Forumašenje - naši počeci

Predstavite se

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119228
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5515 times
Been thanked: 11755 times
Contact:
Status: Offline

Forumašenje - naši počeci

Post by Maja » 06 Oct 2012, 11:40

Pročitah ševalov post na vijestima, pa mi pade na pamet da otvorim ovu temu.

Koji je PRVI, ALI ZAISTA PRVI forum na koji ste se registrovali?
Kojeg datuma se to desilo?
Jeste li se znali registrovati?
Zašto vas je privukao baš taj forum i kako ste saznali za njega?
Jeste li odmah skontali sve forumske cake, citiranje, postavljanje videa, slika, korištenje pp-a.
Imate li neki biser kojeg biste podijelili s nama?
Jeste li se trudili da pišete pravilno....tačke, zarezi, veliko slovo, gramatika...sve na svom mjestu.
Da se pravdate/objašnjavate kad vas neko pogrešno shvati.
Je li vam taj prvi forum ostao u lijepom sjećanju, postoji li još uvijek i posjećujete li ga sada.
Koliko ste se promijenili od te prve registracije, pa do danas?

I na kraju, jeste li uopšte znali šta je svrha foruma?
Barem 20 puta mi se desilo kad bih s nekog chata zvala ovamo, pa kad im kažem forum, oni me pitaju šta je tema :lud

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: Forumašenje - naši počeci

Post by Sheval » 06 Oct 2012, 11:48

:ooo

Image

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119228
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5515 times
Been thanked: 11755 times
Contact:
Status: Offline

Re: Forumašenje - naši počeci

Post by Maja » 06 Oct 2012, 11:51

Mašala :D

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: Forumašenje - naši počeci

Post by Sheval » 06 Oct 2012, 12:03

1) Naći ćete me jednom ;)
2) 27.08.2005.
3) Iz 763 pokušaja :ooo
4) Moj hobi
5) Nisam znao kako se zovem :pusi
6) Mali milion
7) U priliku da,mada ni danas to ne činim 100% ispravno
8) Ne pravdam se nikome,uvažen sam član :ooo
9) Da.I dan danas ga posjećujem.Fantastičan forum.Malo prije moje registracije je postojao tako da tu spadam u staru gardu.Sada je to vrlo ozbiljan forum,udruga sa velikim brojem članova.
10) Nimalo.
11)Svrha foruma bi trebalo biti uživanje.I samo uživanje.Da forum bude mjesto gdje ćeš biti apsolutno zadovoljan.
Evo,ovaj moj forum,matični,70-80% ljudi znaju sve o meni.Broj mobitela,mjesto prebivanja,bračni status,kako izgledam.Tako i ja znam o njima.Mogu reći da su mi to jako dobri prijatelji,poznanici i to je bit.Ja danas kad odem u Split,Rijeku,Zagreb,Beograd,Ljubljanu...ne smijem a da im se ne javim.Prerasli smo to da smo tek forumski poznanici.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7766 times
Status: Offline

Re: Forumašenje - naši počeci

Post by Krokodil Behko » 06 Oct 2012, 12:12

Rado bih i ja uslikao svoj profil ali je error 404 trenutno aktuelan.
Relativno skoro sam se i prihevtao na internet. Prije nekoliko godina.
Nisam baš ni imao vremena kao sada a i moglo se chatati i bez interneta.

Na početnoj stranici tog sajta, našao sam se slučajno. Bilo je to dobro mjesto za muvanje i promuvavanje. Chatao sam pomalo na početnoj i slučajno kliknuo na opciju "forum"
Ništa posebno. Tri-četiri nicka i niko više za razliku od početne gdje je bilo raje na desetine. Malo sam pregledao i zaključio da je to mjesto na koje dilaze čudni ljudi i uglavnom ili se svadjaju ili puštaju muziku. Pomislih, mili bože, čudnog svijeta. O najbezveznijoj stvari napišu 100 postova.

I tako jednog popodneva, bilo mi dosadno pa sam odlučio, da se predstvavim na jedini način koji znam. Napisao sam negdje na nekoj tem i"pozz ..bla..bla..svratio..bla..bla..
pišem poeziju...bla..bla.. i okačio jednu pjesmu. Nije prošlo ni 5 minuta, a javi se neka džemila da mi kaže da sam brljotina i da ne pišem off topice po forumu. Naravno, nisam ni znao šta je off topic pa sam pomislio da me mrzi i da me tjera odatle te sam napustio forum. Doduše pomenula je i neko odvajanje u zasebnu temu ali ja naravno nisam shvatio značaj svega toga. Navratio sam sutradan i poslao joj poruku. Ne sjećam se teksta ali znam da sam dobio odgovor, da bih se trebao ponekad držati teme.. što ja nisam naučio ni do današnjeg dana. :cudi

Nisam imao blage veze sa forumskim opcijama ali svejedno, Mrkija sam tuko i bez toga :plavi Mislim da je modratorka potrošila poprilično vremena da mi pojasni učitavanje slike pa quotanje i slično tome.

Bilo je lijepo jer je postojala pojaka poetsko-igračka ekipa. Tu sam se vrtio ili oko politike i historije a na ostalim temama, niko me nikada nije vidio. :ne Zvuči nevjerovatno ali je tako. U fazi odlaska sa tog foruma, bio sam već početkom 2010 godine otprilike. Nakon što je jedan dio forumaša došao ovdje, tamo je ostalo manje forumaša i počeo je lagano da klizi dole. Mislim da je do kraja te godine potonuo do dna. Ono što je ostalo ili se dosadjivalo pa napustilo ili ih je administracija otjerala/banovala. Zasluge za propast i pripadaju toj administraciji iz 2010 god. Kome bi drugom?

Ne idem tamo jer ne postoje. Eto čak ih je nemoguće danas i pronaći. :D
online

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119228
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5515 times
Been thanked: 11755 times
Contact:
Status: Offline

Re: Forumašenje - naši počeci

Post by Maja » 06 Oct 2012, 12:22

Nije prošlo ni 5 minuta, a javi se neka džemila da mi kaže da sam brljotina i da ne pišem off topice po forumu.
E što izmišlja :plavi
Ne piši bolan brljotine :plavi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7766 times
Status: Offline

Re: Forumašenje - naši počeci

Post by Krokodil Behko » 06 Oct 2012, 12:39

Maja wrote:
Nije prošlo ni 5 minuta, a javi se neka džemila da mi kaže da sam brljotina i da ne pišem off topice po forumu.
E što izmišlja :plavi
Ne piši bolan brljotine :plavi
Pa dobro, ne sjećam se baš izraza ali ja sam to shvatio kao poruku od neke instance koja iz meni neobjašnjivih razloga, neda da pecam ženske na poeziju :(

Kao da sam ja znao šta je forum. :cudi
Danima prije toga, ibretio sam se grupici likova koji neće da se druže na početnoj i toj istoj Džemili koja neće da se peca na moju poeziju. Zaista neobična sorta ljudi :hm


Kad se samo sjetim šoka koji sa svojim prvim postom proizveo kod autorke izvjesnog kaladonta a na toj temi........... :plavi

A tek koliko je truda Džemila uložila da mi objasni tinypic kad smo probili limit oko učitavanja slika pomoću forumskog alata. :lupa
Zaista mukotrpan rad moderatorke da mi se objasni da je poznavanje nekih stvari, bar ponekad bitno :ooo

A eto danas, mogao bih finu lekciju održati onima koji ne mogu da na youtube na primjer, pronadju neki video. Ja ga nadjem, čak i kad ne vidim link a bez da ukucavam puni naziv videa. I to za svega 2-3 sec.

Ali rimanje je bilo sjajno. Nas nekoliko, baš kao da smo neki ratnici sa mitraljezima iz kojih smo jedni na druge ispaljivali rafale duhovitih stihova :tuga
online

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: Forumašenje - naši počeci

Post by Sheval » 06 Oct 2012, 12:59

E vidiš Krokodile,bio si mlad i zelen.
Tako sam se i ja znao zaletiti u košnicu :zubi
I šta sam naučio...najvažnije pravilo-prvo upoznaj forumaše.
Pa onda polako.
Jer brate danas ima budala,retarda,ljudi željnih pažnje i samopromocije...ima ih za popizditi.
Sve neki zayebani forumaši :ooo
Sve rješavaju iz dnevnog boravka.
Zato je bolje prvo opipati i ispitati teren :cvike

dacina_curica
Status: Offline

Re: Forumašenje - naši počeci

Post by dacina_curica » 06 Oct 2012, 13:08

Maja wrote:Koji je PRVI, ALI ZAISTA PRVI forum na koji ste se registrovali?
Neki zvornicki forum, fakat se vise ne sjecam kako se zvao. :cudi Ali se sjecam SVIH forumasha (i forumskih okrsaja) kao da je juce bilo.
Kojeg datuma se to desilo?
Nekad u martu 2005.
Jeste li se znali registrovati?
Jesam, jedino sto sam se zenula je to sto sam koristila svoje (jako cudno i specificno) ime umjesto nicka, kontala lako cu se moci povezati sa svojom rajom - malo sam samu sebe za*ebala :ooo
Zašto vas je privukao baš taj forum i kako ste saznali za njega?
Google-ajuci neke vijesti o Zvorniku naletim na "dugme " za forum, pogledam i vidim registrovao se neki "Seha"...kontam to je jedan moj super drug s kojim se nisam cula duze vrijeme i regam se da ga pp-nem. :oo Nije bio on, ali je bio njegov malo mladji rodjak koji takodje zivi u Americi i the rest is history...(mali rodjak mi je sad raja :))
Jeste li odmah skontali sve forumske cake, citiranje, postavljanje videa, slika, korištenje pp-a.
pp-anje jesam :oo (jos uvijek najomiljeniji mi dio svakog foruma)...ovo ostalo je bilo probaj, pa probaj opet dok se ne uhaviza.
Imate li neki biser kojeg biste podijelili s nama?
Imam, ali nije nikako za forumsku javnost :plavi Eh da...Buraz mi se regao na forumu takodje i punu sedmicu me zezao na forumu i na pp dok ga nisam provalila. :oo

Jeste li se trudili da pišete pravilno....tačke, zarezi, veliko slovo, gramatika...sve na svom mjestu.
Zar me morate pitati? :valja
Da se pravdate/objašnjavate kad vas neko pogrešno shvati.
Jok. Na tom forumu sam bila deset puta gora jezikara nego ovdje, sve bez pardona. :valja
Je li vam taj prvi forum ostao u lijepom sjećanju, postoji li još uvijek i posjećujete li ga sada.
Hmmmmmm....Tesko pitanje....Ostao mi je u lijepom sjecanju zbog prijatelja koje sam ponovo nasla (prije FB), par novih ljudi koje sam upoznala, jedne posebne osobe koju cu pamtiti dok sam ziva....Sve ostalo, pogotovo obracune sa lokalnim cetnicima bih rado zaboravila....Forum je pukao u Novembru 2006., opstina povukla finansiranje, nema ga vise ni na mapi.
Koliko ste se promijenili od te prve registracije, pa do danas?
Mnogo. :) Tad sam htjela da znam sve o svakome ali nakon svih ovih godina i posebno nakon forumanja na sUxu jok vise. Sad mi je par novih forumskih prijateljstava domet. :)
I na kraju, jeste li uopšte znali šta je svrha foruma?
Jesam, jer sam ranije citala forume o muzici, tv serijama i slicno. Ali definitivno nisam znala sta znaci biti aktivan forumas i posebno sta znaci kad ti se forum podvuce pod kozu...:ubihse

bubica
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2868
Joined: 12 Sep 2011, 00:48
Location: Jebenhausen
Status: Offline

Re: Forumašenje - naši počeci

Post by bubica » 06 Oct 2012, 13:41

Dnevni Avaz, htjela sam neki clanak komentirati ali bez registracije to nije bilo moguce.
Ne sjecam se datuma , cini mi se 2009 da sam se tamo reg.
Jesam se znala registrovati.
Uvijek sam rado citala avaz tako da sam nekada vidjela da ima i forum pa sam se pridruzila ondasnjoj divnoj raji, sve dok nije otislo predaleko i preduboko u privatnost , onda sma :mah . Nisam se prijavljivala tamo ima IHAAAHAAAAA. Niti mislim.
Sto se caka tice, bilo je tu svega :hihi. Ko pita ne skita.
Bisera sigurno ima, ali ih se bas ne sjecam.
Nisam se trudila da pisem pravilo, pisem kao i ovdje sto pisem. Ima gresAka na sve strane.
Pravdala se na pocetku dok nisam neke stvari skontala, onda sam se usutila, kao sto to i ovdje radim. Pametniji popusta, zar ne.
Prvi period tog foruma je bio zaista super, druzili smo se do kasno u noc, disali jednim plucima sve do jednom. Da jako, jako neponovilo se loshe iskustvo sa jednom forumashicom. Ne idem na avaz vec duuuugo vremena, Mislim da ima vec godina dana.
Promjenila sam se poprilicno, sto se virtuale tice, naucila mnogo kroz loshe iskustvo, al jbga sama pala sama se ubila.
Svrha foruma je cuti misljenje drugih, mislim na normalnom forumu.

Inace nisam ni na jednom drugom forumu (nasem). Ima par njemackih na koje idem, ali to su vecinom informativni forumi.
siromah nema sta a bogatas nema kad

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119228
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5515 times
Been thanked: 11755 times
Contact:
Status: Offline

Re: Forumašenje - naši počeci

Post by Maja » 06 Oct 2012, 17:02

Sheval wrote: I šta sam naučio...najvažnije pravilo-prvo upoznaj forumaše.
Pa onda polako.
Dosta ih kaže da najprije jedan period čitaju forume, pa onda odlučuju hoće li se registrovati. Ja to ne mogu. Prvo se registrujem, pa onda idem grlom u jagode :ooo


Šta sam radila prije nego što sam otkrila forume ne znam da me ubiješ :cudi
A trebalo mi je 8 mjeseci da ih otkrijem.
Prijatelj mi je rekao kako ide na bol chat i da i ja svratim. Ukucala sam u google bol chat i naišla na forum, ne znajući da je on mislio na bol chat kanal.
To je bila prva registracija na nekom forumu (januaru 2007.) i obavila sam je bez poteškoća.
Tačan datum ne znam jer su mi obrisali sve postove i hvala im na tome.
Nekako mi je taj početak forumašenja totalno u magli. Ničeg se ne sjećam. Naravno da se sjećam likova, ali ne i toga s kim sam pisala, na kojim temama.
Znam da nisam znala citirati tj nisam znala čemu služi tipka quote.
I sjećam se da me mrki (na Sabininoj temi) naučio kako da citat razlomim u više dijelova i kako da stavim link da bude riječ npr OVO pa kad klikneš na OVO da se otvori link.
Mislim da sam odmah shvatila šta je forum i kako finkcioniše, čim sam vidjela podforume, teme, postove.
Eh, sad se sjetih :plavi
Nisam znala kako se kopira i lijepi tekst :oo
Admin mi je rekao da nešto držim neke dvije tipke, pa kliknem u neko slovo... znam da sam morala da istovremeno kliknem na dvije tipke, pa mi to nikad nije polazilo za rukom. Ni sad mi nije jasno zašto mi nije fino objasnio da se to radi mišem :D.
Što se tiče pravopisa, apsolutno sve sam pisala malim slovima :oo
Tuđe postove sam shvatala ozbiljno, objašnjavala, pravdala se, svađala.
Ne mogu reći da mi je forum ostao u lijepom sjećanju. Reći ću da je bilo lijepih trenutaka, ali sam na njemu ipak naučila dosta toga o virtualnom džematu i o sebi samoj.
Ne posjećujem ga, forum i postoji i ne postoji... Znam da mnogi krive mene za njegovu propast, ali šta da se radi.

User avatar
blento59
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11733
Joined: 18 Aug 2011, 23:07
Status: Offline

Re: Forumašenje - naši počeci

Post by blento59 » 06 Oct 2012, 17:09

ne sjecam se prvog foruma
trenutno sam clan na 10-ak
Kada je živ onda je visok, a kada je mrtav onda je dugačak

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119228
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5515 times
Been thanked: 11755 times
Contact:
Status: Offline

Re: Forumašenje - naši počeci

Post by Maja » 06 Oct 2012, 17:12

Eh, blento vidjela sam te na nekom forumu, al nem šanse da se sjetim na kojem. Tražila sam neki film koji brat hoće da pogleda. Je li ti na svakom forumu isti nick?

User avatar
blento59
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11733
Joined: 18 Aug 2011, 23:07
Status: Offline

Re: Forumašenje - naši počeci

Post by blento59 » 06 Oct 2012, 17:13

na bosanskim i hrvatskim jeste
na srpskim nije
Kada je živ onda je visok, a kada je mrtav onda je dugačak

User avatar
visper
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 763
Joined: 26 Oct 2010, 19:35
Status: Offline

Re: Forumašenje - naši počeci

Post by visper » 06 Oct 2012, 17:14

prvi mi je bio holandraja davne ihaha mislim da je bilo jako lako posto sam bio i osnivac
NE CINI DRUGIMA ONO STO NEZELIS DA TEBI DRUGI CINE

User avatar
blento59
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11733
Joined: 18 Aug 2011, 23:07
Status: Offline

Re: Forumašenje - naši počeci

Post by blento59 » 06 Oct 2012, 17:21

radi li jos uvijek
Kada je živ onda je visok, a kada je mrtav onda je dugačak

User avatar
gejsha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9299
Joined: 09 Feb 2011, 17:10
Location: tamo daleko,daleko od bola..
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Forumašenje - naši počeci

Post by gejsha » 06 Oct 2012, 17:31

Prvi forum na koji sam se registrovala bio je beogradcafe. Mislim da je to bilo nekada oko 2005.
Bila sam zaljubljena u svog prijatelja i tamo sam se prijavila da tražim pomoć :ha
Dopao mi se forum, tako da sam i ostala na njemu. Ali tada sam bila dijete i nisam mogla pisati na svim temama.
Najviše sam bila prisutna na igricama, zabavi i tinejdžerskom kutku.
Sam biser je taj što sam tražila pomoć, savjete.. Kao da se nalazim u nekim problemima..ali šta ćeš..dječija posla.
Ne sjećam se da li sam se na početku trudila pisati pravilno, ali kasnije sigurno jesam.
Ne posjećujem ga više, jer je taj forum jedno vrijeme imao nekih problema, nije postojao.
I mislim da je tada izgubio dosta članova.
Mnogo sam se promijenila, odrasla sam, uozbiljila se, mada opet kad pročitam neki post stari iznenadim samu sebe kako sam i tada zrelo razmišljala. Ma uvijek sam bila pametno dijete :DD
Nije sloboda sa neba pala, za nju je sestra dva brata dala..

User avatar
visper
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 763
Joined: 26 Oct 2010, 19:35
Status: Offline

Re: Forumašenje - naši počeci

Post by visper » 06 Oct 2012, 17:33

blento59 wrote:radi li jos uvijek
Mislim da ne radi kad smo mi (neki od nas otisli) promjenili su ime nakon par mjeseci se ugasila :tjesi
NE CINI DRUGIMA ONO STO NEZELIS DA TEBI DRUGI CINE

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7766 times
Status: Offline

Re: Forumašenje - naši počeci

Post by Krokodil Behko » 06 Oct 2012, 18:36

Neki zvornicki forum, fakat se vise ne sjecam kako se zvao.
Da nije zvornik online ili nešto slično? Čini mi se da sam slučajno vidjeo jedan takav forum - pust.

Tuđe postove sam shvatala ozbiljno, objašnjavala, pravdala se, svađala.
Ja sam bio miran na tom forumu. Čak nisam ni banovan. :p
A jel se sjećaš, paparaci kad god neki link izbaci na chat.. uvijek isti pjevač :plavi
Ne mogu reći da mi je forum ostao u lijepom sjećanju. Reći ću da je bilo lijepih trenutaka, ali sam na njemu ipak naučila dosta toga o virtualnom džematu i o sebi samoj.
Ne posjećujem ga, forum i postoji i ne postoji... Znam da mnogi krive mene za njegovu propast, ali šta da se radi
To bi se ionako desilo. Stvar je unutarnje strategijske prirode.
Samo design kad se pogleda, djeluje kao iz vremena kad je comodore64 bio nešto revolucionarno.
online

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Forumašenje - naši počeci

Post by paparaci » 07 Oct 2012, 02:48

ma taj je forum bio osudjen na propast zbog pojedinaca.

ja iskreno receno i ne znam koji je bio moj prvi forum. cini mi se da je to bilo na bolchat.nl. vlasnik stranice je bio jedan prijatelj s chat-a. inace sam prije forumskog vremena bio zestoki chater :D dok nisam otkrio ljepotu i prednosti skripte, na chat sam ulazio preko bol-chat.de (nakon sto se exyu.org ugasila). medjutim, kako bi pomogao prijatelju da reklamira svoju stranicu, poceo sam preko njegovog portala ulaziti na chat. tu sam nekako i naletio na forum. poznavao sam jos par njih sa chata koji su bili tu na forumu, pa su me mozda i oni navukli na to. ne sjecam se stvarno. bilo je to prije 2007. uglavnom. nisam imao nikakvih problema sa registracijom i koristenjem raznih funkcija (ako se ne varam). brzo sam to savladao. bilo je dobro zaista i interesantno. samo sto nas je bilo jako malo aktivnih forumasa, pa mi je nakon nekog vremena dosadilo. cesto se znalo desiti da danima ne osvane niti jedan novi post. prije nego sam se registrovao na tom forumu, nekoliko puta sam iz znatizelje zalutao na forum bol-chat.de. bio sam tu samo kao gost. to je bilo za mene nesto sasvim novo i interesantno. pratio sam razne diskusije i divio se pojedinim likovima - sto zbog pameti, sto zbog nacina diskutovanja. ne rijetko sam imao zelju i sam se ukljuciti u to sve, ali me je bilo nekako i stid. kontao sam, gdje cu ja to. ne znam ja to. ne poznam ljude. sta ako ovo, ono..... tako da sam igrom slucaja prvi korak uradio na bolchat.nl. i kao sto vec rekoh - nakon sto je taj forum skroz stagnirao, sjetih se ovog na bol-chatu i tako se presaltam. taj je forum bio dosta aktivniji od prethodnog. volio sam citati tu famoznu dzemilu. ona je bila i jedan od razloga zbog cega me je taj forum privukao. bila je posebna i ostala. upoznao sam tu dosta raje. dobar broj njih je danas na ovom forumu. bilo mi je fino na tom forumu (izuzev zadnjih par mjeseci) i rado sam tu provodio vrijeme. trenutno sam samo na ovom forumu (tamo samo ponekad bacim oko i to je to) i ne namjeravam biti aktivan na bilo kojem drugom. aj em veri nostalgican. ne znam. nekako ja ovo sve sbrda zdola sastavi. nisam nesto u formi. a mislio sam k'o jos toga napisati.
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

Post Reply

Return to “Upoznaj forumase da bi ih volio”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests