Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Mutevelija » 19 Feb 2018, 16:01

Ja sam prvo prelazio Tk granicu pa Federacije pa sam RS-a pa Brčko Distrikta pa Federacije pa BiH, nije Lahko ni preci granicu.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Melek » 19 Feb 2018, 16:01

Chloe wrote: 19 Feb 2018, 15:58
Melek wrote: 19 Feb 2018, 15:56 Cilj ratovanja na tim dole prostorima oduvijek je bio etnicki ocistiti. Danas za to ne treba vise nikakav rat :kafa
Da se zarati, bil' došao braniti BiH?
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Krokodil Behko » 19 Feb 2018, 18:35

Chloe wrote: 19 Feb 2018, 15:59
Krokodil Behko wrote: 19 Feb 2018, 11:57
Hannibal wrote: 19 Feb 2018, 11:54 behko kad bi se sutra zaratilo bil otiso u rat

Ne vjerujem da bih stigao na red, od dobrovoljaca.
... preći granicu BiH ... :tuzna

Nemam važeći pasoš, ne brini.
online

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Chloe » 19 Feb 2018, 18:37

Krokodil Behko wrote: 19 Feb 2018, 18:35
Chloe wrote: 19 Feb 2018, 15:59
Krokodil Behko wrote: 19 Feb 2018, 11:57
Hannibal wrote: 19 Feb 2018, 11:54 behko kad bi se sutra zaratilo bil otiso u rat

Ne vjerujem da bih stigao na red, od dobrovoljaca.
... preći granicu BiH ... :tuzna

Nemam važeći pasoš, ne brini.
Ama meni žao da ti ostaneș ... :tjesi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Krokodil Behko » 19 Feb 2018, 18:38

Chloe wrote: 19 Feb 2018, 18:37
Krokodil Behko wrote: 19 Feb 2018, 18:35
Chloe wrote: 19 Feb 2018, 15:59
Krokodil Behko wrote: 19 Feb 2018, 11:57


Ne vjerujem da bih stigao na red, od dobrovoljaca.
... preći granicu BiH ... :tuzna

Nemam važeći pasoš, ne brini.
Ama meni žao da ti ostaneș ... :tjesi

Ne brini ništa, samo ako budem imao pušku, onda sam besmrtan.
online

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Mutevelija » 22 Feb 2018, 20:16

Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Krokodil Behko » 16 Mar 2018, 17:22

NEWSWEEK IMA CRNE PROGNOZE: „Ako Moskva bude satjerana uza zid, izdaće Dodiku nalog da...“


Image

Bosna i Hercegovina se približava krvavom oružanom konfliktu, piše u tekstu Newsweeka, baziranom na osnovu izvještaja s naslovom “BiH u ruskom bloku za cijepanje“

Kako se navodi, u tom izvještaju je otkriveno da ruski predsjednik Vladimir Putin podržava srpske separatiste, kako bi spriječio namjeru zvaničnog Sarajeva da se integriše u zapadne političke, društvene i ekonomske tokove.



“Eksperti upozoravaju da bi takva dinamika mogla da otvori ukrajinski scenario u srcu Evrope“, navodi se.



Newsweek piše da se gomilanje oružanih snaga dešava u Republici Srpskoj, kao i da lokalna policija i druge sigurnosne formacije dobijaju rusku vojnu, oružanu i taktičku pomoć, o čemu svjedoče dokumenti u koje je američki časopis, kako se navodi, imao uvid.

Takođe, navodi se da Moskva podržava paravojne srpske nacionalističke formacije u Bosni i Hercegovini, uz napomenu da predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik često BiH ocjenjuje kao propalu državu, uz stalno zahvaljivanje Rusiji na podršci.

“Rusija radi na tome da formira klijentelističku državu u BiH, kako bi spriječila njene namjere da uđe u NATO. Ruske paravojne formacije su već organizovale konflikt u Ukrajini, sa istom namjerom“, navodi se.

Newsweek prenosi i izjavu nekadašnjeg zamjenika pomoćnika američkog sekretara odbrane zaduženog za Rusiju, Ukrajinu, Evroaziju i Balkan, Majkla Karpentera.

“Ako Moskva osjeti da je satjerana do zida, vjerovatno će Dodiku izdati nalog da pokrene referendum o nezavisnosti RS-a“, navodi Karpenter.

Newsweek piše i da je u RS za dvije godine stiglo više od 4.000 automatskih pušaka, te da je u februaru i sam Dodik priznao da je vlada kupila 2.500 pušaka za lokalnu policiju, ali eksperti tvrde da je to oružje nepotrebno za policijske snage koje broje oko 5.000 ljudi.

U tekstu se može pročitati i da postoji uvjerenje kako u BiH ima oko pola miliona komada nelegalnog oružja, koje je preostalo poslije ratova devedesetih godina prošlog stoljeća.



(SB/B92)
online

User avatar
gaga
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1291
Joined: 07 Jan 2018, 22:02
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by gaga » 16 Mar 2018, 17:47

Rata nece,ali sukoba hoce.
Pametni uce i od budala, budale ni od pametnih

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37680
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2874 times
Been thanked: 2206 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Pasaga » 16 Mar 2018, 18:02

gaga wrote: 16 Mar 2018, 17:47 Rata nece,ali sukoba hoce.
... drz se milfaca .... :ooo :plavi
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

navika
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12400
Joined: 18 Mar 2015, 20:07
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by navika » 17 Mar 2018, 17:27

Uvjerena sam da nece. Previse se ljudi poslije rata ustolicilo i nece dopustiti da izgube svoje blagostanje, odnosno iluziju o blagostanju.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37680
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2874 times
Been thanked: 2206 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Pasaga » 17 Mar 2018, 20:37

navika wrote: 17 Mar 2018, 17:27 Uvjerena sam da nece. Previse se ljudi poslije rata ustolicilo i nece dopustiti da izgube svoje blagostanje, odnosno iluziju o blagostanju.
naravno da nece ...

INCKO (konjusar) se potrudio...
dovuko je masu stranih banki koje drze kontrolu nad monetarnom politikom
i vjesto peru lovu.....ogromnu lovu
Danasnja BH je jednim djelom ogledalo njega i EU. :puca
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Krokodil Behko » 10 May 2018, 20:00

NOŽ-ŽICA-HDZ-ovica: Da li u BiH smiju postojati airsoft klubovi, lovačka udruženja i sl?


Image

Obavještajni podaci ukazuju na sumnje u moguće zloupotrebe određenih lovačkih, streljačkih i airsoft klubova u BiH koji bi mogli biti iskorišteni za regrutiranje novih članova ekstremističkih grupa, a iste sumnje javljaju se i kod aktivnosti određenih humanitarnih organizacija i udruženja građana, govore podaci kojim raspolaže Ministarstvo sigurnosti BiH.
Zamjenica predsjedavajućeg Zastupničkog doma Parlamentarne skupštine BiH Borjana Krišto tražila je od Ministarstva sigurnosti BiH da joj dostavi informacije o prisustvu i djelovanju raznih organizacija koje mogu imati utjecaj na sigurnosnu situaciju u BiH.

U zvaničnoj informaciji koju potpisuje ministar sigurnosti BiH Dragan Mektić navedeno je da postoje vrlo detaljna saznanja, informacije i dokumentacija kojim raspolažu sigurnosne agencije o aktivnostima ekstremističkih grupa na tlu BiH i u regiji.

"Ove grupe, ovisno o profilu djelovanja, mogu se podijeliti na one koje promovišu ekstremna religijska, nacionalistička, unitaristička i separatistička stajališta, dok jedan dio njih izražava spremnost na nasilne akcije. Neke od ovih grupa su međusobno ideološki povezane sa srodnim organizacijama na području Balkana, te sa određenim kriminalnim strukturama u regiji", piše u odgovoru Ministarstva sigurnosti BiH.

Dalje se navodi kako se njihove aktivnosti kreću od javnih istupanja pojedinih pripadnika tih organizacija uz upotrebu govora mržnje na mjestima javnog okupljanja ili posredstvom određenih internet portala i drugih medija masovnog komuniciranja pa do ispisivanja grafita, postavlja i distribucije plakata uvredljivog ekstremnog sadržaja koji pod plaštom patriotizma i sličnih konstrukcija izražavaju, promovišu, šire i potiču nacionalnu, vjersku i rasnu mržnju i netrpeljivost.

"Ove organizacije su razvile metodologiju kojom propagiraju ekstremizam usmjeren na najranjivije kategorije u društvu, odnosno povratničku i izbjegličku populaciju, manjinsko stanovništvo druge vjerske pripadnosti u područjima gdje je većinska populacija ona koja se identificira kao sljednik pomenutih ekstremnih desničarskih organizacija, kao i LGBT populacije", ističu iz Ministarstva sigurnosti BiH.

Državno ministarstvo upozorava da su pojedine grupe i ranije koristile nasilni ekstremizam u napadima na objekte od vjerskog značaja, nadgrobne spomenike, kao i na vjernike drugih vjeroispovijesti prilikom obavljanja vjerskih obreda u tim objektima. Naglašavaju kako je cilj zastrašivanje i širenje straha među ciljanim grupama i napad na ciljeve bh. društva.

"Ove grupe također nastoje prikazati vlasti u BiH nesposobnim da se bore protiv terorizma i ekstremizma, kao i da postoje propusti u policijskom radu. Namjeravaju pokazati društvu da su sposobni ukloniti te propuste i pružiti zaštitu svojim pristašama i ostalim etnički sličnim zajednicama. Stoga oni traže prigodu i bilo koju okolnost za djelovanje, a sve s ciljem da sebe prikažu kao zaštitnika društva", navodi se u informaciji koju potpisuje Mektić.

Dalje se dodaje kako pojedini članovi ovih grupa od ranije imaju iskustvo u borbenim aktivnostima i dobro poznaju oružje, a neki su bili dio organizovanih kriminalnih mreža ili su to još uvijek.

"Obavještajni podaci ukazuju na sumnje u moguće zloupotrebe određenih lovačkih, streljačkih i airsoft klubova u BiH koji bi mogli biti iskorišteni za regrutiranje novih članova ekstremističkih grupa, a iste sumnje javljaju se i kod aktivnosti određenih humanitarnih organizacija i udruženja građana", navodi Ministarstvo sigurnosti BiH.

Kako kažu, postojanje nezakonitog vatrenog oružja i naoružanja zaostalog iz rata u BiH omogućava relativno laku nabavu i dostupnost. Ministarstvo sigurnosti BiH upozorava da se ovo oružje može nabaviti posredstvom onih koji lično posjeduju nezakonito oružje, kao i pojedinih ekstremista koji su direktno uključeni u organizovani kriminal.

"Navedene grupe se jednim dijelom finansiraju od osoba izvan BiH. Ove grupe također propagiraju aktivnosti koje su u vezi s krivičnim djelima motivisanim pristrasnošću i mržnjom u cijeloj BiH, a usmjerene su protiv manjinskih zajednica. Spomenute grupe obično imaju hijerarhijsku strukturu ustrojenu tako da postoji jedan vođa koji vodi grupu i koordinira aktivnosti i akcije. Članovi grupa obično komuniciraju direktno, usmenim putem, a tokom komunikacije koriste aplikacije za šifriranje", govore saznanja bh. sigurnosnih agencija.

Ministarstvo sigurnosti BiH zaključuje kako mjerodavne sigurnosne agencije aktivno prate i dokumentuju ovu pojavu te da u skladu s prikupljenim informacijama i dokazima poduzimaju i poduzimat će sve mjere i radnje i cilju jačanja pune sigurnosti BiH i vladavine zakona na cijeloj njenoj teritoriji.


(klix)
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Krokodil Behko » 25 May 2018, 09:46

Ashdown govorio na BBC-ju: EU učestvuje u guranju BiH u rat


Image

- Približavanje Srbije članstvu u Evropsku uniju moglo bi upaliti ratni plamen na Balkanu – strahuje lord Pedi Ešdaun (Paddy Ashdown).
Tako je nekadašnji visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini najavljen na jednom od programa BBC-ja.

Previše vina

- Godine 1995. bio sam uz Tuđmana, koji je popio malo više bijelog vina i bio je baš pričljiv. Zamolio sam ga da on iscrta budućnost balkana. To je ona poznata epizoda sa salvetom. On je uzeo olovku, nacrtao na jednoj strani Hrvatsku, na drugoj Srbiju. Pitao sam ga: „A, gdje je Bosna?“, odgovorio mi je: „Nema Bosne.“

A, onda je uzeo olovku i napravio mali krug oko Sarajeva i rekao: „Mogu muslimani ostati ovdje.“

Uz pomoć Evropske unije, mi smo sada u situaciji da idemo tačno u tom smjeru – upozorio je Ešdaun.

On je objasnio da u Hrvatskoj, koja je članica EU, svaki bh. Hrvat ima pasoš te države.

- To znači da bh. Hrvte ne zanimaju reforme u BiH, ne žele pomoći da se one provode, štaviše, gdje god mogu, oni to i opstruiraju i ne može ih se kazniti zbog toga, jer imaju zaklon u dokumentima Hrvatske koji su evropski.

Sada smo suočeni s identičnim scenarijem kada je Srbija u pitanju. Ona je proglašena najbliže članstvu u EU. Time se otvaraju vrata da svaki bh. Srbin uzme pasoš Srbije i putuje, radi, živi u EU...

To dovodi do toga da su jedini koji su ostvljeni na cjedilu i okruženi neprijateljima Bošnjaci! I to je upravo situacija iz 1992. godine.

A EU u svom neznanju i nerazumijevanju, nesvjesno i neometeno, provodi plan Slobodana Miloševića, Franje Tuđmana, Radovana Karadžića i Ratka Mladića – rekao je Ešdaun.

Odgovarajući na novinarsko pitanje, on je priznao da nema jednostavnog rješenja problema, ali i upozorio da Bošnjaci neće dopustiti da ih iko izolira i kažnjava bez krivice.

- Ako se problem ne riješi, na ovaj ili onaj način, ne vidim kako se konflikt može izbjeći. No, mi – EU - možemo uraditi bar jednu stvar, pošto kontroliramo svoje granice. Možemo reći – bilo koji Srbin koji ima samo jedan pasoš, može ući u EU. Bilo ko, ko ima još jedan pasoš, bosanski, naprimjer, ne može ući, sve dok BiH ne bude dio EU.

Putin i Erdoan

Da budem precizan – ne vjerujem da rat u BiH sada može buknuti. Ali, ako imamo Putina s jedne, a Erdoana s druge strane, svako sa svojim igricama u i oko BiH i na Balkanu, ja odista ne vidim nijedan drugi realni ishod, osim ratnog. Nažalost, ali je tako – istakao je on.

Ešdaun je upozorio i na separatističke pokrete među bosanskim Srbima i Hrvatima koji jačaju, te da Bošnjaci sami ne mogu provoditi reforme kojima bi BiH ispunila preduvjete za članstvo u EU.

- Srpske i hrvatske političke stranke blokiraju reforme, a mi – EU – pomogli smo im i pomažemo u tome, dajemo im naše dokumente. Time izoliramo Bošnjake, uskraćujemo im perspektivu i prepuštamo na nemilost neprijateljima. Takva evropska politika je monumentalna budalaština! Mi na nju moramo upozoriti i naći modele da djelujemo i spriječimo dalje negativne posljedice. Ne zaboravite, imate Putina, Erdoana, islamski radikalizam naći će idealno mjesto za bujanje... Niko to ne želi, posebno ne Bošnjaci i mi moramo neodložno reagirati – rekao je Ešdaun.



(Vijesti.ba / Avaz)
online

User avatar
Sibila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20345
Joined: 22 Aug 2011, 13:01
Location: Island
Has thanked: 27 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Sibila » 25 May 2018, 10:30

fak :roll


moram nakupovati konzervi...ulozaka ....te opljackati koju apoteku :pusi

ako imalo istine ima u tim naklapanjima predizbirnim lozionama itd. i to me shebava nekad kad obratim paznju na te price.


ne mogu da vjerujem da cu ponovo prolaziti kroz bilo sta slicno....

kakva patetika jad i cemer u cijelom ovom svijetu kad uopste ima toga ....bilo gdje....

toliko dostignuca toliki tehnoloski napredak...a covjek ubija covjeka u ime nekih biznismena.....

User avatar
alcapone
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15966
Joined: 22 Jul 2018, 16:33
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by alcapone » 23 Jul 2018, 14:38

Ovde se ratuje svakih 30-40god
1n73LL1g3nc3 15 7h3 4b1L17Y 70 4D4P7 70 CH4NG3

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6804 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Julia-Klara » 23 Jul 2018, 15:52

Rat je jos uvijek u nasim glavama, tako da nema opasnosti od "realnog".
tek kad krenemo naprijed, eh, ond aopet mozemo poceti odbrojavanje od tih 40ak godina. Za sada - jos smo u ratu :kafa
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Mutevelija » 23 Jul 2018, 19:08

Eno gledam Dodik priča o Brčkom kaže trebalo pripasti Federaciji pa on izmajmunisao da bude distrikt, dalje navodi da Bošnjacima nije važno Federaciji kao Srpskoj republici, i da to će biti prvo žarište.
Čovjek kad udje u grad i vidi srpske bošnjačke i hrvatske spomenike poginulim borcima, upita se protiv koga su ovi ljudi razotali, protiv vanzemaljaca, ja dolazim iz čiste bošnjačke sredine ali meni je apsurdno da agresor ima spomenik u gradu i da ne bode oči , (barem) meni, da si ušao u Bijeljini ili Banja Luku ne bi čudo bilo, ali Helen nejse, uglavnom tu će neko nekoga dokrajciti, sa jedne strane presijeca RS a sa druge strane Bošnjacima je bitan koridor za Hrvatsku.Ako nemamo agresora i ako su sve strane iste onda ideja o unutarnjoj BiH je iluziorna i apsurdna.
Bosnjaci nemaju drugog izlaza van drzave, ako izuzmemo UsK kanton, ali i on je presjecen hrvatskim vecinom dijelovima.
Definitivno ako bude rata Brcko.


Image
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
alcapone
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15966
Joined: 22 Jul 2018, 16:33
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by alcapone » 23 Jul 2018, 21:28

Jedino kamenjem da se gadjamo
1n73LL1g3nc3 15 7h3 4b1L17Y 70 4D4P7 70 CH4NG3

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by Mutevelija » 23 Jul 2018, 21:37

Ima oruzija samo Bosnjaci ga nemaju, jest tesko preko Srbijei Hrvatske dobaviti :p
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
alcapone
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15966
Joined: 22 Jul 2018, 16:33
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Hoce li biti rata u Bosni, vaše iskreno misljenje

Post by alcapone » 23 Jul 2018, 21:48

Svi grcaju u dugovima
1n73LL1g3nc3 15 7h3 4b1L17Y 70 4D4P7 70 CH4NG3

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests