Kako zračiš, tako privlačiš – 7 velikih “tajni”

Diskusije o životu i životnim problemima, stavovima. Savjetovanje.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Kako zračiš, tako privlačiš – 7 velikih “tajni”

Post by Biba » 13 Jan 2016, 15:42

Meditacija, čakre..um i duhovno...oni koji meditiraju najcesce ne vjeruju u Boga ili vjeruju u puno bogova...s kojim oni to duhovima spajaju svoj duh..jer duh nije um...
Ne da mi se drugo ni citati...zakon privlacenja neki objasnjavaju slicno kao sto se desavaju kletve - moras samo jako vjerovati...ko placebo i nocebo...bez mantranja i cakri..
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

Re: Kako zračiš, tako privlačiš – 7 velikih “tajni”

Post by srculence7 » 03 Jan 2018, 03:16

5. Dopustite sebi primiti

Svatko tko nije uspio u Zakonu privlačenja, nije znao primiti ono što je tražio. Neće ono nikada doći onako kako smo zamišljali i željeli, već na svoj način jer Sila je mnogo kreativnija od našeg uma. Morate biti otvorenog uma da primijetite sve male signale i prepoznate šanse, kako bi ih iskoristili. Ne možete samo sjediti i čekati da vam pare padnu s neba. Netko ili nešto mora biti kanal kroz koji će se želja ostvariti.

Ako želite više novca ukazat će se prilika doći do njih. Nemojte forsirati, samo se otvorite za mogućnost da za vas postoji lagan način za zaradu, u kome ćete vi uživati, a ne mučiti se. Ako želite lijepu vezu, onda idite na ona mjesta gdje ima šanse da sretnete osobu kakvu želite i to će se dogoditi. Ako želite bolji posao, idite tamo gdje ga ima, povežite se s ljudima koji ga rade.

Napravite mali korak naprijed i vidite kako vam se putevi otvaraju.
Da, ali dešava se da privučemo i ono što ne želimo pa to dodatno iskomplikuje stvar.
Slažem se sa ostalim stavkama i s ovim za inicijativu i da ne treba forsirati, jer sve što je usiljeno, preterano potencirano ne vodi ka zadovoljstvu :ok
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Kako zračiš, tako privlačiš – 7 velikih “tajni”

Post by Nice try » 03 Jan 2018, 16:08

Nemojte forsirati, samo se otvorite za mogućnost da za vas postoji lagan način za zaradu, u kome ćete vi uživati, a ne mučiti se.
Ne forsiram,ali sam uvijek otvorena :pusi
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Kako zračiš, tako privlačiš – 7 velikih “tajni”

Post by Bla » 03 Jan 2018, 16:40

koja je najveća? :misli
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

Post Reply

Return to “Filozofija & Psihologija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests