FORUM

Predstavite se

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: FORUM

Post by Maja » 04 May 2014, 01:08

Komšija nemoj da te banujem :oo
Svako kome se forum ne sviđa neka napravi uslugu i sebi i nama i nek ode.
Imam pametnijeg posla od čitanja svaki dan kako su otišli svi koji valjaju, kako nema demokratije, kako smo ovakvi, onakvi.
To nisu konstruktivne kritike već da izvineš preseravanje.
Nek svako napravi forum po svom ćejfu i nek uživa u demokratiji, idili, ravnopravnosti i ostalim blagodatima.
Trebalo bi svima malo dati palicu da upravljaju forumom gdje se dnevno uloguje 60 forumaša kao kod nas pa da se malo pozabave.
Ja jednostavno nemam živaca za likove poput laganinija i hrnjice koje niko nikad ne dira a oni stalno nalaze nekakve kritike.
Ili ako odu s foruma čuče ko gosti dok ih neko ne spomene na one dvije teme Gdje su i Ko vam nedostaje i onda se uloguju i pišu pp...ne želim više biti ovdje gdje vlada jednoumlje itd :maja
Bježi bolan.

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: FORUM

Post by komsija » 04 May 2014, 01:12

Maja wrote:Komšija nemoj da te banujem :oo
Svako kome se forum ne sviđa neka napravi uslugu i sebi i nama i nek ode.
Imam pametnijeg posla od čitanja svaki dan kako su otišli svi koji valjaju, kako nema demokratije, kako smo ovakvi, onakvi.
To nisu konstruktivne kritike već da izvineš preseravanje.
Nek svako napravi forum po svom ćejfu i nek uživa u demokratiji, idili, ravnopravnosti i ostalim blagodatima.
Trebalo bi svima malo dati palicu da upravljaju forumom gdje se dnevno uloguje 60 forumaša kao kod nas pa da se malo pozabave.
Ja jednostavno nemam živaca za likove poput laganinija i hrnjice koje niko nikad ne dira a oni stalno nalaze nekakve kritike.
Ili ako odu s foruma čuče ko gosti dok ih neko ne spomene na one dvije teme Gdje su i Ko vam nedostaje i onda se uloguju i pišu pp...ne želim više biti ovdje gdje vlada jednoumlje itd :maja
Bježi bolan.
Banuj ako imas razloga...mislim..ja volim ovaj forum i dolazim ovdje a forum zivi od forumasa
Tvoj je forum i radi sta zeis ali ako nekoga banujes samo zbog kritike ti si na gubitku
Radi sta god zelis jer nije ovo jedini forum iako kao sto rekoh drag mi je
Smiri se malo i ne budi toliko osjetljiva
Imao sam ja svoje forume i znam sta treba a i bio sam admin na mnogima
Malo mi je bezveze to banovanje a nista time ne dobijamo....mislim....ako razumijes hebiga
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: FORUM

Post by Maja » 04 May 2014, 01:15

Ti po svom, ja po svom.
A za banovanje tebe sam se šalila.

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: FORUM

Post by komsija » 04 May 2014, 01:18

Maja wrote:Ti po svom, ja po svom.
A za banovanje tebe sam se šalila.
Ma volim ja tebe ...ali kao sto rekoh ti imas izbor i radi sta zelis ali de bona malo popusti i ne tjeraj forumase jer ovaj forum je jedno malo ostrvo u moru
Postoje ljudi koji ne vole fb vec forume kao sto je ovaj a samo pomisli da je sve prolazno kao i forumi
de da se malo zezamo i uzivamo u ovo malo zivota sto nam je ostalo
Ne mrzi bona niko nikoga a to sto imamo drugacija misljenja je veliko bogatstvo
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: FORUM

Post by Maja » 04 May 2014, 01:22

Stvarno ne znam o čemu pričaš komšija. Evo u ovoj godini samo banovani hrnjica koji je i prije banovan trajno i kojem smo milion puta dali šansu kad se vratio s klonom ali kad neko neće da se opameti onda neće. Drugi banovani je laganini. Nije banovan trajno, ima šansu da se vrati ali ako se vrati opet će po starom. Nisam ja džaba rekla da mi hrnjica i laganini liče.
Ovdje se stvarno ne poteže lako za banovima ali neće više niko trovati forum svojim prenemaganjem i tačka.
To da forum čine forumaši jeste tačno, ali nisu svi forumaši isti.

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: FORUM

Post by komsija » 04 May 2014, 01:25

Maja wrote:Stvarno ne znam o čemu pričaš komšija. Evo u ovoj godini samo banovani hrnjica koji je i prije banovan trajno i kojem smo milion puta dali šansu kad se vratio s klonom ali kad neko neće da se opameti onda neće. Drugi banovani je laganini. Nije banovan trajno, ima šansu da se vrati ali ako se vrati opet će po starom. Nisam ja džaba rekla da mi hrnjica i laganini liče.
Ovdje se stvarno ne poteže lako za banovima ali neće više niko trovati forum svojim prenemaganjem i tačka.
To da forum čine forumaši jeste tačno, ali nisu svi forumaši isti.
Ma dobro de, razumijem te jer kao sto rekoh imam ogromno iskustvo sa forumima
Hajmo se mi druziti a ako npr. zasluzim ban slobodno me odhebi jer nije velika steta ako odem :plavi
Forum je za druzenje a ne uvrede i stres
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: FORUM

Post by Maja » 04 May 2014, 01:29

Pa nećeš ti zaslužiti ban. Tvoje kritike su drugačijeg karaktera od onih koje su upućivali banovani ;)
Ništa nije tek tako, nijedan ban nije bio brzoplet, vjeruj. I ko god pokaže dobru volju spremna sam dati drugu šansu.
Al neki ljudi se jednostavno ne mogu promijeniti.

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: FORUM

Post by komsija » 04 May 2014, 01:33

Maja wrote:Pa nećeš ti zaslužiti ban. Tvoje kritike su drugačijeg karaktera od onih koje su upućivali banovani ;)
Ništa nije tek tako, nijedan ban nije bio brzoplet, vjeruj. I ko god pokaže dobru volju spremna sam dati drugu šansu.
Al neki ljudi se jednostavno ne mogu promijeniti.
Hvala Majo, ja sam uvijek dio rjesenjua i nikada dio problema
Sta cu, nepopravljiv sam ljubitelj foruma i nastojim biti aktivan onoliko koliko mogu
Ponekad mi se ne pise jer i ja imam svojih problema ali eto dodjem da vidim sta ima novo
Rekoh, znam da nije lahko jer sam i sam u nedavnoj proslosti deverao sa forumima i znam koliko ljudi mogu biti nezahvalni
Ipak, nikada necu zacepiti svoju labrnju :plavi ako smatram da nije nesto u redu :plavi
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

Ružni
Status: Offline

Re: FORUM

Post by Ružni » 04 May 2014, 01:35

Reci joj komšija i mene je tjerala odavde :djed :oo

Svaki forum trpi odlaske i dolaske, vremenom se mijenjaju ekipe. Mrsko mi je da objašnjavam detaljnije zašto je to tako.

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: FORUM

Post by komsija » 04 May 2014, 01:36

ružni wrote:Reci joj komšija i mene je tjerala odavde :djed :oo

Svaki forum trpi odlaske i dolaske, vremenom se mijenjaju ekipe. Mrsko mi je da objašnjavam detaljnije zašto je to tako.
Iskustvo je na mojoj strani zemljace a i moja priroda je...pa ...prilicno sam tolerantan i dobar sam slusalac :cool
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: FORUM

Post by Maja » 04 May 2014, 01:38

Ne da ga nisam tjerala nego sam ga vratila kad su ga otjerali. Nezahvalno stvorenje :auf

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: FORUM

Post by komsija » 04 May 2014, 01:39

Maja wrote:Ne da ga nisam tjerala nego sam ga vratila kad su ga otjerali. Nezahvalno stvorenje :auf
:plavi :plavi :plavi zar ima i takvih :ha
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

Ružni
Status: Offline

Re: FORUM

Post by Ružni » 04 May 2014, 01:41

Kako se sad izvlači, odoh s ove teme :mrgud Mada me jeste na čudan i jedini način vratila, istina nesvjesno :D.

Komšija, i na mojoj je strani iskustvo kad su u pitanju forumi, hoće to nas Brčake :hihi

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: FORUM

Post by Maja » 04 May 2014, 01:43

Eto i da si onda otišao ne bi se nagledao seksi slika forumašica :obrve

Ružni
Status: Offline

Re: FORUM

Post by Ružni » 04 May 2014, 01:44

Da :bali Možda pokupim i koju forumašicu na ljepotu :zubi

User avatar
Vexy
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 162
Joined: 02 May 2014, 19:24
Status: Offline

Re: FORUM

Post by Vexy » 04 May 2014, 12:04

Valjda je bitno i kako seto mišljenje iskaže i izloži.

User avatar
Vexy
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 162
Joined: 02 May 2014, 19:24
Status: Offline

Re: FORUM

Post by Vexy » 04 May 2014, 12:04

Valjda je bitno i kako seto mišljenje iskaže i izloži.

User avatar
Vexy
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 162
Joined: 02 May 2014, 19:24
Status: Offline

Re: FORUM

Post by Vexy » 05 May 2014, 18:23

E evo,primetila sam nešto što mise ne sviđa:
Prilikom citiranja, citiraju se i ono što je citirani citirao...ako me razumete šta kažem
i to je malo nepregledno.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: FORUM

Post by storm » 05 May 2014, 19:30

Vexy wrote:E evo,primetila sam nešto što mise ne sviđa:
Prilikom citiranja, citiraju se i ono što je citirani citirao...ako me razumete šta kažem
i to je malo nepregledno.
može se to i obrisati, kad pišeš post, ali se ljudima često ne da :cudi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Vexy
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 162
Joined: 02 May 2014, 19:24
Status: Offline

Re: FORUM

Post by Vexy » 06 May 2014, 20:44

e da...nema ni multi-quote
:(

Post Reply

Return to “Upoznaj forumase da bi ih volio”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests