Pedofilija

Ponašanje u društvu i odnosi među ljudima. Humanost, predrasude.

Moderator: Krokodil Behko

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Slovenski ljekar neprimjereno dodirivao maloljetnicu za vrijeme pregleda, osuđen uslovno

Post by Venera » 13 Mar 2019, 14:35

storm wrote: 13 Mar 2019, 05:40
statebriga wrote: 12 Mar 2019, 22:24

od 15 godine djevojek imaju redovan seks, kako je pedofilija :hm

muskracici pocnu isto, od 15 godine, da li pedofilija vrijedi i za deckice od 16 godina :jutarnja
Kakve ti usporedbe daješ? :roll

Pa čak i da imaju sa 15 godina seks i da je partner njene generacije otprilike, nešto je sasvim drugo, nego kad stariji mudonja vrši seksualno zlostavljanje, a mogao bi joj otac biti...
Seksualno zlostavljanje je i kad bilo koju osobu, bilo kojih godina zlostavljas, koristeći svoj status, položaj ali ovo sa maloljetnom djecom je level up.
Pri tome je manje bitna ta definicija pedofilije.
seskulano zlostavljanje je moguce i od strane vrsnjaka :jutarnja

uopste nije vazno koliko godina ima pratner ili partnerka osobi od 16 godina :cvijece
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Slovenski ljekar neprimjereno dodirivao maloljetnicu za vrijeme pregleda, osuđen uslovno

Post by storm » 13 Mar 2019, 16:15

statebriga wrote: 13 Mar 2019, 14:35
storm wrote: 13 Mar 2019, 05:40

Kakve ti usporedbe daješ? :roll

Pa čak i da imaju sa 15 godina seks i da je partner njene generacije otprilike, nešto je sasvim drugo, nego kad stariji mudonja vrši seksualno zlostavljanje, a mogao bi joj otac biti...
Seksualno zlostavljanje je i kad bilo koju osobu, bilo kojih godina zlostavljas, koristeći svoj status, položaj ali ovo sa maloljetnom djecom je level up.
Pri tome je manje bitna ta definicija pedofilije.
seskulano zlostavljanje je moguce i od strane vrsnjaka :jutarnja

uopste nije vazno koliko godina ima pratner ili partnerka osobi od 16 godina :cvijece

Jednom pišeš o seksu, drugi puta o zlostavljanu... Ako dvoje od 16 imaju seks, rano je, al bože moj... I nije neprirodno...
A zlostavljanje nema veze sa godinama, s tim da gore spomenuti čin ima plus svega, pedofilsku konotaciju... Točka!
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Slovenski ljekar neprimjereno dodirivao maloljetnicu za vrijeme pregleda, osuđen uslovno

Post by Venera » 13 Mar 2019, 16:18

storm wrote: 13 Mar 2019, 16:15
statebriga wrote: 13 Mar 2019, 14:35

seskulano zlostavljanje je moguce i od strane vrsnjaka :jutarnja

uopste nije vazno koliko godina ima pratner ili partnerka osobi od 16 godina :cvijece

Jednom pišeš o seksu, drugi puta o zlostavljanu... Ako dvoje od 16 imaju seks, rano je, al bože moj... I nije neprirodno...
A zlostavljanje nema veze sa godinama, s tim da gore spomenuti čin ima plus svega, pedofilsku konotaciju... Točka!

ti danas nesto slabo kopcas :D. gdje sam pogrijesila sa prethodnom izjavom :D.
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Slovenski ljekar neprimjereno dodirivao maloljetnicu za vrijeme pregleda, osuđen uslovno

Post by Mutevelija » 13 Mar 2019, 16:24

Sta se meni mrtvac obraca, ova je za mene davno mrtva,nisam ja Remzudun da sa mrtvima pricam.
Ali haj nek bere reakcije na mene, ali jadno je I mejitski.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
alcapone
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15966
Joined: 22 Jul 2018, 16:33
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Slovenski ljekar neprimjereno dodirivao maloljetnicu za vrijeme pregleda, osuđen uslovno

Post by alcapone » 13 Mar 2019, 16:25

Nisam doktor al mogu pogedati 😜
1n73LL1g3nc3 15 7h3 4b1L17Y 70 4D4P7 70 CH4NG3

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96636
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34573 times
Been thanked: 21244 times
Contact:
Status: Online

Razrednik i ranije spopadao učenice, slao im fotografije spolnog organa

Post by Rum » 16 Mar 2019, 21:56

Razrednik devetog razreda Mensud Hodžić nudio seks 14-godišnjoj učenici

Image



- Avaz, Dnevni avaz, avaz.ba

Skandal potresa OŠ “Musa Ćazim Ćatić”

Foto: B. Mahmić

Bosanskohercegovačka javnost zgrožena je novim slučajem pedofilije u obrazovnim ustanovama, a kako je naš list već pisao, dogodio se u Osnovnoj školi “Musa Ćazim Ćatić”, u Područnoj školi u Blatuši, gdje je razrednik devetog razreda Mensud Hodžić navodno slao nemoralne poruke svojoj 14-godišnjoj učenici i nudio joj seks.

Zabrinuti roditelji

Ovaj zgrožavajući slučaj potresao je roditelje zeničkih školaraca s obzirom na to da još nije zaboravljen slučaj navodne pedofilije u Medicinskoj školi. Nažalost, uprkos čvrstim dokazima, sistem zakaže i prosvjetni radnici uspiju se izvući.

U najnovijem slučaju, koji se dogodio u OŠ “Musa Ćazim Ćatić”, razrednik, inače nastavnik biologije i tehničkog odgoja, učenici je slao degutantne i prijeteće poruke, a nakon što je prijavljen direktoru škole, pravdao se da iza svega stoje hakeri.

Simptomatično je i to što je Hodžić išao na večeru s ocem djevojčice, nakon koje je, samo sat poslije, poslao poruku učenici: “Sve sam riješio s tvojim tatom, sad možemo izaći na sokić.”

No, nije ovo prvi put da je Hodžić “na udaru hakera”. Prije dvije godine, spopadao je učenice i slao im provokativne fotografije na kojima se vidi njegov spolni organ. I tada je prijavljen direktoru škole, nadležnim institucijama, ali je priča o hakerima i tada upalila i nije sankcioniran.

Konkretni koraci

Dok su roditelji opravdano u strahu za djecu, nadležni nijemo posmatraju kako u zeničkim obrazovnim ustanovama cvjeta pedofilija. Očigledno se treba dogoditi teži slučaj nego što je onaj u Medicinskoj školi ili, pak, ovaj najnoviji, u OŠ “Musa Ćazim Ćatić”, da se poduzmu konkretni koraci.

Nema zvanične prijave

Kontaktirali smo povodom ovog slučaja Tužilaštvo Zeničko-dobojskog kantona (ZDK).

- Tužilaštvo ZDK nije primilo zvaničnu prijavu nego je povodom ovog događaja postupalo u predistražnim radnjama radi utvrđivanja osnovanosti prijave koju je Ministarstvu unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona podnio zakonski zastupnik malodobne učenice - kaže Mirna Poljac, portparol Tužilaštva.

Član komisije za polaganje vozačkih ispita

Da je nastavnik Hodžić i ranije imao ispade na internetu, potvrdili su nam bivši i sadašnji učenici, koji su nam i ustupili njegove šokantne nage fotografije koje je slao. Hodžić je, inače, i član komisije za polaganje vozačkih ispita.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81332
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10248 times
Been thanked: 7130 times
Status: Offline

Re: Razrednik i ranije spopadao učenice, slao im fotografije spolnog organa

Post by Julia-Klara » 16 Mar 2019, 21:58

Rume, izdegeneci ga
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Razrednik i ranije spopadao učenice, slao im fotografije spolnog organa

Post by Mutevelija » 16 Mar 2019, 21:59

Nisam voljan nI za ovog
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96636
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34573 times
Been thanked: 21244 times
Contact:
Status: Online

Re: Razrednik i ranije spopadao učenice, slao im fotografije spolnog organa

Post by Rum » 16 Mar 2019, 21:59

Razrednik djevojčici: Ako neko sazna, osjetit ćeš nasilnu avanturu kreveta


Nisi svjesna šta će te zadesiti, izludit ću ti psihičko stanje, nosat ćeš papire sa sobom da si luda, glasila je poruka

Image
Dok skandal potresa Osnovnu školu "Musa Ćazim Ćatić" u Zenici, Područnu školu u Blatuši, gdje je razrednik devetog razreda Mensud Hodžić, navodno, nudio seks svojoj 14-godišnjoj učenici, porodica i djevojčica proživljavaju horor.

Spolni organ

U ekskluzivnoj ispovijesti za "Dnevni avaz" učenica je, uz saglasnost roditelja, pristala da ispriča sve detalje šokantnog slučaja. Sve je, kaže, počelo u petak, 1. marta, kad je u 19 sati na Viber dobila fotografiju ženskog spolnog organa.

- Šokirala sam se šta mi je poslao razrednik. Poslala sam mu upitnik, a on odgovara da su to hakeri i moli da nikome ne kažem. Za vikend nije pisao, a ja sam u ponedjeljak sve ispričala nastavnici engleskog – govori učenica.

Nastavnica je predložila da idu direktoru, ali su, na insistiranje učenice, ipak, sačekali. Za to vrijeme, nastavnica je hrabrila djevojčicu da sve kaže roditeljima i direktoru, a poruke su nastavile stizati.

- "Sine, mogli smo na sok ako želiš?", na šta nisam odgovorila. Kad sam došla kući, u 13.20 sati, dobila sam poruku: "Zgodnice, hoćemo li?"

- Uvjerio sam ti babu da to nisam ja, da vidimo šta ćeš sad? Kao dokaz da sam ja, ostavit ću ti "haloo" karticu u učionici biologije, samo sama smiješ ući. Ako neko sazna i nekome kažeš, osjetit ćeš nasilnu avanturu kreveta, a ako nikome ne kažeš, mogla bi osjetiti i finu. Do tebe je - samo su neke od poruka.

Sutradan je, kaže, ranije otišla u školu, a u učionici biologije našla je karticu. Sve je ispričala nastavnici, a potom i majci. Odmah su otišli direktoru i sve prijavili.

- Direktor je htio sve zataškati. Dok smo bili kod njega, stigao je SMS s novog broja: "Jesi uštimala broj, sine, sada možemo pričati, pozovi me.” Pozvala sam ga od direktora na broj s kojeg je stigao SMS i javio se on. Sve je snimljeno – kaže ona.

Kad je razrednik shvatio da je djevojčica kod direktora, došao je sa sinom, koji je potom sat vremena pregledao njen mobitel, a razrednik je negirao da šalje poruke.

Nakon tog dana, za porodicu je počeo pakao. Uslijedile su prijetnje smrću, praćenja, uhođenja.

- Gotova si, ne znam ko te ohrabrio da me uvališ kod direktora - pisao je, navodno, razrednik, a potom se uključio i njegov sin i poslao šokantnu poruku: "Vidjet ćeš šta će ti se desiti preko poziva. Imaš 30 minuta da kažeš nastavnici da si lagala, da središ situaciju, ako ne kažeš, čut ćeš šta će ti se desiti preko poziva."

- Tada sam bila kod pomoćnika direktora, uslijedio je poziv i čuli su se pucnji iz pištolja – govori ona.

Pritisci i prijetnje

Pritisci i prijetnje su se nastavili. Djevojčica je uzaludno mijenjala brojeve. Najvjerovatnije, govori porodica, prate majčin telefon, što im je potvrdio njegov sin u SMS-u.

- Jesi luda, mijenjaš brojeve kao i ja, a jadnica, ne znaš da ja svaki tvoj novi broj saznam iz mobitela tvoje mame, ha-ha-ha – glasila je poruka.

Zatim je stigla šokantna prijetnja u SMS-u, koji je, navodno, poslao razrednikov sin.

- Nisi svjesna šta će te zadesiti. Izludit ću ti psihičko stanje, nosat ćeš papire sa sobom da si luda. A nastavnicu ću ti na očima mučiti, crkavat ćeš od muke što joj ne možeš pomoći. I više nema poruka, samo djela. Uskoro prava igra počinje. Pravi šok će te zadesiti kad ti mobitel dođe s vještačenja – glasio je SMS.

Djevojčica je, inače, odlična učenica primjerenog vladanja. Osim što je žrtva pedofilije, sada strahuje za svoj, život porodice i nastavnice.

Četiri zida

Majka djevojčice kaže da im se život sveo na boravak u četiri zida i odlazak u MUP.

- Svakog dana sam tamo. Dajemo izjave, ustupamo nove SMS-ove koji stižu. Vještače se mobitel moje kćerke i dva mobitela od razrednika, iako ih ima više. Mobitel od sina, koji nam prijeti, ne vještači se – kaže uplakana majka djevojčice.
Prosuta crvena farba

Porodicu je posebno potresao događaj od 9. marta.

- Ostala sam kratko sama u kući. Kako nas prate, vidjeli su da roditelji izlaze iz zgrade. Čula sam šuštanje ispred vrata, nazvala oca da požuri kući, a kad je došao, zatekao je prosutu crvenu farbu, koja je djelovala kao krv. Došla je policija, inspektori, i obavljen je uviđaj. Potom je stigao SMS koji potvrđuje da su to uradili oni – govori učenica.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Razrednik i ranije spopadao učenice, slao im fotografije spolnog organa

Post by Mutevelija » 16 Mar 2019, 22:00

Glup je, mogo je zaprijetiti klasicnim oborit cu te na godinu kad uzmu na zub ucenika iz nekog razloga
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Razrednik i ranije spopadao učenice, slao im fotografije spolnog organa

Post by Mutevelija » 16 Mar 2019, 22:02

Ma I ovaj je vjerovatno pickopacenik :cudi
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96636
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34573 times
Been thanked: 21244 times
Contact:
Status: Online

Re: Razrednik i ranije spopadao učenice, slao im fotografije spolnog organa

Post by Rum » 16 Mar 2019, 22:03

pravi onaj iz filmova faca pedofilka
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Razrednik i ranije spopadao učenice, slao im fotografije spolnog organa

Post by Melek » 16 Mar 2019, 22:03

Po faci gledano, ovaj garant dobro interpretira sevdah :kafa
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Razrednik i ranije spopadao učenice, slao im fotografije spolnog organa

Post by Mutevelija » 16 Mar 2019, 22:03

Lici malo na Gacica
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Razrednik i ranije spopadao učenice, slao im fotografije spolnog organa

Post by Melek » 16 Mar 2019, 22:04

Nego, bilo bi fer okaciti i tu jednu sliku polnog organa koju je slao, osim face 1/1. Mozda prica bidne malo upecatljivilja :kafa
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Razrednik i ranije spopadao učenice, slao im fotografije spolnog organa

Post by Mutevelija » 16 Mar 2019, 22:06

Moj jaran glupan sliko selfie I dick pick skupa, kao hvalio se čomagu da ima golemu, I poslo drugom ovaj proslijedio na facebook

Cijela firma mu se smijala
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Razrednik i ranije spopadao učenice, slao im fotografije spolnog organa

Post by Mutevelija » 16 Mar 2019, 22:10

Obicno ovi sto obaraju na godinu, nisu zainteresovani za sex ali npr bilo je slucajeva da se odradi to nekako fizickim poslom neki su trgali zito, cijepali drva itd za prolaznu ocjenu.

Ovde se o tome be radi
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Razrednik i ranije spopadao učenice, slao im fotografije spolnog organa

Post by Čupava » 16 Mar 2019, 22:14

Mutevelija wrote: 16 Mar 2019, 22:00 Glup je, mogo je zaprijetiti klasicnim oborit cu te na godinu kad uzmu na zub ucenika iz nekog razloga
:pst :bjezi
.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81332
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10248 times
Been thanked: 7130 times
Status: Offline

Re: Razrednik i ranije spopadao učenice, slao im fotografije spolnog organa

Post by Julia-Klara » 16 Mar 2019, 22:15

Mute, procitaj tekst prvo pa komentiraj - pise da je odlicna ucenica :rol
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Razrednik i ranije spopadao učenice, slao im fotografije spolnog organa

Post by Melek » 16 Mar 2019, 22:16

E, trebalo bi priloziti i te njezine ocjene, da vidimo. Mozda prica bidne malo upecatljivilja :kafa
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

Post Reply

Return to “Drustvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests