Savez za bolju budućnost

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by KOMESAR » 07 Jun 2018, 22:12

Radončić:
Još nisam odlučio da li će SBB odlučiti da kandidira mene!?
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Laser
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15377
Joined: 31 Mar 2016, 16:01
Location: Sa onu stranu rijeke
Mood:
Has thanked: 650 times
Been thanked: 2130 times
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by Laser » 07 Jun 2018, 23:27

KOMESAR wrote: 07 Jun 2018, 22:12 Radončić:
Još nisam odlučio da li će SBB odlučiti da kandidira mene!?
SBB ne odlučuje. :hihi

Utemeljitelj će odlučiti kad je vrijeme da SBB odluči.
Do not disturb! U procesu sam radikalizacije.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26716
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14774 times
Been thanked: 3953 times
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by Veca » 08 Jun 2018, 16:32

...Pr. Filipovic je rek'o da samo SBB ima program! :ovaj
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120419
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Online

Re: Savez za bolju budućnost

Post by Krokodil Behko » 08 Jun 2018, 17:09

Veca wrote: 08 Jun 2018, 16:32 ...Pr. Filipovic je rek'o da samo SBB ima program! :ovaj

Ne, nego samo SBB ima toliko para, da plaća i Filipovića, da govori takve bedastoće.
online

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26716
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14774 times
Been thanked: 3953 times
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by Veca » 08 Jun 2018, 17:14

...ne diraj ga! :roll
...volim ga slusati :)
...za mene nitko nema program, a kako izgleda, zadugo ga nece ni imat'! :cudi
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120419
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Online

Re: Savez za bolju budućnost

Post by Krokodil Behko » 11 Jun 2018, 22:19

Desilo se čudo, do sada neviđeno.
Prvi put u stranačkoj historiji BiH, botovi toliko aktivni da je palo preko 1500 komentara za 3 sata, na klixu.
Fahro zahtjeva smjenu Novalića, zbog akciza, a i SBB je glasao za akcize, a šta rade botovi, uvjerite se sami.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/radonci ... /180611134
online

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by KOMESAR » 13 Jun 2018, 08:32

Iftar SBB-a koji je trebao biti organizovan sinoć u Goraždu , a na kome je planirano i prisustvo Fahrudina Radončića, predsjednika te stranke, otkazan je zbog revolta građana.
1000_1528815959sbb_-iftar.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120419
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Online

Re: Savez za bolju budućnost

Post by Krokodil Behko » 13 Jun 2018, 10:33

Eto, jesam li ti rekao, da je Šćepo pogrešan izbor?
sad imaš Konakovića. Jeste da je i on, pogrešan izbor, ali nema veze, zanimaj se dok ne bude neka druga stranka, da ne ispadneš iz forme.
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120419
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Online

Re: Savez za bolju budućnost

Post by Krokodil Behko » 13 Jun 2018, 19:03

Šćepo vs Hastori, kvota 1.05 na Hastore :plavi
Več su pomeli pod s njim, onom zabranom dolaska u Goražde, zbog neistina o njihovoj proizvodnji tamo, a Avaz se sad poziva na neku istragu, koja je u početnoj fazi i miriše tek na držanje nekih pripravnika na crno, ali Avaz tu vidi bjelosvjetsko pranje novca :sok
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120419
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Online

Re: Savez za bolju budućnost

Post by Krokodil Behko » 13 Jun 2018, 19:06

Ee da, kako bi saprao sramotu iz Goražda, Fahro je sebi na brzinu orgainzirao iftar u Srebrenici.
Može li niže i bjednije? Iskoristiti Srebrenicu, da se sakrije od sramote i još otići u Potočare, na slikanje, a iftar mu bio sa tri čovjeka u Srebrenici. :lupa

Image
online

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by Mutevelija » 13 Jun 2018, 19:53

Niđe mesa, bolji Bake napravi :nokti
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
biha
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 777
Joined: 23 Nov 2014, 12:28
Has thanked: 39 times
Been thanked: 48 times
Status: Offline

pr.doc.Muhamed Filipovic?Kucni interviju!

Post by biha » 30 Jun 2018, 13:36


User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by KOMESAR » 30 Jun 2018, 15:37

U to vrijeme, Fahrudin Radončić aktivno uključuje Almu Ferović u svoju političku stranku SBB, čije je sjedište bilo na prvom spratu njegovog tornja. Te, izborne 2010. godine, Radončić se kandidirao na općim izborima za bošnjačkog člana Predsjedništva, kada je u predizbornoj kampanji bilo je mnogobrojnih sastanaka. Ja sam tada Radončića vozio na više stranačkih sastanaka koji su održavani u svim gradovima gdje se svaki put sa nama u automobilu vozila i prisustvovala tim sastancima Alma Ferović. Radončić je tada Almu Ferović imenovao za potpredsjednicu stranke SBB. Njoj je obezbijedio kancelariju u kojoj su najviše boravili njih dvoje, a veoma rijetko gospodin Adnan Terzić, koji se također tada priključio Radončiću i SBB-u.

U to vrijeme u prostorijama SBB-a imao je svoj ured i tadašnji Radončićev prvi politički saradnik i zamjenik gospodin Adnan Terzić, bivši državni premijer, ugledna politička ličnost u BiH i šire, s obzirom na državne funkcije koje je ranije obavljao. Fahrudin Radončić je bio jako ljubomoran na Adnana Terzića kada je u pitanju Alma Ferović, kojoj je sugerisao da ga izbjegava, govoreći za njega da je naporan, da on ne treba biti stalno s njom u njenoj kancelariji, zbog čega je bio jako ljut. Istina je da je Adnan Terzić komunicirao sa Almom Ferović na bazi svakodnevnih stranačkih aktivnosti. Često se Adnan vozio s nama i u automobilu gdje je bila prisutna i Alma Ferović. Alma i Adnan su visokoobrazovani. Za razliku od Radončića, često su razgovarali na engleskom jeziku, što je za Radončića bila najgora stvar, s obzirom da on u to vrijeme nije govorio kako treba ni bosanski jezik, a engleski nije uopšte poznavao. Često je kasnije, kada sam u automobilu vozio samo njega i Almu Ferović, pitao Almu šta je pričala sa Terzićem na engleskom jeziku i zašto to radi, da li ima nešto skriveno od njega. Sugerisao je ljubomorno i ljutito da to više ne radi, što mu je Alma i obećala.

NAKON ŠTO JE UŠAO U LJUBAVNU VEZU SA ALMOM FEROVIĆ,RADONČIĆ MI JE REKAO DA MU KUPIM GEL ZA KOSU,KOŽNU JAKNU I OSTALU MLADALAČKU GARDEROBU...

Fahrudin Radončić je godinama bio jako zaljubljen i zainteresiran za muzičku umjetnicu i profesoricu, Sarajku, Almu Ferović, koja je Radončića na kulturan način u početku njegove pobude vješto izbjegavala. Alma Ferović je visokoobrazovana djevojka iz oblasti muzike. Magistrirala je Kraljevsku muzičku akademiju u Londonu, gdje je studirala i živjela. Nakon neprekidnog opsjedanja, u koje je Fahrudin Radončić uključio više osoba bliskih Almi Ferović, svakodnevnog slanja cvijeća na njenu adresu i ostalih utjecaja, Alma Ferović je pristala na kontakte, a kasnije i ljubavnu vezu sa skoro 30 godina starijim Fahrudinom Radončićem. Do njihovog kontakta i susreta je došlo 2010. godine, kada Alma Ferović svakodnevno dolazi kod Radončića u kabinet, gdje provodi po nekoliko sati. Također, Alma je često prisustvovala Radončićevim političkim i poslovnim ručkovima u hotelu „Radon Plaza“, kao i u restoranu „Elit“, u „Avazovom tornju“.

U to vrijeme, Fahrudin Radončić aktivno uključuje Almu Ferović u svoju političku stranku SBB, čije je sjedište bilo na prvom spratu njegovog tornja. Te, izborne 2010. godine, Radončić se kandidirao na općim izborima za bošnjačkog člana Predsjedništva, kada je u predizbornoj kampanji bilo je mnogobrojnih sastanaka. Ja sam tada Radončića vozio na više stranačkih sastanaka koji su održavani u svim gradovima gdje se svaki put sa nama u automobilu vozila i prisustvovala tim sastancima Alma Ferović. Radončić je tada Almu Ferović imenovao za potpredsjednicu stranke SBB. Njoj je obezbijedio kancelariju u kojoj su najviše boravili njih dvoje, a veoma rijetko gospodin Adnan Terzić, koji se također tada priključio Radončiću i SBB-u.
Radončić je u početku često ostajao na spavanju u predsjedničkom apartmanu hotela „Radon Plaza“ sa Almom Ferović. Tada je supruzi Azri izostanak od kuće vješto pravdao izmišljenim službenim putovanjima - predizbornog karaktera. Tada sam imao zadatak, kao njegov lični vozač, i ne samo ja već i ostali ljudi iz njegovog ličnog obezbjeđenja da njegove automobile sklanjamo iz VIP garaže, koja je bila u sklopu tornja, tako da za njegovu suprugu „Azru“ izgleda da smo zaista na putu, s obzirom da je Radončić sa suprugom Azrom tada živio u svom stanu na 33. spratu „Avazovog tornja“ i da je Azra imala uvid u naš VIP parking, jer je svakodnevno bila prisutna u tornju. Radončić je meni skrenuo pažnju da se Azri ne javljam na mobitel kada se dogovorimo da smo „na putu“, s obzirom da je Azra zvala često i mene, kao njegovog vozača, kada bi se interesovala oko prevoza djece i kada bi imala neku poruku za Fahrudina.

Kako je vrijeme odmicalo, Radončić se sve više zaljubljivao u Almu Ferović. Gubio je kontrolu. Veoma često nije znao šta je rekao supruzi Azri, da li smo „na putu“ ili nismo, tako da smo dolazili u neprilike u susretima s njom u hotelu „Radon Plaza“. U dogovoru sa Radončićem, vadili smo se iz tih neprilika na razne načine, kako bi ga što uvjerljivije opravdali kod supruge.
Paralelno sa Almom Ferović, pored zvaničnog braka sa Azrom, Radončić je bio tada i u već dugogodišnjoj ljubavnoj vezi i sa novinarkom Indirom Ćatić, tako da smo i za nju često bili „na putu“, kako bi Radončić provodio što više vremena sa novom ljubavnicom Almom Ferović.
U to vrijeme ja nisam znao kada zaista idemo na put, a kada ne. Sve je bila laž i svi smo lagali.

Radončić je tada, u večernjim satima, kada završi svoj radni dan, sa Almom Ferović sjedao u blindirano vozilo u kojem sam ga ja vozio. Meni bi rekao da preuzmem prateće vozilo, a on i Alma bi se vozili u blindiranom „audiju“. Ja sam se, skupa sa pratiocem Amelom Salčinom ili drugima, ovisno ko je bio od njih u smjeni, vozio u drugom vozilu prateći Fahrudina i Almu. Te noćne vožnje trajale su nekada i do ranih jutarnjih sati. Kružili smo po gradu, boravili na različitim parkinzima, gdje smo obezbjeđivali Fahrudina Radončića dok je na istima boravio u automobilu sa ljubavnicom Almom Ferović. Zadnja intimna lokacija na kojoj bi se Fahrudin Radončić i Alma Ferović najduže zadržavali u automobilu je bio parking ispred zgrade u kojoj je živjela Alma Ferović. Ta zgrada se nalazila na Marijin Dvoru, u neposrednoj blizini Avazovog tornja, gdje bi nakon toga Alma, u ranu zoru, napuštala blindu i odlazila u svoj stan. Nisu ulazili u stan jer su u njemu bili Almina majka i brat. Ja sam tada prelazio u blindu na mjesto vozača i odvozio Fahrudina Radončića u toranj, tako da bi taj naš jutarnji dolazak, koji bi zabilježile i sigurnosne kamere na njegovom tornju, zaista izgledao kao povratak sa „službenog puta“.

"SLUŽBENA PUTOVANJA" I ZARUKE U ROVINJU U HOTELU "LONE"

U to vrijeme Radončić je Almu Ferović zaista vodio na put. Često smo išli u Podgoricu, gdje Radončić imao česte susrete sa Milom Đukanovićem i ostalim ljudima iz društveno- političkog i poslovnog tajkunskog miljea Crne Gore. Najčešće bi nakon višesatnih boravaka u podgoričkim restoranima i klubovima odsijedali u hotelu „Podgorica“, gdje bi Alma Ferović i Fahrudin Radončić boravili u zajedničkom apartmanu. Ispred apartmana, a što je bila i naša obaveza u svim hotelima gdje smo boravili, u toku cijele noći bi bio po jedan tjelohranitelj.
Također, u to vrijeme sam vozio Fahrudina Radončića i Almu Ferović u Zagreb. U Zagrebu smo bili u posjeti Radončićevom dugogodišnjem prijatelju iz Danilovgrada Goranu Rakočeviću, koji je u to vrijeme bio ambasador Crne Gore u Zagrebu, gdje je i živio u rezidenciji sa suprugom Jelenom, koja je bila poznata crnogorska glumica. Spavali smo u hotelu „Esplenade“, odakle smo ujutro svi otišli na ljetovanje u Rovinj, u hotel „Lone“. To je bilo 01.07.2011. godine.
U hotelu „Lone“ Fahrudin Radončić je za sebe i svoju ljubavnicu Almu Ferović tada uzeo predsjednički apartman. U Rovinju smo ljetovali nekoliko dana. Radončić je u Rovinju imao prijatelja, izvjesnog Andreja, koji je posjedovao manju jahtu kojom nas je vozio na „Brijune“, na poznato odmaralište Josipa Broza Tita, kao i u restorane koje je on posjećivao. U toku vožnje Fahrudin Radončić je Almi Ferović obećavao da će se razvesti od supruge Azre. U hotelskim buticima, Almi je kupovao razne poklone i skupocjenu garderobu. U Sarajevu joj je tada u autosalonu kupio, na poklon, novog džipa „suzuki swift“.

KOŽNA JAKNA,GEL,MANIKIR,PEDIKIR...

Almu Ferović i Fahrudina Radončića sam također vozio na ljetovanje u Budvu, gdje smo boravili u hotelu „Avala“ i odlazili na Kraljičinu plažu, na Sveti Stefan Miločer. Vremenom se Fahrudin Radončić sve više zaljubljivao u Almu Ferović. Promijenio je ponašanje i stalno smo putovali.
Tada je meni rekao da mu kupim gel za kosu,te nađem dobrog „šanera“ i da mu kupim kožnu jaknu i ostalu mladalačku garderobu markiranu.
Obzirom da sam se kretao po gradu i bio u društvu raznih ljudi, bivši sam policajac i poznajem skoro sve ljude u gradu, imao sam druga Edu koji je prodavao skupocjenu markiranu garderobu, pa je i mene oblačio tada. Fahrudin Radončić je tada, trudeći se i ulažući sve napore da bude mlađi, kupio od Ede garderobe u vrijednosti od oko 50.000 maraka. U takozvanim „boksovima“ koje sam mu ja donosio od Ede bilo je kožnih jakni, košulja, sakoa, cipela, čija je pojedinačna cijena tada bila i do 1.000 eura. Alma Ferović je tada u večernjim satima vodila Fahrudina Radončića u kozmetičke salone za uljepšavanje, gdje je iza zaključanih vrata Radončić bio podvrgnut raznim kozmetičkim zahvatima za uljepšavanje, kao što su depilacije, čupanje obrva, manikir, pedikir, kao i tretmani zatezanja lica.

PREDSJEDNIKOV BIJEG OD KUĆE

U svemu tome Radončićeva supruga Azra Radončić je bila svjesna svega, čak je saznala skoro sve detalje oko Alme Ferović, kada dolazi do žestokih svakodnevnih svađa između nje i njenog supruga Fahrudina Radončića, koji tada napušta suprugu Azru, porodicu i stan u „Avazovom tornju“ i preseljava se u hotel „Radon Plaza“, u predsjednički apartman koji počinje svakodnevno da koristi. U apartman s njim se doselila i njegova ljubavnica Alma Ferović. Da bi mu sve bilo nadohvat ruke, odnosno da ne bi morao ići u toranj na stranačke sastanke, Radončić donosi odluku kojom preseljava i svoju političku stranku SBB u hotel „Radon Plaza“. Sjedište SBB-a kao i Radončićev ured tehnički se prebacilo na treći sprat hotela „Radon Plaza“. Alma Ferović je također na trećem spratu imala luksuzno opremljenu kancelariju kao potpredsjednica stranke. Moj zadatak, koji mi je u strogom povjerenju naložio Radončić, bio je da svako jutro, prije Alminog dolaska, u njenu kancelariju ubacim svježi buket cvijeća. Radončić mi je tada dao 1.000 maraka i ja sam svako jutro u sarajevskoj cvjećari „Evergrin“ kupovao najbolje bukete cvijeća i ostavljao ih na radni sto njegove ljubavnice Alme Ferović, prije njenog dolaska u kancelariju.

Jednu noć, dok je Radončićeva supruga Azra boravila sa djecom na njihovom imanju u selu Nebočaj koje se nalazi u blizini Sarajeva, Radončić mi je rekao da ćemo on i ja otići do njegovog stana u toranj i uzeti svu njegovu garderobu i lične stvari i prebaciti ih u predsjednički apartman hotela „Radon Plaza“, gdje je on faktički tada i živio sa ljubavnicom Almom Ferović. Iste noći Fahrudin Radončić i ja ušli smo na 33. sprat „Avazovog tornja“ u njegov stan i u više navrata džipom prebacivali njegove lične stvari u hotel „Radon Plaza“.
U to vrijeme u prostorijama SBB-a imao je svoj ured i tadašnji Radončićev prvi politički saradnik i zamjenik gospodin Adnan Terzić, bivši državni premijer, ugledna politička ličnost u BiH i šire, s obzirom na državne funkcije koje je ranije obavljao. Fahrudin Radončić je bio jako ljubomoran na Adnana Terzića kada je u pitanju Alma Ferović, kojoj je sugerisao da ga izbjegava, govoreći za njega da je naporan, da on ne treba biti stalno s njom u njenoj kancelariji, zbog čega je bio jako ljut. Istina je da je Adnan Terzić komunicirao sa Almom Ferović na bazi svakodnevnih stranačkih aktivnosti. Često se Adnan vozio s nama i u automobilu gdje je bila prisutna i Alma Ferović. Alma i Adnan su visokoobrazovani. Za razliku od Radončića, često su razgovarali na engleskom jeziku, što je za Radončića bila najgora stvar, s obzirom da on u to vrijeme nije govorio kako treba ni bosanski jezik, a engleski nije uopšte poznavao. Često je kasnije, kada sam u automobilu vozio samo njega i Almu Ferović, pitao Almu šta je pričala sa Terzićem na engleskom jeziku i zašto to radi, da li ima nešto skriveno od njega. Sugerisao je ljubomorno i ljutito da to više ne radi, što mu je Alma i obećala.

U to vrijeme, Fahrudin Radončić je u „Avazovom tornju“ Almi Ferović ustupio na korištenje kompletan treći sprat gdje je ona otvorila i registrovala privatnu muzičku akademiju. Fahrudin Radončić je za potrebe Almine privatne muzičke akademijedonirao kompletnu opremu, kupio sve muzičke instrumente, platio građevinske radove i preuređenje prostorija, izgradnju učionica i katedri.
Ljubavna veza je cvjetala sve do trenutka kada je Alma Ferović shvatila da je razvod njenog ljubavnika Fahrudina Radončića samo farsa i da je fiktivnog karaktera, u šta ju je beskorisno danima Radončić uvjeravao u suprotno i obećavao da će nju oženiti. Alma Ferović je iznenada napustila Fahrudina Radončića i prekinula sve kontakte s njim. Fahrudin Radončić, ostavljeni i ogorčeni predsjednik SBB-a, pada u teško psihičko stanje radi toga, te preko svojih i Alminih zajedničkih prijatelja lobira da mu se Alma Ferović vrati, što rezultira udajom Alme Ferović za drugog puno mlađeg i obrazovanijeg muškarca od Fahrudina Radončića. Ogorčeni Fahrudin Radončić svoje frustracije nakon toga prenosi u kompaniju „Avaz“. Počinje sa provođenjem svoje sile, masovno daje otkaze, čak i nekim ljudima iz ličnog obezbjeđenja, smanjuje plaće svim uposlenima. Ubrzo zatim, Fahrudin Radončić naređuje tehničkoj službi ponovno preseljenje SBB-a na prvobitnu lokaciju, odnosno u „Avazov toranj“ na prvi sprat. Sve u SBB-u ostaje isto, osim što Radončićeva nikada prežaljena ljubav i potpredsjednica SBB-a, svojom ubitačnom odlukom po njega, nije više tu.

(51.Poglavlje Knjige "FAHRUDIN RADONČIĆ MAFIJAŠ U PODZEMLJU BALKANA")

Knjiga obiluje dokumentima i svjedočenjima o organizovanoj kriminalnoj djelatnosti brojnih osoba iz BiH i njenog susjedstva,a posebno o ORGANIZOVANOJ KRIMINALNOJ DJELATNOSTI FAHRUDINA RADONČIĆA,predsjednika SBB BiH i delegata u Domu naroda Parlamenta BiH.

“KO JE UBIO RAMIZA DELALIĆA ĆELU”

“KO JE UBIO TAIBA TORLAKOVIĆA”

“KO JE UBIO STRAHINJU RAŠETU”

“ZA ČIJE UBISTVO JE ŠEJLA TURKOVIĆ PREUZELA NOVAC OD RADONČIĆA”

“KOJI POLICAJAC JE PORED UBIJENOG RAMIZA DELALIĆA PODMETNUO PRIGUŠIVAČ I MOBITEL”

“KOJI POLICAJAC JE VLASNIK JAVNE KUĆE U CENTRU SARAJEVA”

“KOME JE RADONČIĆ POKLANJAO KUĆE”

“KO JE I GDJE SPOJIO KELJMENDIJA I REISA MUSTAFU EF. CERIĆA”

“KOME JE KELJMENDI DAO 8.000.000 KM”

“KOME JE KELJMENDI DAO 100.000 KM”

“KAKO JE RADONČIĆ TRGOVAO DROGOM”

“KO SU RADONČIĆEVI NARKO DILERI”

“KAKO JE RADONČIĆ NAPADAO SVJEDOKE”

“EKSKLUZIVNI INTERVJU RADONČIĆEVE
LIČNE SEKRETARICE”

“KO JE PUCAO NA KUĆU BALIJAGIĆA”

“ZA KOJE TERORISTIČKE AKCIJE JE RADONČIĆ ANGAŽOVAO SAMIRA ČAJIĆA-ČAJU”

“KO JE RADONČIĆU DONOSIO KOKAIN IZ HERCEGOVINE”

“FAHRUDIN RADONČIĆ I EKREM LEKIĆ U LANCU TRGOVINE DROGE I ORUŽJA”

“KO JE RADONČIĆU PLAĆAO PROSTITUTKE”

“KO JE RADONČIĆU KUPIO SEX LUTKU”

“POD ČIJIM IMENOM SE LIJEČI FAHRUDIN RADONČIĆ”

“KO JE UKRAO BMW ADVOKATU CRNALIĆU”

“KOGA SU PRISLUŠKIVALI ALMIR DŽUVO I
FAHRUDIN RADONČIĆ”

“S KIM SE RADONČIĆ ČESTO SASTAJAO U
BEOGRADU”

“KAKO JE RADONČIĆ POMAGAO PORODICE
SRBIJANSKIH RATNIH ZLOČINACA”

“ZA KOJE POSLOVE JE RADONČIĆ
KONTAKTIRAO PRIPADNIKE CRVENIH
BERETKI IZ SRBIJE”

“GDJE SE RADONČIĆ SASTAJAO SA NARKO
BOSOM DARKOM ŠARIĆEM”

“KO JE ZAPALIO ZGRADU PREDSJEDNIŠTVA
BOSNE I HERCEGOVINE”

DOSTAVA KNJIGE NA KUĆNU ADRESU !!!
061/219-995

CIJENA KNJIGE 20,00 KM

Knjiga je dostupna u knjižarama širom BIH,SRBIJE i CRNE GORE !!!

Uplata knjige se može izvršiti na:

ŽIRO RAČUN BBI BANKE
1413101310299824

ŽIRO RAČUN BBI BANKE ZA ČITAOCE BH DIJASPORE
1413101320125827
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26716
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14774 times
Been thanked: 3953 times
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by Veca » 30 Jun 2018, 21:26

...eno Seila postavila na fejsu slike, kaze da joj je jucer u jutro ili preksinoc, bacio 3 koktela na kucu!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120419
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Online

Re: Savez za bolju budućnost

Post by Krokodil Behko » 13 Aug 2018, 17:45

22 razloga zašto Bošnjaci ne žele da liče na Fahrudina Radončića?



Zato što se u vremenu agresije bavio švercom;

Zato što ima poslovne i prijateljske odnose sa narko mafijom;

Zato što je optužio Bošnjake za početak rata u BiH;

Zato što je zloupotrijebio sredstva i povjerenje koje mu je dato, i pretvorio prve Bošnjačke novine u žuti tabloid;

Zato što je lažima u Avazu uništio ili pokušao uništiti svakog Bošnjaka koji je vrijedio;

Zato što ima kodno ime Šćepo;

Zato što je na Bošnjake stavio etiketu radikalizma;

Zato što je Bošnjake optužio da rade na stvaranju šerijatske države;

Zato što je favorit Dragana Čovića;

Zato što je favorit Aleksandra Vučića;

Zato što je favorit Miroslava Miškovića;

Zato što je favorit Nasera Keljmendija;

Zato što je favorit onih koji su mu dali kodno ime Šćepo;

Zato što je favorit Milorada Dodika;

Zato što nikada nije bio na kolektivnoj dženazi u Srebrenici – Potočarima;

Zato što nikada nije proučio fatihu šehidima na Kovačima;

Zato što je kao ministar sigurnosti učestvovao u paljenju Predsjedništva i pokušaju državnog udara;

Zato što je SBB glasao za Zakon o prebivalištu i time legalizovao etničko čišćenje u manjem BiH entitetu;

Zato što je u pravosuđu napravio koaliciju sa HDZ-om i SNSD-om, što je rezultiralo time da nema nijednog Bošnjaka na rukovodećim pozicijama;

Zato što je okružen samo poslušnicima i plaćenicima;

Zato što češće gostuje na RTRS-u nego na BHT-u;

Zato što ničim ne liči na bošnjački narod – a ni bošnjački narod, hvala Bogu, na njega
online

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37890
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2945 times
Been thanked: 2287 times
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by Pasaga » 13 Aug 2018, 18:13

1. - zato sto mu je uzor u politici Aleksandar Vucic...Picousti
2.-zato sto ,cim bi se dokopao vlasti uveo bi samodoprinos za izgradju biste svim koji su unistavali BH,u sred SA ..
3.- zato sto skorom svaki vikend provodi sa The Krkanom
4.
.
.
.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37890
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2945 times
Been thanked: 2287 times
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by Pasaga » 13 Aug 2018, 20:52

https://avaz.ba/vijesti/bih/405348/sbb- ... ku-pobjedu

Fata me jeza.ako narod nasjedne na ovu spiku,mantru.
Zali boze onih nekoliko finih ljudi u stranci.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by Mutevelija » 13 Aug 2018, 21:02

Ja nemam brigu što se izbora tiče glasat ću za sve :cudi
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
alcapone
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15966
Joined: 22 Jul 2018, 16:33
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Savez za bolju budućnost

Post by alcapone » 13 Aug 2018, 21:12

Kod nas su politicari najveca mafija
1n73LL1g3nc3 15 7h3 4b1L17Y 70 4D4P7 70 CH4NG3

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120419
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Online

Re: Savez za bolju budućnost

Post by Krokodil Behko » 16 Aug 2018, 21:55

Image
online

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 55 guests