Indigo ljudi: test jeste li indigo?

Diskusije o životu i životnim problemima, stavovima. Savjetovanje.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Indigo ljudi: test jeste li indigo?

Post by carobnjak N » 23 Feb 2012, 16:42

Indigo djeca je pojam korišten za osobe kod kojih su, prema vjerovanju New Age pokreta, nazočne određene sposobnosti, odnosno sposobnosti koje navodno pripadaju "višem evolucijskom stupnju čovječanstva". Vjeruje se da jako dobro shvaćaju ljude s kojima dolaze u kontakt. Također, takve osobe navodno imaju auru indigo boje
FENOMEN: Indigo

Osnovno oruđe experimenata za istraživanje energetskog kolorita su specijalne kamere koje su od početka 80-ih omogućile testiranje Indigo osoba. Rezultati testiranja koje sprovede američki i japanski naučnici pokazuju da osobe koje imaju nadprosječan stepen duhovnosti, slobodoumnosti i tolerancije, te svijest o sebi i specifičnu percepciju okoline, kao i urođen visokomoralan stav prema svijetu, imaju nadprosječnu zastupljenost indigo i plavih nijansi u energetskom omotaču svog tijela. Naziv Indigo od tada označava osobe kod kojih su primjećene posebne (urođene) duhovne sklonosti, znanja i sposobnosti. Naziv Indigo dolazi od naziva boje koja preovladava u auri takvih ljudi.

Naučnici sa UCLA-e testirali su hiljade Indigo osoba i došli do saznanja o promjeni DNA: kod normalnog čovjeka DNA sadrži 20 uključenih kodona, dok su ostali isključeni ili neaktivni. Kod Indigo osoba uključena su 24 kodona. Pretpostavlja se da 1% stanovništva danas ima takvu izmjenjenu DNA. Naučnici su zabilježili značajan porast ovog procenta u kriznim periodima za čovječanstvo- u periodima velikih prirodnih nepogoda- što dovodi do zaključka da je Indigo- fenomen koji se javlja kao pomoć čovjeku današnjice.

Indigo osobe se već u ranom dobu zalažu za duhovne istine, pokazuju bezuslovnu ljubav i razumijevanje uzroka i životnih činjenica nedostupno ostaloj djeci svog uzrasta. Mnoga od njih osjećaju potrebu za povlačenjem od svijeta i društva u samoću, jer društvo preagresivno pa i prezrivo reaguje na ono što ne razumije. Indigo su osobe koje pripadaju evoluiranoj generaciji čovječanstva, one su prvi primjerci čovjeka budućnosti. Njihova je misija da nam pomognu da evoluiramo.

Mnogi psiholozi i školski socijalni radnici iz neznanja kod Indigo djece dijagnosticiraju poremećaj ponašanja, poremećaj pažnje i nazivaju ih problematičnom djecom. Poremećaji im se dijagnosticiraju zbog raznih razloga, od toga da takva djeca često ne progovore do svoje treće godine života, do toga da se takva djeca ne uklapaju u društvene norme. Često im se pripisuje poremećaj da ne trpe autoritet, iako Indigo osobe u stvari nemaju problem sa autoritetom već sa sistemom u kojem određeni autoriteti zloupotrebljavaju svoje visoke pozicije. Idigo osobe nikad neće prihvatiti za autoritet osobe koje su upitnog morala. Problem, dakle, nastaje kad imate slučaj da je dijete inteligentnije i duhovno zrelije od vlastitog odgajatelja.

Alarmantno je da psihoterapeuti u Americi legalno drogiraju Indigo osobe antipsihoticima i sedativima, i pokušavaju ih pretvoriti u “normalne ljude”, a pri tom se koriste i metodama psihoterapije da bi se što više “otupile“ posebne sposobnosti ovakvih osoba koje neki od psihoterapeuta smatraju nenormalnostima i “psihičkim bolestima“. Time se radi velika greška i nasilje nad Indigo osobama, ne samo zbog nepotrebnog liječenja, već i zbog onemogućavanja Indigo osoba da ispunjavaju svoju misiju- da vrše pozitivan uticaj na sistem i uopšte na ljude.

TEST DALI STE INDIGO
1. Da li se smatrate (ili vas drugi smatraju) natprosječno inteligentnom osobom?
2. Da li ste izrazito kreativna osoba, imate mnoštvo ideja oko teme koja vas interesira, volite sami izrađivati stvari itd.?
3. Uvijek morate znati ZAŠTO je nešto takvo kako je ili ZAŠTO morate uraditi nešto što vam se kaže?
4. Bili ste prilično buntovni u školi, teško ste prihvaćali autoritete ili ste se osjećali buntovno, ali se niste usudili reagirati radi RODITELJA?
5. Da li ste još od djetinjstva prolazili neobjašnjiva stanja velikih depresija i osjećaja bespomoćnosti (takva stanja su mogla varirati od tuge do dubokog beznađa, a bila su praćena i suicidalnim mislima)?
6. Da li općenito smatrate da vam je prvi dio života (djetinjstvo i pubertet) bio iznimno težak period?
7. Imate li problema/poteškoća u radu u velikim poduzećima, uslužno orijentiranim poslovima, otpor prema autoritetima i uređenju posla na principu 'kasta'?
8. Da li preferirate poslove u kojima ste ili ravnopravan partner ili vođa ili možete raditi potpuno samostalno?
9. Da li često osjećate kako je cijeli svijet jedna porodica i nije vam svejedno što se dešava drugom čovjeku na drugom kraju Zemlje?
10. Sposobni ste duboko suosjećati sa ostalima ali opet ne podnosite nečiju glupost/tupavost?
11. Da li se ubrajate u osobe koje su ili toliko ekstremno emotivno senzibilne (koje se lako mogu rasplakati, rastužiti itd.) ili skoro nikada ne izražavate svoje emocije (ljudi vas svrstavaju u emotivno hladne osobe)?
12. Da li ste u nekim fazama svog života imali napadaje bijesa ili ljutnje često bez nekog značajnijeg povoda?
13. Da li je POLITIKA nešto skroz NEZANIMLJIVO za vas - imate osjećaj da vaš glas ionako nema nekog utjecaja?
14. Da li ste jedan/jedna od onih koji ne mogu pronaći zadovoljstvo isključivo u tradicionalnim vrijednosti: karijera, brak, 2.5 djece itd.? Da li osjećate da bi život trebao biti nešto više od rođenja i umiranja, zarađivanja za preživljavanje, odlaska i dolaska na posao, produženja vrste, seksa, hranjenja i spavanja?
15. Da li često osjećate veliku težnju da učinite nešto u smislu da promijenite ili poboljšate svijet?
16. Da li imate veliko zanimanje za psihologiju, duhovne teme i praksu još od djetinjstva?
17. Da li imate jaku intuiciju tj. koristite tu sposobnost u životu?
18. Da li imate poteškoća da fokusirate svoju pažnju na jedan predmet osim ako to svjesno ne odlučite ili vam je čak dijagnosticiran ADD (Attention Deficit Disorder) - poremećaj pažnje, poremećaj u ponašanju ili hiperaktivnost?
19. Da li ste imali kad ili imate iskustva poput: vizije anđela i ostalih duhovnih bića, sposobnost vidovitosti, telepatije itd.?
20. Da li aktivno nastojite saznati koji je smisao vašeg života i cjelokupnog postojanja kroz različite duhovne pravce, religije, grupe ili knjige?
21. Da li često imate problem sa svojim strpljenjem pogotovo kad su u pitanju svari sa područja birokracije i inertnost društvenog sustava, kao npr. čekanje u redovima itd.?
22. Da li ste izrazito osjetljivi na buku, jake mirise, vrućinu, jarke boje i veliku gužvu?
23. Da li vam je često potrebno vrijeme kad možete biti sami sa sobom da bi obnoviti svoje baterije?



NAPOMENA: Zbog svoje općenitosti ovaj test je samo smjernica gdje više pozitivnih odgovora upućuje na veću vjerojatnost da ste Indigo.
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Indigo ljudi: test jeste li indigo?

Post by Zagorka » 23 Feb 2012, 17:04

Neki su odgovori ne,neki da....sta znam,ne bih rekla da sam indigo :zubi
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
String
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 9736
Joined: 24 Mar 2010, 21:00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Indigo ljudi: test jeste li indigo?

Post by String » 23 Feb 2012, 17:12

1, 19, 20 - Negativni odgovori
Ovo ostalo pozitivni,...
I sta sad? :oo
Image

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Indigo ljudi: test jeste li indigo?

Post by Zagorka » 23 Feb 2012, 17:15

Pa valjda si indigo...cuj,a zaklela bih se da si imao prividjenja u obliku andjela,djavola :ha
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

Ideja
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3275
Joined: 26 Mar 2010, 10:21
Status: Offline

Re: Indigo ljudi: test jeste li indigo?

Post by Ideja » 23 Feb 2012, 17:29

1, 2, 19, 21 ne , ostali da

Možda sam imala potencijala da budem indigo dijete , trebala je samo neka vidovita to nekad davno prepoznati

Nemam auru indigo boje, samo ružičaste naočale :cvike
Last edited by Ideja on 24 Feb 2012, 16:03, edited 1 time in total.
"Jer, bez imalo sumnje, drvo za moj tabut raste. I platno posmrtno, moje, neko negdje tka... "

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120520
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6999 times
Been thanked: 7954 times
Status: Offline

Re: Indigo ljudi: test jeste li indigo?

Post by Krokodil Behko » 23 Feb 2012, 17:32

9, 13, 16 i 19 negativno :kafa
online

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Indigo ljudi: test jeste li indigo?

Post by carobnjak N » 23 Feb 2012, 17:33

String wrote:1, 19, 20 - Negativni odgovori
Ovo ostalo pozitivni,...
I sta sad? :oo
Ne znam tačno da ti kažem ali i ja sam recimo samo na 19-to pitanje odgovorio sa NE ..iaaakoo :oo imam jedno pitanje za tebe .Da li ti se nekad nešto desilo neki obični nevažni (a može biti i važan nebitno ) događaj pa da si se sjetio da si ga sanjao? Ne "dežavu" nego baš da si ga sanjao jer dežavu je kad znaš da ti se to već desilo ali ne znaš i ne možeš se sjetiti gdje.
Inače na ovo sam naletio slučajno (jednom sam gledao na Hrt1 emisiju "indigo djeca" ali sam brzo prešaltao jer me nije zanimalo baš) jer sam kucao neke pojmove i više puta mi je izbacilo i ovo kao indirektno vezano za temu koju sam tražio
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Indigo ljudi: test jeste li indigo?

Post by carobnjak N » 23 Feb 2012, 17:44

Uzmimo da svi baš iskreno odgovore na pitanja i onda bi bilo zanimljivo razmjeniti mišljenja o nekim zajedničkim elementima ako ih ima ,odnosno da vidimo ima li tu nešto ili je to samo ubleha?
Na primjer ja imam "sposobnost " da mi ne možeš slagati jer odmah osjetim da li lažeš ili govoriš istinu ,pa čak i kad to umotaš u malo istine tačno osjetim koji si dio slagao . Međutim čudno je da skoro nikad to ne kažem ljudima i čak na neki način razumijem tu njihovu laž odnosno uzrok zbog kojeg lažu . Identičan opis toga sam pronašao u jednom textu o indigo ljudima :D.
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Indigo ljudi: test jeste li indigo?

Post by Zagorka » 23 Feb 2012, 17:47

Znam da si pitao stringa,ali ja samo da kazem da sam znala sanjati nesto i da se to desi....npr.da mi je prijateljica rodila sina,i zbilja jest,da mi je dosao rodjak iz njemacke,ujutro ustajem i mati mi govori da je zvao da je dosao....i kasnije nekih par sitnica,nista znacajno.....ehh sad jeli to podsvijest,sta li je,ko ce ga znati :cudi
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Indigo ljudi: test jeste li indigo?

Post by Zagorka » 23 Feb 2012, 17:50

carobnjak Nurudin wrote:Uzmimo da svi baš iskreno odgovore na pitanja i onda bi bilo zanimljivo razmjeniti mišljenja o nekim zajedničkim elementima ako ih ima ,odnosno da vidimo ima li tu nešto ili je to samo ubleha?
Na primjer ja imam "sposobnost " da mi ne možeš slagati jer odmah osjetim da li lažeš ili govoriš istinu ,pa čak i kad to umotaš u malo istine tačno osjetim koji si dio slagao . Međutim čudno je da skoro nikad to ne kažem ljudima i čak na neki način razumijem tu njihovu laž odnosno uzrok zbog kojeg lažu . Identičan opis toga sam pronašao u jednom textu o indigo ljudima :D.
Identicna stvar,kunem se....ali valjda zato sto imas 23 pitanja,mora nas vecina imati bar nesto zajednicko :hm
Ma nesto kontam oni su taj izraz indigo izmislili,pa mnogi mozemo na ova pitanja potvrdno odgovoriti....ili bar na vecinu...ili na neka.... :misli
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Indigo ljudi: test jeste li indigo?

Post by carobnjak N » 23 Feb 2012, 17:57

madam Bovary wrote:Znam da si pitao stringa,ali ja samo da kazem da sam znala sanjati nesto i da se to desi....npr.da mi je prijateljica rodila sina,i zbilja jest,da mi je dosao rodjak iz njemacke,ujutro ustajem i mati mi govori da je zvao da je dosao....i kasnije nekih par sitnica,nista znacajno.....ehh sad jeli to podsvijest,sta li je,ko ce ga znati :cudi
Neka si odgovrila jer mene baš zanima da li se ti neki "simptomi" ili osjećaji dešavaju inače svima ili je to baš specifičnost neka.
U vezi ovoga što sam pitao Stringa biću još malo precizniji jer meni se ti događaji koje sanjam dese u obliku nekog fleša ...znaš ono samo dijelić toga događaja ,a taj dijelić se do tad nije činio važnim.
Na primjer vidim neki komad namještaja ili neku izgovorenu rečenicu kao nešto istrgnuto iz nekog kontexta i onda kad mi se to desi taj se dio uklopi u događaj.
Također imam neke smiješne "usporene minute" kad mi se sve dešava totalno ko usporeni snimak ,a ja mislim da je to neki tlak ili tako nešto ,bar sam do sad mislio :D.
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Indigo ljudi: test jeste li indigo?

Post by carobnjak N » 23 Feb 2012, 18:00

Dolazim kasnije opet ovdje aBd i nadam se da će te pisati jer me baš zanima ova tema .
Također String mislim da je kod tebe odgovor 1 i 20 DA ,a kasnije ću ti pokušati objasniti zašto sam siguran da je tako
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
String
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 9736
Joined: 24 Mar 2010, 21:00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Indigo ljudi: test jeste li indigo?

Post by String » 23 Feb 2012, 18:05

carobnjak Nurudin wrote:
String wrote:1, 19, 20 - Negativni odgovori
Ovo ostalo pozitivni,...
I sta sad? :oo
Ne znam tačno da ti kažem ali i ja sam recimo samo na 19-to pitanje odgovorio sa NE ..iaaakoo :oo imam jedno pitanje za tebe .Da li ti se nekad nešto desilo neki obični nevažni (a može biti i važan nebitno ) događaj pa da si se sjetio da si ga sanjao? Ne "dežavu" nego baš da si ga sanjao jer dežavu je kad znaš da ti se to već desilo ali ne znaš i ne možeš se sjetiti gdje.
Inače na ovo sam naletio slučajno (jednom sam gledao na Hrt1 emisiju "indigo djeca" ali sam brzo prešaltao jer me nije zanimalo baš) jer sam kucao neke pojmove i više puta mi je izbacilo i ovo kao indirektno vezano za temu koju sam tražio
A znas sta..desilo mi se sto puta to sto kazes ali nekada ne mogu da razgranicim da li je dejavu ili sam 100% siguran da sam sanjao.
Imam tako i jednu situaciju npr. kada izlazim iz kuce ako ne zatvorim vrata svoje sobe tj. sjetim se tek kada odmaknem od kuce da ih nisam zatvorio, uvijek mi se nesto lose desi ili cujem losu vijest. :oo
Cak sam i probao vise puta namjerno to uraditi i fakat UVIJEK bude tako. :oo
Bjezi jbt. bojim se sad ovih pitanja i odgovora. :oo :bjezi
Image

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119850
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5708 times
Been thanked: 12286 times
Contact:
Status: Offline

Re: Indigo ljudi: test jeste li indigo?

Post by Maja » 23 Feb 2012, 21:53

Naravno da nisam indigo, ali mene zanima kako se zna ko ima kakvu auru?
Ko to vidi?

Ima li poznatih ljudi koji su indigo i jesu li oni i na kakav način pomogli ili su samo drugačiji.
Čitajući ove simptome, više su problematični ili da uljepšano kažem neshvaćeni, nego što su korisni.
Također, čula sam da se indigo djeca sjećaju vremena kad su bili u majčinom stomaku ehh otom potom.

Što se tiče pitanja samo su DA 11, 13, 14, 22 i 23.

A vezano za snove koji se ostvaruju, sanjala sam za jednu noć tri sna. Da se sestra dugo svađala s mužem, da se nepoznat kamion zabio u neku kuću i jednog čovjeka za kojeg nisam zapamtila kakvu je ulogu imao u trećem snu.

I zovem ujutro sestru da joj ispričam ta tri sna. Sestra se naravno iznenadila i rekla mi je kako se tu noć jeste grozno posvađala s mužem, kako se rano jutros kamion zabio u jednu kuću u Stocu i kako je čovjek iz sna dolazio to jutro da igra šah s njenim svekrom.

Ali ipak vjerujem da je sve to samo slučajnost, iako od kako znam za sebe imam drugačije snove.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81410
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10310 times
Been thanked: 7159 times
Status: Offline

Re: Indigo ljudi: test jeste li indigo?

Post by Julia-Klara » 23 Feb 2012, 22:11

19 negativan...ostalo "da"... jel se trebam nekom doktoru javljat sad? :ha
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Indigo ljudi: test jeste li indigo?

Post by carobnjak N » 23 Feb 2012, 22:11

Imam tako i jednu situaciju npr. kada izlazim iz kuce ako ne zatvorim vrata svoje sobe tj. sjetim se tek kada odmaknem od kuce da ih nisam zatvorio, uvijek mi se nesto lose desi ili cujem losu vijest. :oo
Cak sam i probao vise puta namjerno to uraditi i fakat UVIJEK bude tako
To je već sujevjerje i nema baš veze sa ovim ,a ni sa realnošću :D Jednostavno ti se nešto loše desi ponekad i kad su vrata zatvorena samo ti to onda ne povezuješ
Za onaj prvi odgovor da ti kažem da mislim da ti jesi veoma duhovit ,a da bi bio duhovit moraš biti inteligentan,dakle jesi veoma inteligentan
Za drugi odgovor u vezi zanimanja za religiju isto je odgovor DA jer ti iako ne voliš religiju opet te jako tangira ,a ne može te tangirati nešto što te ne zanima ,prema čemu si hladan,kapiraš
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Indigo ljudi: test jeste li indigo?

Post by Heidi » 23 Feb 2012, 22:13

1. Da li se smatrate (ili vas drugi smatraju) natprosječno inteligentnom osobom?
i tako je ovaj test za mene gotov :djed
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Indigo ljudi: test jeste li indigo?

Post by carobnjak N » 23 Feb 2012, 22:22

Naravno da nisam indigo, ali mene zanima kako se zna ko ima kakvu auru?
Ko to vidi?
Majo ,mislim da imaju neke kamere pomoću kojih to mogu kao snimiti čak ,mada ni ja nemam pojma pošto je i za mene to relativno novo

Ali ipak vjerujem da je sve to samo slučajnost, iako od kako znam za sebe imam drugačije snove.
Snovi nisu slučajnost ,oni mogu da predskazuju buduće neke događaje ali mogu i da budu čisto odraz naše psihe. Po islamskom vjerovanju ,insan kad sanjava u tom trenutku gdje on sanjava da se nalazi ,njegova duša se zaista i nalazi tu iako je to mjesto možda jako daleko ,pa se zato i zabranjuje da kad nekog budimo radimo to naglo jer postoji mogućnost da mu duša ostane tamo ,a tijelo se probudi samo pa ili poludi ili umre.
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Indigo ljudi: test jeste li indigo?

Post by carobnjak N » 23 Feb 2012, 22:25

Julia-Klara wrote:19 negativan...ostalo "da"... jel se trebam nekom doktoru javljat sad? :ha
Pa ne znam :D ,jedino ako gripaš ili tako nešto.
Da li se osim odgovora prepoznaješ u textu iznad ?
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119850
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5708 times
Been thanked: 12286 times
Contact:
Status: Offline

Re: Indigo ljudi: test jeste li indigo?

Post by Maja » 23 Feb 2012, 22:28

Polako ljudi...statistike kazuju da je 1 posto ljudi indigo, a na našem forumu izgleda 80 posto :ble

Post Reply

Return to “Filozofija & Psihologija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 72 guests