Da mi je saznati sta je to tako interesantno na tom forumu..

Predstavite se

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Da mi je saznati sta je to tako interesantno na tom foru

Post by Heidi » 11 Aug 2012, 20:27

ZALBE I SUGESTIJE RULLLZZZ :oo
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Da mi je saznati sta je to tako interesantno na tom foru

Post by Zagorka » 11 Aug 2012, 20:37

Meni najjaci dio bio kad je ovaj moj upao bas kad je bila tema "Behkov penis" :plavi :plavi

sablaznio se,ma sta ti je to zeno zaboga,kakvi to tipovi slikaju one stvari,hajde reko nije to tako crno,to samo danas :ha
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
nezaboravna
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3716
Joined: 07 Dec 2011, 11:55
Location: tebi u srcu
Status: Offline

Re: Da mi je saznati sta je to tako interesantno na tom foru

Post by nezaboravna » 11 Aug 2012, 21:22

Zagorka wrote:Meni najjaci dio bio kad je ovaj moj upao bas kad je bila tema "Behkov penis" :plavi :plavi

sablaznio se,ma sta ti je to zeno zaboga,kakvi to tipovi slikaju one stvari,hajde reko nije to tako crno,to samo danas :ha
Mah krokijev je skroz bezopasan ,inaće ne bi mu silazile s njega,a vidim nešto se povukao :sok :sok
Tko ti priča o tuđim manama, drugima će pričati o tvojim
Ako ti život da 1000 razloga za plač, ti nađi 1001 razlog za smijeh.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Da mi je saznati sta je to tako interesantno na tom foru

Post by Zagorka » 11 Aug 2012, 22:14

nezaboravna wrote:
Zagorka wrote:Meni najjaci dio bio kad je ovaj moj upao bas kad je bila tema "Behkov penis" :plavi :plavi

sablaznio se,ma sta ti je to zeno zaboga,kakvi to tipovi slikaju one stvari,hajde reko nije to tako crno,to samo danas :ha
Mah krokijev je skroz bezopasan ,inaće ne bi mu silazile s njega,a vidim nešto se povukao :sok :sok
gotova si kad pročita :grana :plavi
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120150
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7765 times
Status: Online

Re: Da mi je saznati sta je to tako interesantno na tom foru

Post by Krokodil Behko » 13 Jun 2013, 16:20

Nakon ovoliko vremena poznanstva, i sitnice koje drugi pišu budu interesantne/zanimljive.

Bit će interesantno kad nam Zagorka bude prepričavala svoje zgode sa bebom :p
online

User avatar
Peggy Sue
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2785
Joined: 06 Dec 2012, 13:40
Location: na šarenom podguzu
Status: Offline

Re: Da mi je saznati sta je to tako interesantno na tom foru

Post by Peggy Sue » 13 Jun 2013, 16:34

Meni niko i ne zna da sam na forumu :) Valjda zato i nemam problem i tih pitanja... Mom muzu ne bi ni smetalo, ali vjerujem da bi iskoristio priliku da nesto progundja ako bih npr zakasnila s ruckom ili sta ja znam..
Zato bolje da ne zna...

Hahhahahah.. Naumpade mi.. Neku noc gledamo film s nekim opasnim glumcima... I susrecu se dvojica prvi put i kaze ovaj "mogu li vas zvati Bob?" (lupam ime).. Kaze ovaj "zovi me i Peggy Sue sve dok vrijdi ponuda za posao" (tako nekako je islo, dobar film).. I ja mahinalno pogledam ovog svog - nista, ne trepce :) Vidim nije jos naisao na moj nick na kompu. Pisala sam vam da se zna desiti da mi se npr na piku pojavi nick s foruma u ponudi. ili na skypu...
Image

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Da mi je saznati sta je to tako interesantno na tom foru

Post by Maja » 13 Jun 2013, 18:33

Peggy Sue wrote: Kaze ovaj "zovi me i Peggy Sue sve dok vrijdi ponuda za posao" (tako nekako je islo, dobar film).. I ja mahinalno pogledam ovog svog - nista, ne trepce :)
:valja

dacina_curica
Status: Offline

Re: Da mi je saznati sta je to tako interesantno na tom foru

Post by dacina_curica » 13 Jun 2013, 19:14

Krokodil Behko wrote:Nakon ovoliko vremena poznanstva, i sitnice koje drugi pišu budu interesantne/zanimljive
Bas to. :)

Veze nemam, meni je ovaj forum baska drag. :) Na druge vise ni ne zavirujem a ovdje makar dnevno moram uletiti. :)

