Koliko se život promijeni nakon dobivanja djeteta?

Sve o muževima, svekrvama, punicama, djeci.

Moderator: spacebound

User avatar
Dr. Wheel
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2798
Joined: 24 Jan 2020, 22:54
Location: Od blata i snega
Status: Offline

Re: Fitness guru: Mame koje ne smršave nakon porođaja same krive što ih muževi ostavljaju

Post by Dr. Wheel » 01 Feb 2020, 13:48

Nemamo.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Fitness guru: Mame koje ne smršave nakon porođaja same krive što ih muževi ostavljaju

Post by Zagorka » 01 Feb 2020, 14:30

gospođa Brams wrote: 01 Feb 2020, 09:44 Wow bas ste progresivni s izljevima fasizma prema Madarima :ha


Zapravo bih ti mogla iz prve ruke reći neke informacije koje bi te zabezeknule.
U kampu za migrante sam se upoznala sa ženom koja je porijeklom amerikanka, životni put joj je impresivan, predaje na mađarskom univerzitetu koji sad ukidaju koristeći rupu u zakonu,,mi smo zapravo telad od toga koliko je ozbiljno bolesno tamo.
Ako bude tema o tome pričaću.

A tebe pamtim s teme mrsave/debele kad si pljuvala neku jako mršavu i kad smo se jedino ja i mala mu na čitavoj temi našli da stanemo u odbranu iste. Tačnije, ako se dobro sjećam rekla sam da je to hrakanje ružno a mala mu me podržala.

Zašto si promijenila stav ili je u pitanju bilo kakvo odstupanje od kilaže ne znam i ne zanima me.

Samo pamtim da pljujete i mršave.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Fitness guru: Mame koje ne smršave nakon porođaja same krive što ih muževi ostavljaju

Post by Zagorka » 01 Feb 2020, 14:32

I da naglasim da se ne zalažem za debljanje, zapuštanje i nebrigu o zdravlju.

Zalažem se da budemo najbolji sto mozemo, to sam valjda sto puta rekla.

Međutim, vakat je da neko ružnim polovnjacima kaže da prestanu laprdati.

Biva malo doćero stručić da skrene fokus sa hajvanske glave i sad dajte mu mikrofon.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Fitness guru: Mame koje ne smršave nakon porođaja same krive što ih muževi ostavljaju

Post by Socrates » 01 Feb 2020, 14:34

Da prodiskutujemo malo i treba li sve Mađare pobit'? :jupi
. . . . . . . . .

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 127 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Fitness guru: Mame koje ne smršave nakon porođaja same krive što ih muževi ostavljaju

Post by gospođa Brams » 01 Feb 2020, 14:55

Da barem hoce kod nas ukinut hrpu studija koji ne sluze nicemu osim da profesori dobivaju placu :D.
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
Maksuz svratila
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2387
Joined: 28 Mar 2019, 17:05
Status: Offline

Re: Fitness guru: Mame koje ne smršave nakon porođaja same krive što ih muževi ostavljaju

Post by Maksuz svratila » 01 Feb 2020, 15:30

...joj jest vala i gadan neki... :kafa ...nema tog (ne)grama i (ne)kilograma koji će ga zadržati uz njene skute, ako on nju više ionako ne želi...da dubi ta na glavi i iz teretane ne izlazi 24/7, njemu ništ ona ne vrijedi i samo ju sa gađenjem gleda... :kafa


...samo ti novopečena mamice šopaj se i jedi... :kafa ...dobra si mu bila sa 60 kila, sad si mu samo jebeni morž i neće se valjati zato u postelji više sa tobom, jer odveć je bacio oko na novu šlang djevu, koja mu sada bolje parira i ide eto uz njegov stajling... donosi mu mir u duši i bolje mu puši...danas je razlog njegovog odlaska tvoja debljina, sutra će mu pak biti od njegove strine o tebi istina...

...a ne dao Bog boleščuge ti neke, pa da padneš u njegove ruke, svaki dan bi Gospoda molila da ti skrati više te muke...ovako nek ide do neviđenja i svako sebi neka bira ono što mu paše...a da kopniš zbog toga ne vrijedi ni pišljiva boba... :kafa

Image
...jesi čuo za onoga...šta... šta......jesi čuo za onu...ooooooo...da li si čuo za onoga...šta, šta, šta, šta, šta, šta, šta...
...da li si čuo za onu...c, c, c, c, c, c, c...

...razvela se, kurvala se, prevarila, propio se...raskućila, zabagreo, otrcala, poludeo...

...ihihi kafu turi...ihihi ću ti pričam...ihihi gola govna...ihihi a ja nisam...

...jesi čuo za onoga, jesi čuo za onu...sečem uvo k'o Van Gog, k'o Betoven sad sam gluv...

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 127 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Fitness guru: Mame koje ne smršave nakon porođaja same krive što ih muževi ostavljaju

Post by gospođa Brams » 01 Feb 2020, 16:04

Zagorka wrote: 01 Feb 2020, 14:30
gospođa Brams wrote: 01 Feb 2020, 09:44 Wow bas ste progresivni s izljevima fasizma prema Madarima :ha


Zapravo bih ti mogla iz prve ruke reći neke informacije koje bi te zabezeknule.
U kampu za migrante sam se upoznala sa ženom koja je porijeklom amerikanka, životni put joj je impresivan, predaje na mađarskom univerzitetu koji sad ukidaju koristeći rupu u zakonu,,mi smo zapravo telad od toga koliko je ozbiljno bolesno tamo.
Ako bude tema o tome pričaću.

A tebe pamtim s teme mrsave/debele kad si pljuvala neku jako mršavu i kad smo se jedino ja i mala mu na čitavoj temi našli da stanemo u odbranu iste. Tačnije, ako se dobro sjećam rekla sam da je to hrakanje ružno a mala mu me podržala.

Zašto si promijenila stav ili je u pitanju bilo kakvo odstupanje od kilaže ne znam i ne zanima me.

Samo pamtim da pljujete i mršave.
Draga Zagorka, kad je to bilo? :valja
Ja sam se na ovaj forum registrirala kao balavica, nisam imala ni 20 godina, a u tom dosta dugom razdoblju svakako sam se promijenila na mnoge nacine, ukljucujuci i mnogo mojih stavova, i ne pada mi na pamet opravdavati se za neke stvari koje su nekad bile :D. Prosla sam a godinama razlicite faze (ne)prihvacanja svog tijela i svojih nesigurnosti. Mislim, ajmo pricat o tvojim stavovima iz ranih 20ih, vjerujem da su svi ispravni i utemeljeni :D. Ako i kojim slucajem jesu, oprosti, nismo svi tako savrseni.
A kad si vec toliko dobro upamtila tu situaciju, onda mi je stvarno zao sto si propustila moje nedavne postove na temi mrsavice i debeljuce (ili kako se vec zove) u kojima sam osuđivala lakocu s kojima se vrijeđaju mrsavice.

A moja kilaza je skoro ista tad kao i sad, mozda sam eventualno dobila koju kilu :D.
Last edited by gospođa Brams on 01 Feb 2020, 16:12, edited 1 time in total.
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
Femea
Propala kaladontašica 
Propala kaladontašica 
Posts: 25549
Joined: 24 Mar 2016, 17:26
Status: Offline

Re: Fitness guru: Mame koje ne smršave nakon porođaja same krive što ih muževi ostavljaju

Post by Femea » 01 Feb 2020, 16:56

Bježi bolan Laszlo, baš kao da se brak zasniva na trudničkim kilogramima :kafa
Prestala sam da se opterećujem moranjima i očekivanjima, bilo čijim, pa i svojim.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Fitness guru: Mame koje ne smršave nakon porođaja same krive što ih muževi ostavljaju

Post by Venera » 01 Feb 2020, 18:30

Femea wrote: 01 Feb 2020, 16:56 Bježi bolan Laszlo, baš kao da se brak zasniva na trudničkim kilogramima :kafa
hahahha, istina, hahaha, svaki drugi madzar se zove Laszlo , ajme , kako me nasmija :D.
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Fitness guru: Mame koje ne smršave nakon porođaja same krive što ih muževi ostavljaju

Post by Čupava » 01 Feb 2020, 20:48

prog321 wrote: 01 Feb 2020, 10:44 Laže te.
Ne zna ni kiflu podgrijati.
:nokti

:trepka ne provociraj... :D.
.

User avatar
Vrag
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26599
Joined: 05 Oct 2018, 08:54
Has thanked: 56 times
Been thanked: 246 times
Status: Offline

Re: Fitness guru: Mame koje ne smršave nakon porođaja same krive što ih muževi ostavljaju

Post by Vrag » 01 Feb 2020, 20:51

gospođa Brams wrote: 01 Feb 2020, 16:04
Zagorka wrote: 01 Feb 2020, 14:30



Zapravo bih ti mogla iz prve ruke reći neke informacije koje bi te zabezeknule.
U kampu za migrante sam se upoznala sa ženom koja je porijeklom amerikanka, životni put joj je impresivan, predaje na mađarskom univerzitetu koji sad ukidaju koristeći rupu u zakonu,,mi smo zapravo telad od toga koliko je ozbiljno bolesno tamo.
Ako bude tema o tome pričaću.

A tebe pamtim s teme mrsave/debele kad si pljuvala neku jako mršavu i kad smo se jedino ja i mala mu na čitavoj temi našli da stanemo u odbranu iste. Tačnije, ako se dobro sjećam rekla sam da je to hrakanje ružno a mala mu me podržala.

Zašto si promijenila stav ili je u pitanju bilo kakvo odstupanje od kilaže ne znam i ne zanima me.

Samo pamtim da pljujete i mršave.
Draga Zagorka, kad je to bilo? :valja
Ja sam se na ovaj forum registrirala kao balavica, nisam imala ni 20 godina, a u tom dosta dugom razdoblju svakako sam se promijenila na mnoge nacine, ukljucujuci i mnogo mojih stavova, i ne pada mi na pamet opravdavati se za neke stvari koje su nekad bile :D. Prosla sam a godinama razlicite faze (ne)prihvacanja svog tijela i svojih nesigurnosti. Mislim, ajmo pricat o tvojim stavovima iz ranih 20ih, vjerujem da su svi ispravni i utemeljeni :D. Ako i kojim slucajem jesu, oprosti, nismo svi tako savrseni.
A kad si vec toliko dobro upamtila tu situaciju, onda mi je stvarno zao sto si propustila moje nedavne postove na temi mrsavice i debeljuce (ili kako se vec zove) u kojima sam osuđivala lakocu s kojima se vrijeđaju mrsavice.

A moja kilaza je skoro ista tad kao i sad, mozda sam eventualno dobila koju kilu :D.
😱😱😱😱😱😱

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25703
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3144 times
Been thanked: 4160 times
Contact:
Status: Offline

Re: Fitness guru: Mame koje ne smršave nakon porođaja same krive što ih muževi ostavljaju

Post by ina » 02 Feb 2020, 15:19

Femea wrote: 01 Feb 2020, 16:56 Bježi bolan Laszlo, baš kao da se brak zasniva na trudničkim kilogramima :kafa
Ili opcenito. Da se tijelo ne mijenja ne bismo ni starili.
I "sretno" kome je najprije lozinka kilaza i ususkanost fizickog izgleda.
Svijest ima sidrište.

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Fitness guru: Mame koje ne smršave nakon porođaja same krive što ih muževi ostavljaju

Post by prog321 » 02 Feb 2020, 16:03

Imaš i muškaraca i žena koji stare otmjeno.
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25703
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3144 times
Been thanked: 4160 times
Contact:
Status: Offline

Re: Fitness guru: Mame koje ne smršave nakon porođaja same krive što ih muževi ostavljaju

Post by ina » 02 Feb 2020, 16:54

Ali stare... I nemamo svi iste predispozicije, ni fizicke a ni u tintari. Svrstati toliko paznju na kilograme zene poslije poroda.. kad doji i dijete... ili po njegovom to uopste nije potrebno :ovaj koliko cinjenica da se sto prije vrati u "svoju kozu".. Zao mi takve glave.
Svijest ima sidrište.

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Fitness guru: Mame koje ne smršave nakon porođaja same krive što ih muževi ostavljaju

Post by prog321 » 02 Feb 2020, 17:24

Lik se bavi fitnessom. Logično da je više opsjednut fizičkim izgledom od prosjeka.
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25703
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3144 times
Been thanked: 4160 times
Contact:
Status: Offline

Re: Fitness guru: Mame koje ne smršave nakon porođaja same krive što ih muževi ostavljaju

Post by ina » 02 Feb 2020, 22:04

Nekome je mozda logicno..
Ima ljudi koji se brinu i zdravstvenim povodom (cak i kad profesionalnim, ne razapinju ovakve zastave) vlastitim izgledom, da.. Ali nisu pomahnitali, u suprotnom i to ide u totalno nezdrav i pohlupajuci kalup. Za mene je ovo, kao sto sam vec i rekla: humani idiotluk. :D Neke forumasice su najbolje objasnile i zasto.
Svijest ima sidrište.

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Fitness guru: Mame koje ne smršave nakon porođaja same krive što ih muževi ostavljaju

Post by prog321 » 02 Feb 2020, 22:53

Neke forumašice su bespotrebno agresivne na ovoj temi :zubi

Nije pisac izmislio toplu vodu.
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25703
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3144 times
Been thanked: 4160 times
Contact:
Status: Offline

Re: Fitness guru: Mame koje ne smršave nakon porođaja same krive što ih muževi ostavljaju

Post by ina » 02 Feb 2020, 23:23

Onda se ti lijepo fino spoji (ako vec nisi) i zahtjevaj od hanume brzoplete promjene kilograma poslije same trudnoce, nikakav nebalans hormona ili genetskog zova... I ni slucajno da si posadio sijede i bore, :baba pogubio kosu ili zubalo... Niti se uopce kako promijenio... pa nam javi utiske. :D
Svijest ima sidrište.

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Fitness guru: Mame koje ne smršave nakon porođaja same krive što ih muževi ostavljaju

Post by prog321 » 02 Feb 2020, 23:49

E vidiš ja ovaj tekst čitam kao savjet ne kao pravilo.
A potezanje iz jedne krajnosti u drugi ne vodi nas ničemu. :sjedi

Ja mislim da nakon ihaha godina braka fizički izgled postaje minimiziran a neke druge vrijednost zauzimaju primat. Kao briga o djeci, autu, kamati stambenog kredita i sl. Ali ipak mora biti i ta neka fizička privlačnost.
Moji roditelji su 42godine u braku. Penzioneri. I zadnji put kad sam bio kod njih slučajno ih uhvatio u kupatilu da nešto kao valjda seks. Ne znam ni ja više.
Traumatizovan sam bio tri dana. U stvari nikad se neću ni oporavit :valja
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25703
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3144 times
Been thanked: 4160 times
Contact:
Status: Offline

Re: Fitness guru: Mame koje ne smršave nakon porođaja same krive što ih muževi ostavljaju

Post by ina » 03 Feb 2020, 00:00

Mislis ostati trudan? :hihi


Ne moze se doci do realne validacije tih nekih sirih vrijednosti, ako vec ne postoje i u samom pocetku.
S vremenom se samo obradjuju.
I moji su napunili 40 god braka. :D
Svijest ima sidrište.

Post Reply

Return to “Brak & Porodica”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 89 guests