Ratko Mladić

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

Post Reply
adacta
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3500
Joined: 25 Mar 2010, 23:59
Status: Offline

Ratko Mladić

Post by adacta » 26 May 2011, 12:30

TADIĆ ZAKAZAO IZVANREDNU PRESICU
Uhićen Ratko Mladić?


U medijima se pojavila vijest da je Specijalna postrojba MUP-a Srbije u tajnoj operaciji prije nekoliko sati na teritoriju te države uhitila stanovitog Milorada Komadića. Spekulira se da bi se moglo raditi o najtraženijem ratnom zločincu Ratku Mladiću
U tijeku je DNK analiza kojom će se utvrditi identitet uhićene osobe, doznaje Business.hr iz dobro upućenih izvora u Srbiji. Uhićenje je, kako piše Press.rs, uslijedilo poslije anonimne dojave da Komadić posjeduje dokumente sa oznakama Ratka Mladića, kojem je i fizički veoma sličan.

Predsednik Srbije Boris Tadić održat će danas u 13.00 sati izvanrednu konferenciju za novinare, potvrđeno je agenciji FoNet u uredu predsednika Srbije.

Glasnogovornik hrvatske policije Krunoslav Borovec rekao je da upravo provjeravaju tu informaciju koju imaju od jutra te se nadaju službenoj potvrdi.

U MUP-u Srbije kažu da još uvijek nemaju nikakvih službenih informacija te čak nisu mogli potvrditi postoji li sumnja da je netko od osumnjičenika upravo Ratko Mladić. Očekuju da će više informacija imati za sat vremena.

Uskoro opširnije


:tamo http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/12 ... ladic.html

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Ratni zločini - zločinci - suđenja

Post by Maja » 26 May 2011, 12:42

ja samo molim dragog boga da je ovo istina. ako bude, odvoji temu kao zasebnu.

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Ratni zločini - zločinci - suđenja

Post by komsija » 26 May 2011, 12:43

vijest je tacna, pogledajte ovaj link www.blic.rs
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Ratni zločini - zločinci - suđenja

Post by Maja » 26 May 2011, 13:20

sad je i Tadić potvrdio. plačem od sreće.

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 923 times
Status: Offline

Re: Uhapšen Ratko Mladić

Post by carobnjak N » 26 May 2011, 13:31

to je za muštuluka :jupi
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

Ideja
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3275
Joined: 26 Mar 2010, 10:21
Status: Offline

Re: Uhapšen Ratko Mladić

Post by Ideja » 26 May 2011, 13:32

Majo, i ja plačem ali ni sama ne znam je li to od sreće ili od tuge. Od sreće jer je konačno uhapšen a od tuge čim pomislim na sve žrtve i njihove najbliže.
Sve je to samo farsa, slušam upravo Tadića na konferenciji za štampu i od muke mi se povraća.
"Jer, bez imalo sumnje, drvo za moj tabut raste. I platno posmrtno, moje, neko negdje tka... "

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Uhapšen Ratko Mladić

Post by Maja » 26 May 2011, 13:34

Ideja wrote:Majo, i ja plačem ali ni sama ne znam je li to od sreće ili od tuge. Od sreće jer je konačno uhapšen a od tuge čim pomislim na sve žrtve i njihove najbliže.
Sve je to samo farsa, slušam upravo Tadića na konferenciji za štampu i od muke mi se povraća.
da, mogli su ga predati prvog dana, a on je 20 godina šetkao uokolo jer srbiji nije bilo u interesu da ga predaju. žalosno. ali bitno je da je tadić na konferenciji spomenuo kako je to korak bliže evropskoj uniji :bua

valter
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1436
Joined: 28 Sep 2010, 12:50
Status: Offline

Re: Uhapšen Ratko Mladić

Post by valter » 26 May 2011, 13:55

Nek makar krepe u Hagu k'o mentor mu,taman su i zaslužili da crkavaju po zatvorima k'o kerovi.
Iako je svih ovih godina bio dostupan organima gonjenja koji ga nisu htjeli uhapsiti kada se šetkarao po srpskoj prijestolnici,iako je u poznijim godinama,kažu i narušenog zdravlja,ipak je ovo vijest koja je obradovala mnoge one koje je ovaj krvolok i monstrum unesrećio.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Uhapšen Ratko Mladić

Post by Krokodil Behko » 26 May 2011, 13:57

Naravno da bih mogao sa lakocom likvidirati Maldica ili bilo kog drugog cetnika..
Ali nisam euforican zbog ovog hapsenja jer kao sto rekoh "bilo kog drugog"..
Dakle,puno je Mladica na slobodi i hapsenje i osudjivanje Ratka Mladica,na zalost,
moze nam posluziti samo kao satisfakcija. Pravi cilj Bosne i Hercegovine,jeste
suverenitet na svim dijelovima njene teritorije,kao i hapsenje i likvidacija svih
dzelata nase zemlje.. To kad se desi..trek onda cu skakati od srece..
zasto da se zadovoljim hapsenjem Mladica kad to u mom zivotu kao i u zivotima
ostalih Bosanaca i Hercegovaca,nece promijeniti ama bas nista.. Meni je danas,
obicni dan,kao i svaki drugi.. Vjerujem da ce majkama iz Srebrenice,ovaj dan biti
malo drugaciji ali vec za dan-dva i kod njih,zivot ce nastaviti starim tokom..bez
njihovih najmilijih.. Dakle,to u redu.. Uhapsen je komandant zlocinacke srpske vojske..
Ali to na planu jacanja suvereniteta BiH,nece znaciti nista. Njegova genocidna tvorevina "republika srpska" i dalje zivi a nasa Republika Bosna i Hercegovina je i dalje mrtva.
Smijesno je radovati se u ovolikoj nesreci naseg naroda,kad ta vijest ne znaci nista za
njegovu buducnost.. Pametnije bi bilo usmjeriti snage na unistenje republike srpske.
Za pocetak,treba se ograditi od izdajnickog akta Avlije Izetbegovica i posthumno mu
suditi zbog istog.. Povuci potpis i reci srbima.. Ovo je svugdje Bosna i Hercegovina.
Kome se ne svidja.. bujrum u Srbiju..
online

valter
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1436
Joined: 28 Sep 2010, 12:50
Status: Offline

Re: Uhapšen Ratko Mladić

Post by valter » 26 May 2011, 14:09

Krokodil Behko wrote: zasto da se zadovoljim hapsenjem Mladica kad to u mom zivotu kao i u zivotima
ostalih Bosanaca i Hercegovaca,nece promijeniti ama bas nista.. Meni je danas,
obicni dan,kao i svaki drugi..
Bogami druže meni nije.Ne znam gdje si ti proveo rat,ali ja sam te četiri godine više bio u šumi i u rovu nego kod kuće i bez obzira na sve nepravde i političke zavrzlame oko tog nesretnog rata i svih nepravdi prema učesnicima istog,meni je duša puna pa makar onog duševnog mira i sreće da ga bar vidim u zatvoru pa kako god se na kraju završilo i sudjenje i sve u vezi ovog zločinca.
Osim toga što mi sin večeras slavi maturu(završio je osnovnu školu sa odličnim uspjehom),osim toga što je Nogometni savez usvojio novi statut i što će se moći ići u Rumuniju na tekmu ovo je još jedan dobar razlog da se večeras proslavi ovaj dan.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Uhapšen Ratko Mladić

Post by Maja » 26 May 2011, 14:15

par vijesti pošto padaju serveri svugdje, a mi smo sigurni :valja



Tadić: Uhapsili smo Mladića, uhapsit ćemo i Hadžića

Predsjednik Srbije Boris Tadić u 13 sati održao je vanrednu konferenciju za novinare na kojoj je potvrdio da je jutros uhapšen Ratko Mladić. General kojeg Haški sud tereti za ratne zločine skrivao se na teritoriju Srbije, u selu kraj Zrenjanina. Koristio se lažnim imenom Milorad Komadić.

"U ime Republike Srbije obavještavam vas da je danas tokom jutarnjih sati uhapšen Ratko Mladić", riječi su kojima je Tadić započeo obraćanje novinarima. Akciju koja je dovela do Mladićevog uhićenja koordinirala je srpska Agencija za nacionalnu sigurnost, rekao je Tadić, ali detalje akcije za sada nije mogao otkriti.

Tadić je čestitao svim pripadnicima akcijskog tima, kao i članovima Savjeta za nacionalnu sigurnost, koji je, tvrdi srpski predsjednik, od formiranja aktuelne vlade svakog dana intenzivno radio na otkrivanju svih optuženika za ratni zločin. Tadić je takođe rekao da će istragom biti utvrđeno ko je sve pomagao u skrivanju Ratka Mladića, odnosno jesu li u njegovom skrivanju učestvovale i neke strukture srpske države. "Svi Mladićevi pomagači bit će procesuirani", obećao je Tadić.

"Čim je Mladić uhapšen, započele su pripreme za njegovo izručenje Haagu", kazao je Tadić. Srpski predsjednik tvrdi da je hapšenje Ratka Mladića konačni dokaz da Srbija u potpunosti surađuje sa Haškim sudom, i da su vrata prema statusu kandidata za članstvo u EU sada otvorena. "Kritike Sergea Brammertza sada su pale u vodu", kaže Tadić.

Ali, Tadić ističe kako nisu zaboravili ni da moraju uhapsiti još i Gorana Hadžića. "Goran Hadžić bit će uhapšen čim bude dostupan sigurnosnim organima. Uvjeren sam da ćemo ga uhapsiti prije kraja mandata ove Vlade", obećao je Tadić, prenosi Index.

Osim za srpske odnose sa EU, Mladićevo hapšenje značajno je i za poboljšanje odnosa u regiji, tvrdi srpski predsjednik. "Smatram da smo danas okončali jedan težak period naše skorašnje historije, da smo skinuli ljagu sa svih građana Srbije i svih pripadnika srpskog naroda, gdje god da taj naš srpski narod živi", rekao je Tadić.

Izvor vijesti: http://www.24sata.info/vijesti/regija/6 ... z1NSa1C800




Advokat Šaljić: "Porodica Ratka Mladića je u šoku"

Miloš Šaljić, advokat porodice Ratka Mladića, rekao je Srni da je Mladićeva porodica u šoku zbog saznanja da je on uhapšen.

"Ja sam čuo da je potvrđena informacija. Porodica do ovog trenutka nije imala nikakva saznanja o hapšenju", rekao je Šaljić Srni.

Predsjednik Srbije Boris Tadić danas je saopštio da je uhapšen haški optuženik Ratko Mladić.

Prema za sada nezvaničnim informacijama, Mladić je uhapšen u selu Lazarevu kod Zrenjanina, a krio se pod imenom Milorad Komadić.

Izvor vijesti: http://www.24sata.info/vijesti/regija/6 ... z1NSaEiWdu




Twitter, Facebook, Google...: Ratko Mladić "zagušio" internet!


Hapšenje Ratka Mladić, tj. njegovo ime i prezime, danas je postalo najtraženiji pojam na internetu, kako na pretraživačima, tako i na svim društvenim internet mrežama.

Vijest o Mladićevom hapšenju munjevito je izbila u sami vrh tema na društvenoj mreži "Twitter", gdje je više stotina svjetskih medija, koristeći podtemu "breaking news" prenijelo ovu informaciju, a ostalo su učinili "twitteraši" iz čitavog svijeta. U jednom trenutku zabilježeno je čak 20 "twittova" sa temom "Ratko Mladić".

Na društvenoj mreži "Facebook" je za nepunih sat vremena kreirano nekoliko desetina grupa sa naslovom "Uhapšen Ratko Mladić".

Najveći svjetski internet pretraživač Google u rezultatima svoje pretrage nudi takođe na stotina vijesti sa ključnom riječi "Ratko Mladić".

Izvor vijesti: http://www.24sata.info/tehnologija/inte ... z1NSaPAFmd

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Uhapšen Ratko Mladić

Post by Krokodil Behko » 26 May 2011, 14:25

valter wrote:Ne znam gdje si ti proveo rat,ali ja sam te četiri godine više bio u šumi i u rovu .
Mislim da nisi shvatio poentu.. Izvoli pa procitaj opet.. Zasto da se radujem??
Sta ce to promijeniti u BiH ???

A sto se tice rata...pa ja sam ti bio u onoj brigadi o kojoj ste i vi iz TZ,samo legende i mitove pjevali.. i to sasvim zasluzeno... Ah da... Cinovi,pohvale i slike u novinama.. Ne zato sto sam gulio krompir nego zbog stvari koje sam naveo u prvoj recenici svog posta... Fino ti kazem.. procitaj ti to opet... Zlu ne trebalo.. A to za FSBiH..e to je vec radosna vijest..


[media]du2E2YnI8NQ[/media]
online

valter
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1436
Joined: 28 Sep 2010, 12:50
Status: Offline

Re: Uhapšen Ratko Mladić

Post by valter » 26 May 2011, 14:33

Krokodil Behko wrote:
Mislim da nisi shvatio poentu..
Kad se izvuče jedna rečenica ili par riječi iz nečega,onda to nešto može postati svašta.Ne možemo svi ni biti pametni i učeni,ali za ovu vijest mi ne treba ni pamet niti škola da skontam da je to dobra i radosna vijest,živ bio Behko i da si malo bliže da zalijemo ovo.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Uhapšen Ratko Mladić

Post by Krokodil Behko » 26 May 2011, 14:40

valter wrote:
Kad se izvuče jedna rečenica ili par riječi iz nečega,onda to nešto može postati svašta.[/quote]

Upravo tako... I ti si istrgao jednu recenicu iz konteksta... Sta bi za ostale Mladice i izdaju RBiH u dejtonu? Sta bi za suverenitet? Sta sad oko konteksta posta ?????

Ne pijem iz zdravstvenih razloga.. hvala.. ponudjen ko pocascen :cvike
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Uhapšen Ratko Mladić

Post by Krokodil Behko » 26 May 2011, 15:24

Maja wrote:
Ideja wrote:Majo, i ja plačem ali ni sama ne znam je li to od sreće ili od tuge. Od sreće jer je konačno uhapšen a od tuge čim pomislim na sve žrtve i njihove najbliže.
Sve je to samo farsa, slušam upravo Tadića na konferenciji za štampu i od muke mi se povraća.
da, mogli su ga predati prvog dana, a on je 20 godina šetkao uokolo jer srbiji nije bilo u interesu da ga predaju. žalosno. ali bitno je da je tadić na konferenciji spomenuo kako je to korak bliže evropskoj uniji :bua

o tome govorih cijelo vrijeme.. dobra konstatacija :ok
online

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 923 times
Status: Offline

Re: Uhapšen Ratko Mladić

Post by carobnjak N » 26 May 2011, 16:14

Krokodil Behko wrote:Naravno da bih mogao sa lakocom likvidirati Maldica ili bilo kog drugog cetnika..
Ali nisam euforican zbog ovog hapsenja jer kao sto rekoh "bilo kog drugog"..
Dakle,puno je Mladica na slobodi i hapsenje i osudjivanje Ratka Mladica,na zalost,
moze nam posluziti samo kao satisfakcija. Pravi cilj Bosne i Hercegovine,jeste
suverenitet na svim dijelovima njene teritorije,kao i hapsenje i likvidacija svih
dzelata nase zemlje.. To kad se desi..trek onda cu skakati od srece..
zasto da se zadovoljim hapsenjem Mladica kad to u mom zivotu kao i u zivotima
ostalih Bosanaca i Hercegovaca,nece promijeniti ama bas nista.. Meni je danas,
obicni dan,kao i svaki drugi.. Vjerujem da ce majkama iz Srebrenice,ovaj dan biti
malo drugaciji ali vec za dan-dva i kod njih,zivot ce nastaviti starim tokom..bez
njihovih najmilijih.. Dakle,to u redu.. Uhapsen je komandant zlocinacke srpske vojske..
Ali to na planu jacanja suvereniteta BiH,nece znaciti nista. Njegova genocidna tvorevina "republika srpska" i dalje zivi a nasa Republika Bosna i Hercegovina je i dalje mrtva.
Smijesno je radovati se u ovolikoj nesreci naseg naroda,kad ta vijest ne znaci nista za
njegovu buducnost.. Pametnije bi bilo usmjeriti snage na unistenje republike srpske.
Za pocetak,treba se ograditi od izdajnickog akta Avlije Izetbegovica i posthumno mu
suditi zbog istog.. Povuci potpis i reci srbima.. Ovo je svugdje Bosna i Hercegovina.
Kome se ne svidja.. bujrum u Srbiju..
ja ne znam jel ti kontriraš samo zato jer želiš biti drukčiji ili fkt misliš to što si napisao,jer to nema veze sa realnošću.
Uhvaćen je NAJVEĆI dželat našeg naroda i biće mu sudjeno ,pa ako to nije poseban dan onda šta jest?Da čekamo kad će bošnjaci prvi put se iskrcati na mjesec?U stvari već smo bili i to prvi jer "Mujo kuje konja po mjesecu" :lol
Nema šanse da se presuda koja će se inšallah izreći zločincima Mladiću i Karadžiću ,ne odrazi na BiH i biće u budućnosti mnogo dobijenih odšteta žrtava protiv rs-a upravo na osnovu te dvije presude.Naravno žrtve se ne mogu time vratiti ali to je jedina moguća satisfakcija na dunjaluku .
Bošnjaci su izašli iz rata kao moralni pobjednici i NISMO IZGUBILI DRŽAVU ma koliko se blatio Dejton,isti je osigurao skorašnje obaranje referenduma Dodika i potvrdio da se u suverenitet naše države ne smije dirati.Kao što je rekao rahmetli Predsjednik "odbranili smo BiH u ratu,sad slijede bitke koje moramo dobiti u miru" :mig .Ništa se ne može dobiti preko noći i servirano na tanjuru i danas se svakim danom potvrdjuje borba koja je bila ispravna i svjedoci smo da nije sve tako crno i čak smo medju najmanje zaduženim balkanskim državama....ali naravno i to će se promijeniti čim SDP konačno uspostavi vlast :lol
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Uhapšen Ratko Mladić

Post by Krokodil Behko » 26 May 2011, 16:36

Ama nemas ti blage veze sa politikom..a ni sa samim sobom reklo bi se... Izvoli obidji sve portale cijelog svijeta i vidi sta pise.. Procitaj usput i sta kazu majke Srebrenice.. Svi su rekli da to moze biti samo satisfakcija a nikako konacna pravda... Puno je posla pred nama i takvi kao ti,bez ikakve vizije o ikakvom napretku...samo smetaju normalnom svijetu.. I prestani se vec jednom baviti analizom moje licnosti!! Morao bi biti pismeniji i kulturniji da bi uopce,makar i na momenat,bio neko o cijim rijecima,cu razmisliti makar na sekund-dva
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Uhapšen Ratko Mladić

Post by Krokodil Behko » 26 May 2011, 16:37

Bosnjaci su iz rata izasli porazeni od Avlije Izmetbegovica kojeg ti tu branis.. Svaka rijec koju si napisao,ide prema tome da se odbrani vehabisticka Avlija.. I nista vise... Nisam ja taj koji potcijenjuje druge nego si ti taj.. Ovdje svi vide sta ko pise.. A to sto ti mislis neprekidnim laganjem,uvjeriti nekoga u nesto.. pa bujrum.. nastavi... jel ima neko da si ga uvjerio ???
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Uhapšen Ratko Mladić

Post by Krokodil Behko » 26 May 2011, 19:09

Ja fino velim ...
Ko ne vjeruje nek se uvjeri.. Bosnu niko ne spominje.
A Srbija se velica i hvali.. Dobice puno para na poklon.
A svi znamo da je ono bas onako kao sto rekoh.. Puno
je Mladica na slobodi i nemojte se radovati bas puno nego
nastavite bitku do konacnog unistenja svih neprijatelja BiH.
ko ne vjeruje evo nek prebroji koliko je zvanicnika pomenulo BiH
a koliko Srbiju i u kom kontekstu..
http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/iz-min ... senje.html
online

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 923 times
Status: Offline

Re: Uhapšen Ratko Mladić

Post by carobnjak N » 26 May 2011, 20:52

Krokodil Behko wrote:Ja fino velim ...
Ko ne vjeruje nek se uvjeri.. Bosnu niko ne spominje.
A Srbija se velica i hvali.. Dobice puno para na poklon.
A svi znamo da je ono bas onako kao sto rekoh.. Puno
je Mladica na slobodi i nemojte se radovati bas puno nego
nastavite bitku do konacnog unistenja svih neprijatelja BiH.
ko ne vjeruje evo nek prebroji koliko je zvanicnika pomenulo BiH
a koliko Srbiju i u kom kontekstu..
http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/iz-min ... senje.html
Kakvog "konačnog uništenja" o čemu ti pričaš čovječe?Pa normalno da se spominje više Srbija,jer je uhvaćen tamo,uhvatile su ga njihove snage bezbjednosti i trenutno je fokus usmjeren na njih. . . . dok ne počne sudjenje,a onda će moliti Boga da se ne priča o njima.Svaki dan se samo potvrdjuje BiH i njena pravedna borba i to je neosporivo jer vidjeli smo da se naši generali sami odazivaju u Hag i vraćaju sa oslobadjajućim presudama i čista obraza,BiH pobjedjuje u slučaju Ganić pa Divjak ,Dodik se sasro kad mu je SAD poslala nekog iz svoje administracije da mu kaže "ili poštuj Dejton ili dobijaš doživotni ban" i to vrlo ozbiljna lica i oštra riječnika dok se dotična gospodja zatim navratila kod Izetbegovića sa kezom od uha do uha.
Zatim Mišel Platini jedna gromada u svijetu fudbala dolazi da "objasni neke stvari " i imamo sada konačno definisana pravila oko reprezentacije i onda na to sve vijest da je uhapšena njaveca krvoločna životinja sa naših prostora i da se pridružuje drugoj u Hagu na 100% presudu koja će itekako uzdrmati rs iz temelja.
Mi Bošnjaci treba da smo svijesni ovoga svega kao jednog puta na koji smo krenuli prije 20g i sada se možemo uvjeriti da smo ispravno odlučili i da riječi koje je naš prvi predsjednik izrekao pred tim zločincima i obećao "muslimanski narod neće nestati" su danas potvrdjene.Za sve treba sabura i vremena ali kao što kaže rahmetli Safet na ovim poslijeratnim koncertima "sloboda me razgovara i nove mi pute stvara" i ovo se treba prikazivati svake godine a ne oni glupi partizanski filmovi
[media]tY7ZyPoqByE&feature=related[/media]
Bosna i Hercegovina
godina 1992
godina zla i posna.....
kule leže,polja pusta
ali samo reknem BOSNA i namah mi
puna usta
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: Arthur Dent, Shadow, Skin and 20 guests