Ruana
Status: Offline

Re: Da mi je saznati sta je to tako interesantno na tom foru

Post by Ruana » 13 Jun 2013, 19:31

Bila ja na jednom forumu dugo. Moj muz nikad i nicim nije pokazao da zna da sam tamo. Kad sam na komjuteru on i ne gleda zato sto on ili spava kad dodje ili i on nesto radi. Tako jednom na tom forumu bila neka tema o muzevima i kucnim poslovima i ja po obicaju napisem " moj muz je turista u kuhinji i ne zna ni gdje kasike stoje" i jos svasta. Ja dosla kuci a posla kad on u kuhinji sjedi i drzi kasiku i kaze " moj nick" pa onda se nastavio ko pokvarena ploca. Sat vremena prico o internetu o privatnosti itd. Kad sam uspjela doci do rijeci pitam odkud on tamo. Kaze citao nesto o Jovanu Divjaku i naletio na forum. A laze vjerovatno je znao jer kad nesto smrda po kompjuteru sigurno nadje jer ja sam tutus za tehniku.

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: Da mi je saznati sta je to tako interesantno na tom foru

Post by POSAVLJAK » 13 Jun 2013, 19:55

Ruana wrote:Bila ja na jednom forumu dugo. Moj muz nikad i nicim nije pokazao da zna da sam tamo. Kad sam na komjuteru on i ne gleda zato sto on ili spava kad dodje ili i on nesto radi. Tako jednom na tom forumu bila neka tema o muzevima i kucnim poslovima i ja po obicaju napisem " moj muz je turista u kuhinji i ne zna ni gdje kasike stoje" i jos svasta. Ja dosla kuci a posla kad on u kuhinji sjedi i drzi kasiku i kaze " moj nick" pa onda se nastavio ko pokvarena ploca. Sat vremena prico o internetu o privatnosti itd. Kad sam uspjela doci do rijeci pitam odkud on tamo. Kaze citao nesto o Jovanu Divjaku i naletio na forum. A laze vjerovatno je znao jer kad nesto smrda po kompjuteru sigurno nadje jer ja sam tutus za tehniku.

Hahahahaahaaha, a jel ti još nešto pokazao u kuhinji osim kašike ili ste vi prevazišli preko toga??

Ruana
Status: Offline

Re: Da mi je saznati sta je to tako interesantno na tom foru

Post by Ruana » 13 Jun 2013, 20:25

POSAVLJAK wrote:
Ruana wrote:Bila ja na jednom forumu dugo. Moj muz nikad i nicim nije pokazao da zna da sam tamo. Kad sam na komjuteru on i ne gleda zato sto on ili spava kad dodje ili i on nesto radi. Tako jednom na tom forumu bila neka tema o muzevima i kucnim poslovima i ja po obicaju napisem " moj muz je turista u kuhinji i ne zna ni gdje kasike stoje" i jos svasta. Ja dosla kuci a posla kad on u kuhinji sjedi i drzi kasiku i kaze " moj nick" pa onda se nastavio ko pokvarena ploca. Sat vremena prico o internetu o privatnosti itd. Kad sam uspjela doci do rijeci pitam odkud on tamo. Kaze citao nesto o Jovanu Divjaku i naletio na forum. A laze vjerovatno je znao jer kad nesto smrda po kompjuteru sigurno nadje jer ja sam tutus za tehniku.

Hahahahaahaaha, a jel ti još nešto pokazao u kuhinji osim kašike ili ste vi prevazišli preko toga??
Javim ti cim saznam da li je skuzio za ovaj forum. Jer je svasta obecao ako ga jos jednom spomenem na forumu.
A sto se tice pokazivanja ja tu pokazujem rekoh ti da je on tamo turista.

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31593
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7129 times
Been thanked: 3865 times
Status: Offline

Re: Da mi je saznati sta je to tako interesantno na tom foru

Post by Mister No » 13 Jun 2013, 21:10

Ruana wrote:Bila ja na jednom forumu dugo. Moj muz nikad i nicim nije pokazao da zna da sam tamo. Kad sam na komjuteru on i ne gleda zato sto on ili spava kad dodje ili i on nesto radi. Tako jednom na tom forumu bila neka tema o muzevima i kucnim poslovima i ja po obicaju napisem " moj muz je turista u kuhinji i ne zna ni gdje kasike stoje" i jos svasta. Ja dosla kuci a posla kad on u kuhinji sjedi i drzi kasiku i kaze " moj nick" pa onda se nastavio ko pokvarena ploca. Sat vremena prico o internetu o privatnosti itd. Kad sam uspjela doci do rijeci pitam odkud on tamo. Kaze citao nesto o Jovanu Divjaku i naletio na forum. A laze vjerovatno je znao jer kad nesto smrda po kompjuteru sigurno nadje jer ja sam tutus za tehniku.
Sreća te pa Jovan Divjak nije aktuelan zadnjih dana :D.
High Hopes...

Ruana
Status: Offline

Re: Da mi je saznati sta je to tako interesantno na tom foru

Post by Ruana » 13 Jun 2013, 21:12

:pusa Dje si Mistere

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31593
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7129 times
Been thanked: 3865 times
Status: Offline

Re: Da mi je saznati sta je to tako interesantno na tom foru

Post by Mister No » 13 Jun 2013, 21:13

Ruana wrote::pusa Dje si Mistere
:cvijece :cvijece

Neka nam te opet!
High Hopes...

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Da mi je saznati sta je to tako interesantno na tom foru

Post by laganini » 13 Jun 2013, 21:20

sva sreća da je moja kompjuterski nepismena..vidi da nešto švrljam ali mislim da ne kuži ili nema dokaza pa šuti...i trudim se da ostane nepismena po tom pitanju..
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
sann
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 20989
Joined: 15 Nov 2010, 20:02
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Da mi je saznati sta je to tako interesantno na tom foru

Post by sann » 15 Jun 2013, 19:32

......navika,cista,mahinalno,sjedam,na ekranu su prozori vec otvoreni :) .samo prijava,a da krijem sta,ne pada mi na pamet...
nikad ne pisem,ono sto ne bih ucinila ili rekla u privatnom zivotu.......
Pametne žene ne savjetuju muskarce.One mu suptilno i nježno,ženski neprimjetno,nametnu ono sto žele.I OSTAVE GA U ZABLUDI DA JE ON ODLUČIO.

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Da mi je saznati sta je to tako interesantno na tom foru

Post by Lebowski » 25 Jun 2014, 00:47

Ne zna niko da pišem na forumu..da imam ženu vjerovatno ne bi ni ona znala a vjerovatno ni ja ne imao kad pisati od prečih stvari.
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Da mi je saznati sta je to tako interesantno na tom foru

Post by komsija » 25 Jun 2014, 01:12

merylin wrote:Ovo je omiljena recenica mojih ukucana kada me ugledaju da sjedim za kutijom i svrljam po forumu :valja

Nekada ni sama ne znam sta cu odgovoriti na ovakvo pitanje,a moj najcesci odgovor je,ma evo citam neke zanimljivosti,vijesti i sl!
Ludilo bi bilo da starcima objasnjavam da pisem sa ljudima koje licno ne poznajem,a kada mi stanu iza glave i citaju sta pisem,dodje mi da vrisnem. :pusi

Osjecate li se i vi slicno?
Koji su vasi odgovori kada vas neko pita"a sta tu radis?"
Da li ste kritikovani ikada od strane ukucana,momka,djevojke,djeteta,prijatelja ili prijateljice sto vrijeme tracite na ovaj nacin?
Pitam se takodje nekada da li iko od vas zapostavlja neke druge stvari zbog ovoga ovdje?

Ne znam,ali mislim da pored posla imam za vratom i porodicu o kojoj se moram brinuti i posvetiti svoje slobodno vrijeme,da bih se definitivno oprostila od foruma...nekako ne ide jedna guz..a na dvije stolice ili ipak mislite da moze?
Nikoga iz moje porodice ne interesuje nijedan forum i njih briga sta ja baljezgam ovdje
Naravno da znaju da sam na nekom od foruma a iskreno da kazem da iako ima puno interesantnih foruma ja ne posjecujem mnoge
Jednostavno iz neke dosade dodjem ovdje i na forum kojeg niko ne posjecuje osim mene i jedne osobe a tamo sam "skladistio" neke svoje pjesme
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Da mi je saznati sta je to tako interesantno na tom foru

Post by Biba » 29 Sep 2015, 10:49

Bila sam na jednom forumu dugo, ali nisam pisala ovako puno. Mom sinu je islo na zivce i reko mi sta ce mi to i da je to bezveze. Tada mi je on napravio fb profil bez moga odobrenja, čak je i moju fotografiju stavio. Netko mi je slao cudne poruke...nije bitno na koga sam sumnjala...fotku sam maknula...sad su mi cuko i maca na profilu...ne volim fb

Moj šef je znao za prvi forum jer sam se izlanula i pohvalila neke forumaše...
Za ovaj forum nisam nikome govorila. Neki dan sam završila nastavu a kolegice su ušle ranije u učionicu i nadvirivale se...ja to ne bih nikome...
Ne znam što mi je sve interesantno...u svakom slučaju je živo živo...na stranu šale i prepirke ponekad, ima ovdje pametnih stvari...intelektualci ne šute :pusi
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Da mi je saznati sta je to tako interesantno na tom foru

Post by Podrinjac » 29 Sep 2015, 16:09

I ja ponekad samog sebe zapitam 'Da mi je znati sta je to tako interesantno na ovom forumu' ... ali nikada da pronadjem odgovor

Post Reply

Return to “Upoznaj forumase da bi ih volio”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests