Šta pokloniti muškarcu?

Sve o muževima, svekrvama, punicama, djeci.

Moderator: spacebound

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Šta pokloniti muškarcu?

Post by Krokodil Behko » 21 Apr 2013, 09:54

Image

Kupiti poklon muškarcu ponekad se čini kao nemoguća misija. Šta oni zapravo žele?
Poklonima se ne vesele samo žene i djeca. I muškarci ih vole. Mi najviše volimo dobiti nešto za obući, ali muškarcima odjeća nije pri vrhu najpoželjnijih poklona. I tako će sami izabrati najbolje.

Parfem – Muški parfem je znak muževnosti. Možete ga pokloniti dečku ukoliko bi voljeli mirisati isti na njemu. Ukoliko dotični već godinama koristi isti parfem i ne želi čuti za bilo koji drugi, kupite mu veće pakiranje parfema. Možete mu pokloniti i parfem iz iste kolekcije ili istog dizajnera.

CD – Pohvalite njegov ukus za glazbu te mu poklonite najnoviji cd od njegove najdraže grupe ili izvođača. Ukoliko mu planirate kupiti cd na vlastiti odabir, obratite pozornost na njegov stil, i pokušajte se maksimalno približiti njegovom ukusu glazbenog smjera. Jasno da ako je vaš dečko, prijatelj ili ujak već godinama veliki fan led Zeppelina, nećete se približavati policama s Lady Gagom ili Shakirom.

Knjiga – Knjiga je znak pažnje, intelektualnosti, avanture, emocija i uzbuđenja, bez obzira o kojoj se tematici u knjizi radi. Knjigu možete pokloniti ocu, ujaku, stricu, rodbini, prijatelju i svakome tko je veliki zaljubljenik u čitanje. Ukoliko se radi o dečku ili suprugu, s tim da ste upoznati da dotični baš i ne voli čitati, a vi mu baš želite pokloniti kakvo štivo, odlučite se za knjigu za koju ste sigurni da će mu se svidjeti.

Blokić – U knjižari potražite maleni blokić, izgleda po vašem izboru, te u njega upišite na svaku stranicu po jedan razlog zašto volite osobu kojoj ga poklanjate. Iskreno, lijepo, a slavljenika ćete svakako ostaviti bez riječi ovim kreativnim poklonom. Pogotovo ako se radi o nekome tko vam je vrlo prisan.

Kućni ljubimac – Jedan od najinteresantnijih poklona koji slavljenik može dobiti. No pripazite na sljedeće. Budite sigurni da dotični ima vremena, mjesta, te novčanih mogućnosti za kućnog ljubimca. Ukoliko je sve nabrojano potvrdno, pripazite na odabir samog ljubimca.

Sportski pokloni – Ne kažemo da mu morate kupiti novi bicikl, no ukoliko se slavljenik već godinama bavi biciklizmom, nove shimano kočnice nisu na odmet. Isto tako, nedeljna košarka sa prijateljima postat će zanimljivija uz novu loptu, kao i karte za nogometnu utakmicu u petak navečer.

Šaljivi pokloni – Pošalice, smiješne čestitke i općenito šaljivi pokloni najčešće se poklanjaju muškim kolegama, prijateljima ili susjedima. No šaljivi pokloni dobri su za bilo koga, ukoliko šala nije neumjesna i previše vulgarna. Ukoliko se odlučite za štogod šaljive prirode posjetite trgovine sa natpisima. Natpis može biti na trenirci, majici ili pak boksericama. Pronađite naziv koji najviše odgovara slavljeniku te se kasnije dobro zabavite i zajedno nasmijte.

Računalne periferije – Danas doduše nikad nije premalo kompjuterskih dodataka. Ukoliko slavljenik provodi podosta vremena pred računalom, uvijek mu možete pokloniti usb stick. U specijaliziranim trgovinama pronaći ćete razne veličine i oblike stikova kao npr. stick u kemijskoj olovci, stick u privjesku, pa čak i stick u džepnom nožiću.
online

Blackhawk
Status: Offline

Re: Šta pokloniti muškarcu?

Post by Blackhawk » 21 Apr 2013, 10:15

Ja cu uvijek rado prihvatit bilo sta od kompjuterske opreme :) USB-a nikad dosta, i uvijek dobro dodje jos jedan u kolekciji...

Ruana
Status: Offline

Re: Šta pokloniti muškarcu?

Post by Ruana » 21 Apr 2013, 11:38

E jeste teski brate dragi.

dacina_curica
Status: Offline

Re: Šta pokloniti muškarcu?

Post by dacina_curica » 21 Apr 2013, 12:35

Ja samo knjige poklanjam, ne pitam ko voli. :oo

Ovo poklanjanje kucnih ljubimaca me jako ljuti, nije to igracka da se lake ruke pokloni. :ljut

User avatar
gejsha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9299
Joined: 09 Feb 2011, 17:10
Location: tamo daleko,daleko od bola..
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Šta pokloniti muškarcu?

Post by gejsha » 21 Apr 2013, 12:48

Blackhawk wrote:Ja cu uvijek rado prihvatit bilo sta od kompjuterske opreme :) USB-a nikad dosta, i uvijek dobro dodje jos jedan u kolekciji...
Šta će ti toliki USB-ovi? :)
Nije sloboda sa neba pala, za nju je sestra dva brata dala..

Blackhawk
Status: Offline

Re: Šta pokloniti muškarcu?

Post by Blackhawk » 21 Apr 2013, 13:01

PA kad se vrtim uvijek oko compa, pravim popravljam, uvijek ih treba bilo za programe bilo za muziku, ovo ono..
Stavi se windows na usb pa dizem sistem preko usb-a, da ne koristim cd, pa onda sve potrebne programe drzim..
pa kad dodje neko donese, daj sistem al de sacuvaj podatke.. uvijek treba imat usb da se prebaci sa tog kompa pa poslije vrati.. i masa drugih slucajeva..

A i nisam rekao da ih imam puno, samo da nebih imao nista protiv da mi se pokloni :)

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Šta pokloniti muškarcu?

Post by Zagorka » 21 Apr 2013, 13:02

Sto se tiče ovoga mog ovo prvo,i eventualno ovo zadnje dolaze u obzir.....ostalo između ništa........parfem treba koštati ko moja četiri barem,pa da se oduševi :kafa
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Katja
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2680
Joined: 23 Sep 2012, 17:56
Status: Offline

Re: Šta pokloniti muškarcu?

Post by Katja » 21 Apr 2013, 13:07

Aaa, ima masa toga što jedna žena može pokloniti muškarcu!
Može mu pokloniti neko lijepo donje rublje za sebe da mu bude privlačna, ili zgodnu haljinicu za sebe da mu bude slatka, ili mu može priuštiti kakvo vikend-putovanje za sebe da se on malo odmori kući sam, ili mu može uplatiti wellnes za sebe da mu bude opuštena i osvježena....ima toga.
Ja sve neke takve poklone volim poklanjati, šta ću kad sam široke ruke. :zubi

User avatar
Sibila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20345
Joined: 22 Aug 2011, 13:01
Location: Island
Has thanked: 27 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Šta pokloniti muškarcu?

Post by Sibila » 21 Apr 2013, 13:11

sebe zamotanu u aluminijsku foliju a moze i celofan.........................golu...........sa crvenom mašnom oko vrata i crvenim karminom na usnama....znaci sacekas ga kuci takva..........a on padne u nesvjest............kad dodje sebi pocne ce muciti oko celofana.........tezak je za raspakovati :hihi

jebo parfem :zijeva

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Šta pokloniti muškarcu?

Post by Zagorka » 21 Apr 2013, 13:14

ja ideja vam :D.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Katja
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2680
Joined: 23 Sep 2012, 17:56
Status: Offline

Re: Šta pokloniti muškarcu?

Post by Katja » 21 Apr 2013, 13:17

Tigris wrote:sebe zamotanu u aluminijsku foliju a moze i celofan.........................golu...........
Joj djevojčice, pa ti uopće ne poznaš muškarce. :roll
Čim te vidi tako dobro upakiranu počet će te ispitivati koji te je to tako umotao jer sama sigurno nisi mogla... dakle taj te vidio golu, ko je taj pi... ti materina, jel pero jel darko jel poštar jel susjed dragosav!!???

Smišljaj nešto novo.

User avatar
Sibila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20345
Joined: 22 Aug 2011, 13:01
Location: Island
Has thanked: 27 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Šta pokloniti muškarcu?

Post by Sibila » 21 Apr 2013, 13:21

apsolutno ne ! ne moram savrseno biti zapakovana...neka se tu i tamo vidi i malo koze.........kad vidi sta je ispod nece mu proci kroz glavu drugi........a ja sam poznata kao vjerna dusa :rumenko :pusi

moram priznati da tvoj poklon uopste nije los cak stavise vrlo duhovit :plavi :plavi :plavi :plavi :plavi

Ruana
Status: Offline

Re: Šta pokloniti muškarcu?

Post by Ruana » 21 Apr 2013, 13:25

Ja uvjek poklonhm gave kort, kako se kaze na nasem Pasaga prevedi.

Blackhawk
Status: Offline

Re: Šta pokloniti muškarcu?

Post by Blackhawk » 21 Apr 2013, 13:40

Poklon bon ?

Ruana
Status: Offline

Re: Šta pokloniti muškarcu?

Post by Ruana » 21 Apr 2013, 13:42

Black ti sve znas.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Šta pokloniti muškarcu?

Post by Zagorka » 21 Apr 2013, 13:44

Pa kad i ti znaš,što nisi na našKI lijepo rekla :rol .........čuj kave gort,ja mislila kahve deset deka :oo
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

Blackhawk
Status: Offline

Re: Šta pokloniti muškarcu?

Post by Blackhawk » 21 Apr 2013, 13:46

Bog je Sveznajuci...
A ja se trudim da ucim koliko mogu...

Ruana
Status: Offline

Re: Šta pokloniti muškarcu?

Post by Ruana » 21 Apr 2013, 13:53

Gave kort

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Šta pokloniti muškarcu?

Post by Zagorka » 21 Apr 2013, 14:00

haj' isto je :D.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

bubica
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2868
Joined: 12 Sep 2011, 00:48
Location: Jebenhausen
Status: Offline

Re: Šta pokloniti muškarcu?

Post by bubica » 21 Apr 2013, 14:38

Ne svi ali vecina muskaraca voli dobar auto, oldtimer, motore itd itd. Svaki muskarac ima neki hoby (trebalo bi da ima). Znaci ne mora nista intimno biti , parfemi, gace, majce itd. Moze biti karta za neki koncert nekog pjevaca ili grupe koju on rado slusa, poziv u zooloski :hihi, napraviti mu finu rodjendansku proslavu na koju bi pozvala njemu drage prijatelje i poznanike, sajam kompjutera u Hannover-u CEBIT. Mogla bi ja do sutra nabrajati. Znam da je u BiH sve ograniceno zbog financija ili nedostatka necega ali masta radi svasta. Ne znam da li svi muskarci gledaju na cijenu poklona moj muz ne. Sitnica nekada vise znaci od skupocjenog poklona.
siromah nema sta a bogatas nema kad

Post Reply

Return to “Brak & Porodica”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests