Srbi u Sarajevu

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by JCR » 24 Jan 2015, 18:33

Koliko znam vaši ljudi su osuđeni i radi Srebrenice i radi Markala. A postavit ću ti pitanje...
Koliko je Srba poginulo od granata u Sarajevu? Pa nismo valjda sami sebe granatirali

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by drugrankovic » 24 Jan 2015, 18:37

ajde, neozbiljan si...


ma zna se ko se osudjuje, srbi jashta


jcr ne zelim ti zlo, nit bilo kom bošnji, al sjasji s mene ok?

i boegrad i sarajevo nemaju iskrene namjere, svako svoje vuce... izetbegovic turskoj, dodik u svoj dzep al i beogradu...

ja bosnu gledam drugačije, a ti me mani te izlizane retorike... jes vi ste bili andjeli boziji...


rušili ste državu, ša ste očekivali cvijeće? da se srbi sami pobiju? ajde nije to od juče jadan, treba li da pomenemo priču šta je bilo dan posle atentata principa? kakva larma musimana i rvata na srbe i kuće njihove...

bolje ćuti...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by JCR » 24 Jan 2015, 18:41

Ja samo idem nekom logikom, a postavio sam ti i broj žrtava neki dan. Kako opravdavaš +30.000 ubijenih bošnjačkih civila? Nismo ni mi anđeli, ali vojska nam je 10x časnija izašla iz rata nego vaša. Evo vaše logike: Ubijeni srpski vojnik je ratni zločin. 10.000 ubijenih ne-srba je pravda. Onda poslije svega očekujete da nećete smrditi po Hagu. Glupost

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by drugrankovic » 24 Jan 2015, 18:43

bla bla bla
kod koga bješe ovi koljači svjetski što prihvati odgovornost za pariz? ko je sa srpski glavama igrao fudbal? ko je doveo mundžose u džihad?

vi časni? jes za dzmahirluk i fildzan drzhavu


trebali smo se sami pokokat il sačekat da nam mundžosi odrede kaznu
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by harlekin » 24 Jan 2015, 18:47

pa nist drugi put kad kakva bagra navali na nas trebamo se fino umirit,nabacit osmijeh,i pustit da nas potamani
valjda ce onda ista ta bagra rec,eh fini ljudi oni bosanci brate :julia
zezam naravno,pobit sve sto hoda pliva ili leti,i rec boli me kurec sta mislis kakav sam kud si bio navalio medjede :puca

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by JCR » 24 Jan 2015, 18:48

Pariz nikakve veze sa nama nema kao ni džihadi. Pronađi mi dokaz za taj fudbal i svaka čast. Pričali ste kako je Naser na vatri okreto Srbe po Srebrenici pa kad ste ga tužili nije se ništa našlo na optužnici. Vidi se ko su vam braća palite po mitovima ko narkoman po žutom, a ja samo gledam brojke 30.000/4.000 Pa razmisli... Koliko ste žena silovali, djece poklali, a od prije pola godine mi nisi nikad odgovorio na onaj post što ste u Srebrenici ubili ono novorođenče. Pogledaj po zatvorima koliko je Bošnjaka i Hrvata, a koliko je Srba. Iliji Jurišiću ste dali zatvor za pucanje na vojnike, a izbjegavate spominjanje genocida koji ste napravili. Sram nek te bude rankoviću ako uopšte znaš šta je to

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by drugrankovic » 24 Jan 2015, 18:50

pariz nema veze? onaj koji je preuzeo odgovornost je sa dao intervju gdje je ratovo za dzhihad u bosni...

dakle? lažeš

dostaviću ti dokaze o mundzosima...

cjeli svjet to zna a ti se toga ne stidish jer su oni klali srbe, a ko jebe srbe...

jes mundzos je dosao u bosnu i slao pomoc bin laden jer je hteo zjednicku drzavu sa srbinom? :D
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by Krokodil Behko » 24 Jan 2015, 18:52

Izračunao, oslanjajući se na rezultate popisa iz 91. i preliminarne rezultate popisa iz 2013.
Jbt, pa oko SA u RS živi skoro 50.000 "nestalih" Srba :D.
Nisu oni nestali, tu su samo sada ima podjela na entitete, pa se oni ovako u ovim bombastičnim izjavama, tretiraju baš kao da su živjeli u dijelu koji je sada u FBiH. Helem, potraga je za oko 70.000 Srba i to je ta cifra, ne bulaznite. Eno ih u Bijeljini, Brčkom i Zvorniku.
online

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by JCR » 24 Jan 2015, 18:57

Ovako za taj Pariz pitaj one Francuze jer sa Bošnjacim to nema nikakve veze. Ukupno je bilo nekih 150-200 mudžahedina u Bosni, bar koliko ja znam, a ja se njih nemam razloga stiditi, bar ne onih pravih. Opet podvlačim ubijeno je max 4000 Srba u ovom ratu (civila) i to jeste za osudu, ali odbij od tog broja one paravojce kakav si u početku rata i sam bio. Oni su na papiru civili, a vi ste ubili 30.000 Bošnjaka (civila) i ti ne osjećaš nikakvu krivicu. To je ono što je žalosno.
Usput da te iznenadim Iran je taj koji je najviše pomagao BiH u ratu, a ne Al Kaida

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by drugrankovic » 24 Jan 2015, 19:06

cek malo... evo o mudzahedinima sha kazu rvati... vikali su tad ej srbi braćoooo!



pogledaj inut 4.06 , svaka čast srbima na humanosti, lijepo me zavili, ranjen sa gore od mudzahedina bio... dali nam i hrane srbi za ponijeti...

e moj ti...
Last edited by drugrankovic on 24 Jan 2015, 19:12, edited 1 time in total.
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by drugrankovic » 24 Jan 2015, 19:09

800 bojovnika tad uz nogo nejaci hrvatske je tad zbrinuto od srba... a udzahedin se zadrzhao, i zaustavio, da ne pokolju ove do kraja...

laganini, poglej malo, pa se stidi...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by JCR » 24 Jan 2015, 19:11

Hahahaha šta je očekivao u rat a da niko ne puca na njega, samo on na druge, a poznata je saradnja Bobanovaca i Četnika nije za čudit da ste se lizali. Tačno da nije bilo HV-a ovi bi se krenuli sa tri prsta krstit :cudi

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by drugrankovic » 24 Jan 2015, 19:14

ovo je u pitnju bilo 800 bojovnika ... i hiljade cvilia, nejaci hrvatske koja je izvučena, a mnogi su poklani od zvjerskih mudzahedina... evo dokazi, ljudi pričaju, ali ko ože s vama? ti i dalje po svom, i na ovo se popishavash... ma samo nek ti je kuca podaleko... kod nas nećeš mundzosijat niti fildzanisat...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by drugrankovic » 24 Jan 2015, 19:17

nijesmo mi bili u travnik, no vi i oni... a vi ste krneuli ih klat redom... pa sad nijesu smjeli progovorit sto su utekli i od koga... srbi ih primise da ih sklone od stoke mundzoske... od mudzahedina, uvijek bi to uradili... a mundzosu nanu naninu onu nenormalnu...


samo ti njih pravdaj... a posle se pitaj sto neće srbi s vama...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by JCR » 24 Jan 2015, 19:18

Pa eto znam da se kod nas u Zenici u po rata počeo graditi Katolički školski centar i to kad je već počeo sukob sa Hrvatima. Šta sad? A eo Hrvata je u ratu civila ubijeno neke 3000, znamo i ko je gdje srušio prvu kuću u ratu, a i čija je to kuća. Toliko o vašim dobrim odnosima. Vjerovatno ste i na kraju pobili te ljude ko što ste po Srebrenici dijelili slatkiše djeci pa ste tu istu djecu onda klali. Rat je varka... kad skontaš lakše će ti biti ;)

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by JCR » 24 Jan 2015, 19:19

PS boli me KURAC što nećete sa nama dabogda nikad ne htjeli i otišli odavde. Svima bi lakše bilo i nama i vama

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by drugrankovic » 24 Jan 2015, 19:22

ma kakvi dobri odnosi... mi smo spasili to jer od stoke spasavasmo... i rvat nam je miliji od tog bolesnog mudzahedina, koji je bojevao pod vašom komandom... i abu hamza je rekao da se radilo po nalogu izetbegovića i sarajeva...


nemoj brkat babe i zabe... prije bi mi dobre odnose u ratu mogli s vama napravit da nemate tih dzamahirista, i idiota koji danas i po parizu i svudje po svjetu krljaju ljude... za dzihad...

oko toga nema priche, gonte se i vi i oni...


samo sto ste vi od njih pojedeni, gotovo je to, u srzh vam uslo u glavu islamahirija...


ja naveo prijer mudzahedina i to ne sa nase strane vec s hrvata... a ti se odma i na to popishao... pa kako onda s vama normalno?


odabij, ajmo malo odmorit
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by drugrankovic » 24 Jan 2015, 19:23

JCR wrote:PS boli me k.... što nećete sa nama dabogda nikad ne htjeli i otišli odavde. Svima bi lakše bilo i nama i vama


otić nećemo, duže su tu od tebe...


niti ćeš srbe oterat... može ti samo na nos izać...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by JCR » 24 Jan 2015, 19:26

Što su onda '95. Hrvati sarađivali sa nama, a ne sa Srbima kad ste vi tako fin narod uvijek spreman pomoći? Naravno da se djelovalo po komandi HQ-a kad je odred El Mudzahidin bio legitiman dio ARBiH, to nije tajna kao Arkanovi tigrovi, Škorpioni... aj sad idem ćao :)

Niti su duže od mene tu niti će mi na nos izaći. Pokušali ste nešto '91. pa znamo kome je na nos izašlo

User avatar
fruit
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1985
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 20 times
Been thanked: 105 times
Status: Offline

Re: 'Ako se 200.000 Srba vrati u Sarajevo biću njihov lider

Post by fruit » 24 Jan 2015, 19:37

Salahuddin wrote:
drugrankovic wrote:pariz nema veze? onaj koji je preuzeo odgovornost je sa dao intervju gdje je ratovo za dzhihad u bosni...

dakle? lažeš

dostaviću ti dokaze o mundzosima...

cjeli svjet to zna a ti se toga ne stidish jer su oni klali srbe, a ko jebe srbe...

jes mundzos je dosao u bosnu i slao pomoc bin laden jer je hteo zjednicku drzavu sa srbinom? :D
Sta ces dostavljati dokaze? Bilo ih je. Vjerovatno nekako bas koliko i Rusa sa vase strane. U Visegradu im spomenik podigli. Mo's misliti. U Visegradu. Toliko je taj Visegrad bio zajeban za Srbe, pa je to valjalo osloboditi. Znajuci sta se u Visegradu dogodilo, podizanje spomenika ruskim dobrovljcima je dno dna.
Pa kroz višegrad je trebao ići južni tok...
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 17 guests