Igraće konzole

Igrice s foruma (arcade) i s neta
User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Igraće konzole

Post by Socrates » 05 Jan 2019, 02:38

Krokodil Behko wrote: 04 Jan 2019, 22:12
Socrates wrote: 04 Jan 2019, 21:15 Slabo sam ja igrao taj Career Mode, ali sam primjetio neke stvari. Prvo, igraci ti se nenormalno cesto povrijedjuju na simulaciji, I to na duze vrijeme.

Jesi li pokusao promjenu formacije? Najbolje rezultate na simulaciji sam postizao kad sam igrao 5-2-3. Isto tako sam primjetio da cesce dobijas bolje rezultate kad pustis da simulacija odradi svojih "90 minuta" umjesto da odmah ides da vidis samo rezultat.

Jeste, na simulaciji se mnogo više povrijeđuju, kao i na kišnom terenu.
Ne treba ih pustiti do kraja, da potroše power. Na poluvremenu, ako vidim da je neki pola energije potrošio, ide na klupu.

Igram 4-3-3, ali nekako mi krila puno u ćoškovima, pa ponekad prebacim na 4-4-2 vezni red diamond.
Level semi-pro za sada, mada pomalo dosađuje, jer imam posjed i broj šuteva mnogo veći od protivnika, s tim da na pro levelu nema puno prilika i valja ubosti, a uglavnom ne ubodem.
Generalno, FIFA 18 je laka u Career Mode. Da bi stvari učinio interesantnijim, trebao bi da se prebaciš u Legendary Level i da sve kontrole prebaciš na manual.

Samo, nije nimalo lako igrati na manual ako nemaš iskustva u igranju FIFE. Ja je igram već preko deceniju. :hm I trebalo je tu dobrog treninga da igram dosta dobro na manual. I dalje me dosta često razbijaju manijaci online, mada nisam los, ali mi je Career Mode prelagan i na Legendary.

Dalje, možeš da ideš na Settings da prilagodis razne opcije da ti je igrica veći izazov. Tu imaš toliko opcija da ne mogu listati sve. Od podešavanja golmana, preko markiranja, itd. Ako izrazito dominiras u posjedu lopte, onda bi, recimo CPU markiranje trebalo podići na viši nivo. Ako daješ previše golova, onda CPU golman mora biti podignut na viši nivo. Imaš raznih foruma koji se samo bave ovim podešavanjem, a sve da bi se imao malo bolji ugođaj kad igraš.

Ovaj je najbolji.

https://forums.operationsports.com/foru ... iders.html

Pazi da se ne izgubiš, ovi ljudi ništa drugo ne rade nego se bave podešavanjem ovih "sliders" noc i dan. :valja
Last edited by Socrates on 05 Jan 2019, 04:50, edited 1 time in total.
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Na današnji dan prije 23 godine svijet gaminga se promijenio za sva vremena

Post by Socrates » 05 Jan 2019, 03:14

Krokodil Behko wrote: 04 Jan 2019, 23:31
Rockefeller wrote: 04 Jan 2019, 22:48
Treniraj igrače, svako malo im daj da treniraju. Ja sam sad preko praznika malo igrao manager mode sa Arsenalom.

Uvijek igram 4-3-3 ili 4-3-1-2, zavisi ko kako broji Ozila jer je meni Ozil centralni napadač u 4-3-3 formaciji.

Pavard u odbrani, Lozano i Kluivert u napadu su igrači za malo para koje možeš sa treniranjem razvit za ocjenu preko 85, Kessie u sredini je isto dobar a jeftin.

Od Dortmundovih igrača imam Weigela. :cvike

Treniram ih pomalo. Ako ima skor npr 82 i isforsiraš ga samo za jedan, na 83, on je skuplji oko 15.000.000 eura, pa tako da se isplati. I ja katkad igram tu 4-3-1-2.
Trenutno u timu Borussie imam Fabinha, a nema iz Arsenala nikoga. Čini mi se da sam bio u potrazi za štoperom u Arsenalu, s tim da nisam našao ništa preko 80 power.

Weigl je dobar u fifi i trebalo bi da ima power bar 82, a to je odlično. Npr, kupio sam Fabinha za €50.000.000 i on je imao tek 83.

Real za Balea traži 60 cigli :D. a s druge strane, prodao sam Aubameyanga za čak €90.000.000, ne sjećam se kome ali nije Arsenal.
A ovdje ću malo o igračkom kadru. Ovaj post je relevantan jedino ako odlučiš igrati više sezona u Career Mode. Isto tako, znam da su različite verzije FIFA 18 na PS4 i na PS3, pa ako igraš na PS3 ne znam da li je moguće bas sve ovo raditi.

Prvo, treba obratiti pažnju na igrače kojima ugovor ističe na kraju prve sezone. Njih možeš već u januaru u prelaznom roku potpisati za dzabe da bi postali tvoji igrači sljedeće (druge) sezone. Za neke timove sa skromnijim budžetom, interesantni su Goretzka(CM) iz Shalkea, De Vrij iz (?) i Gimenez iz Atletica, kao stoperi.

Ima tu još dosta dobrih igrača. Mislim da je u prvoj sezoni i Isco free agent, a i golman Leno. I tako poslije svake sezone. Mislim da i Messija možeš potpisati kao free agent, ali mu je plata astronomska. :valja

Ove igrače možeš naći na Transfers meniju, pa onda ideš na Global Transfer Network, zadas skautima zadatak i bingo. Mogu dalje objasniti, ako treba.

Trenirati treba samo igrače koji imaju znak Promising u desnom gornjem uglu (?) na Player Development Meniju. Ostali mogu rasti sami od sebe do svog potencijala a možda i malo preko. Trening tu ne pomaže, nego igranje u utakmicama.

Ako igraš više sezona, onda možeš i da trazis mlade talente na Office/ Youth staff meniju. Tu moraš zaposliti skauta i poslati ga da traži talente po svijetu, koje onda možeš da imaš u svom Youth timu. Mozes ih istrenirati da postanu vrhunski igraci. Pogotovo se isplati tražiti golmane i stopere. Samo, pazljivo sa treniranjem ovih igrača, jer im možeš poremetiti igracki razvoj i onda ne mogu da dosegnu svoj potencijal. Jedino su golmani izuzetak. Njih mozes trenirati neograniceno i ako imaju najvisi moguci potencijal veoma brzo mogu postati najbolji golmani na svijetu. Ako treba više objašnjenja, mogu poslije. :pivo
. . . . . . . . .

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6888 times
Been thanked: 7762 times
Status: Online

Re: Igraće konzole

Post by Krokodil Behko » 05 Jan 2019, 09:55

Socrates wrote: 05 Jan 2019, 02:38 Generalno, FIFA 18 je laka u Career Mode. Da bi stvari učinio interesantnijim, trebao bi da se prebaciš u Legendary Level i da sve kontrole prebaciš na manual.

Samo, nije nimalo lako igrati na manual ako nemaš iskustva u igranju FIFE. Ja je igram već preko deceniju. :hm I trebalo je tu dobrog treninga da igram dosta dobro na manual. I dalje me dosta često razbijaju manijaci online, mada nisam los, ali mi je Career Mode prelagan i na Legendary.
Razumio sam da je manual kad nema auto-odbrane, a to bi mogao biti veliki problem, jer imam običaj ostaviti odbranu, da sama riješi problem, dok ja samo dovedem na šesnaesterac jednog veznog kao pomoć i njime presječem napad u pola slučajeva. :hm

Dalje, možeš da ideš na Settings da prilagodis razne opcije da ti je igrica veći izazov. Tu imaš toliko opcija da ne mogu listati sve. Od podešavanja golmana, preko markiranja, itd. Ako izrazito dominiras u posjedu lopte, onda bi, recimo CPU markiranje trebalo podići na viši nivo. Ako daješ previše golova, onda CPU golman mora biti podignut na viši nivo. Imaš raznih foruma koji se samo bave ovim podešavanjem, a sve da bi se imao malo bolji ugođaj kad igraš.



Lično, najiritantnije je što će ti 90% od svih šuteva izvan šesnaesterca, biti izblokirano od odbrane, osim onih s kojima si pretjerao, pa ode lopta preko tribine :plavi
Moj posjed nije do cpu lošeg markiranja nego do moje tiki-take :hihi
Znam da gubim loptu ako nije makar 50% sigurno da će doći do igrača kojem je poslata. Ne dajem previše golova, osim kad igram ligu protiv nekih levata.
Jednom sam bacio na pro level i izgubio 0-3 od nekakve Herte. Penzioner ibišević se iživljavao nad mojim štoperima Sokratis (86)/ Toprak (86) :grana
E da, rijetko ćeš naći štopere sa 86, a jednom mi je Toprak bio i na 87.
Desi se da protivnik ima samo 2 šuta, ali je jedan od njih uletio u gol, a s druge strane, imam 10 šuteva i takođe jedan gol :why


Socrates wrote: 05 Jan 2019, 03:14 A ovdje ću malo o igračkom kadru. Ovaj post je relevantan jedino ako odlučiš igrati više sezona u Career Mode. Isto tako, znam da su različite verzije FIFA 18 na PS4 i na PS3, pa ako igraš na PS3 ne znam da li je moguće bas sve ovo raditi.

Igram PS3 slim i nisam mnogo čeprkao po opcijama. Uglavnom ono osnovno, oko dužine poluvremena i vremena. Ako je kiša, igrači se povrijede, pa tako da je izbjegavam. Ne znam ništa o tehničkim postavkama igre :hm
Prvo, treba obratiti pažnju na igrače kojima ugovor ističe na kraju prve sezone. Njih možeš već u januaru u prelaznom roku potpisati za dzabe da bi postali tvoji igrači sljedeće (druge) sezone. Za neke timove sa skromnijim budžetom, interesantni su Goretzka(CM) iz Shalkea, De Vrij iz (?) i Gimenez iz Atletica, kao stoperi.

Lijepo je to, s tim da sam stekao utisak, da možeš poslati utakmicu na simulaciju, bar ako je ligaška i ibti koliko-toliko siguran u pobjedu, samo ako imaš jako dugu klupu i mnogo onih sa levelom 80+

Moj tim je bio

Burke (oko 84)
Schmeizel 82, Socratis (86) Toprak (86) Pliszek (83)
Guereiro (83), Dahoud (83), Gotze (83)
Reus (88) Firminho (84) Dembele (85)

Klupa: Weigel (83), Kagawa (82), Kastro (84), Akanji (79), Hakimi (79), Paco Alcacer (80), Kruse (84), Zagadou (78) itd..

Znači jak tim i jaka klupa i nema problema. Čim sam u zimskom prelaznom roku jedva dočekao da se riješim onih smorova koji hoće da igraju češće, tim mi je oslabio, mada sam se nakupovao drugih.

Ujedno, Reus je jedini igrač u FIFA kojeg sam vidio da ima 88. To nisam vidio ni kod Ronalda :ha
Može biti jer je on zvijezda tog tima, pa je podešeno da ima jači level, a kad bi ga ti kupovao, možda bi imao slabiji.
Isto tako, kladio bih se da je Dembele najbrži igrač.
Ima tu još dosta dobrih igrača. Mislim da je u prvoj sezoni i Isco free agent, a i golman Leno. I tako poslije svake sezone. Mislim da i Messija možeš potpisati kao free agent, ali mu je plata astronomska. :valja


Isca nisam ganjao, ali ganjam rezervnog golmana, sa 80+ levelom. Trenutni mi ima tek nekih 70.
Mesija sam mogao kupiti za siću oko 130 miliona, ali mi nije bilo ćejf

Trenirati treba samo igrače koji imaju znak Promising u desnom gornjem uglu (?) na Player Development Meniju. Ostali mogu rasti sami od sebe do svog potencijala a možda i malo preko. Trening tu ne pomaže, nego igranje u utakmicama

Ovo drugo sam primjetio, da rastu u tekmama, ali na šta ti liči taj promising znak, da znam?
Ako igraš više sezona, onda možeš i da trazis mlade talente na Office/ Youth staff meniju. Tu moraš zaposliti skauta i poslati ga da traži talente po svijetu, koje onda možeš da imaš u svom Youth timu. Mozes ih istrenirati da postanu vrhunski igraci. Pogotovo se isplati tražiti golmane i stopere. Samo, pazljivo sa treniranjem ovih igrača, jer im možeš poremetiti igracki razvoj i onda ne mogu da dosegnu svoj potencijal. Jedino su golmani izuzetak. Njih mozes trenirati neograniceno i ako imaju najvisi moguci potencijal veoma brzo mogu postati najbolji golmani na svijetu. Ako treba više objašnjenja, mogu poslije.

Pokušao sam i to. Birao sam mlade igrače koji imaju prirodne osobine poput atleticizam, brzina, itd, pa da ih treniram, ali nisu se nešto razvili, osim ako im treba 4-5 sezona. Štopere bih morao tako, jer nema ih sa 80+ mnogo. Čini mi se da u Chelsea ima taj neki Alcazete koji mi je tražio €150.000 sedmično i odjebo sam ga.
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6888 times
Been thanked: 7762 times
Status: Online

Re: Igraće konzole

Post by Krokodil Behko » 05 Jan 2019, 10:20

Ee da, može li PS3 na wifi ikako? Čini se da ne može.
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6888 times
Been thanked: 7762 times
Status: Online

Re: Igraće konzole

Post by Krokodil Behko » 06 Jan 2019, 10:24

Ee Rock, prodao sam sinoć Firmina tvom timu, za male pare - €65.000.000
Poslao sam ponudu za Ramseya, čak €20.000.000. Budi ljubazan pa klikni, fine su to pare za osrednjeg igrača :)
online

User avatar
Rockefeller
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3670
Joined: 21 Apr 2013, 01:46
Status: Offline

Re: Igraće konzole

Post by Rockefeller » 06 Jan 2019, 12:48

Krokodil Behko wrote: 06 Jan 2019, 10:24 Ee Rock, prodao sam sinoć Firmina tvom timu, za male pare - €65.000.000
Poslao sam ponudu za Ramseya, čak €20.000.000. Budi ljubazan pa klikni, fine su to pare za osrednjeg igrača :)
Već sam prodao Ramseya samo se ne sjećam kome. :hihi
Like Frankie said I did it my way!
__________________________________________________

Buddy, you're a young man, hard man
Shouting in the street, gonna take on the world someday
You got blood on your face, you big disgrace
Waving your banner all over the place

___________________________________________________
Think different

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6888 times
Been thanked: 7762 times
Status: Online

Re: Igraće konzole

Post by Krokodil Behko » 20 Mar 2019, 10:21

Rumsone, ima li ikakve šanse da građanin BiH, legalno kupi digitalnu igru u BiH, for PS3?
Znam ja za Steam, ali tamo dilaju samo windows varijante, ili neke za VR.
Reg na playstation store, ali tamo je sve izraženo u kunama, a kartica mi je, naravno, u KM :cudi
online

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95673
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33888 times
Been thanked: 20667 times
Contact:
Status: Online

Re: Igraće konzole

Post by Rum » 24 Mar 2019, 21:42

Imas na piku orginala za 3
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6888 times
Been thanked: 7762 times
Status: Online

Re: Igraće konzole

Post by Krokodil Behko » 27 Jan 2020, 17:40

PlayStation 5 već pobjeđuje Xbox Series X: Veći interes developera


Image

Sonyjeva konzola je stekla ranu prednost u ratu konzola sljedeće generacije protiv Microsoftove Series X kozole.
Početna prednost za PS5 je veći interes developera u odnosu na konzole Xbox Series X i Nintendo Switch, a to su podaci istraživanja provedenog među 4.000 developera igara.

Podaci govore da će 23 posto ispitanih developera lansirati svoj naredni projekt za PS5, 19 posto je odabralo Nintendo Switch, a tek 17 posto Xbox Series X.

Međutim, čak se ni PS5 ne može nositi s PC-jem koji ostaje najpopularnija platforma među developerima igara. Čak 52 posto njih planira sljedeći projekt za PC, piše TechRadar.
online

User avatar
Bego
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3332
Joined: 11 May 2019, 05:16
Has thanked: 179 times
Been thanked: 1236 times
Status: Offline

Re: Igraće konzole

Post by Bego » 27 Jan 2020, 18:16

Krokodil Behko wrote: 05 Jan 2019, 10:20 Ee da, može li PS3 na wifi ikako? Čini se da ne može.
Može.

Ariel
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11761
Joined: 14 Sep 2019, 02:25
Status: Offline

Re: Igraće konzole

Post by Ariel » 27 Jan 2020, 18:29

Vala ima da kupim sebi taj jedan PS5 kad izadje

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26358
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1848 times
Been thanked: 4036 times
Status: Offline

Re: Igraće konzole

Post by Beni » 13 May 2020, 00:03

Krokodil Behko wrote: 20 Mar 2019, 10:21 Rumsone, ima li ikakve šanse da građanin BiH, legalno kupi digitalnu igru u BiH, for PS3?
Znam ja za Steam, ali tamo dilaju samo windows varijante, ili neke za VR.
Reg na playstation store, ali tamo je sve izraženo u kunama, a kartica mi je, naravno, u KM :cudi
Kasno citam.ovaj tvoj post, imas li.jos konzolu i interesuje te kako kupiti igrice legalno online. Naravno ako vec nisi rijesio problem.
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6888 times
Been thanked: 7762 times
Status: Online

Re: Igraće konzole

Post by Krokodil Behko » 13 May 2020, 00:27

Beni_dvosekundas wrote: 13 May 2020, 00:03
Krokodil Behko wrote: 20 Mar 2019, 10:21 Rumsone, ima li ikakve šanse da građanin BiH, legalno kupi digitalnu igru u BiH, for PS3?
Znam ja za Steam, ali tamo dilaju samo windows varijante, ili neke za VR.
Reg na playstation store, ali tamo je sve izraženo u kunama, a kartica mi je, naravno, u KM :cudi
Kasno citam.ovaj tvoj post, imas li.jos konzolu i interesuje te kako kupiti igrice legalno online. Naravno ako vec nisi rijesio problem.

Imam i interesuje me.
online

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26358
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1848 times
Been thanked: 4036 times
Status: Offline

Re: Igraće konzole

Post by Beni » 13 May 2020, 09:21

Krokodil Behko wrote: 13 May 2020, 00:27
Beni_dvosekundas wrote: 13 May 2020, 00:03

Kasno citam.ovaj tvoj post, imas li.jos konzolu i interesuje te kako kupiti igrice legalno online. Naravno ako vec nisi rijesio problem.

Imam i interesuje me.
Napravis account na US store
Kao Residential Address izaberes : 107 Sellers St Hot Springs, Arkansas 71901, USA
Arkansas je jedna o saveznih drzava u kojoj nema poreza kad kupujes preko PS Store-a.

eh sad dalje sa kupovinom igara direktno ne mozes kupovati jer nase kartice nisu podrzane na US Store, zatim ides preko PayPal na ovaj nacin.
Kupujes Gift cards u US valuti ( iznos mozes izabrati na stranici https://www.g2a.com/ ) na stranici u search ukucas PSN USD, samo gledaj da izaberes visoko rangirane prodavace. Kupis Gift Card dobijes na stranici ili putem maila Redeem Code koji unesen na svom PS account-u i onda normalno preko Store-a kupujes igrice.

Ja tako vec godinama radim. I mnogo raje u BiH, jer su igrice puno jeftinije nego da kupujes preko HR naloga.
PSN.JPG
PSN2.JPG
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6888 times
Been thanked: 7762 times
Status: Online

Re: Igraće konzole

Post by Krokodil Behko » 13 May 2020, 09:29

Beni_dvosekundas wrote: 13 May 2020, 09:21
Krokodil Behko wrote: 13 May 2020, 00:27


Imam i interesuje me.
Napravis account na US store
Kao Residential Address izaberes : 107 Sellers St Hot Springs, Arkansas 71901, USA
Arkansas je jedna o saveznih drzava u kojoj nema poreza kad kupujes preko PS Store-a.

eh sad dalje sa kupovinom igara direktno ne mozes kupovati jer nase kartice nisu podrzane na US Store, zatim ides preko PayPal na ovaj nacin.
Kupujes Gift cards u US valuti ( iznos mozes izabrati na stranici https://www.g2a.com/ ) na stranici u search ukucas PSN USD, samo gledaj da izaberes visoko rangirane prodavace. Kupis Gift Card dobijes na stranici ili putem maila Redeem Code koji unesen na svom PS account-u i onda normalno preko Store-a kupujes igrice.

Ja tako vec godinama radim. I mnogo raje u BiH, jer su igrice puno jeftinije nego da kupujes preko HR naloga.

PSN.JPG


PSN2.JPG

Fala puno.
Mislim da sam načuo za to, a inače, gift kartice se prodaju po piku, s tim da ima provizije oko 25%.
Npr, ako je iznos od $10.00, oni ti naplaćuju oko 12-113 usd.

Nego, imaju već više od godinu dana, u prodaji su playstation vallet bonovi na trafikama iNovine.

Na kojem storeu bi se trebao registrirati, da bih njima kupovao neku igru?
Treba li konzolom na internet, da bi se igra preuzela?
Nisam siguran, čini mi se da ovaj moj playstation 3 nema wifi :misli
online

User avatar
MrH
22 bez glave
22 bez glave
Posts: 22424
Joined: 07 Oct 2019, 21:24
Has thanked: 1653 times
Been thanked: 1351 times
Status: Offline

Re: Igraće konzole

Post by MrH » 13 May 2020, 09:35

Beni haker :inasab
11/11/22

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26358
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1848 times
Been thanked: 4036 times
Status: Offline

Re: Igraće konzole

Post by Beni » 13 May 2020, 09:38

Krokodil Behko wrote: 13 May 2020, 09:29
Beni_dvosekundas wrote: 13 May 2020, 09:21

Napravis account na US store
Kao Residential Address izaberes : 107 Sellers St Hot Springs, Arkansas 71901, USA
Arkansas je jedna o saveznih drzava u kojoj nema poreza kad kupujes preko PS Store-a.

eh sad dalje sa kupovinom igara direktno ne mozes kupovati jer nase kartice nisu podrzane na US Store, zatim ides preko PayPal na ovaj nacin.
Kupujes Gift cards u US valuti ( iznos mozes izabrati na stranici https://www.g2a.com/ ) na stranici u search ukucas PSN USD, samo gledaj da izaberes visoko rangirane prodavace. Kupis Gift Card dobijes na stranici ili putem maila Redeem Code koji unesen na svom PS account-u i onda normalno preko Store-a kupujes igrice.

Ja tako vec godinama radim. I mnogo raje u BiH, jer su igrice puno jeftinije nego da kupujes preko HR naloga.

PSN.JPG


PSN2.JPG

Fala puno.
Mislim da sam načuo za to, a inače, gift kartice se prodaju po piku, s tim da ima provizije oko 25%.
Npr, ako je iznos od $10.00, oni ti naplaćuju oko 12-113 usd.

Nego, imaju već više od godinu dana, u prodaji su playstation vallet bonovi na trafikama iNovine.

Na kojem storeu bi se trebao registrirati, da bih njima kupovao neku igru?
Treba li konzolom na internet, da bi se igra preuzela?
Nisam siguran, čini mi se da ovaj moj playstation 3 nema wifi :misli
Kod nas se prodaju bonovi na trafikama u kunama koliko znam zatim bi ti bio potreban HR account.
Naravno da treba internet konekcija jer skidas igricu na HDD (koju mozes brisati kad ti dopizdi sa plejke jer ti ostaje uvijek na tvom PS accountu )

Mora imati WiFi i moja stara trica ima.
Procackaj malo po opcijama

Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26358
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1848 times
Been thanked: 4036 times
Status: Offline

Re: Igraće konzole

Post by Beni » 13 May 2020, 09:39

MrH wrote: 13 May 2020, 09:35 Beni haker :inasab
sacu Maju banovat :valja
Fuck you a friendly note to start the day

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6888 times
Been thanked: 7762 times
Status: Online

Re: Igraće konzole

Post by Krokodil Behko » 13 May 2020, 09:55

Beni_dvosekundas wrote: 13 May 2020, 09:38
Krokodil Behko wrote: 13 May 2020, 09:29


Fala puno.
Mislim da sam načuo za to, a inače, gift kartice se prodaju po piku, s tim da ima provizije oko 25%.
Npr, ako je iznos od $10.00, oni ti naplaćuju oko 12-113 usd.

Nego, imaju već više od godinu dana, u prodaji su playstation vallet bonovi na trafikama iNovine.

Na kojem storeu bi se trebao registrirati, da bih njima kupovao neku igru?
Treba li konzolom na internet, da bi se igra preuzela?
Nisam siguran, čini mi se da ovaj moj playstation 3 nema wifi :misli
Kod nas se prodaju bonovi na trafikama u kunama koliko znam zatim bi ti bio potreban HR account.
Naravno da treba internet konekcija jer skidas igricu na HDD (koju mozes brisati kad ti dopizdi sa plejke jer ti ostaje uvijek na tvom PS accountu )

Mora imati WiFi i moja stara trica ima.
Procackaj malo po opcijama


Ima :ideja
Ali probao sam ručno ukucati šifru wifi i nešto ne ide.
Na ovom tutorialu, ovaj ide preko WPA key, s tim da se vide samo tačkice.
Koji je WPA key i što ne može da se ukuca standardna šifra wifi mreže?
online

User avatar
Beni
Fuck you
Fuck you
Posts: 26358
Joined: 27 Aug 2019, 17:14
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Mood:
Has thanked: 1848 times
Been thanked: 4036 times
Status: Offline

Re: Igraće konzole

Post by Beni » 13 May 2020, 10:03

Krokodil Behko wrote: 13 May 2020, 09:55
Beni_dvosekundas wrote: 13 May 2020, 09:38

Kod nas se prodaju bonovi na trafikama u kunama koliko znam zatim bi ti bio potreban HR account.
Naravno da treba internet konekcija jer skidas igricu na HDD (koju mozes brisati kad ti dopizdi sa plejke jer ti ostaje uvijek na tvom PS accountu )

Mora imati WiFi i moja stara trica ima.
Procackaj malo po opcijama


Ima :ideja
Ali probao sam ručno ukucati šifru wifi i nešto ne ide.
Na ovom tutorialu, ovaj ide preko WPA key, s tim da se vide samo tačkice.
Koji je WPA key i što ne može da se ukuca standardna šifra wifi mreže?
Probaj na opcijama mreze Restore Default Settings,i onda opet probaj normalno se povezat na WiFi, ja normala kucam svoju sifru za WiFi.


mislim da bi WPA key trebao biti napisan iza na ruteru negdje
Fuck you a friendly note to start the day

Post Reply

Return to “Igre”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests