11/22

Yenna
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3944
Joined: 24 Nov 2019, 15:12
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Natalna karta

Post by Yenna » 15 Dec 2019, 10:55

Venera wrote: 15 Dec 2019, 10:47
Yenna wrote: 15 Dec 2019, 10:21

Venera u skorpiji i to u 1.voj kuci...oho... :obrve
Mars u Lavu...imamo poprlicno sličnosti.
Kvadrat Ve i Marsa, isto.
Elem. Venera ce ti to detaljno.
Opasan po žene 🙂
Yenna, pogledja mu Mjesec , i on je u Skorpiji , jasta je nego opasan u seksu :rumenko ali to moze znaciti da je i "naporanog karaktera" i naprasitog karaktera :hm
Vidim konjukcija mu je.
I Asc mu u Sco. Imamo dosta sličnosti :hihi samo je moja Ve ostala u 12toj.
:hihi

Ve90Ma imam i ja. Njemu mars kvadrira citav ovaj stelijum. :lupa
A izgled mu je bas Marsa u Lavu :rumenko

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Natalna karta

Post by Venera » 15 Dec 2019, 10:57

mrH wrote: 15 Dec 2019, 10:54 Venera, hvala jos jednom :srce
tako si ljubazan mrH :ok :rumenko :pusa :srce :srce
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Natalna karta

Post by Venera » 15 Dec 2019, 10:59

Yenna wrote: 15 Dec 2019, 10:55
Venera wrote: 15 Dec 2019, 10:47

Yenna, pogledja mu Mjesec , i on je u Skorpiji , jasta je nego opasan u seksu :rumenko ali to moze znaciti da je i "naporanog karaktera" i naprasitog karaktera :hm
Vidim konjukcija mu je.
I Asc mu u Sco. Imamo dosta sličnosti :hihi samo je moja Ve ostala u 12toj.
:hihi

Ve90Ma imam i ja. Njemu mars kvadrira citav ovaj stelijum. :lupa
A izgled mu je bas Marsa u Lavu :rumenko
da, da, kod njega je izrazen high drive , Mjesec venra i MArs u sektoru emocija i fizike :rumenko

ma on je moderna verzija Kazanove , jer njega ne intresira karijera ili nesto ozbiljno , ne znam za kasnije, on j emlad :hihi

ima puno konjukcija i kvadrata , to bas nije lagana natalnakarta , iziskuej puno rada na sebi :D
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Yenna
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3944
Joined: 24 Nov 2019, 15:12
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Natalna karta

Post by Yenna » 15 Dec 2019, 11:05

Venera wrote: 15 Dec 2019, 10:59
Yenna wrote: 15 Dec 2019, 10:55

Vidim konjukcija mu je.
I Asc mu u Sco. Imamo dosta sličnosti :hihi samo je moja Ve ostala u 12toj.
:hihi

Ve90Ma imam i ja. Njemu mars kvadrira citav ovaj stelijum. :lupa
A izgled mu je bas Marsa u Lavu :rumenko
da, da, kod njega je izrazen high drive , Mjesec venra i MArs u sektoru emocija i fizike :rumenko

ma on je moderna verzija Kazanove , jer njega ne intresira karijera ili nesto ozbiljno , ne znam za kasnije, on j emlad :hihi

ima puno konjukcija i kvadrata , to bas nije lagana natalnakarta , iziskuej puno rada na sebi :D
Slazem se s tobom.
:hihi Neću svoju kartu ni postavljati.

User avatar
Nora Ibsenova
Čovječje vrste kći
Čovječje vrste kći
Posts: 18989
Joined: 16 Aug 2019, 20:40
Has thanked: 798 times
Been thanked: 1021 times
Status: Offline

Re: Natalna karta

Post by Nora Ibsenova » 15 Dec 2019, 11:07

Hajte mene :mogul
"Izvini ja sam ko s marsa pala inace." Skin

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Natalna karta

Post by Venera » 15 Dec 2019, 11:13

Nora Ibsenova wrote: 15 Dec 2019, 11:07 Hajte mene :mogul
hajde , dok sam jos u kuci :ok
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
MrH
22 bez glave
22 bez glave
Posts: 22430
Joined: 07 Oct 2019, 21:24
Has thanked: 1654 times
Been thanked: 1355 times
Status: Offline

Re: Natalna karta

Post by MrH » 15 Dec 2019, 11:16

Cupe tefteri!!! :oo
11/11/22

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80656
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7236 times
Been thanked: 11710 times
Status: Online

Re: Natalna karta

Post by spacebound » 15 Dec 2019, 11:19

Venero, ja bih im prvo dala racun na koji da uplate :zv
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

Post Reply

Return to “Astrologija, testovi, mozgalice”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests