Mito i korupcija

Ponašanje u društvu i odnosi među ljudima. Humanost, predrasude.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Predsjednik NS Njemačke podnio ostavku zbog primanja sata od potpredsjednika UEFA-e

Post by Mutevelija » 03 Apr 2019, 17:35

:cudi
Dzaba ispast los covjek, tuzibaba
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Predsjednik NS Njemačke podnio ostavku zbog primanja sata od potpredsjednika UEFA-e

Post by Mala_Mu » 03 Apr 2019, 19:42

Julia-Klara wrote: 02 Apr 2019, 21:44 Ne smijes uzeti nista jer se smatra mitom I korupcijom
Mene ovo zbunjuje..
Gospodin Surkis mi je poklonio sat vrijedan 6.000 eura. Tek sam kasnije saznao da ima toliku vrijednost.
A da je bio jeftiniji :D. ne bi podnio . Mislim ima li odredjena cifra do koje je to prihvatljivo, sitni pokloni ili?

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Predsjednik NS Njemačke podnio ostavku zbog primanja sata od potpredsjednika UEFA-e

Post by storm » 03 Apr 2019, 19:59

Mala_Mu wrote: 03 Apr 2019, 19:42
Julia-Klara wrote: 02 Apr 2019, 21:44 Ne smijes uzeti nista jer se smatra mitom I korupcijom
Mene ovo zbunjuje..
Gospodin Surkis mi je poklonio sat vrijedan 6.000 eura. Tek sam kasnije saznao da ima toliku vrijednost.
A da je bio jeftiniji :D. ne bi podnio . Mislim ima li odredjena cifra do koje je to prihvatljivo, sitni pokloni ili?
Ima... Znam po aferama KGK (COKOLINDA) Da imaju u pravilniku, da smije primiti poklon vrijednosti do 500kuna...
Ne sumnjam, da imaju i Nijemci za to propisan iznos...
Jer poslovni i protokolarni darovi su uobičajeni... Ali ima granica.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
damir5
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 25962
Joined: 20 Mar 2016, 21:04
Location: bosanski forum
Mood:
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Predsjednik NS Njemačke podnio ostavku zbog primanja sata od potpredsjednika UEFA-e

Post by damir5 » 03 Apr 2019, 20:10

Sad razmisljam o onim silnim poklonima na Dedinju .... koliko ja drug Tito bio korumpiran :D.
Me? Wrong? Never! Image

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Predsjednik NS Njemačke podnio ostavku zbog primanja sata od potpredsjednika UEFA-e

Post by Mala_Mu » 03 Apr 2019, 20:11

storm wrote: 03 Apr 2019, 19:59
Mala_Mu wrote: 03 Apr 2019, 19:42

Mene ovo zbunjuje..


A da je bio jeftiniji :D. ne bi podnio . Mislim ima li odredjena cifra do koje je to prihvatljivo, sitni pokloni ili?
Ima... Znam po aferama KGK (COKOLINDA) Da imaju u pravilniku, da smije primiti poklon vrijednosti do 500kuna...
Ne sumnjam, da imaju i Nijemci za to propisan iznos...
Jer poslovni i protokolarni darovi su uobičajeni... Ali ima granica.
E hvala, bas me zanimalo.. Kod njih je ta cifra sigurno veca, cim je primio takav poklon.. Ali koja je to moralna velicina da da otkaz nakon saznanja koliko je.. mozemo samo sanjati da neko kod nas to uradi. :D.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Predsjednik NS Njemačke podnio ostavku zbog primanja sata od potpredsjednika UEFA-e

Post by storm » 03 Apr 2019, 20:17

Mala_Mu wrote: 03 Apr 2019, 20:11
storm wrote: 03 Apr 2019, 19:59

Ima... Znam po aferama KGK (COKOLINDA) Da imaju u pravilniku, da smije primiti poklon vrijednosti do 500kuna...
Ne sumnjam, da imaju i Nijemci za to propisan iznos...
Jer poslovni i protokolarni darovi su uobičajeni... Ali ima granica.
E hvala, bas me zanimalo.. Kod njih je ta cifra sigurno veca, cim je primio takav poklon.. Ali koja je to moralna velicina da da otkaz nakon saznanja koliko je.. mozemo samo sanjati da neko kod nas to uradi. :D.
Evo baš čitam, da javni službenici u slo, smiju primiti dar, koji ne premašuje iznos 62€... A na godišnjoj bazi, sve skupa, ne više od 128€ :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Predsjednik NS Njemačke podnio ostavku zbog primanja sata od potpredsjednika UEFA-e

Post by Heidi » 03 Apr 2019, 20:30

Krokodil Behko wrote: 02 Apr 2019, 21:40 Ovdje bi Reis izdao neku hutbu protiv ovakvih krivokletnika.
:plavi
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Predsjednik NS Njemačke podnio ostavku zbog primanja sata od potpredsjednika UEFA-e

Post by Heidi » 03 Apr 2019, 20:31

Meni je jednom jedna Arapkinja nudila 500€ za jedan pecat :123
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Predsjednik NS Njemačke podnio ostavku zbog primanja sata od potpredsjednika UEFA-e

Post by Krokodil Behko » 03 Apr 2019, 21:43

Heidi wrote: 03 Apr 2019, 20:31 Meni je jednom jedna Arapkinja nudila 500€ za jedan pecat :123

Hajde ne laži, Arapi su mumini i dobri muslimani.
Čitaj malo šta ti Mutevelija piše :djed
online

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Predsjednik NS Njemačke podnio ostavku zbog primanja sata od potpredsjednika UEFA-e

Post by Mutevelija » 03 Apr 2019, 21:48

Mozda je bila Koptikinja iz Egipta
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Od bludnih radnji do pogrešne ceduljice na fakultetu: Pročitajte detalje namještanja ispita

Post by Mala_Mu » 16 Apr 2019, 12:25

Image
Općinski sud u Sarajevu potvrdio je optužnicu protiv sedam osoba zbog namještanja ili posredovanja u namještanju ispita. U nastavku pročitajte detalje optužnice u predmetu u kojem je počinjeno niz krivičnih djela tokom 2017. i 2018. godine.

U periodu mjeseca juna i jula 2017. godine u Sarajevu, Irfan Šuško, obavljajući posao profesora na Prirodno-matematičkom fakultetu Univerziteta u Sarajevu u predmetu Histologija i embriologija životinja i čovjeka, u namjeri da primi dar i time sebi i svom prijatelju Hamdi Aliću pribavi protivpravnu imovinsku korist, po prethodnom dogovoru sa Hamdom Alićem, istom je dao telefonski broj od E.H., majke N.H., studentice na Prirodno-matematičkom fakultetu Univerziteta u Sarajevu, te od istog zatražio da kao posrednik stupi u kontakt sa E.H. i od iste zahtijeva novac da bi u okviru svoje funkcije profesora N.H. omogućio da bez potrebnog učenja i znanja za polaganje ispita položi ispit Histologija i embriologija životinja i čovjeka.

Dana 3. jula 2017. godine, sa namjerom da za sebe i profesora Irfana Šušku pribavi imovinsku korist u vidu novca, u jutarnjim satima putem telefona Hamdo Alić stupio je u kontakt sa E.H., kojom prilikom joj je rekao da je razgovarao sa profesorom Irfanom Šuškom i da je profesor poručio da će osigurati da njena kćerka položi njegov ispit, te joj stavio do znanja da je potrebno da donese novac tako što je naglasio da "niko ne radi džaba, ni on ni profesor".

Navođenje studentice na spolni odnos


On joj je kazao da odmah dođe u Sarajevo, da bi potom E.H. istog dana sjela u autobus i došla u Sarajevo i sa sobom ponijela 1.500 KM, koji se novac nalazio u bijeloj koverti. Istog dana u Sarajevu oko 17 sati sastala sa Hamdom Alićem u ljetnoj bašti kafića kod tržnog centra Otoka, prilikom čega joj je imenovani saopštio da ispiti koštaju od tri do pet hiljada KM, te joj ponovio da dio novca ide profesoru Šuški, a dio njemu, a nakon čega mu je ona predala bijelu kovertu u kojoj se nalazio novac u gore navedenom iznosu.

On je uzeo kovertu i stavio u svoju aktovku, da bi nakon toga odmah u prisustvu E.H. putem telefona o ishodu sastanka obavijestio profesora Irfana Šušku te mu odnio kovertu s novcem. Irfan Šuško je preuzeo kovertu ispred ulaza zgrade na Trgu Heroja u Sarajevu, čime su za sebe pribavili imovinsku korist u iznosu od 1.500 KM.

Dana 12. jula 2017. godine oko 13 sati u Sarajevu, kao profesor na Prirodno matematičkom fakultetu Univerziteta u Sarajevu, u svom kabinetu na Prirodno-matematičkom fakultetu, zloupotrebljavajući svoj položaj profesora na predmetu Histologija i embriologija životinja i čovjeka, navodeći na spolni odnos studenticu N.H. i to nakon što je od njene majke primio dar za polaganje ispita, nakon što je ostao sam sa N.H. u kabinetu, koja je vršila uvid u pismeni rad na navedenom predmetu, sa namjerom da zadovolji svoju seksualnu pohotu istoj prišao sa leđa i uhvatio je rukama za stražnjicu i privukao sebi i tom prilikom joj rekao: "Ovo je sve moje", misleći na njene dijelove tijela, nakon čega ga je ona odgurnula, a on se odmaknuo na trenutak. Zatim joj je ponovo prišao i počeo je dodirivati po grudima, ponavljajući iste riječi "Ovo je moje", nakon čega ju je snažno uhvatio za glavu, povukao za kosu i okrenuo licem prema sebi, te ju je objema rukama uzeo za lice i poljubio u usta.

Ona ga je nakon toga odgurnula, da bi on potom sjeo u stolicu za svojim stolom i istu pozvao da izađu na večeru i rekao joj da dođe u septembru kod njega na instrukcije, da se dogovore i da joj pomogne da položi ispit. To je kod N.H. izazvalo osjećaj nemoći i stida, uslijed čega je ista pretrpjela stres i traumu te je potom u navedeni kabinet ušla asistentica S.P., a što je iskoristila i oštećena pa je u tom momentu napustila kabinet.

Znak za izvlačenje koverte


Tužilaštvo KS tereti Aidu Bičakčić, Hasana Bičakčića, Kerima Bičakčića, Diku Šarić, Irfana Šušku i Validu Hubić da su zajedno neutvrđenog dana u toku ljeta 2018. godine u Sarajevu, svjesni učešća u davanju i posredovanja u davanja mita, htjeli su i u istom učestvovali, tako što su sa ciljem da svom sinu Hasanu Bičakčiću omoguće da bez učenja i potrebnog znanja za polaganje ispita položi ispite Patofizu i Anatomiju na Stomatološkom fakultetu u Sarajevu.

Aida Bičakčić, majka Hasana Bičakčić, studenta na Stomatološkom fakultetu Univerziteta u Sarajevu, uz znanje i saglasnost svog supruga Kerima Bičakčića i sina Hasana, stupila je u kontakt sa porodičnom prijateljicom Dikom Šarić, za koju je znala da im putem svojih poznanstava može pomoći da stupe u kontakt sa profesorima na Stomatološkom fakultetu radi polaganja ispita.

Bičakčić je od Šarić zatražila posredovanje u polaganju ispita, da bi nakon toga Dika Šarić dana 26.08.2018. godine putem telefona stupila u kontakt sa Irfanom Šuškom i istog obavijestila da Hasan Bičakčić, student na Stomatološkom fakultetu, treba da polaže Anatomiju na Stomatološkom fakultetu u Sarajevu, upoznavajući ga da će njegova majka Aida Bičakčić za položeni ispit dati dar u većem iznosu novca, da bi potom dana 08.09.2018. godine putem telefona ponovo stupila u kontakt sa Irfanom Šuškom i sa istim dogovorila sastanak u zgradi BHT Telecoma na 6. spratu na kojem su prisustvovali Aida Bičakčić, Irfan Šuško i Dika Šarić.

Oni su se tu dogovorili o daljim radnjama u pravcu omogućavanja polaganja ispita za studenta Hasana Bičakćića, da bi potom Irfan Šuško stupio u kontakt sa prof. Anatomije na Stomatološkom fakultetu Univerziteta u Sarajevu i sa istom organizovao sastanak dana 12.09.2018. godine u SCC-u a sve u cilju posredovanja i vršenja uticaja na imenovanu da omogući Hasanu Bičakčiću da nezakonito položi ispit Anatomije, sa ciljem da za sebe pribavi novac na ime nagrade za posredovanje kod polaganja ispita studenta Hasana Bičakčića.

Nakon toga o ishodu održanog sastanka obavijestio je Diku Šarić telefonski i neposredno dana 13.09.2018. godine u jednoj pizzeriji, te joj prenio da je razgovarao sa neimenovanim profesorom i da je sa istom sve dogovorio i da će ukoliko Hasan Bičakčić bude polagao ispit kod imenovane profesorice od nje imati pomoć, ali da je zbog načina polaganja ispita Anatomije, neophodno prethodno osigurati da prilikom polaganja ispita Anatomije Hasan Bičakčić bude raspoređen kod određenog profesora i da je to moguće učiniti samo preko Valide Hubić, koja obavlja funkciju tehničke sekretarice na Katedri Anatomije na Medicinskom fakultetu Univerzitetu u Sarajevu i koja je zadužena za raspoređivanje studenata stomatologije u odgovarajuće grupe.

Student izvukao pogrešnu ceduljicu


Za vrijeme sastanka Dika Šarić pozvala je F.H. i preko iste organizovala sastanak sa Validom Hubić, službenom osobom koja je obavljala poslove tehničkog sekretara na katedri za Anatomiju, sa kojom se sastala dana 17.09.2018. godine na Medicinskom fakultetu UNSA, te postupajući po prethodnom uputstvu prof. Irfana Šuške, od Aide Bičakčić u prostorijama Direkcije BH Telecoma preuzela 300 KM u bijeloj koverti, te se potom istog dana, a po prethodnom dogovoru našla sa Hasanom Bičakčićem sa kojim se automobilom uputila do Medicinskog fakulteta UNSA, da bi zatim Dika Šarić sama otišla u kancelariju Valide Hubić i istoj predala bijelu kovertu u kojoj se nalazio novac, u cilju da imenovana prilikom pravljenja rasporeda polaganja ispita za predmet Anatomija rasporedi Hasana Bičakčića da isti ispit polaže kod određenog profesora., da bi Valida Hubić svjesna zabranjenosti djela i da će u okviru svojih poslova učiniti ono što ne bi smjela učiniti, uzela navedenu kovertu, znajući da se u istoj nalazi novac, sa namjerom uzela dar i sebi pribavila imovinsku korist u visini od 300 KM, pri tome govoreći da će Hasanu Bičakčiću prilikom izvlačenja ceduljica dati znak na koji način će prilikom izvlačenja profesora izvući određenog profesora.

Nakon toga je Dika Šarić o ishodu ovog sastanka obavijestila prof. Irfana Šušku, Aidu Bičakčić i Kerima Bičakčića, koji je bio svjestan davanja mita i posredovanja u davanju mita, i to htio, te koji je ranije u svrhu davanja dara za polaganje ispita Anatomije obezbijedio novac u iznosu od nekoliko hiljada KM. Ona je objasnila da će nakon polaganja ispita kod njega u ordinaciju doći prof. Irfan Šuško koji će preuzeti novac, a koji je namijenjen za njegove usluge u posredovanju u iznosu od nekoliko hiljada KM, da bi potom dana 18.09.2018. godine Hasan Bičakčić prilikom prijave ispita i predavanja indexa, sam otišao u kancelariju kod Valide Hubić i sa istom dogovorio kako da prilikom izvlačenja indexa izvuće da polaže ispit Anatomije kod tačno određenog profesora.

Prilikom polaganja ispita 19.09.2018. godine student Hasan Bičakčić izvukao je pogrešnu cedulju, te nije došlo do realizacije plana za nezakonito polaganje ispita.

U optužnici se navodi da je prvoosumnjičeni Irfan Šuško primio obećanje dara da korištenjem svog društvenog uticaja posreduje da službena osoba u FBiH izvrši radnju koju inače ne bi smjela izvršiti. Trećeosumnjičena Dika Šarić, četveroosumnjičena Aida Bičakčić i šestoosumnjičeni Kerim Bičakčić zajedno osobi koja ima društveni ili uticajni položaj obećali su nagradu da posreduje da službena osoba u FBiH izvrši radnju koju nije smjela izvršiti. Pod tačkom 3. optužnice Irfan Šuško, Dika Šarić, Aida Bičakčić, i Hasan Bičakčić zajedno su dali dar službenoj osobi da u okviru svoje funkcije učini nešto što ne bi smjela učiniti, a sedmoosumnjičena Valida Hubić primila dar da u okviru svoje funkcije učini što ne bi smjela učiniti,

Time su pod tačkom 1. optužnice prvoosumnjičeni Irfan Šuško i drugoosumnjičeni Hamdo Alić učinili krivično djelo Primanje dara ili drugih oblika koristi iz člana 380. stav 1. KZ FBIH, pod tačkom 2. optužnice prvoosumnjičeni Irfan Šuško počinio je krivično djelo Bludne radnje iz člana 208. stav 1. KZ FBIH, pod tačkom 3 optužnice Irfan Šuško je počinio krivično djelo Primanje nagrade ili drugog oblika koristi za trgovinu uticajem iz člana 382. stav 1. KZ FBIH, a trećeosumnjičena Dika Šarić, četveroosumnjičena Aida Bičakčić i šestoosumnjičeni Kerim Bičakčić zajedno su učinili krivično djelo Davanje nagrade ili drugog oblika koristi za trgovinu uticajem iz člana 382a. stav 1. KZ F BIH, pod tačkom 3. optužnice prvoosumnjičeni Irfan Šuško, trećeosumnjičena Dika Šarić, četveroosumnjičena Aida Bičakčić i petoosumnjičeni Hasan Bičakčić zajedno učinili krivično djelo davanje dara ili drugih oblika koristi iz člana 381. stav 1. KZ F BiH, a sedmoosumnjićena Valida Hubić učinila krivično primanje dara ili drugih oblika koristi iz člana 380. stav 1. KZ F BiH.

klix.ba

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Od bludnih radnji do pogrešne ceduljice na fakultetu: Pročitajte detalje namještanja ispita

Post by Julia-Klara » 16 Apr 2019, 12:32

CITAT: Prilikom polaganja ispita 19.09.2018. godine student Hasan Bičakčić izvukao je pogrešnu cedulju, te nije došlo do realizacije plana za nezakonito polaganje ispita.

I za ovo je bio glup, a studira i hoce polozen ispit "nako".
E moja BiH :grana
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 36840
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 23147 times
Been thanked: 4505 times
Status: Online

Re: Od bludnih radnji do pogrešne ceduljice na fakultetu: Pročitajte detalje namještanja ispita

Post by ElTriconi » 16 Apr 2019, 12:34

Prvo mehko drugo tvrdo c

:valja :valja :valja
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Od bludnih radnji do pogrešne ceduljice na fakultetu: Pročitajte detalje namještanja ispita

Post by Čupava » 16 Apr 2019, 12:47

E ja ovu vjest ne procita. :ooo

Hanni,de ukratko :D.
.

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 923 times
Status: Offline

Re: Od bludnih radnji do pogrešne ceduljice na fakultetu: Pročitajte detalje namještanja ispita

Post by carobnjak N » 16 Apr 2019, 14:01

prvo mu "mama dala dar" , a onda je hvatao za guzicu...pa curo draga mogla si jednostavno naučiti
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Od bludnih radnji do pogrešne ceduljice na fakultetu: Pročitajte detalje namještanja ispita

Post by Hannibal » 16 Apr 2019, 14:39

Čupava wrote: 16 Apr 2019, 12:47 E ja ovu vjest ne procita. :ooo

Hanni,de ukratko :D.
hasan mi je mnogo dobar drug, neecu
🐽

User avatar
Cvrle
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12685
Joined: 14 Oct 2015, 15:08
Mood:
Has thanked: 5 times
Been thanked: 12 times
Status: Offline

Re: Od bludnih radnji do pogrešne ceduljice na fakultetu: Pročitajte detalje namještanja ispita

Post by Cvrle » 16 Apr 2019, 15:30

Ja ti fino kazem uci Hanni uci, al jok... Hos ti da budes faca :oklagija
Poput nekog starog kopača zlata, moraš se pomiriti s time da trebaš iskopati mnogo pijeska iz kojeg ćeš poslije strpljivo isprati nekoliko sićušnih komadića zlata

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Od bludnih radnji do pogrešne ceduljice na fakultetu: Pročitajte detalje namještanja ispita

Post by Čupava » 16 Apr 2019, 20:21

Cvrle wrote: 16 Apr 2019, 15:30 Ja ti fino kazem uci Hanni uci, al jok... Hos ti da budes faca :oklagija
Neka, neka, sjetit će se on nas. :ljut
.

User avatar
Femea
Propala kaladontašica 
Propala kaladontašica 
Posts: 25549
Joined: 24 Mar 2016, 17:26
Status: Offline

Re: Od bludnih radnji do pogrešne ceduljice na fakultetu: Pročitajte detalje namještanja ispita

Post by Femea » 16 Apr 2019, 20:30

Pametne li majke, kakva medvjeđa usluga kćerki.

Baš joj je primjer za uzor :grana
Prestala sam da se opterećujem moranjima i očekivanjima, bilo čijim, pa i svojim.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Od bludnih radnji do pogrešne ceduljice na fakultetu: Pročitajte detalje namještanja ispita

Post by Hannibal » 16 Apr 2019, 20:37

vidio sam se danas s ovim bratom, mnogo ga boli cuna za sve ovo. toliko o tome haha
🐽

Post Reply

Return to “Drustvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests