Kriza muževnosti

Sve o muževima, svekrvama, punicama, djeci.

Moderator: spacebound

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55977
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1957 times
Been thanked: 5776 times
Status: Offline

Re: Kriza muževnosti

Post by Duminjo » 17 Jun 2019, 13:09

storm wrote: 17 Jun 2019, 07:12
Duminjo wrote: 16 Jun 2019, 21:49 Ja Se potuko jednom u zivotu. Bio sedmi razred 🙄
... Te tučnjave...
Ja sam imao put, škola, kvart, neki interesi (tekme) gdje je bilo toga... Ali ponajmanje je odraz muževnosti...
Po običaju ti se tipovi useru kad zbilja treba reagirati u obrani nečeg svog... Mudonje u nadmoci, u čoporu, u hordi, u kafani, nad slabijima. Druga je opcija potpuni kreteni koji se ničega ne boje, niti razmišljaju.
Danas vidim jako je malo normalnih klinaca... Ili su finjaci, utegnuti... Netko reče ne mogu u onim hlačama potrčati :oo
Ili briju na krkane i wannabe krimose...
I ne vidim tu nešto kako vi dijelite selo / grad...
Ma kakve tucnjave. U startu mu fino pokazes da ce najebat ako se bude zajebavo. Skines ga sa kurca i gotovo 😂 tako počeli u srednju i što Kazes mudonje u coporu. Ufati ih se tri cetiri i jednog, najmanjeg podju zajebavat ili podju curice dirkat.. Nidje veze. Tad okačim kolovodju na tablu i cijelu srednju miran 😂 nema tuce, nema belaja.
Imam rodjaka koji je mjesecno primo Bar po dva puta batine. Napije se pa srce ko dzamija.. Jednom me strina pita što ga nisam branio, ja reko "mogo sam ga samo i ja još nalemat"..
Ko trazi batine, dobice ih 😁

Kasnije nista.. Kad vidim da se bila sta guzva, samo na sigurnu udaljenost. Ko ih jebe

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Kriza muževnosti

Post by storm » 17 Jun 2019, 14:00

Duminjo wrote: 17 Jun 2019, 13:09
storm wrote: 17 Jun 2019, 07:12

... Te tučnjave...
Ja sam imao put, škola, kvart, neki interesi (tekme) gdje je bilo toga... Ali ponajmanje je odraz muževnosti...
Po običaju ti se tipovi useru kad zbilja treba reagirati u obrani nečeg svog... Mudonje u nadmoci, u čoporu, u hordi, u kafani, nad slabijima. Druga je opcija potpuni kreteni koji se ničega ne boje, niti razmišljaju.
Danas vidim jako je malo normalnih klinaca... Ili su finjaci, utegnuti... Netko reče ne mogu u onim hlačama potrčati :oo
Ili briju na krkane i wannabe krimose...
I ne vidim tu nešto kako vi dijelite selo / grad...
Ma kakve tucnjave. U startu mu fino pokazes da ce najebat ako se bude zajebavo. Skines ga sa kurca i gotovo 😂 tako počeli u srednju i što Kazes mudonje u coporu. Ufati ih se tri cetiri i jednog, najmanjeg podju zajebavat ili podju curice dirkat.. Nidje veze. Tad okačim kolovodju na tablu i cijelu srednju miran 😂 nema tuce, nema belaja.
Imam rodjaka koji je mjesecno primo Bar po dva puta batine. Napije se pa srce ko dzamija.. Jednom me strina pita što ga nisam branio, ja reko "mogo sam ga samo i ja još nalemat"..
Ko trazi batine, dobice ih 😁

Kasnije nista.. Kad vidim da se bila sta guzva, samo na sigurnu udaljenost. Ko ih jebe
Hehe to to... Ocijeni tko je glavni... Zbombas ga i raskopa se društvo :oo
Kažem... Picici uglavnom uvijek na kraju...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55977
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1957 times
Been thanked: 5776 times
Status: Offline

Re: Kriza muževnosti

Post by Duminjo » 17 Jun 2019, 14:02

I ocijenis Jesil jači od glavnog.. Da ne bude ofsajd 😂😂
Ovo se podrazumijeva nego eto da se Mute nepromisljeno ne zaleti na kakvog grmalja

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Kriza muževnosti

Post by storm » 17 Jun 2019, 14:08

Duminjo wrote: 17 Jun 2019, 14:02 I ocijenis Jesil jači od glavnog.. Da ne bude ofsajd 😂😂
Ovo se podrazumijeva nego eto da se Mute nepromisljeno ne zaleti na kakvog grmalja
Faktor iznenađenja...
Tko prvi potegne, 90% je dobio susret... :oo
Nisam jednom vidio nabildanoj mrcini pepeljaru u zubima a zgoljo stoji iznad njega i kleberi se :ooo
Njih se boj...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55977
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1957 times
Been thanked: 5776 times
Status: Offline

Re: Kriza muževnosti

Post by Duminjo » 17 Jun 2019, 14:13

storm wrote: 17 Jun 2019, 14:08
Duminjo wrote: 17 Jun 2019, 14:02 I ocijenis Jesil jači od glavnog.. Da ne bude ofsajd 😂😂
Ovo se podrazumijeva nego eto da se Mute nepromisljeno ne zaleti na kakvog grmalja
Faktor iznenađenja...
Tko prvi potegne, 90% je dobio susret... :oo
Nisam jednom vidio nabildanoj mrcini pepeljaru u zubima a zgoljo stoji iznad njega i kleberi se :ooo
Njih se boj...
Razumijemo se 😁

Mute brate, čitaš li? Pazis li? 😂

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Kriza muževnosti

Post by Podrinjac » 17 Jun 2019, 14:20

Ja nisam nikad tučen bio, ali sam tukao.

User avatar
Vrag
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26599
Joined: 05 Oct 2018, 08:54
Has thanked: 56 times
Been thanked: 246 times
Status: Offline

Re: Kriza muževnosti

Post by Vrag » 17 Jun 2019, 14:34

Mutevelija wrote: 16 Jun 2019, 20:39 Ja.nisam čovjek.od.konflikata, ali ako treba znam.se.braniti
glavom od koljeno :hihi

User avatar
Vrag
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26599
Joined: 05 Oct 2018, 08:54
Has thanked: 56 times
Been thanked: 246 times
Status: Offline

Re: Kriza muževnosti

Post by Vrag » 17 Jun 2019, 14:43

a mozes i uvijek glumiti :D.


User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Kriza muževnosti

Post by Mutevelija » 17 Jun 2019, 14:49

Kriza muzevnosti se svela ana tuče.

:rol
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Deliler
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 708
Joined: 31 Mar 2019, 16:15
Status: Offline

Re: Kriza muževnosti

Post by Deliler » 17 Jun 2019, 20:35

Nice try wrote: 17 Jun 2019, 08:31
Deliler wrote: 16 Jun 2019, 20:15

Pa lafe moj, izadjes kao da si kralj svijeta! Narucis sok od narance, ilijos bolje mlijeko, ako su oko tebe ovi manikur-pedikur frajeri. Na prvu provokaciju, zamolis ih da toto ne rade jer nije lijepo ( time sebi ustvari samo gradis pogodno tlo za vrijeme kada policija dodje ). Naravno da ce nastaviti. Nekoga od njih onda samo sikterises "goni se u .....". Eh, njima ce to udariti na cast, prici ce ti da te provociraju.

Znas sta ti je raditi onda....

Dok cekas policiju...razgledaj zenske koje su se prepale. Zapamti ih. Ako ti se neka svidi, pridji joj kada se sve zavrsi. 90% tvoja je.

Zensko po prirodi trazi muskarca koji moze da zastiti nju i njenu djecu. A to ces biti ocigledno ti, mada znam da ce sada neki reci "nije ovo 19.vijek". Nije. Znam. Ali nije ni 37.

Pasa, slusaj samomene. Moze i bez tuce, samo se malo obuci da zenske mogu uociti koliko je stana tebi (nemoj ovo da shavis posve bukvalno) :D.
Osim ovih nasilnih scena koje preporučuješ našem Muteu :D. ponešto mi se sviđa od tvojih savjeta,mislim kad bi neko poslušao,ne bi pogriješio.
Ma zna Mutevelija granicu. Malo sam se salio tu, ali da treba pokazati tim klosarima (vecinom) da je bolji od vecine njih, mora se malo istaci. :ok

User avatar
Deliler
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 708
Joined: 31 Mar 2019, 16:15
Status: Offline

Re: Kriza muževnosti

Post by Deliler » 17 Jun 2019, 20:37

Podrinjac wrote: 17 Jun 2019, 14:20 Ja nisam nikad tučen bio, ali sam tukao.
Eh, sad znam da se sigurno nismo upoznali. :mah

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Kriza muževnosti

Post by storm » 17 Jun 2019, 20:40

Deliler wrote: 17 Jun 2019, 20:35
Nice try wrote: 17 Jun 2019, 08:31

Osim ovih nasilnih scena koje preporučuješ našem Muteu :D. ponešto mi se sviđa od tvojih savjeta,mislim kad bi neko poslušao,ne bi pogriješio.
Ma zna Mutevelija granicu. Malo sam se salio tu, ali da treba pokazati tim klosarima (vecinom) da je bolji od vecine njih, mora se malo istaci. :ok
Mene ono malo zasmetalo... Dok čekaš policiju :ccc
Prvo ih iz principa ne volim...
Drugo, ako već bude nečega... To je deset, dvadeset sekundi... I cao
Policija će doći samo pokupiti onoga što je popio batine, u većini slučajeva...
Drugo je kad se curice tuku pa povuci potegni, tad ima vremena i unprofor stići :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Deliler
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 708
Joined: 31 Mar 2019, 16:15
Status: Offline

Re: Kriza muževnosti

Post by Deliler » 17 Jun 2019, 20:40

Duminjo wrote: 17 Jun 2019, 14:02 I ocijenis Jesil jači od glavnog.. Da ne bude ofsajd 😂😂
Ovo se podrazumijeva nego eto da se Mute nepromisljeno ne zaleti na kakvog grmalja
Ne mora na grmalja. Mozda naleti na hiperbudalu kao sto sam ja. :plavi :plavi :plavi

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81297
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10234 times
Been thanked: 7104 times
Status: Offline

Re: Kriza muževnosti

Post by Julia-Klara » 17 Jun 2019, 20:40

face :kafa
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Deliler
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 708
Joined: 31 Mar 2019, 16:15
Status: Offline

Re: Kriza muževnosti

Post by Deliler » 17 Jun 2019, 20:42

storm wrote: 17 Jun 2019, 20:40
Deliler wrote: 17 Jun 2019, 20:35

Ma zna Mutevelija granicu. Malo sam se salio tu, ali da treba pokazati tim klosarima (vecinom) da je bolji od vecine njih, mora se malo istaci. :ok
Mene ono malo zasmetalo... Dok čekaš policiju :ccc
Prvo ih iz principa ne volim...
Drugo, ako već bude nečega... To je deset, dvadeset sekundi... I cao
Policija će doći samo pokupiti onoga što je popio batine, u većini slučajeva...
Drugo je kad se curice tuku pa povuci potegni, tad ima vremena i unprofor stići :oo
Ma ovi nasi kurjaci traze odmah. Ako jos odes, tek onda ce ti nalijepiti stotinu nekakvih prekrsaja. Kod mene komsija naucio tu lekciju.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80530
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7184 times
Been thanked: 11633 times
Status: Offline

Re: Kriza muževnosti

Post by spacebound » 17 Jun 2019, 20:42

Deliler wrote: 16 Jun 2019, 19:29 A kako ih i ne uhvatila kriza?

Gledam danasnje momke ,20-tih godina....majko mila, pa to kada pogledas s ledja, kao da gledas fosnu koja hoda na dvije racvice. Sake su im kao u i zenskih (ne dao Bog da se sa njim rukujes ono "seretski" muski).

Ipak, moram reci da sam jos vise iznenadjen pojavom, da takvi, obuku neke "slim" farmerke, hodaju kao da su su se uneredili, tezina negdje 55,5 kg i ONU SU COOOOOOL!

A ovi nasi momci, obicno sa sela, sirokih ramena, obuceni normalno, izgleda da su su uspjeli biti ubijedjeni da su oni zaostali, sta li... Pa ih vidis kako stidljivo narucuju nesto u restoranu, gledaju da ne upadaju u oci kada setaju negdje...mogu nabrajati dugo o tome.

Pa na sta ce ova svijet izaci?

Gdje su ovi pelengacasi bili u moje vrijeme... Sad sto si zenskastiji, utoliko vise si muskarcina. Znam da nema logike, ali, tako je danas.


Znaci, da sam ja sada mladji 20-ak godina, dzaba mi sve ...nista dok ne kupim one hlace sto stiscu cunu i ne daju ti da potrcis? :123
:respekt
Ako ga vidis iz auta, samo od struka na dole, s ledja, ne mozes skontat da li je musko ili zensko :lupa
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Deliler
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 708
Joined: 31 Mar 2019, 16:15
Status: Offline

Re: Kriza muževnosti

Post by Deliler » 17 Jun 2019, 20:43

Julia-Klara wrote: 17 Jun 2019, 20:40 face :kafa
The name is Face. Face Deliler. :plavi

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Kriza muževnosti

Post by storm » 17 Jun 2019, 20:44

Deliler wrote: 17 Jun 2019, 20:40
Duminjo wrote: 17 Jun 2019, 14:02 I ocijenis Jesil jači od glavnog.. Da ne bude ofsajd 😂😂
Ovo se podrazumijeva nego eto da se Mute nepromisljeno ne zaleti na kakvog grmalja
Ne mora na grmalja. Mozda naleti na hiperbudalu kao sto sam ja. :plavi :plavi :plavi
Pa to je to... Ljudi gledaju neke mrcine, a treba se bojati onih sa uzarenim očima :oo
Nea toga u proteinima :pusi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Deliler
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 708
Joined: 31 Mar 2019, 16:15
Status: Offline

Re: Kriza muževnosti

Post by Deliler » 17 Jun 2019, 20:44

spacebound wrote: 17 Jun 2019, 20:42
Deliler wrote: 16 Jun 2019, 19:29 A kako ih i ne uhvatila kriza?

Gledam danasnje momke ,20-tih godina....majko mila, pa to kada pogledas s ledja, kao da gledas fosnu koja hoda na dvije racvice. Sake su im kao u i zenskih (ne dao Bog da se sa njim rukujes ono "seretski" muski).

Ipak, moram reci da sam jos vise iznenadjen pojavom, da takvi, obuku neke "slim" farmerke, hodaju kao da su su se uneredili, tezina negdje 55,5 kg i ONU SU COOOOOOL!

A ovi nasi momci, obicno sa sela, sirokih ramena, obuceni normalno, izgleda da su su uspjeli biti ubijedjeni da su oni zaostali, sta li... Pa ih vidis kako stidljivo narucuju nesto u restoranu, gledaju da ne upadaju u oci kada setaju negdje...mogu nabrajati dugo o tome.

Pa na sta ce ova svijet izaci?

Gdje su ovi pelengacasi bili u moje vrijeme... Sad sto si zenskastiji, utoliko vise si muskarcina. Znam da nema logike, ali, tako je danas.


Znaci, da sam ja sada mladji 20-ak godina, dzaba mi sve ...nista dok ne kupim one hlace sto stiscu cunu i ne daju ti da potrcis? :123
:respekt
Ako ga vidis iz auta, samo od struka na dole, s ledja, ne mozes skontat da li je musko ili zensko :lupa
Ponekad i sprijeda predstavlja problem. :D.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Kriza muževnosti

Post by storm » 17 Jun 2019, 20:47

Znači resume...

Mute obuci šire hlače...
Regular tab recimo...

Čim udjes u kafanu, zvizni prvog...

Naruči sok od naranče...

Čekaj onda trebe...

Mozda dočekas samo policiju...

Upropastismo momka :valja
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Post Reply

Return to “Brak & Porodica”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 47 guests