Odgoj djeteta

Sve o muževima, svekrvama, punicama, djeci.

Moderator: spacebound

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Banjalučka policija traži ovu ženu zbog nasilja u dječijoj igraonici

Post by Mutevelija » 21 Dec 2017, 07:39

Bitno je ako se izrečeno i posluša, jer džaba govoriti dok voz ide prugom nekom da se skloni sa pruge, ne čuje te a daleko si, može samo poginuti.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Banjalučka policija traži ovu ženu zbog nasilja u dječijoj igraonici

Post by Heidi » 21 Dec 2017, 08:09

Radi nesto, oznoji se, izbaci otrove.
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Banjalučka policija traži ovu ženu zbog nasilja u dječijoj igraonici

Post by Mutevelija » 21 Dec 2017, 08:22

Jel ti to po sebi znaš :oo
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Banjalučka policija traži ovu ženu zbog nasilja u dječijoj igraonici

Post by Melek » 21 Dec 2017, 08:23

Mutevelija wrote: 21 Dec 2017, 08:22 Jel ti to po sebi znaš :oo
Mute, ne daj da te drcnost feminizma mori.
Pusti ih da galopiraju, to razvija dupeta.

:oo
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Banjalučka policija traži ovu ženu zbog nasilja u dječijoj igraonici

Post by Mutevelija » 21 Dec 2017, 08:23

Bolje će skakati po muškarcima :valja
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Banjalučka policija traži ovu ženu zbog nasilja u dječijoj igraonici

Post by Socrates » 21 Dec 2017, 08:33

Boli vas pimpek, svijet vam se raspada zbog patrijarhalnih sistema, a vi se podjebavate sa feminizmom. :ok

Hajd', valjda ćemo naučiti lekciju kad počne nuklearni rat. :djed
. . . . . . . . .

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Banjalučka policija traži ovu ženu zbog nasilja u dječijoj igraonici

Post by Nice try » 21 Dec 2017, 08:34

Igraonice su najveće zlo :valja
Rijetko vodim djecu,ne volim veliku koncentraciju djece na jednom mjestu jer onda stalno moram paziti i držati četvere oči otvorene.Ove moje su premirne i ne dolaze u situacije tih fizičkih obračuna,barem ove dvije starije nisu.Mada se moglo desiti da njih neko dirne na taj način,uvijek ima djece kojima je poseban merak dirati mirnu djecu :)
Kad mi je ova srednja imala tri-četiri godine,bila se nameračila na nju jedna mala iz komšiluka,dijete samo dođe i gurne je na leđa.Bez povoda,razloga i sl.Par dana se meni kćerka tuži na nju i ja ti dijete pred sebe,rekoh kad te idući put pođe gurnuti,a ti nju za ramena i gurni je svom snagom :hihi
Tako je i bilo.Nije je više nikad ni gurnula,poslije su se i družile,a i sada su jako dobre.To je jednostavno bilo dječije nadmetanje,ko je jači,ispitivanje.
To je jedini fizički obračun koji su moja djeca iskusila,ali je bilo verbalnog nasilja nad njima i to naraočito na moju najstariju kćerku.Jedna,isto komšinica,čija je kćerka generacija sa mojima,sebi je uvrtjela u glavu da treba da vodi bitke svog djeteta.Ona se svađala za nju,branila je i gdje treba i gdje ne,napadala za svaki krivi pogled upućen njoj i tako pomalo okretala cijeli komšiluk protiv sebe,a poslije i dobar dio grada.Jednostavno,svi smo prevrtali očima kad ih vidimo.
Djeca kad se igraju kad vide curicu da ide jednostavno bi pobjegli :valja
Ja ih pitam,pa možete li bar malo se igrati sa njom,pa ako pretjera otiđite od nje,ma kakvi,nisu je podnosile.
I,ova mama skuži da je izbjegavaju i umjesto da dođe do mene ,pa da vidimo šta ćemo,ona je odabrala podmukao način obračuna.Znam da joj nije bilo lako,kakav god da si ipak želiš da tvoje dijete ima društvo i da ga prihvate.Nije shvatala da ona svojim ponašanjem ustvari pogoršava cijelu situaciju.
Išla je u školu i per puta pred drugovima iz razreda napadala moju curicu zbog izbjegavanja njenog djeteta.Dakle,prošla je kraj moje kuće, ni pomislila nije da se meni obrati što bi bilo zrelo i odgovorno,po mom mišljenju.
Kad sam je srela,kažem joj kulturno i mirno da nema šta govoriti djetetu,ja sam tu i neka se obrati sebi ravnoj.
Izvinula se,počela plakati,hajde to je prošlo.Njeno dijete je s godinama sve više tražilo oslonac u njoj,sve veći problemi su dolazili do izražaja,ona je stalno išla u školu i svaki put se obračunavala s drugom djecom.Ne s roditeljima,ne s vaspitačima,već sa djecom.Valjda je podsvjesno osjećala da nije u pravu i da jedino na slabijem od sebe može iskaliti bijes.
To je tako išlo,moja djeca se sporadično družila s njenom curicom,do jedne prilike kad je jedan dječak iz komšiluka slavio rođendan.Poslala sam djecu same,poklon u ruke i nakon sat vremena vraćaju se,sve tri uplakane,već na vanjskim stepenicama plaču.Ja sva u šoku,ne znam ni šta da očekujem,šta se desilo...Kad tamo na slavlju,ova komšinica gorespomenuta,napala ih verbalno,svašta im rekla,zašto su ovakve prema njenoj curici.Zašto je ne trpe,bla,bla.kao da je bilo ko dužan trpjeti njenu neodgojenu balavicu.
Tu sam prekipjela,kontam otići ću sutra do nje i reći da smo završile sa svime.Kad sutradan dolazi ona kod mene,ja brate,puna k'o puška.Zmija bi se otrovala da me ujede.
Poče ona ,ovo,ono,na neki način se izvinjava.Rekoh,znaš šta,nije prvi put da mi napadaš djecu,ali je definitivno zadnji.Uputiš li im još jednu riječ,imaćeš posla sa policijom,prijavom i sudom.Pa,ti izvoli.Ne svađam se ja puno,imaju drugi kanali kojima mogu posjeći noge kome treba.
Otišla je,i dan danas samo smo zdravo za zdravo.Djeca se ne viđaju,svaka za sebe ide u školu.I tako je najbolje sa takvima.Meni je lično žao svakog djeteta i voljela bih da svako ima društvo,ali neki jednostavno to ne zaslužuju.
Što se tiče nasilja,vjerujem u riječi i nisu me nikad do sada izdale,niti sam neku bitku izgubila.Svaka majka treba dati sve od sebe,odgojiti dijete kako najbolje umije,učiti ga na svom primjeru najprije.Svako nasilje izaziva nasilje i ne može biti nikako drugačije.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Banjalučka policija traži ovu ženu zbog nasilja u dječijoj igraonici

Post by Socrates » 21 Dec 2017, 08:37

Zato su mene učili boks od druge godine.

Ja sam sve to nokautima rjesavao.
. . . . . . . . .

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Banjalučka policija traži ovu ženu zbog nasilja u dječijoj igraonici

Post by Mutevelija » 21 Dec 2017, 08:41

Socrates wrote: 21 Dec 2017, 08:33 Boli vas pimpek, svijet vam se raspada zbog patrijarhalnih sistema, a vi se podjebavate sa feminizmom. :ok

Hajd', valjda ćemo naučiti lekciju kad počne nuklearni rat. :djed
Tvoj se raspao a nisi svjestan, dok se znalo ko je glava kuće nikad muž nije bio u Bošnjaka nego svekar djed did bosanski to je tradicija Bošnjaštva, nepoštovanje svekra dovodi do ovog, a patrijarha i Srbi i Hrvati imaju, duhovni Oci.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Banjalučka policija traži ovu ženu zbog nasilja u dječijoj igraonici

Post by Socrates » 21 Dec 2017, 08:43

Mutevelija wrote: 21 Dec 2017, 08:41
Socrates wrote: 21 Dec 2017, 08:33 Boli vas pimpek, svijet vam se raspada zbog patrijarhalnih sistema, a vi se podjebavate sa feminizmom. :ok

Hajd', valjda ćemo naučiti lekciju kad počne nuklearni rat. :djed
Tvoj se raspao a nisi svjestan, dok se znalo ko je glava kuće nikad muž nije bio u Bošnjaka nego svekar djed did bosanski to je tradicija Bošnjaštva, nepoštovanje svekra dovodi do ovog, a patrijarha i Srbi i Hrvati imaju, duhovni Oci.
Jest, takav sistem je proizveo mir i rahatluk kroz vjekove. Ne zna se ko koga više voli.
. . . . . . . . .

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Banjalučka policija traži ovu ženu zbog nasilja u dječijoj igraonici

Post by Mutevelija » 21 Dec 2017, 08:44

Jest nisi čuo za Dobre Bošnjane, Crkva Bosanska liberalnija skoro bila u Evropi cijeloj, ko se htio vjencancati mogo bez popa samo se uzmu itd.
Istraži malo historiju države iz koje si potekao.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Banjalučka policija traži ovu ženu zbog nasilja u dječijoj igraonici

Post by Socrates » 21 Dec 2017, 08:46

I njih su uspjeli potamaniti, na ovaj ili onaj način.

Istrazi i ti vijek u kojem se nalazis.
. . . . . . . . .

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80546
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7188 times
Been thanked: 11642 times
Status: Offline

Re: Banjalučka policija traži ovu ženu zbog nasilja u dječijoj igraonici

Post by spacebound » 21 Dec 2017, 08:58

Meni nije ok da se roditelj obracunava sa djecom, to je maksum, slika roditelja, ako imas sta, a ti se roditelju obrati.A da mi neciji roditelj dirne dijete djelovala bih instinktivno :oo
Nisam ja to rodila da se agresivci na njima ispucavaju.
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Banjalučka policija traži ovu ženu zbog nasilja u dječijoj igraonici

Post by Mutevelija » 21 Dec 2017, 09:18

:zubi
Socrates wrote: 21 Dec 2017, 08:46 I njih su uspjeli potamaniti, na ovaj ili onaj način.

Istrazi i ti vijek u kojem se nalazis.
Istražio sam loš reklamirajući brz dosadan bez ljudske nove misli 20 vijek kojim jednim dijelom pripadam bio je bolji, ovaj 21 fušeraj brzina.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Banjalučka policija traži ovu ženu zbog nasilja u dječijoj igraonici

Post by Socrates » 21 Dec 2017, 09:20

Ti najviše pripadaš sedmom vijeku, al' nek' ti bude.
. . . . . . . . .

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Banjalučka policija traži ovu ženu zbog nasilja u dječijoj igraonici

Post by Mutevelija » 21 Dec 2017, 09:41

Hvala na komplimentu.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25675
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3122 times
Been thanked: 4124 times
Contact:
Status: Offline

Re: Banjalučka policija traži ovu ženu zbog nasilja u dječijoj igraonici

Post by ina » 21 Dec 2017, 11:59

Vaspitacica uze dijete a ono drugo ostavi na mjestu... Da bi u prilici mozda na isti nacin reagiralo i na neko trece. Vjerovatno nece (zbog reakcije majke koju svako mjeri na svoj nacin) vidi se koliko place...A da je ostalo mirino, jer ima i toga... posledice bi bile jace i cesce... zato sto drugacije ne zna i nije nauceno.

Nisu djeca kriva...sasvim je normalno pogotovo kad su manji da se poguraju i potuku. A kad bismo mi roditelji na svaku skakali kao zivotinje i mrtvih glava bi bilo...a to malisanima moze samo naskoditi.
Svijest ima sidrište.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Banjalučka policija traži ovu ženu zbog nasilja u dječijoj igraonici

Post by Mutevelija » 21 Dec 2017, 13:16

Zagorka wrote: 20 Dec 2017, 16:53 Jesam ja dobro vidjela da je ovo dijete tuklo njeno dijete pa ga ona uzela za ruku i protresla?

Moje dijete ne ide u igraonice. Isao je vrlo rijetko kad je bio manji.
Imao je dvije godine kad je zadnji put bio, a u igraonici je bio nasilni djecak od 8-9 godina koji je udarao svu djecu redom, samo ne gleda li niko.

Ja svog ne spustam s oka i gledam kako ga obara i staje mu na glavu.

I ulazim i izvlacim za kosu tog djecaka, tacnije skidam ga sa mog, a svog podizem.

I uzmem tog nasilnika za rame i pitam glasno cije je ovo dijete.

Ide neki lik,manji za glavu od mene, rasirio se ko horoz.

Ja mu fino kazem da dijete udara drugu djecu, on kaze, citiram:"tako treba".

Rekoh slusaj me sad nedoraste. De nek ga takne, a ja cu mu glavom udarati od pod a ti ces gledati kako ga udaram.

(Potpuno van sebe, u tim trenucima ja bih se nozem pobila, vec zikam, stojim blizu kuhinje)

Kaze on de probaj. Reko de nek ga udari. Okrenem se djecaku-nasilniku, rekoh de ga udari.

A ovaj opet meni de probaj....a ja opet djecaku de ga sad udari....a on se ukopo, ne dise...a ja se u sebi molim da ga samo dotakne pa da mu glavu smrvim od pod, kad bi mi to zadnje bilo u zivotu....samo zbog tate....i provociram malog (klipan je on): sad si p.........sad ne smijes....sad si se prepo...de sad....de da se pobijemo....

A mali aktivan koliko i onaj drzac za salvete na sanku.
Ne diše.

Nece. Vidi bice frke. Kaze ne znaju djeca. Skonto se i ukopo.

Rekoh mali ti je p...., a i ti si cim bi se tukao sa zenama.
A sad da ti kazem, gdje ga god vidim u igraonici bez tebe (a rekle su mi ove zene da ti ostavis djecu i odes) ja cu ga nabiti nogom u glavu. Svaki put.

Kaze samo probaj, ja cu ti doci kuci. Reko bujrum, bices i docekan sigurno, bas bi voljela da dodjes.

I razidjemo se tako....nisam vise srela toga malog nigdje....nisam ni toga lika...mozda i nisu uopce iz grada...nemam pojma

Sta hocu reci....ja kad vidim dijete koje udara moje, ja cu ga za kosu podici od zemlje...

Slobodno nek se sablaznjava onaj ko ga nije naucio lijepom ponasanju u javnosti....
Loše si postupala tako je moja mati kad mi je u 4 osnovne zabio jedan srčiku olovke u glavu, dok se nisam počeo udarati za sebe, samo si svoje dijete osramotila, veliki poraz i sramota ako to uradio, daješ poruku da je tvoje dijete nesposobno da se brani i još sigurno ga savjetuješ sama da se ne udara ko mene moja mati dok mi rođak nije objasnio i pokazao šta je život, poslije bio najjači u razredu sa jaranima, ili tlačiš ili te tlače, ostalo je ono kako bi žene voljele da bude.

Da si naletila na oca barabu tok dijeta mogao je ubiti i tebe i muža ti što si mu dirala dijete, jer došao bi tebi na vrata muž bi te tvoj branio, i morala bi glava pasti, tebi ništa ne bi bilo.
Ali djecu tuđu dirati nije uredu, koji muškarac drži do obraza doći će toj ženi na vrata ako treba i ubiti joj muža, jer dijete se dira a dira se i čast, ko je tebi dao pravo da ko žena udaraš dijete drugog muškarca i žene?
To samo ide nož na nož, završi glava za glavu udovicama siročadima.
Imala si sreću.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Banjalučka policija traži ovu ženu zbog nasilja u dječijoj igraonici

Post by Mutevelija » 21 Dec 2017, 14:03

ina wrote: 21 Dec 2017, 11:59 Vaspitacica uze dijete a ono drugo ostavi na mjestu... Da bi u prilici mozda na isti nacin reagiralo i na neko trece. Vjerovatno nece (zbog reakcije majke koju svako mjeri na svoj nacin) vidi se koliko place...A da je ostalo mirino, jer ima i toga... posledice bi bile jace i cesce... zato sto drugacije ne zna i nije nauceno.

Nisu djeca kriva...sasvim je normalno pogotovo kad su manji da se poguraju i potuku. A kad bismo mi roditelji na svaku skakali kao zivotinje i mrtvih glava bi bilo...a to malisanima moze samo naskoditi.
Kad smo pod hujom ne možemo se kontrolisati ne znam koji bi otac dao da mu dijete udaraju pred očima čak i da je predsjednik amerike dirao predsjednika Amerike treba smaknuti.
Dalje treba djecu učiti ako ih jači diraju da im bace pijeska u oči ili da ih udare motkom nečim, bitno je samo pokazati zube nasilniku kasnije te i ostali poštuju, to je hijerarhija i ko to ne shvata ili ne želi da shvati nek mašta o nenasilnom ponašanju.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Banjalučka policija traži ovu ženu zbog nasilja u dječijoj igraonici

Post by storm » 21 Dec 2017, 14:12

Mutevelija wrote: 21 Dec 2017, 13:16
Zagorka wrote: 20 Dec 2017, 16:53 Jesam ja dobro vidjela da je ovo dijete tuklo njeno dijete pa ga ona uzela za ruku i protresla?

Moje dijete ne ide u igraonice. Isao je vrlo rijetko kad je bio manji.
Imao je dvije godine kad je zadnji put bio, a u igraonici je bio nasilni djecak od 8-9 godina koji je udarao svu djecu redom, samo ne gleda li niko.

Ja svog ne spustam s oka i gledam kako ga obara i staje mu na glavu.

I ulazim i izvlacim za kosu tog djecaka, tacnije skidam ga sa mog, a svog podizem.

I uzmem tog nasilnika za rame i pitam glasno cije je ovo dijete.

Ide neki lik,manji za glavu od mene, rasirio se ko horoz.

Ja mu fino kazem da dijete udara drugu djecu, on kaze, citiram:"tako treba".

Rekoh slusaj me sad nedoraste. De nek ga takne, a ja cu mu glavom udarati od pod a ti ces gledati kako ga udaram.

(Potpuno van sebe, u tim trenucima ja bih se nozem pobila, vec zikam, stojim blizu kuhinje)

Kaze on de probaj. Reko de nek ga udari. Okrenem se djecaku-nasilniku, rekoh de ga udari.

A ovaj opet meni de probaj....a ja opet djecaku de ga sad udari....a on se ukopo, ne dise...a ja se u sebi molim da ga samo dotakne pa da mu glavu smrvim od pod, kad bi mi to zadnje bilo u zivotu....samo zbog tate....i provociram malog (klipan je on): sad si p.........sad ne smijes....sad si se prepo...de sad....de da se pobijemo....

A mali aktivan koliko i onaj drzac za salvete na sanku.
Ne diše.

Nece. Vidi bice frke. Kaze ne znaju djeca. Skonto se i ukopo.

Rekoh mali ti je p...., a i ti si cim bi se tukao sa zenama.
A sad da ti kazem, gdje ga god vidim u igraonici bez tebe (a rekle su mi ove zene da ti ostavis djecu i odes) ja cu ga nabiti nogom u glavu. Svaki put.

Kaze samo probaj, ja cu ti doci kuci. Reko bujrum, bices i docekan sigurno, bas bi voljela da dodjes.

I razidjemo se tako....nisam vise srela toga malog nigdje....nisam ni toga lika...mozda i nisu uopce iz grada...nemam pojma

Sta hocu reci....ja kad vidim dijete koje udara moje, ja cu ga za kosu podici od zemlje...

Slobodno nek se sablaznjava onaj ko ga nije naucio lijepom ponasanju u javnosti....
Loše si postupala tako je moja mati kad mi je u 4 osnovne zabio jedan srčiku olovke u glavu, dok se nisam počeo udarati za sebe, samo si svoje dijete osramotila, veliki poraz i sramota ako to uradio, daješ poruku da je tvoje dijete nesposobno da se brani i još sigurno ga savjetuješ sama da se ne udara ko mene moja mati dok mi rođak nije objasnio i pokazao šta je život, poslije bio najjači u razredu sa jaranima, ili tlačiš ili te tlače, ostalo je ono kako bi žene voljele da bude.

Da si naletila na oca barabu tok dijeta mogao je ubiti i tebe i muža ti što si mu dirala dijete, jer došao bi tebi na vrata muž bi te tvoj branio, i morala bi glava pasti, tebi ništa ne bi bilo.
Ali djecu tuđu dirati nije uredu, koji muškarac drži do obraza doći će toj ženi na vrata ako treba i ubiti joj muža, jer dijete se dira a dira se i čast, ko je tebi dao pravo da ko žena udaraš dijete drugog muškarca i žene?
To samo ide nož na nož, završi glava za glavu udovicama siročadima.
Imala si sreću.
Ti je nemaš danas, dovoljno si pizdarija akumulirao ovih dana....mrsko mi je čitati o tvojim "opravdanim" ubijanjima....u jednom postu pet puta si smaknuo nekoga....preseli na neki forum, koji podnosi tu retoriku.....ovdje nećeš.
I razmisli prije ponovnog logiranja, onako prijateljski savjet :)
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Post Reply

Return to “Brak & Porodica”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests