Razvodi..Kako dalje...sta sa djecom ..?

Sve o muževima, svekrvama, punicama, djeci.

Moderator: spacebound

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Razvodi..Kako dalje...sta sa djecom ..?

Post by Zagorka » 24 May 2018, 00:22

statebriga wrote: 13 May 2018, 18:26
Melek wrote: 13 May 2018, 18:23
Pa ko te tako grozomorno kar’o u dupe, da ga ja izdegenjam? :oklagija
ama nije nitko :pivo sto ce mi penis u guzici , a imam vaginu :123
'al znam da ne valja.....:kafa
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Razvodi..Kako dalje...sta sa djecom ..?

Post by Socrates » 24 May 2018, 00:42

Zagorka wrote: 24 May 2018, 00:11 Socrate, i dalje imam identican stav apropo tvojih nidjeveznih skakanja i bubetanja po temi.

Prvo si poceo s odvratnim uvredama;"brak i roditeljstvo su opci bezobrazluk" :grana

"Mi usmjeravamo ljude gdje nam je volja "
Sta pricas jadan? Ko usmjerava? Kazes djetetu budi picasso i vjernik i on baš bude? :D.
Ni u moja doba nisu mi govorili sta da upisem.

"Postanete jedno drugom kućni ljubimci" :bua

Izražavaš li se ovako pred roditeljima? Mora da su jako ponosni.

"Isisate jedno drugom sve ljudsko"

"Brak vam nije donio nista dobro niti vas ikako poboljsao"

:D.
Ma jesi li ti normalan? Šta ti znaš ko je bio na dnu a ko je koga dizao sa dna i ko je kako živio prije braka?

Jedan samo kratki primjer: mog kuma snaha ni srednje nije zavrsila kad se udala....u njenom selu je to bilo prihvatljivo...polagala vozacki kod muza, zavrsila fakultet, magistrirala i sad je direktor osiguranja. Toliko a lako se vratim na jos primjera.

Ti toliko napamet bubas toliko preuopćeno da ne vidiš nikako šumu od drveta.

Sto se tiče tvoje papansko-snobovske izjave da svi liče jedni na druge i niko ne odgaja zvijezde i svi su lose kopije....

Znaš koliko dajem za to tvoje mišljenje? Ni pola bručke. Eto toliko me zaboli sta ce neki pokondireni dziberi misliti.

Da objasnim: Zagorka je jedan od izuzetaka koja svoje dijete u vrtiću nije upisala na jezike.

Zašto? Jer mi je primarni cilj njegova radost. A ne to da mu neko krade dragocjene sate djetinjstva ponavljajuci imenice da bih ja impresionirala neku pokondirenu seljacinu i u tome je neka opca utrka ko ce dijete na originalnije tecajeve upisati jer imaju papansko-snobovsko razmisljanje ko i ti da dijete mora biti neko da mora impresionirati nekog da mora biti originalan....

Moja jedina nada i cilj je da bude sretan. Ako ga slaganje dasaka s jedne hrpe na drugu bude cinilo sretnim ja cu pustiti da se time bavi.
To sto ce neki socrat ili neko peti reći:"pa nije joj mali bas originalan" ja ne da ne dajem ni pet para na to misljenje nego ne dajem ni pet bručki....jebe se meni sta selo prica, da hocu da impresioniram seljacina tjerala bi dijete da uci ovoiono...."moj ide na algebru....hajde sine kazi nesto na algebarskom"...seljacine...:rol

Vizavi moje price koju spominjes da sam ja rekla kako je Bosna puna nemuskaraca ja i sada stojim iza nje i to cvrsto. Bosna je puna kockara i hahara i gotovana i ljenjivaca i konzervativaca.
Plus sektaša. Ko to spori uopće? Kakve to uopće ima veze i sa čim? Zar je brak=bosna? Pa ja sam upoznala tipa iz Ruande i dopisivala se s njim. Zasto bi se morala udati za Bosanca?

Igrom slučaja sam naletila na covjeka koji gleda svijet istim ocima ko i ja i sa kojim sam provodila svaki slobodan trenutak pa je preseljenje bio logican slijed koji smo jedva docekali.

Apropo nevedenih muskaraca gore, u Bosni imas i zene konzervativne jer se drustvo mijenja kako se mijenja zena a neke nase jos uvijek s dubokom tugom i uzdahom sazaljenja gledaju mog muza kako usisava, kao da mu neko nogu amputira. Pa, to je idealna druzica za mutea ako se pojavi hemija.

Ali ne zavaravaj se da si mnogo bolji od njih, jer sa njima bar od prvog trenutka znaš na čemu si. Uzmi ili ostavi. Paše ti ili ne.
Ja ovdje nisam ni za neke zene normalna.

Iz cega si proizveo svoh dubokoumni zakljucak da ja branim brak po svaku cijenu? I gdje sam za ovo godina napisala da bih se udala posto-poto za koga bilo makar mutea?

Ja sam ovdje nekih 7 godina mozda. Milion puta sam napisala da prezirem clanke koji pocinju sa:"žene su"..."muskarci su"...."bracni parovi su".....

Milion puta sam napisala da tako samo debil razmislja. Preuopćeno razmisljanje je debilno.

A ti takve izjave dajes. Debilne. Ja sam sam svojom rodjenom sestrom imala rasprave jer ona je ista ti ali suprotno. Ona tvrdoglavo ima stav da niko van braka nije sretan, makar se taj oprobao u jednom.
Ja znam da zivot samaca ima mana i ja ga ne bih zivjela.

Ali nekom je vjerovatno prihvatljiv. Razlika izmedju tebe i nje sto je ona zbilja sažaljiva iskreno spram tim ljudima a tebe je paranoja apsotno razguzila.

Znaci rezimiro si da su svi u braku na ovom dunjaluku identicni i shodno tome mrtvi nesrećni.

Kad si se sam skonto da si se nabubeto onda si se počeo vaditi :"Natanjahu, Hitler, holokaust, raspodjela moći, IKEA, valentino prevare i jos kazes srcule:"ja mislim da sam striktno na temi" :888

I za sve je gore navedeno krivac brak naravno :valja

Na kraju ti se samodemantuješ izjavom:"brak iz emocionalnih razloga"...i kažes :"pa mozda je neka emotivna satisfakcija" :sjedi




Znas koliko se jebe nekom Omeru iz Pobrđa što je kibicovo Dervišu za tvojih x stranica o tvojim vidjenjima svijeta? :oo

Jebe se ljudima sta ti mislis. Ili bilo ko. Omer ima Dervišu, skuplja sa njom travu i pije u akšam kahvu i ona je njemu dunjaluk....odmahne rukom na sve tvoje i kaze:" sta on zna sta je ćeif...":oo





Samo da te podsjetim apropo tvog vidjenja originalnosti i kopija....elem...Mocart je plod klasicnog braka....i sam je bio u braku....veliku ljubav imao ...Ajnštaj je plod braka i bio u braku....Sulejman veličanstveni se oženio i to ropkinjom na opću sablazan otomanske imperije...ko je na njegovo misljenje uticao? :zubi

Mogu ja jos velikana i njihovih djela nabrojati ali ti si inače veći i pametniji od sviju ....kad si pred ogledalom....ili na zahodu...:sjedi


I dalje sam misljenja da se trebas ispricati svima sto si uvrijedio svojim sumanutim uskim zaključcima, ukoliko ne, mozemo se ovdje raspraviti i da se ubuduce ne pozdravljamo.


I ja grizem, i ja lajem, al negdje se pajdo rucna i potegne ;)

Ne diras ljudima u svetinje. To je osnova dobrog odgoja.
Nikakav ti je post, apsolutna nula. Ako nećeš da se pozdravljas zbog mog mišljenja, budi ti pravo. :zao

Ovdje da napišeš da je vegeta odvratna, ljudi koji koriste vegetu bi se uvrijedili. Dakle, niste naučili da raspravljate. Sve za što se očajnički držite vam je svetinja.

Mnogo pametniji ljudi od mene su pisali protiv braka, pa ne smatram da sam uopste prekoračio ikakvu granicu.
. . . . . . . . .

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35710
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1089 times
Been thanked: 587 times
Status: Offline

Re: Razvodi..Kako dalje...sta sa djecom ..?

Post by Venera » 24 May 2018, 00:43

Zagorka wrote: 24 May 2018, 00:22
statebriga wrote: 13 May 2018, 18:26
Melek wrote: 13 May 2018, 18:23
Pa ko te tako grozomorno kar’o u dupe, da ga ja izdegenjam? :oklagija
ama nije nitko :pivo sto ce mi penis u guzici , a imam vaginu :123
'al znam da ne valja.....:kafa

tako je, velicna klicka koji izajde svaki dan tokom nuzde je dovoljan podsjetnik sirine debelog crjeva i velicine analnog otovra :kafa

a ti se klistiriaj i koristi kilu gela tokom analnog, bas me briga :djed
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Razvodi..Kako dalje...sta sa djecom ..?

Post by Socrates » 24 May 2018, 01:07

I ako ćemo iskreno, nikome se ne yebe ni za čije misljenje. Omeru i Derviši se ne yebe za moje, kao što se nekom Sabahudinu samcu ne yebe za tvoje. To ne znači da i ti i ja treba da zasutimo u argumentiranju. Ali, bez personaliziranja.

Kad napišem da su mačke hladnokrvne ubice, boli mene ona stvar za Dusku od Crvene ili za bilo koju drugu mačku sa znanim identitetom.

Kad personaliziras diskusiju spominjući svoj brak i dijete, to je najbezobzirniji način diskutovanja. Ispade kao ja sam protiv tvog muža i djeteta. Nisam. Želim im sve najbolje. Ali personaliziranje diskusije me i dalje neće natjerati da ne pišem sta mislim.

Tako da sam, po vašem, onda uvrijedio milijardu i šesto miliona muslimana, a sad vrijedjam cetiri or whatever milijarde ljudi u brakovima.

To je primitivizam u diskutovanju. Neki drugačije nisu naucili. :cudi
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Razvodi..Kako dalje...sta sa djecom ..?

Post by Socrates » 24 May 2018, 01:26

I dao sam opste informacije o istoriji braka.

Brak ne može biti izuzet od razvoja ljudskog društva, od društvenih uredjenja. Do industrijalizacije i tržišne ekonomije nije bilo govora o brakovima iz ljubavi.

Oko te istorije, istoricari se ne razilaze u misljenjima. Vama je svetinja, meni pojava kao i svaka druga.
. . . . . . . . .

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Razvodi..Kako dalje...sta sa djecom ..?

Post by Zagorka » 25 May 2018, 00:10

Tri posta jedan za drugim, pa tebi ne treba sagovornik :D.

Samo sam ih okrzula vidim isto melješ....ko ja kad bih rekla glupost da je imati macku za ljubimca debilna ideja i da macku imaju samo usidjelice i bezvezni dokonjaci i da su reklame za macku potakle ih na to a zapravo ne vide koliko su nesretni bla bla bla.....i onda bi trebala dodato pa sta mene briga za majom, kontrom, spejs, ko da sam ja mislila na njih....sta uostalom licno dozivljavaju....a ja licno isprozivala....

E nisi ti toliko glup. Samo si jako bezobrazan. Jer kad se povede hajka protiv djece iz mjesanog braka kao o manje vrijednima vidjela sam koliko ste svi neosjetljivi. :zubi

Zasto se ne bi mogla vodit odvojeno? Kako ćeš reći Oprah da su crnci lijeni i glupi i ocekivat da ti ne kaze da gajis zablude?

Jos nisi govorio uopceno vec konkretno, iscrpljujete, uzimate, vi odgajate itdisl....


Nije majka Muju klela sto se kocko vec sto se vadio. A to je najljigavija ljudska osobina.

Časno bi bilo reći da si pretjero al brda balkana leže u tebi, dzaba si se odselio i naucio par fraza o toleranciji napamet ;)

Nikad od tebe svjetskog covjeka takvog kalibra. Samo se volis praviti takav ko i spinerka amerikanka :hihi

Da kazem da je svaka zena koja dopusta da je brat uzdrzava jeftina sponza, pa kazem da nisam mislila na tvoju, koga zavaravamo? :oo

Kad je hodočasnik rekao da su sve zene danas štrace, bogme se svima i izvinjavao jer je uvrijedio Maru iz Posušja i Katu iz Vinkovaca lično.

No barem se nije pravio mutav da ne zna zasto su uvrijedjene.

Svako krajnje upiranje za ili protiv nečega krije u sebi pritajeni prijezir i zavist. Valja vam se nosit s tim :tjesi

:kafa
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Razvodi..Kako dalje...sta sa djecom ..?

Post by Zagorka » 25 May 2018, 00:18

statebriga wrote: 24 May 2018, 00:43
Zagorka wrote: 24 May 2018, 00:22
statebriga wrote: 13 May 2018, 18:26
Melek wrote: 13 May 2018, 18:23
Pa ko te tako grozomorno kar’o u dupe, da ga ja izdegenjam? :oklagija
ama nije nitko :pivo sto ce mi penis u guzici , a imam vaginu :123
'al znam da ne valja.....:kafa

tako je, velicna klicka koji izajde svaki dan tokom nuzde je dovoljan podsjetnik sirine debelog crjeva i velicine analnog otovra :kafa

a ti se klistiriaj i koristi kilu gela tokom analnog, bas me briga :djed
:D. :pusa

Nije uopce poenta da li cu se ja tako seksati i da li zagovaram ili ne.

Poenta je da ljudi koji nisu probali sladoled pricaju o njemu.

Da ljudi koji nisu bili u braku "znaju" kako je u njemu.

Da ljudi koji nisu roditelji daju tonu savjeta roditeljima.

Ovaj forum je preslika naseg drustva bezlicnih dokonjaka koji pricaju o astronomiji i americkom nogometu, pred nekom polunapustenom mahalskom trgovinom, s pivom u ruci u 11 ujutro i osam razreda skole skupa i sedam zuba imaju njih cetvorica.

E, al pobit se da znaju sve o ruskim raketama i svemu na kugli....culi na vijestima nesto....imaju verziju....nemaju praksu...al znaju sve...:oo
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35710
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1089 times
Been thanked: 587 times
Status: Offline

Re: Razvodi..Kako dalje...sta sa djecom ..?

Post by Venera » 25 May 2018, 00:28

Zagorka, ma ne moram sve probati u seksu, jer ima puno izbora, a mnogi ekspreminetiraju iz raznih razloga, ali ja nemam razlog da probam analni, jer to ne moze biti ugodno i boli :sok :rumenko

Da li se sjecas se moje teme o razlozima ulaska u braka, tema je o funkcijama braka u raznim drustvima , a ne sa ciljem pisanja protiv braka, ja nisma provtiv braka :D

Djecu jako volim, pitaj bilo koga na forumu, sto mislim o djeci :srce Ne sjecma se da sam nekome pametovala kako odgajati djecu , ne galami :123

astronomija mi je hobi , ali avijacija mi je i hobi i profesija :kafa

o razvodima , ponavljam, na temi , nisam ni pisala :djed

drago mi je da sma te nasmijala :D. :pivo
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Razvodi..Kako dalje...sta sa djecom ..?

Post by Zagorka » 25 May 2018, 00:36

Znam da nisi protiv braka i djece, sjecam se da si pricala da mozda jednom i usvojis jedno :ok
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35710
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1089 times
Been thanked: 587 times
Status: Offline

Re: Razvodi..Kako dalje...sta sa djecom ..?

Post by Venera » 25 May 2018, 00:38

Zagorka wrote: 25 May 2018, 00:36 Znam da nisi protiv braka i djece, sjecam se da si pricala da mozda jednom i usvojis jedno :ok
da :pusa medenjaci su najljepse blago na zemlji :D
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

Re: Razvodi..Kako dalje...sta sa djecom ..?

Post by srculence7 » 25 May 2018, 16:18

Zagorka i Socrates u raspravi kao da se razvode :oo
Svako gleda sa nekog svog trenutnog aspekta, poimanja onog što je pokupio od drugih i što je i sam iskusio. Nepravedno je uopštavati i posmatrati na nivou mišljenja i slučaja pojedinca.
Svaka priča je za sebe...
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95678
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33899 times
Been thanked: 20673 times
Contact:
Status: Offline

Re: Razvodi..Kako dalje...sta sa djecom ..?

Post by Rum » 25 May 2018, 16:26

srculence7 wrote: 25 May 2018, 16:18 Zagorka i Socrates u raspravi kao da se razvode :oo
Svako gleda sa nekog svog trenutnog aspekta, poimanja onog što je pokupio od drugih i što je i sam iskusio. Nepravedno je uopštavati i posmatrati na nivou mišljenja i slučaja pojedinca.
Svaka priča je za sebe...
imali su buran brak :888
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Razvodi..Kako dalje...sta sa djecom ..?

Post by Heidi » 25 May 2018, 16:28

Ja sam za divlji brak i djecu. :jupi

U takvoj sam porodici odrasla, pa sam krnjava. :zubi
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Razvodi..Kako dalje...sta sa djecom ..?

Post by Socrates » 25 May 2018, 16:53

srculence7 wrote: 25 May 2018, 16:18 Zagorka i Socrates u raspravi kao da se razvode :oo
Svako gleda sa nekog svog trenutnog aspekta, poimanja onog što je pokupio od drugih i što je i sam iskusio. Nepravedno je uopštavati i posmatrati na nivou mišljenja i slučaja pojedinca.
Svaka priča je za sebe...
Eto, nasmijala si me. :D.

Ma Zagorku ja poštujem. :cvijece

Svejedno, diskusija u kojoj ne generalizujemo sve ne bi više bila diskusija, barem što se tiče nekih tema. :cudi Ili većine. :hm

Recimo, ja bih mogao da argumentujem da su fašistička uređenja društva nekom bila dobra, a nekom fatalna.

Sve možemo relativizirati, ali onda nemamo stavova.
. . . . . . . . .

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26348
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14241 times
Been thanked: 3773 times
Status: Offline

Re: Razvodi..Kako dalje...sta sa djecom ..?

Post by Veca » 26 May 2018, 22:10

:rol :sunja
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95678
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33899 times
Been thanked: 20673 times
Contact:
Status: Offline

Nestala Zeničanka pronađena u Sarajevu: Muž prijavio otmicu, a ona se preudala?

Post by Rum » 27 Jun 2018, 14:46

Tridesetdvogodišnja Alzina Delić, čiji nestanak je zeničkoj policiji prijavljen prekjučer, pronađena je živa i zdrava u Sarajevu, potvrđeno nam je iz MUP-a Zeničko-dobojskog kantona.

Image

Nestala osoba locirana je jučer popodne na području Sarajeva. U toku je preduzimanje radnji na obustavljanju potrage - potvrdila nam je glasnogovornica MUP-a Zeničko-dobojskog kantona Aldina Ahmić.

Nestanak je zeničkoj policiji prijavio Alzinim suprug Hadin, sa kojim ima dvoje maloljetne djece, nakon što je Alzina prošle sedmice nestala nakon što je napustila kuću njenih roditelja u zeničkom mjestu Kolići.

Alzinin suprug Hadin je lokalnim medijima kazao kako je uvjeren da je njegova žena oteta, kao i da su je "kidnapovali isti oni ljudi koji su je i ranije pokušavali 'namamiti novcem', putem poruka na Facebooku, koji je, kako je naveo, ukinula".

VEZANI TEKST - Zeničkoj policiji prijavljen nestanak žene, suprug tvrdi da je oteta

Međutim, žena je po svemu sudeći u Sarajevo došla svojevoljno, gdje se, prema nezvaničnim informacijama, preudala.

Kako nezvanično saznajemo, Alzina je odmah nakon što su portali prenijeli vijest o njenoj navodnoj otmici, sama kontaktirala policiju i rekla da je svojevoljno otišla od supruga.

Ona je policiji rekla da je odlučila napustiti supruga, jer ju je, navodno, duže vremena psihički i fizički maltretirao.

Također je rekla da je njen suprug sve vrijeme znao gdje se ona nalazi i da je sama otišla, jer je bio prisutan kada je otišla od kuće i rekla mu da ne želi više s njim da živi, a da je cijelu stvar oko navodne otmice izmislio
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95678
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33899 times
Been thanked: 20673 times
Contact:
Status: Offline

Re: Nestala Zeničanka pronađena u Sarajevu: Muž prijavio otmicu, a ona se preudala?

Post by Rum » 27 Jun 2018, 14:46

:888 javno ga shebala
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95678
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33899 times
Been thanked: 20673 times
Contact:
Status: Offline

Re: Nestala Zeničanka pronađena u Sarajevu: Muž prijavio otmicu, a ona se preudala?

Post by Rum » 27 Jun 2018, 14:47

iz bule 100 vraga vire
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Nestala Zeničanka pronađena u Sarajevu: Muž prijavio otmicu, a ona se preudala?

Post by Hurija » 27 Jun 2018, 15:45

:D Muz ispao bas Rogonja
Ostalo je cutanje.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80132
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7022 times
Been thanked: 11334 times
Status: Offline

Re: Nestala Zeničanka pronađena u Sarajevu: Muž prijavio otmicu, a ona se preudala?

Post by spacebound » 27 Jun 2018, 15:53

:valja

Kako je ispao bas rogonja :hm Mi znamo samo sto u clanku pise.Ona kaze da je maltretirao, a ako je istina i da je znao gdje je, a prijavio otmicu onda :lud

Ne mozes ovdje ostavit pametan komentar, pravu istinu znaju samo njih dvoje, a da ima zrno pameti ne bi njihov zivot izlozio javnosti, pa da sad mi, ovako neupuceni, pretresamo sta jest, sta nije, a sta bi moglo :cudi

Post Reply

Return to “Brak & Porodica”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests