Gledam u grah i vidim budućnost

Horoskop, numerologija, kolačići sudbine, proroci, razni testovi i zanimljivosti.
User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Gledam u grah i vidim budućnost

Post by POSAVLJAK » 19 Apr 2013, 17:15

Ako vas interesuje što će vam se desiti za sat,dva,dan,tjedan,mjesec,godinu,za 13 godina, sve ću da vam kažem, gledam u grah iz nanine bašte, tu se puko grom u klasove i sjemenke pospadale, et, ako imate pitanja, pitajte !!

p.s ko mi još jednom spomene velika i mala slova, neka zna da ću ga interpunkcijskim maljom u glovu da zveknem... :djed

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119837
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5701 times
Been thanked: 12281 times
Contact:
Status: Offline

Re: Gledam u grah i vidim budućnost

Post by Maja » 19 Apr 2013, 17:25

Važno je da je u naslovu teme prvo veliko slovo, a ostalo manje-više.

Gdje ću za prvi maj?

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: Gledam u grah i vidim budućnost

Post by POSAVLJAK » 19 Apr 2013, 17:33

Maja wrote:Važno je da je u naslovu teme prvo veliko slovo, a ostalo manje-više.

Gdje ću za prvi maj?
Pored neke rijeke u blizini, ima vas kamara jedna. Vidim da ima i alkohola. Neki te momak drži za ruku i pokazuje ti prirodne ljepote. Vidim da je pokušao da ureže u drvo vaša imena, nije uspio jadan. Maja je izvalila kandže i onda lakoćom upisala slova. Pašće i poljubac kod tog drveta. Odvešće će te do Rijeke, sve se više udaljavate. Vidim da ste ušli u neku veliku travulju. Majo, tvoj će krik pokvariti započeto, sve zbog jednog malenog krpelja. :place . I ja sam se trgnuo od tog urlika, a tako dobro je počelo.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81395
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10291 times
Been thanked: 7153 times
Status: Offline

Re: Gledam u grah i vidim budućnost

Post by Julia-Klara » 19 Apr 2013, 17:37

de meni,de meni :jupi

:kokice
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119837
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5701 times
Been thanked: 12281 times
Contact:
Status: Offline

Re: Gledam u grah i vidim budućnost

Post by Maja » 19 Apr 2013, 17:37

Jaoooooo...e vala i tih krpelja više :ljut

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: Gledam u grah i vidim budućnost

Post by POSAVLJAK » 19 Apr 2013, 18:17

Julia-Klara wrote:de meni,de meni :jupi

:kokice
Vidim kako putuješ kući. Odmor za kafu si potražila u nekom restorančiću usput. Opa, prilazi neki gospodin i pita : "Gospodična da li je slobodno". Juliška nakon što je isbečila oči i odmjerila finog gospodina od glave do pete reče: da, ovaj, može, slobodno sam :lupa , hoću reć slobodno je. Gospodin se predstavi i upitah dali mogu nečim ovekovječiti naš susret. Juliška iako ne uzima alkohol pristade na litru crvenog vina (ne vidim šta piše na boci, sitna slova).

Vidim da je mlada dama i zaboravila na put koliko je uživala u društvu gospodina. Pale su dvije boce vina. Vidim da si otišla na zahod, kad si se vratila dočekao te je nesvakidašnji prizor. Gospodina nema, a račun od 216 Eura je još uvjek na stolu.

Vidim da si ostala 12 dana da odradiš dug u restoranu perući čaše i tanjure. Taj gospodin vam se urezao u pamćenje i molite Boga da ga opet sretnete, ne zbog toga što vam se svidio, nego da mu polupate ono što ima među nogama.

Draga mlada damo, ako već želite negdje pronaći odmor za kafu, neka onda to bude u Bosni. Dvije litre vina (ždribčeva krv) najviše ćete platiti 50-60 KM. Tako nećete sanjati gospodina ni wc kojeg ste ribali 12 dana :ljub

Obrisan profil
Status: Offline

Re: Gledam u grah i vidim budućnost

Post by Obrisan profil » 19 Apr 2013, 18:29

Postovani posavljak,
evo vec dugo godina sam sama (to mi je i sifra) i uvek sam mislila da mi ne treba niko. Medjutim, shvatila sam da sam nesrecna i da bi rado da imam nekog ko me voli (mislim na musku osobu).
Da li ce se to ikad desiti, i ako da, kako da ga prepoznam?

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: Gledam u grah i vidim budućnost

Post by POSAVLJAK » 19 Apr 2013, 19:21

MORENA wrote:Postovani posavljak,
evo vec dugo godina sam sama (to mi je i sifra) i uvek sam mislila da mi ne treba niko. Medjutim, shvatila sam da sam nesrecna i da bi rado da imam nekog ko me voli (mislim na musku osobu).
Da li ce se to ikad desiti, i ako da, kako da ga prepoznam?

Draga moja Morena, puno si toga propustila. Ti si mnoge momke zavila crno, još uvjek kad se potapšeš po guzi skidaš dva-tri para očiju. Ipak, još ima nade za tebe, prava ljubav tek sada dolazi. No još uvjek mi nije jasno tko je onaj bradati gospodin što ga stalno sanjaš? Liči mi na Željka Bebeka, e sad, dal je to tvoja stara ljubav ili neka avantura, no mislim da je ipak ovo prvo.

Vidim za par dana da ćeš upoznat ljubav svog života, a vidim i kako se to desilo. Vidim da ćeš objesit njušku tog dana, izgledat ćeš kao žalosna vrba. Uzet ćeš bicikl i krenuti u vožnju. Gledat ćeš zaljubljene parove i zamišljati sebe sa tim bradatim gospodinom koji ti se pojavljuje u snovima, ni slutila nisi da si sišla skroz sa ceste. Odgulit ćeš biciklom u rasvjetni stub, svi koji su to vidjeli prasnut će u smijeh. Ti ćeš bol pokušati prikriti osmijehom, nisi ni slutila da ti je izbijen prednji zub.
Onaku krezavu i krvavog koljena podignut će jedan crni muškarac, odvest će te do obližnje klupe i pokušati ti ublažiti bol. Tvoje suze će ga raznježiti toliko da će te poljubiti u koljeno. Bit će to ljubav na prvi pogled. Zavoljet ćeš tog mladića i možete biti sretni sa njim.

Dakle, ako želiš upoznati ljubav svog života, sutra na biciklo i zabi se u rasvjetni stub,
Pitanje je : dečko ili zub? :veca

Obrisan profil
Status: Offline

Re: Gledam u grah i vidim budućnost

Post by Obrisan profil » 19 Apr 2013, 19:32

hahah, bum ti javila :D

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81395
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10291 times
Been thanked: 7153 times
Status: Offline

Re: Gledam u grah i vidim budućnost

Post by Julia-Klara » 19 Apr 2013, 21:11

POSAVLJAK wrote:
Julia-Klara wrote:de meni,de meni :jupi

:kokice
Vidim kako putuješ kući. Odmor za kafu si potražila u nekom restorančiću usput. Opa, prilazi neki gospodin i pita : "Gospodična da li je slobodno". Juliška nakon što je isbečila oči i odmjerila finog gospodina od glave do pete reče: da, ovaj, može, slobodno sam :lupa , hoću reć slobodno je. Gospodin se predstavi i upitah dali mogu nečim ovekovječiti naš susret. Juliška iako ne uzima alkohol pristade na litru crvenog vina (ne vidim šta piše na boci, sitna slova).

Vidim da je mlada dama i zaboravila na put koliko je uživala u društvu gospodina. Pale su dvije boce vina. Vidim da si otišla na zahod, kad si se vratila dočekao te je nesvakidašnji prizor. Gospodina nema, a račun od 216 Eura je još uvjek na stolu.

Vidim da si ostala 12 dana da odradiš dug u restoranu perući čaše i tanjure. Taj gospodin vam se urezao u pamćenje i molite Boga da ga opet sretnete, ne zbog toga što vam se svidio, nego da mu polupate ono što ima među nogama.

Draga mlada damo, ako već želite negdje pronaći odmor za kafu, neka onda to bude u Bosni. Dvije litre vina (ždribčeva krv) najviše ćete platiti 50-60 KM. Tako nećete sanjati gospodina ni wc kojeg ste ribali 12 dana :ljub
ooo, pa ti si chorav :kafa
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26742
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14891 times
Been thanked: 3972 times
Status: Offline

Re: Gledam u grah i vidim budućnost

Post by Veca » 19 Apr 2013, 21:25

:valja :888 ...daj,Tite ti,razbaci za bureka! :oo
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: Gledam u grah i vidim budućnost

Post by POSAVLJAK » 20 Apr 2013, 10:43

Veca wrote::valja :888 ...daj,Tite ti,razbaci za bureka! :oo
Ne vidim njegovu budućnost preko nekog trećeg, valjda šuljive sjemenke graha budu kad neko treći pita.

User avatar
mailed
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3696
Joined: 30 Nov 2010, 10:00
Status: Offline

Re: Gledam u grah i vidim budućnost

Post by mailed » 20 Apr 2013, 10:55

Gospon Posavljace ja jako zelim znati sta ce mi se desiti danas i sutra?

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26742
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14891 times
Been thanked: 3972 times
Status: Offline

Re: Gledam u grah i vidim budućnost

Post by Veca » 20 Apr 2013, 12:20

...der,razbaci ga za me,sve do 84-te godine zivota...jerbo,tad mi je kraj,ovozemaljskog,zivota! ;)
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Gledam u grah i vidim budućnost

Post by Zagorka » 21 Apr 2013, 20:26

Poštovani vračaru (graharu) :misli kako već :hm

Možete li mi reći do kad ću ja depilirati ove noge stalno,to me baš muči godinama :123

Takođe me zanima pošto će biti metar drva ove godine,trebalo bi mi par cjepanica......i koliko će mi izdrzati ove patike da se ne raspadnu?

Šifra:sva utučena


Unaprijed se zahvaljujem :klanja :klanja
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

Obrisan profil
Status: Offline

Re: Gledam u grah i vidim budućnost

Post by Obrisan profil » 21 Apr 2013, 20:36

posto nisam vozila biciklo, volela bih da znam dal ce mi se javiti djuvegija

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: Gledam u grah i vidim budućnost

Post by POSAVLJAK » 21 Apr 2013, 20:53

MORENA wrote:posto nisam vozila biciklo, volela bih da znam dal ce mi se javiti djuvegija
pa jesil ćorava jebote :pusa

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: Gledam u grah i vidim budućnost

Post by POSAVLJAK » 21 Apr 2013, 20:59

mailed wrote:Gospon Posavljace ja jako zelim znati sta ce mi se desiti danas i sutra?
Sutra će vas pratiti nevjerovatna nesreća, gdjedod pođeš napravit ćeš neko sranje, odeš li na kafu pobit ćeš se, zapiješ li napit ćeš se ko deva i dupit će te auto. Ne izlazi kod kuće ni za živu glavu, pogotovo nemoj kod zubara, greškom će ti izvadit pogrešan zub.

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: Gledam u grah i vidim budućnost

Post by POSAVLJAK » 21 Apr 2013, 21:04

Zagorka wrote:Poštovani vračaru (graharu) :misli kako već :hm

Možete li mi reći do kad ću ja depilirati ove noge stalno,to me baš muči godinama :123

Takođe me zanima pošto će biti metar drva ove godine,trebalo bi mi par cjepanica......i koliko će mi izdrzati ove patike da se ne raspadnu?

Šifra:sva utučena


Unaprijed se zahvaljujem :klanja :klanja
Draga Zagorko, noge ćeš depilirat do svoje osamdesetšeste godine, čuvat će te tvoj dekice cio život i on će ti i pomagati oko toga, samo će te brijati na struju.

Metar drva će poskupit, hrastovina 70 maraka kao i jasen, a bukva i grab po 65. Najbolje bi ti bilo da razjebeš vezu i udaš se za drvosječu.

Patike će ti neko ukrast, vidim suze na jastuku, bit će ti jako teško zbog njih, tri dana nećeš iz sobe izlazit dijete drago. Da ti nebi bila tužna deder ti te patike zapali, bit će ti lakše kad budeš gledala kako gore, vjeruj mi.

Eto toliko zasad. I ko te utuče jadna nebila? Ja ne vidim nikog da je digao ruku na tebe, aman da si se srondala niz stepenice.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Gledam u grah i vidim budućnost

Post by Zagorka » 21 Apr 2013, 21:59

Patike zapaljene,drvosječa se traži :vozi

Utukla se od dovratak :tuga
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

Post Reply

Return to “Astrologija, testovi, mozgalice”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests