Footstar-Igrica

Igrice s foruma (arcade) i s neta
Post Reply
User avatar
zibrahimovic
Na probnom
Na probnom
Posts: 72
Joined: 10 Feb 2012, 16:05
Status: Offline

Footstar-Igrica

Post by zibrahimovic » 02 Mar 2012, 21:51

Ovo ispod je ono što nisam ja pisao,mislim da ima više manje sve objasnjeno za početak,ako želite početi,ja imam svoij klub koji je 3 najbogatij klub na svijetu ;P.Igramo u BiH,i zovem se na igrici Zlatan Ibrahimović.Vodim tim po imenu F.C Bosnian Tigers
http://www.footstar.org/ver_equipa.asp? ... 2301&mmm=1 -->Tu možete vidjeti više manje sve,znači (kao i neregistrirani korisnik) grb kluba,dres kluba(Sponzor WWin :P,a ima i sa one tamo strane i Coca Cola :P).To je to,volio bih da svi koji se regate dođete u moj klub ;)
Pozicija:Što se pozicije tiče,najlakše čete upasti kao Obranbeni ili DMC.,A još lakše kao GK,jer se u U21 npr mora trenutno koristiti stranac,jer nema igrača ;)..
Dođite,vidite,zabavite se..A i ženske čak igraju FSa ;)Ima ih par poznatih :P.Odličnih igrača..
Kod nas su trenutno selektori(izbornici) domači ;).Domači uvijek imaju prednost,pa ako planirate igrati,možda čete i Vi voditi repku
Javite mi se ako se regate,recite svoje ime,

Jeste li ikada probali trenirati nogomet u nekom lokalnom klubu u vašem gradu? Jeste li ikada igrali utakmice za vašu ulicu ili grad? Jeste li osoba ( +13 ) koje sanja o nogometu, igra nogomet i živi za nogomet? Jeste li postali slavni i mladi sa puno djevojaka koje ulaze i izlaze iz vaše vile na obali mora, ili si starkelja koji nije uspio u nogometu pa sad čisti podove u lokalnoj slastičarnici? Kako god bilo, vaša karijera tu nije završila...

Dozvolite mi da vas uvedem u čudesan svijet interneta i... Footstara... Svi smo do sad navikli da igramo footbal manager-e, da vodimo svoje najdraže klubove i reprezentacije, te da osvajamo titule i dovodimo igrače koji su nas impresionirali svojim igrama u stvarnosti.

Ne znam da li ćete se složiti sa mnom da takve igre kratko traju i vode u jednom smjeru jer kada jednom ostvarite svoj cilj zašto igrati dalje!?

Ne kažem da je to loše jer i ja sam igram takve igre (managere) ali zašto se ne okušati u nečemu novom, drugačijem. Ja i nekoliko desetaka hiljada osoba širom svijeta, zajedno smo odlučili da se okušamo u svijetu footstara u kojem mi kao pojedinci imamo ulogu nogometaša ( igrača ) koji kao i u stvarnosti mora mnogo da treniraju da bi postao respektabilan igrač i zvijezda footstara. Naravno sve to BESPLATNO!

Ukoliko uplatite fs fan gold paket, dobijate svoj vlastiti klub i automatski postajete igrač-trener i dobijate priliku da jednog dana postanete i selektor Bosne i Hercegovine ili neke druge države, koje nije lako voditi kao u nekim drugim igrama jer se ovdje ipak o transferima, taktičkim zamislima i svemu ostalom vezano za utakmice i igrače radi sa stvarnim ljudima (1 igrač = 1 korisnik).

Nije bitno samo postaviti taktiku i nadati se pobjedi, morate držati vaše igrače zadovoljnim jer ipak za razliku od ostalih manager igrica ovdje su igrači stvarne osobe poput vas, mogu negodovati, tražiti veću platu, mogu kritizirati što ovoj igrici i daje pravu čar i realnost.

Na footstar-u, vi imate ulogu igrača (ili igrača-menadžera) i počinjete kao mlad, neiskusan 17-godišnjak i trenirate određene skilove adekvatne za poziciju na kojoj želite graditi karijeru. Naravno da ne zaboravim tu su i nacionalni timovi U-18, U-21 i naš najdraži i najjači Seniorski tim.

BiH Footstar zajednica vas poziva da dođete i okušate se u ovoj igri te opet doživite onaj stari sjaj koji ste imali dok ste bili mlađi ili onaj koji vas tek očekuje a o kojem ste kao mnogi drugi... prije samo mogli sanjati!

Možda baš ti upravo koji ovo čitaš budeš jedan od najboljih. Postoji samo jedan način da to provjerimo... Probaj!

Mi iskusniji članovi ćemo uraditi sve da ti pomognemo i put do tog cilja olakšamo...

Pozdrav od BHFootstar tima!

EDIT:Zaboravih link,mada možete potražiti,no eto: www.footstar.org
Ne vjeruj ženi koja laže

Post Reply

Return to “Igre”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests