Pedofilija

Ponašanje u društvu i odnosi među ljudima. Humanost, predrasude.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Mutevelija » 13 Oct 2016, 00:52

Ja sam svoje rekao i ne moraš mi persirati.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Socrates » 13 Oct 2016, 08:51

I da raščistimo još jednom prije nego potonemo u blato Mutine logike, ovdje se radi o silovanju. Ona možda jeste "dobrovoljno pristala", ali normalan čovjek zna da tu nema nikakvog dobrovoljnog pristanka kad je u pitanju dijete od 13 godina.

I da raščistim za Mutu; silovanje je svaki seksualni odnos za koji jedna od strana, u 99.99% slučajeva žena, ne da ili nije mentalno sposobna da da svoj pristanak.

Žena može hodati gola po ulici, svjesno mamiti muškarce, čak i jednog odvesti kuci, skinuti ga.... a onda se predomisliti i dati do znanja da nece sex. Ako on nastavi, to je silovanje.

Zena se može predomisliti i tokom seksa. Ako muškarac nastavi, to je silovanje. Nije rijetkost da parovi koji vole grublji seks i koji vole da se tokom seksa prepuste igranju uloga, pa cak i insceniranju silovanja, imaju password. Kada žena izgovori taj password, seks prestaje trenutno.

Muž može silovati svoju suprugu. I može da mu se sudi kao i svakom drugom seksualnom prestupniku.

I prostitutke mogu biti silovane. To što je uzela pare ne znači da nema pravo da se predomisli prije i za vrijeme seksa.
. . . . . . . . .

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Chloe » 13 Oct 2016, 09:22

Socrates wrote:
Chloe wrote:Moja kćerka ima 13. godina ... i ovo dok sam čitala želudac mi se prevrnuo.
Društvo zakazuje, a ono se temelji na porodici ... sve lagano ide u helać.
Danas dijete izvesti na pravi put, u ovakvim okonostima je umjeće.
Vidis, ja se ne slazem da se drustvo temelji na porodici.

I dajte da ne pretjerujemo, ovakvi slucajevi su se desavali u svakom drustvu kroz istoriju. Mislite da ovoga nije bilo za vrijeme Jugoslavije?

Mozda danas, zbog interneta, pedofili I ostala gamad imaju malo laksi pristup djeci, ali necemo se valjda sad ubijediti da je to bolest danasnjeg drustva.

Da ne govorim o katolickoj crkvi i sta su oni radili. A siguran sam i da ostale religije imaju dovoljan broj slucajeva. Necete valjda reci da se ovakvi slucajevi ne desavaju i u serijatskim drustvima.
Za mene jeste porodica temelj društva.
Zdrava porodica je najvažnija bila naklonjena religiji ili ne, ne znam zašto utrpavaš religiju.
Bi li ti bio takav kakav jesi da si rastao na ulici?

Moralno smo pali ... i odruštvo nam je bolesno u nedostaku istog.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96625
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34554 times
Been thanked: 21231 times
Contact:
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Rum » 13 Oct 2016, 12:02

Jeste ciganka bila je slika negdje na netu
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Socrates » 13 Oct 2016, 17:36

Chloe wrote:
Socrates wrote:
Chloe wrote:Moja kćerka ima 13. godina ... i ovo dok sam čitala želudac mi se prevrnuo.
Društvo zakazuje, a ono se temelji na porodici ... sve lagano ide u helać.
Danas dijete izvesti na pravi put, u ovakvim okonostima je umjeće.
Vidis, ja se ne slazem da se drustvo temelji na porodici.

I dajte da ne pretjerujemo, ovakvi slucajevi su se desavali u svakom drustvu kroz istoriju. Mislite da ovoga nije bilo za vrijeme Jugoslavije?

Mozda danas, zbog interneta, pedofili I ostala gamad imaju malo laksi pristup djeci, ali necemo se valjda sad ubijediti da je to bolest danasnjeg drustva.

Da ne govorim o katolickoj crkvi i sta su oni radili. A siguran sam i da ostale religije imaju dovoljan broj slucajeva. Necete valjda reci da se ovakvi slucajevi ne desavaju i u serijatskim drustvima.
Za mene jeste porodica temelj društva.
Zdrava porodica je najvažnija bila naklonjena religiji ili ne, ne znam zašto utrpavaš religiju.
Bi li ti bio takav kakav jesi da si rastao na ulici?

Moralno smo pali ... i odruštvo nam je bolesno u nedostaku istog.
Pa ne znam zasto ne bih spominjao religiju. :hm

Povela se prica o tome kako drustvo mora da reaguje na ovakve stvari. Religija je valjda dio drustva. Od religije smo naslijedili I prihvatili neke odnose u drustvu. Konstrukcija danasnjeg drustva pa cak I citavog svijeta je, izmedju ostalog, I religiozni proizvod.

I kao sto vec vise puta rekoh, vijekovima I vijekovima je svaka religija radila na sustavnoj diskriminaciji zene. Vidi, molim te, nijedna zena nije boziji poslanik, niti je u stanju da napise boziju rijec, niti je u stanju da stane pred ljude I protumaci boziju rijec. Sorry, ali, to je notorna, ocigledna diskriminacija. Kad vidim da zene imaju znacajnu ulogu u najvisim religioznim institucijama, I to ne bilo kakve zene kojima je, eto, dopusteno da I dalje guraju muski pogled na svijet, nego zene koje pruzaju otpor takvom destruktivnom pogledu na svijet, ja cu promjeniti misljenje u vezi religije.

Ako mislis da ova diskriminatorna konstrukcija religije nema veze sa konstantnom objektivizacijom zene otkad je svijeta I vijeka I, generalno, usutkivanjem svega sto zena zaista moze da doprinese ovom svijetu, onda se varas.

Jer smo iz tog blata zagazili u moderno doba, u koje su neki pali sa grane. Ma gledaj cuda, obukla djevojka kratki sorc, garant joj je samo seks na pameti, I to seks sa svakim muskarcem koji osjeca da ima pravo na njeno nemoralno izlozeno tijelo. Pa yebote, I ja bih najradije hodao u boksericama po ulici I zvizdukao Marseljezu. To nije poziv na seks, nego na slobodu i zvizdukanje Marseljeze. Na ljepotu zivljenja.

Kako promjeniti drustvo? Kako uopste uciniti ovaj svijet boljim?

Pa lako, moramo mijenjati kompletnu konstrukciju muskog svijeta, muskog shvatanja, muske logike, muske osude, muskog debilizma, muske korupcije, muskog odnosa prema moci, muskog, generalno receno, onanisanja. Zato I kazem, feminizam jedini ima potencijal da spasi ovaj svijet od kompletnog rasula I korupcije.

Ako to ne vidite, a vi I dalje po svom. Muskarcima je dobro. Ja ne mogu biti feminist, ali mogu reci - feminizam :cool

A dok se to ne desi, procitacemo ovakve vijesti, vijesti o silovanju i slicno, zgrazavacemo se nekoliko dana, slusati Mutea kako potpuno antiintelektualno zamagljuje svaki zdrav razum, I nastavicemo po svome - navikli "na gebiru I u miru", kako kaze Edo.
. . . . . . . . .

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by dr laganini » 13 Oct 2016, 17:45

..ovdje se ide s prepostavkom da smo svu isti a nismo..mala je vjerojatno flundra bez pameti a i taj sto se kaci za nju..ta ce imat petero duce do dvadesete il pet abortusa sa pet razliciti frajera..a ovdje se pokusava pokazat zrtvom..naiva..

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Socrates » 13 Oct 2016, 17:50

dr laganini wrote:..ovdje se ide s prepostavkom da smo svu isti a nismo..mala je vjerojatno flundra bez pameti a i taj sto se kaci za nju..ta ce imat petero duce do dvadesete il pet abortusa sa pet razliciti frajera..a ovdje se pokusava pokazat zrtvom..naiva..
And there we have a voice of fuckin' insanity.

I ti Lagani imas ozbiljan deficit u pameti, pa to nije razlog da te mlatimo, silujemo I ponizavamo. Nekad dobijes pokoju cvoku od mene, ali generalno te tolerisem.
. . . . . . . . .

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80586
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7213 times
Been thanked: 11661 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by spacebound » 13 Oct 2016, 17:51

dr laganini wrote:..ovdje se ide s prepostavkom da smo svu isti a nismo..mala je vjerojatno flundra bez pameti a i taj sto se kaci za nju..ta ce imat petero duce do dvadesete il pet abortusa sa pet razliciti frajera..a ovdje se pokusava pokazat zrtvom..naiva..
Da, mala fufica ga sigurno naivnog, neiskusnog i zelenog navukla na tanak led :ok




:bua
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by SPINERKA » 13 Oct 2016, 18:14

dr laganini wrote:..ovdje se ide s prepostavkom da smo svu isti a nismo..mala je vjerojatno flundra bez pameti a i taj sto se kaci za nju..ta ce imat petero duce do dvadesete il pet abortusa sa pet razliciti frajera..a ovdje se pokusava pokazat zrtvom..naiva..
--zrtva je --jer je--MLADA -13 GOD.


-sto se tice ostalih cinjenica -ja sam se inenadila da--mexikanke - jako mlade imaju svoju djecu , bez braka.
Mislila sam s obzirom na religiju -- no generalno -brzo se spajaju i razilaze sa puno djece koja ostaju kod majki tj u njohovim porodicama.
Image

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by dr laganini » 13 Oct 2016, 18:16

..zrtve tu nema oboje su budaletine..ako govorimo o praksi a teoretski se moze razglabat..uostalom ostoji i zakonska regulativa..

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by SPINERKA » 13 Oct 2016, 18:19

:sok

de, neces ih valjda u isti kosh, pa 13 god joj je bez obzira kakvo vec ponasanje pokazuje.
Image

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Chloe » 13 Oct 2016, 18:21

@Soc, da nisi ti naštancao post valahi ga ne bih čitala. :zubi

Porodice su porodice, i ateističke i jevrejske i katoličke .... zato ne bih religiju mješala.

Ostatak tvog posta apsolutno ne želim komentarisati. :zubi

:ccc Držiš meni "predavanje" .... :D
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by dr laganini » 13 Oct 2016, 18:21

...os rec da ce bit pametnija sa sedamnest.. :hm

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by SPINERKA » 13 Oct 2016, 18:25

dr laganini wrote:...os rec da ce bit pametnija sa sedamnest.. :hm

...legalno da, ne bi bila u vijestima barem

-- ili 18 -jel to punoljetnost -do tada se ne dira
Last edited by SPINERKA on 13 Oct 2016, 18:25, edited 1 time in total.
Image

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by dr laganini » 13 Oct 2016, 18:25

..tu di u pravu...

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by Socrates » 13 Oct 2016, 18:30

Chloe wrote:@Soc, da nisi ti naštancao post valahi ga ne bih čitala. :zubi

Porodice su porodice, i ateističke i jevrejske i katoličke .... zato ne bih religiju mješala.

Ostatak tvog posta apsolutno ne želim komentarisati. :zubi

:ccc Držiš meni "predavanje" .... :D
Ne drzim ti predavanje, nego komentarisem. :p

Kao i svako drugi.

Ubismo se od sekirancije gdje svijet ide, a niko da se sjeti koji je osnovni razlog za to. :grana

I ne, nisam rekao da je religija osnovni razlog. :valja
. . . . . . . . .

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18143
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3744 times
Been thanked: 3703 times
Status: Offline

Re: Vranje: Šokantna odbrana pedofila

Post by srculence7 » 13 Oct 2016, 19:23

Problem i jeste u tome što se zakon ne sprovodi kako treba.Obavezno je po zakonu da deca završe osnovnu školu ali ima dosta primera gde to nije slučaj i što je najgore niko ne odgovara za to, ni roditelji-staratelji, niti socijalne službe koje su dužne da preuzmu odgovornost za brigu o detetu kada roditelji to ne rade. A kada se osvrnemo na to kojoj populaciji uglavnom ta deca pripadaju, jasno je da postoji neka nezainteresovanost i shvatanje da je to normalno, ja bih to lično nazvala diskriminacijom - ali ko me pita, tako i u vezi samog slučaja o kome raspravljamo, često tako slične situacije budu opravdane time da to nije ništa čudno. U suštini i oni sami imaju potrebu da često ističu kako se razlikuju od drugih i da se tvrdoglavo drže svojih shvatanja i običaja pa su i nama koji možemo nešto da učinimo po pitanju poboljšanja njihovog statusa ruke vezane, u prevodu-sami sebe diskriminišu.
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Pedofilija

Post by Bla » 13 Mar 2017, 23:06

Nije baš pedofilija, nego, tip je zbog tipografske greške kada je neka budala prepisivala IP adresu
nepravedno optužen za pedofiliju nekad još 2011 godine, i onda je ostatak vremena proveo pokušavajući da opere ime.
I tako 5-6 godina, uz poprilično uništen život i šta sve ide uz takvu etiketu.

I na kraju, eto, izvini, omaklo se. :lupa

https://www.buzzfeed.com/matthewchampio ... olice-typo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: Pedofilija

Post by Chloe » 14 Mar 2017, 07:47

E takve greške su jedan od razloga što sam protiv smrtne kazne.
Ima slučajeva gdje ljudi robijaju cijeli život za ubistvo i pred smrt ga puste, greška u istrazi, novi dokazi i sl.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Čarobni
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8632
Joined: 12 Jul 2015, 01:03
Been thanked: 13 times
Status: Offline

Re: Pedofilija

Post by Čarobni » 14 Mar 2017, 15:14

Stvarno ne znam kome je to doživotno robijanje između 4 zida blaža kazna od smrti.

Post Reply

Return to “Drustvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests