Polaganje vozackog ispita

Sve o ljubimcima na točkove

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56064
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1968 times
Been thanked: 5805 times
Status: Online

Re: Psovanje i prijetnje: Zašto vozači sve manje strpljenja imaju prema polaznicima autoškola

Post by Duminjo » 10 Feb 2020, 15:50

Vrag wrote: 10 Feb 2020, 15:48i zene
To se ne pika

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80597
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7215 times
Been thanked: 11669 times
Status: Offline

Re: Psovanje i prijetnje: Zašto vozači sve manje strpljenja imaju prema polaznicima autoškola

Post by spacebound » 10 Feb 2020, 15:50

Duminjo wrote: 10 Feb 2020, 15:44
Mister No wrote: 10 Feb 2020, 15:23 Aj ne zajebaji.

Sastavni dio saobracaja su i zaprezna vozila pa treba kaskat za konjima dva sata kad se vracas sa posla.
Za ta kola ne znam. Sve je moguce 😂 Al to ti ne ide ni 20 na sat. Mozes ih kroz naselje zaobici.

I ne znam kako zaprezna kola dodjose u pricu Sa autoskolom koja placa sve poreze ko i ostala lica a ne smeta uopste toliko koliko samo automatski "nervira" drugog vozaca kada vidi znak za autoskolu.
Ukinuti im ili nesto zabranjivati, nema smisla i ni jedan validan razlog i ne zajebavam 😂
Mister, naravno, pretjeruje, konjska kola vidis jednom u 2 mjeseca.Al' treba karikirat.Jer znas, on je prekaljeni vozac, znao vozit prije nego sto je progovorio, i sta mu sad imaju gmizat okolo autoskole i neznalice u istim, pa mu remetit mir i usporavat ga na cesti :place
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: Psovanje i prijetnje: Zašto vozači sve manje strpljenja imaju prema polaznicima autoškola

Post by Chloe » 10 Feb 2020, 15:52

Mene zanima kakvi su naši forumaši u sobraćaju, ovi što lako planu i iznerviraju se?
Bez šale. Da li u saobraćaju uspjevaju kontrolisati temperament, kad im neko smeta na cesti, čekaju itd.? :hm
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

Dorian
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6229
Joined: 20 Sep 2019, 17:27
Status: Offline

Re: Psovanje i prijetnje: Zašto vozači sve manje strpljenja imaju prema polaznicima autoškola

Post by Dorian » 10 Feb 2020, 15:57

lejlamo wrote: 10 Feb 2020, 13:12
Rješenje je prema njegovim riječima nije teško dokućiti s obzirom da su u svijetu poznati razni modalieti procesa obuke kandidata za vozače, ali da je potrebno pronaći najefikasniji i prilagoditi ga domaćim potebama.
Rješenje, prema njegovim riječima, nije teško dokučiti s obzirom da su u svijetu poznati razni modaliteti procesa obuke kandidata za vozače, ali da je potrebno pronaći najefikasniji i prilagoditi ga domaćim potrebama.
:rol

pa ne treba izbjegavati špicu, gužvu i specifične uslove. mora i takve uslove iskusiti da bi se kasnije znao snaći. bez veze su mi preporuke da se problem nekulturnih i agresivnih vozača rješava izbjegavanjem špice :cudi
Rješenje, prema njegovim riječima, nije teško dokučiti s obzirom na to da su u svijetu poznati razni modaliteti procesa obuke kandidata za vozače, ali da je potrebno pronaći najefikasniji i prilagoditi ga domaćim potrebama.

:zao

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56064
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1968 times
Been thanked: 5805 times
Status: Online

Re: Psovanje i prijetnje: Zašto vozači sve manje strpljenja imaju prema polaznicima autoškola

Post by Duminjo » 10 Feb 2020, 15:59

spacebound wrote: 10 Feb 2020, 15:50
Duminjo wrote: 10 Feb 2020, 15:44

Za ta kola ne znam. Sve je moguce 😂 Al to ti ne ide ni 20 na sat. Mozes ih kroz naselje zaobici.

I ne znam kako zaprezna kola dodjose u pricu Sa autoskolom koja placa sve poreze ko i ostala lica a ne smeta uopste toliko koliko samo automatski "nervira" drugog vozaca kada vidi znak za autoskolu.
Ukinuti im ili nesto zabranjivati, nema smisla i ni jedan validan razlog i ne zajebavam 😂
Mister, naravno, pretjeruje, konjska kola vidis jednom u 2 mjeseca.Al' treba karikirat.Jer znas, on je prekaljeni vozac, znao vozit prije nego sto je progovorio, i sta mu sad imaju gmizat okolo autoskole i neznalice u istim, pa mu remetit mir i usporavat ga na cesti :place
Ma pricamo, nista strasno. Nije Mister jedini Kojeg nerviraju autoskole. Nekoga jedno, nekoga drugo, nekoga nesto trece. Vraga ovi sto sviraju po semaforima .. Et, mene biciklisti, na otvorenoj cesti, tolko nerviraju da ne znam ni opisati 😂 sad sam osovo kad Sam ih se samo sjetio.

P. S.
Mala, Ima vec jedna slicna tema o saobracaju. Mogla si ovo spojit vala 😂😂

Dorian
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6229
Joined: 20 Sep 2019, 17:27
Status: Offline

Re: Psovanje i prijetnje: Zašto vozači sve manje strpljenja imaju prema polaznicima autoškola

Post by Dorian » 10 Feb 2020, 16:00

Ama to se lako riješi.

Voziš po svom, pa kada neki nervozni lola dođe da kaže koju i spomene familiju, dok prilazi ti polako sa volana ruku spustiš na utoku.

Pa neka prilazi koliko hoće...

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56064
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1968 times
Been thanked: 5805 times
Status: Online

Re: Psovanje i prijetnje: Zašto vozači sve manje strpljenja imaju prema polaznicima autoškola

Post by Duminjo » 10 Feb 2020, 16:01

Dorian wrote: 10 Feb 2020, 15:57
lejlamo wrote: 10 Feb 2020, 13:12
Rješenje, prema njegovim riječima, nije teško dokučiti s obzirom da su u svijetu poznati razni modaliteti procesa obuke kandidata za vozače, ali da je potrebno pronaći najefikasniji i prilagoditi ga domaćim potrebama.
:rol

pa ne treba izbjegavati špicu, gužvu i specifične uslove. mora i takve uslove iskusiti da bi se kasnije znao snaći. bez veze su mi preporuke da se problem nekulturnih i agresivnih vozača rješava izbjegavanjem špice :cudi
Rješenje, prema njegovim riječima, nije teško dokučiti s obzirom na to da su u svijetu poznati razni modaliteti procesa obuke kandidata za vozače, ali da je potrebno pronaći najefikasniji i prilagoditi ga domaćim potrebama.

:zao
🙈😂

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80597
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7215 times
Been thanked: 11669 times
Status: Offline

Re: Psovanje i prijetnje: Zašto vozači sve manje strpljenja imaju prema polaznicima autoškola

Post by spacebound » 10 Feb 2020, 16:04

Duminjo wrote: 10 Feb 2020, 15:59
spacebound wrote: 10 Feb 2020, 15:50 Mister, naravno, pretjeruje, konjska kola vidis jednom u 2 mjeseca.Al' treba karikirat.Jer znas, on je prekaljeni vozac, znao vozit prije nego sto je progovorio, i sta mu sad imaju gmizat okolo autoskole i neznalice u istim, pa mu remetit mir i usporavat ga na cesti :place
Ma pricamo, nista strasno. Nije Mister jedini Kojeg nerviraju autoskole. Nekoga jedno, nekoga drugo, nekoga nesto trece. Vraga ovi sto sviraju po semaforima .. Et, mene biciklisti, na otvorenoj cesti, tolko nerviraju da ne znam ni opisati 😂 sad sam osovo kad Sam ih se samo sjetio.

P. S.
Mala, Ima vec jedna slicna tema o saobracaju. Mogla si ovo spojit vala 😂😂
Ali je nerviranje oko autoskole, pa jos a ima ih koliko hoces, psovanje, i demonstriranje nekakve sile bezobrazno, jer svako ko ima vozacku nekad je sjedio u takvom autu.Ali brzo se to zaboravi.
Mene nerviraju do te mjere da bih tenkom preko njih prelazila oni koji ne daju zmigavac.Guzne mi zivce cupaju, iz cipela me izbijaju, pod presu bih ih skupa s autim stavila :bije I kad mi uzimaju prvenstvo na jako maloj udaljenosti.
Sve drugo mogu.

Jah, a posebna su sorta zdravi, pravi koji parkiraju za mjesto za invalide.Za njih poseban krug pakla.
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Psovanje i prijetnje: Zašto vozači sve manje strpljenja imaju prema polaznicima autoškola

Post by Socrates » 10 Feb 2020, 16:05

spacebound wrote: 10 Feb 2020, 15:33 Jok socrat, najbolje ukinut autoskole da ne ometaju prekaljene vozace :julia
Ja bih najradije da nije niko drugi ni na jednom putu osim mene.

Koji ćete mi moj? Svi ste loši vozači.
. . . . . . . . .

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56064
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1968 times
Been thanked: 5805 times
Status: Online

Re: Psovanje i prijetnje: Zašto vozači sve manje strpljenja imaju prema polaznicima autoškola

Post by Duminjo » 10 Feb 2020, 16:07

spacebound wrote: 10 Feb 2020, 16:04
Duminjo wrote: 10 Feb 2020, 15:59

Ma pricamo, nista strasno. Nije Mister jedini Kojeg nerviraju autoskole. Nekoga jedno, nekoga drugo, nekoga nesto trece. Vraga ovi sto sviraju po semaforima .. Et, mene biciklisti, na otvorenoj cesti, tolko nerviraju da ne znam ni opisati 😂 sad sam osovo kad Sam ih se samo sjetio.

P. S.
Mala, Ima vec jedna slicna tema o saobracaju. Mogla si ovo spojit vala 😂😂
Ali je nerviranje oko autoskole, pa jos a ima ih koliko hoces, psovanje, i demonstriranje nekakve sile bezobrazno, jer svako ko ima vozacku nekad je sjedio u takvom autu.Ali brzo se to zaboravi.
Mene nerviraju do te mjere da bih tenkom preko njih prelazila oni koji ne daju zmigavac.Guzne mi zivce cupaju, iz cipela me izbijaju, pod presu bih ih skupa s autim stavila :bije I kad mi uzimaju prvenstvo na jako maloj udaljenosti.
Sve drugo mogu.

Jah, a posebna su sorta zdravi, pravi koji parkiraju za mjesto za invalide.Za njih poseban krug pakla.
Bolje i da ga ne daju pa skrenu, nego da ga daju pa ne skrenu :djed

Nedavno sam se malo prepiro Sa jednom kolegicom koja je, inace, uvijek za sve u pravu.. Zena daje žmigavac bukvakno kad skrece. Ne mozes je ubijediti da je to kasno i bog. Kaze "ja sam ga dala i sta me briga".. Reko "molim te, nemoj ga vise davati" 😂😂 ispizdio

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Psovanje i prijetnje: Zašto vozači sve manje strpljenja imaju prema polaznicima autoškola

Post by Socrates » 10 Feb 2020, 16:08

Ti duminjo ne možeš biti dobar vozač da Tito kaže.
. . . . . . . . .

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31687
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7224 times
Been thanked: 3932 times
Status: Online

Re: Psovanje i prijetnje: Zašto vozači sve manje strpljenja imaju prema polaznicima autoškola

Post by Mister No » 10 Feb 2020, 16:09

Mister ima cca milion km pod papucicom i zna sta prica.

Do tvog Doboja ces na potezu od Gracanice naletit na bar 5 traktora, motokultivatora i beskonačno L auta.
Do Zivinica ces jos srest bar troja zaprezna kola.

Problem je jer se ne mogu lako zaobici zbog guzvi.
Ljudi ih preticu i gdje treba i gdje ne treba.

P. S.
Vozacku doz. kad dobijes ne znaci da znas da voziš, nego znaci da samo imas zakonsko pravo izaći na put.
Vozac postajes sam nakon predjenih par hiljada km.
Trpanje polaznika u najveću spicu mu nece pomoci da postane vozac ili da se "okali". Prije ce doziviti traumu.
The Dark Side Of The Forum...

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Psovanje i prijetnje: Zašto vozači sve manje strpljenja imaju prema polaznicima autoškola

Post by Socrates » 10 Feb 2020, 16:10

Ja bih to sve gađao projektilima iz mog Socratmobila.
. . . . . . . . .

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80597
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7215 times
Been thanked: 11669 times
Status: Offline

Re: Psovanje i prijetnje: Zašto vozači sve manje strpljenja imaju prema polaznicima autoškola

Post by spacebound » 10 Feb 2020, 16:10

Duminjo wrote: 10 Feb 2020, 16:07
spacebound wrote: 10 Feb 2020, 16:04
Ali je nerviranje oko autoskole, pa jos a ima ih koliko hoces, psovanje, i demonstriranje nekakve sile bezobrazno, jer svako ko ima vozacku nekad je sjedio u takvom autu.Ali brzo se to zaboravi.
Mene nerviraju do te mjere da bih tenkom preko njih prelazila oni koji ne daju zmigavac.Guzne mi zivce cupaju, iz cipela me izbijaju, pod presu bih ih skupa s autim stavila :bije I kad mi uzimaju prvenstvo na jako maloj udaljenosti.
Sve drugo mogu.

Jah, a posebna su sorta zdravi, pravi koji parkiraju za mjesto za invalide.Za njih poseban krug pakla.
Bolje i da ga ne daju pa skrenu, nego da ga daju pa ne skrenu :djed

Nedavno sam se malo prepiro Sa jednom kolegicom koja je, inace, uvijek za sve u pravu.. Zena daje žmigavac bukvakno kad skrece. Ne mozes je ubijediti da je to kasno i bog. Kaze "ja sam ga dala i sta me briga".. Reko "molim te, nemoj ga vise davati" 😂😂 ispizdio
Tako mi i cojk u mene :ooo I kad nesto kazem posvadjamo se, jer ja tek polozila, sta cu njemu pametovat :plavi
A nigdje smisla ni logike :ccc
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56064
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1968 times
Been thanked: 5805 times
Status: Online

Re: Psovanje i prijetnje: Zašto vozači sve manje strpljenja imaju prema polaznicima autoškola

Post by Duminjo » 10 Feb 2020, 16:11

Socrates wrote: 10 Feb 2020, 16:08 Ti duminjo ne možeš biti dobar vozač da Tito kaže.
Sta je dobar vozac? :ooo

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Psovanje i prijetnje: Zašto vozači sve manje strpljenja imaju prema polaznicima autoškola

Post by lejlamo » 10 Feb 2020, 16:28

Dorian wrote: 10 Feb 2020, 15:57
lejlamo wrote: 10 Feb 2020, 13:12
Rješenje, prema njegovim riječima, nije teško dokučiti s obzirom da su u svijetu poznati razni modaliteti procesa obuke kandidata za vozače, ali da je potrebno pronaći najefikasniji i prilagoditi ga domaćim potrebama.
:rol

pa ne treba izbjegavati špicu, gužvu i specifične uslove. mora i takve uslove iskusiti da bi se kasnije znao snaći. bez veze su mi preporuke da se problem nekulturnih i agresivnih vozača rješava izbjegavanjem špice :cudi
Rješenje, prema njegovim riječima, nije teško dokučiti s obzirom na to da su u svijetu poznati razni modaliteti procesa obuke kandidata za vozače, ali da je potrebno pronaći najefikasniji i prilagoditi ga domaćim potrebama.

:zao
ja ba, dobro si, ima još i ovo

Rješenje, prema njegovim riječima, nije teško dokučiti s obzirom na to da su u svijetu poznati razni modaliteti procesa obuke kandidata za vozače, ali da (višak) je potrebno pronaći najefikasniji i prilagoditi ga domaćim potrebama.

u jednoj rečenici ovoliko grešaka :grana

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80597
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7215 times
Been thanked: 11669 times
Status: Offline

Re: Psovanje i prijetnje: Zašto vozači sve manje strpljenja imaju prema polaznicima autoškola

Post by spacebound » 10 Feb 2020, 16:34

Mister No wrote: 10 Feb 2020, 16:09 Mister ima cca milion km pod papucicom i zna sta prica.

Do tvog Doboja ces na potezu od Gracanice naletit na bar 5 traktora, motokultivatora i beskonačno L auta.
Do Zivinica ces jos srest bar troja zaprezna kola.

Problem je jer se ne mogu lako zaobici zbog guzvi.
Ljudi ih preticu i gdje treba i gdje ne treba.

P. S.
Vozacku doz. kad dobijes ne znaci da znas da voziš, nego znaci da samo imas zakonsko pravo izaći na put.
Vozac postajes sam nakon predjenih par hiljada km.
Trpanje polaznika u najveću spicu mu nece pomoci da postane vozac ili da se "okali". Prije ce doziviti traumu.
Ali oni imaju jednako pravo da ucestvuju u saobracaju kao i ti, zato se opustite i dozvolite ljudima da uce.
To neces da se svadjas sa mnom :obrve A ja se naostrila :ooo
Vozila sam ja u spici dok sam polagala, i gore mi je bilo kasnije nego s instruktorkom.To mi je bila trauma sve dok nisam uhazala omjer kvacilo/gas, da mi se auto ne gasi, jer kad mi neko svirne sto se ugasio samo mi dodatno stres nabije.
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Psovanje i prijetnje: Zašto vozači sve manje strpljenja imaju prema polaznicima autoškola

Post by insomnia » 10 Feb 2020, 16:40

A tek kad se trebas paralelno parkirati a iza tebe kolona ceka da se maknes 😱
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80597
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7215 times
Been thanked: 11669 times
Status: Offline

Re: Psovanje i prijetnje: Zašto vozači sve manje strpljenja imaju prema polaznicima autoškola

Post by spacebound » 10 Feb 2020, 16:41

To je vec za prekaljene vozace, tog se posla ne prihvatam jos :ooo
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Psovanje i prijetnje: Zašto vozači sve manje strpljenja imaju prema polaznicima autoškola

Post by lejlamo » 10 Feb 2020, 16:41

Mister No wrote: 10 Feb 2020, 16:09

P. S.
Vozacku doz. kad dobijes ne znaci da znas da voziš, nego znaci da samo imas zakonsko pravo izaći na put.
Vozac postajes sam nakon predjenih par hiljada km.
Trpanje polaznika u najveću spicu mu nece pomoci da postane vozac ili da se "okali". Prije ce doziviti traumu.
nerviraju li te oni sa slovom P :obrve

Post Reply

Return to “Auto / Moto”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests