Psiholoski testovi

Diskusije o životu i životnim problemima, stavovima. Savjetovanje.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by spacebound » 08 Dec 2016, 07:19

Hajde ba, eto i meni je ponos na prvom :plavi a pare na zadnjem :haha

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by toxic » 08 Dec 2016, 07:23

Zanimljivo mi je ovo s bojama :hihi
Neko koga mogu smatrati pravim prijateljem je zapravo osoba koja mi sve al prijatelj nije :pusi

Srcule daj drugi test, da vidim ima li nade za mene :oo
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by spacebound » 08 Dec 2016, 07:27

Meni je najtacnijj opis partnera :plavi :plavi :plavi

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by toxic » 08 Dec 2016, 07:29

spacebound wrote:Meni je najtacnijj opis partnera :plavi :plavi :plavi
:valja :lupa

Ajd makar si ti uvek interesantna pa vam vadis prosek :D
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Bla » 08 Dec 2016, 07:29

srculence7 wrote:
Bla wrote:hoću li dobiti neku nagradu za toliki trud? :oo
A zašto sebi pridaješ toliki značaj i misliš da si u odnosu na ostale koji se trude, baš ti zaslužio neku nagradu? :rol
Ah, tek sada vidim šta se desilo. :D.
Uopšte ne pridajem. Ja sam komentarisao ono što sam mislio da vidim iako je u stvarnosti ispred mene bilo nešto drugo, a ti si opet komentarisala ono što stvarno vidiš, iako je u suštini bilo nešto drugo. Tako da smo oboje pogriješili sa zaključcima, a sve zahvaljujući mojoj nepažnji. :D.
Da pokušam pojasniti.
Učinilo mi se da se kompletan post sastoji samo od pitanja i da će eventualni rezultati biti dostavljeni kasnije. Te je moje pitanje u stvari glasilo, hoće li biti tih rezultata poslije, a više u šali rečeno.
Međutim sad kad ponovo pogledah, vidim da su rezultati već bili tu, pa mi je jasan tvoj zaključak, jer sa svim realnim činjenicama stavljenim na sto, jedna od mogućih varijanti je bilo baš to, iako je on netačan jer je zasnovan na pogrešnom izvoru, baš kao što je i moj bio zasnovan na pogrešnom izvoru informacije, te iako se ti izvori razlikuju, uzročno posljedično su vezani. :grana :D.

Te da zaključimo, kao što ja nisam uzeo u obzir da sam nešto previdio, tako ni ti nisi uzela u obzir da mogu pogriješiti te smo oboje zaslužili po 10 bezobraznih poena. :ooo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by rethna » 08 Dec 2016, 07:51

Na terapiju s njim
Question everything.

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by srculence7 » 08 Dec 2016, 20:20

I to pod hitno :D.
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by srculence7 » 10 Jan 2017, 03:10

Gde se nalazite? Gde želite provoditi svoje vreme (fizički i psihički), može reći puno o vama. Odaberite jednu od ponuđenih slika u kojoj se osećate najviše “kod kuće”. Pogledajte u nastavku objašnjenje zašto ste odabrali baš tu sliku.

Image



SLIKA 1
Polje trave koje se njiše na povetarcu prekrasan je primer života koji se kreće u svojim prirodnim smerovima. Vi ste inteligentna osoba koja ima svoju setnu stranu. Uživate biti sami i razmišljati o svemu što vam se događa u životu.

PORUKA: Život može biti pozitivan i negativan, svetao i mračan, sretan i tužan. Tek kada možete učiti od svake strane medalje, obogatićete se s više pozitivnosti. Čin davanja je iznimno važan način za obogaćivanje vašeg ​​života. Kada dajete, povezujete se sa zahvalnošću na životnim situacijama, prirodnom bogatstvu koje je uvek oko vas i lekcijama kojima vas život uči.

SAVET: Vreme je da aktivno poradite na svom emocionalnom isceljenju. Nemojte se bojati reciklirati staru nerešenu bol ili neugodu. Tek kad dovedete svoje nerešene osećaje na površinu, možete ih se rešiti jednom zauvek. Emocionalno lečenje vas u potpunosti može osloboditi.

SLIKA 2
Kamene ploče po kojima hodate su tu da vas podrže. Život će vas takođe podržati. Vi ste osoba kojoj bi dobro došao podsticaj duha, jer lako podležete težini spoljnog sveta.

PORUKA: Vreme je da savladate svoje strahove i pokrenete se u svim aspektima svog života. Bez obzira čemu trenutno oklevate, znajte da uvek postoji pozitivan način pristupa. Prestanite gledati prema tlu i držite glavu visoko. Duboko u sebi, vi ste vrlo jaka osoba, samo trebate verovati u to kako biste krenuli napred. Najmoćnija stvar koju imate je vaš um. Brige nisu dobre za vas, jer to iscrpljuje vašu kreativnost, osobnost i ukupni užitak življenja. Znajte da oko čega god brinete i u čemu god oklevate, svemir je tu da vas podrži. Samo verujte u to.

SAVET: Znajte da, kada se osećate zaglavljeni, zarobljeni ili zbunjeni, stvari se uvijek menjaju i kreću. Ne postoji zaglavljenost. Kada prepoznate da se tako osjećate, to može biti jedna od najboljih stvari za vas, jer tada kreće biti put preobražaju.

SLIKA 3
Svetla, muzika, uzbuđenje. Vi ste osoba koji voli imati zapaljenu svoju kreativnu stranu. Vi volite biti u mnoštvu ljudi, ali takođe volite biti viđeni i saslušani.

PORUKA: Važno je da se setite kako vaš stvaralački duh ne pokreće samo navala zvuka ili neverovatna vizualna performansa. Nedirnuta prirodna sredina pruža najbolji kreativni naboj. Ona je veza s kreativnošću. Veza s božanskim. Trenutno se trebate usredsrediti na svoju vezu s prirodom i svoju vezu sa samim sobom. Usredsredite se na stvaranje zdrave ravnoteže u vašem životu između rada, porodice, ličnih zadataka i na otvoreni prostor. Okrenite se prirodi kada se osećate izgubljeno. Priroda je “stvaranje”. Priroda je dom.

SAVET: Najbolji način da živite kreativno je da dopustite sebi da se izrazite na sve moguće načine. Ne potiskujte svoje kreativne porive. Ako se osećate da želite pevati, pevajte iz petnih žila. Ako se osećate da želite plesati, plešite na ulici. Tako se ponaša i priroda. Ona nikad ništa ne potiskuje.



SLIKA 4
Mir i spokoj. Jednostavnost oblika vode jedan je od najvažnijih meditativnih i lekovitih sredina u koje bi se mogli staviti. Vaš um i telo traže od vas da odvojite više vremena za mir i kontemplaciju.

PORUKA: Vreme je da stvarno poslušate ono što vam srce vam govori da učinite. Kada slušate svoje srce i živite autentično, vaš duh jača i postajete više povezani s spoljnim svetom. Koristite svoju intuiciju. Sve je energija i stoga je sve povezano. Nemojte sumnjati u svoje unutrašnje poruke. One su obično tačne. Znakovi su svuda oko vas. Budite otvoreni za sve životne poruke.

SAVJET: Ako ne slušate svoje srce i svoju intuiciju, sigurno ćete se uvek kretati u krivom smeru.

SLIKA 5
Prekrasno jesensko lišće predstavlja dolazak novih početaka. U lišću oko vas, koje menja boje, postoji osećaj bogatstva, ispunjenja i postignuća.

PORUKA: Morate se odmoriti od nekih stvari. Uzmite pauzu od svega što vam crpi energiju i ne da vam da spavate. Neka neko drugi preuzme brigu o tim stvarima na neko vreme. Usredsredite se na ono što zaista želite raditi. Šta je to što vas čini da se osećate ostvarenim i kreativnim? Za vas je važno da imate ravnotežu, a osećaj kao da ste zarobljeni radeći sve, je vrlo nezdrav. Dajte nekome do znanja da vam je potrebna pomoć.

SAVET: Dopustite sebi da se prebacite na bilo koje kreativne zadatke s kojima se osećate povezani. Nemojte se suzdržavati od nečega jer mislite da to nije za vas. Ako se probudite jedno jutro i osećate se primoranim da počnete plesti s jarko žutom vunom, samo to učinite! Nikad ne znate šta će se dogoditi. Dopustite sebi da budete vođeni duhom.

SLIKA 6
Život i energija u šumi je najviše netaknuta, ima najviše vibracija i duhovno je najviše nabijena energija koju možete naći. Vi ste stara duša kojoj je potrebno više vremena za razmišljanje i stvaranje.

PORUKA: Znajte da ste voljeni. Čak i ako nemate nikoga oko sebe ko vam to govori, ipak jeste. Voli vas čitav svemir. Ako se osećate sami ili neshvaćeni, nema potrebe da očajavate. Bog je osoba. Bog je energija. Energija je stvaranje. Stvaranje je ljubav. Stvaranje si TI. Kada šaljete ljubav, dobit ćete ljubav natrag. Pokušajte sa slanjem ljubavi svima koje poznajete. Ako ne znate nikoga, šaljite ljubav stablima, biljkama, životinjama ili ljudima uopšte. Dobićete ljubav natrag. Vaši će kreativni sokovi teći verujući da su večno voljeni.

SAVET: Kada delujete iz pozicije unutrašnje spoznaje i poverenja, stavljeni ste u višu vibraciju. To je nivo vibracije koja privlači obilje u svim područjima vašeg života.



SLIKA 7
Predivan dan na smirujućem i ugodnom pašnjaku. Predivno plavo nebo ne pokazuje zabrinutost za oluju koja može doći. Vi ste osoba koja se voli osećati sigurno i retko odstupa od uobičajene rutine.

PORUKA: Vreme je da počnete raditi na stvaranju svog najboljeg života! Vi imate moć učiniti sve i svašta, a sve što morate učiniti je pokušati. Shvatite šta želite osećati. Želite li osećati ljubav, zdravlje, bogatstvo? Ovde se ne radi o razmišljanju što želite imati, već o osećaju koji želite imati. Kada nešto uistinu osećate, to će biti vaše.

SAVET: Kad postavite svoje namere kako želite osećati svoj život, vi šaljete poruku u svemir, tražeći da se to dogodi. Kada se osećate dovoljno snažno u svojim namerama, one će se sigurno prikazati na neki način. Morate biti specifični.

SLIKA 8
Ova fotografija grafita je kreativna, ali nekima i opterećujuća. Ova je scena savršen primer nečijeg kreativnog bega. Kad ljudi vide grafite, oni ili sa strahopoštovanjem vide zamršenu kreativnost koja izvire iz njih, ili se ljute zbog narušenog izgleda ulica i zgrada. Vi ste osoba koja se povremeno oseća neodlučno i zbunjeno prema problemima koji stoje pred vama.

PORUKA: Budite otvoreniji kada je u pitanju tuđa tačka gledišta. Nije sve crno-belo, niti bi trebalo biti. Morate donositi odluke na temelju gledanja svake situacije iz svih uglova. To je jedini način da prema nečemu budete fer. Hoćete li gledati na izazov kao na opterećujući problem ili kao na prekrasnu ilustraciju?

SAVET: Iskreno se pomirite s onim što cenite i vrednujete u svom životu. Iskorak i povezivanje s drugima će proširiti vaše razumevanje mnogih različitih tema. Poslušajte sve savete koje možete dobiti, ali na vama je da donesete svoje konačne odluke.

SLIKA 9
Savršeni ljiljani simbolizuju zadovoljstvo. Vi ste neko ko uživa u osećaju sreće i mira, koliko god to može. Zauzeti ste svakodnevnim aktivnostima i držite oči na ono što treba biti napravljeno. Često ste zaokupljeni svojom listom obaveza, da se nikada ne zaustavite i dozvolite životu da se dogodi.

PORUKA: Vreme je da se jednostavno prepustite životu i pustite da se put kojim se krećete otvori ispred vas. Nemojte se brinuti oko toga što trebate postići i koji vam je sledeći potez. Kada se brinete, vi stvarate sebi prepreke. Neka se život dogodi. Tek kad to učinite pronaći ćete sve što vam je potrebno uzduž prekrasnih vrtnih staza kojim hodate.

SAVET: Bez obzira na to koliko težak život može ponekad biti, nemojte odustati. Najbolji dan u vašem životu bi mogao biti već sutra. Cvet uvijek mora proći kroz važno razdoblje rasta ispod mračnog tla prije nego što se pretvori u neverovatno lepu kreaciju. Svaka kreacija ima svoje faze rasta.

Izvor: Atma
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by spacebound » 10 Jan 2017, 06:51

SLIKA 4
Mir i spokoj. Jednostavnost oblika vode jedan je od najvažnijih meditativnih i lekovitih sredina u koje bi se mogli staviti. Vaš um i telo traže od vas da odvojite više vremena za mir i kontemplaciju.

PORUKA: Vreme je da stvarno poslušate ono što vam srce vam govori da učinite. Kada slušate svoje srce i živite autentično, vaš duh jača i postajete više povezani s spoljnim svetom. Koristite svoju intuiciju. Sve je energija i stoga je sve povezano. Nemojte sumnjati u svoje unutrašnje poruke. One su obično tačne. Znakovi su svuda oko vas. Budite otvoreni za sve životne poruke.

SAVJET: Ako ne slušate svoje srce i svoju intuiciju, sigurno ćete se uvek kretati u krivom smeru.

:oo

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25660
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3109 times
Been thanked: 4104 times
Contact:
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by ina » 10 Jan 2017, 10:04

Ovi testovi su fenomenalni.... :DD
Svijest ima sidrište.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by spacebound » 10 Jan 2017, 11:06

ina wrote:Ovi testovi su fenomenalni.... :DD
Je l' ti ne godi, k'o ni horoskop :valja

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25660
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3109 times
Been thanked: 4104 times
Contact:
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by ina » 10 Jan 2017, 12:34

spacebound wrote:
ina wrote:Ovi testovi su fenomenalni.... :DD
Je l' ti ne godi, k'o ni horoskop :valja
:D.

:rug



Ma godi... a i horoskop ponekad. :)
Svijest ima sidrište.

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by toxic » 17 Jan 2017, 10:31

SLIKA 7
Predivan dan na smirujućem i ugodnom pašnjaku.
:ok
Pronasla sam se



:oo
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by srculence7 » 20 Jan 2017, 03:10

FROJDOVSKI test otkriva vaše PRAVO LICE!

Pred vama je osam pitanja na koje treba da date što iskrenije odgovore.

Neka od njih će delovati prilično banalno i besmisleno, ali odgovorom na njih ćete saznati kako razmišljate o svom životu i ljudima koji vas okružuju.

Pokušajte što realnije da zamislite situacije i što iskrenije odgovorite.

1. Zaronite u more i otvorite oči. Šta osećate?

2. Hodate kroz šumu i pogledate ka zemlji. Šta ugledate? Kako to utiče na vas?

3. Galebovi lete iznad vaše glave i čine da se osećate...

4. Kako se osećate dok gledate konje kako trče?

5. Idete kroz pustinju i nailazite na zid, kome ne vidite kraj. Kroz malu rupicu vidite da se iza njega nalazi oaza. Šta ćete učiniti?

6. Lutate pustinjom i nailazite na bokal vode. Šta činite?

7. Gubite se u šumi u sred noći i nailazite na kuću s upaljenim svetlima. Kako ćete se ponašati?

8. U magli ste i ništa ne vidite. Koja je prva stvar koju želite da uradite?


Odgovori na pitanja iznad pružaju uvid u sledeće aspekte vašeg života:

1. Odnos prema životu, emocijama i željama.

2. Mišljenje o sopstvenoj porodici.

3. Stav prema ženama.

4. Stav prema muškarcima.

5. Tako rešavate probleme.

6. Partnere birate na isti način.

7. Toliko ste spremni na brak i osnivanje porodice.

8. Odnos prema smrti.
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Heidi » 20 Jan 2017, 09:29

Ququ :oo bojim se zena :D.
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by toxic » 21 Jan 2017, 07:24

Mene muskarci cine jakom :poludio
I bokal sam ponela sa sobom:))
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Nice try » 21 Jan 2017, 08:12

Ja paničim na spomen smrti :hihi
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by spacebound » 21 Jan 2017, 09:32

Ja vodu iz bokala popih na eks :p :D.

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Nice try » 21 Jan 2017, 14:11

spacebound wrote:Ja vodu iz bokala popih na eks :p :D.
:D. Ja pomalo,da me srce ne zdrma :hihi
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Psiholoski testovi

Post by Heidi » 22 Jan 2017, 16:37

Image

:D.
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

Post Reply

Return to “Filozofija & Psihologija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests