Sefer Halilović

Politička dešavanja i aktuelnosti u Bosni i Hercegovini.

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120404
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7901 times
Status: Offline

Re: Sefer Halilović će sa Dodikom "po kratkom postupku" (VI

Post by Krokodil Behko » 20 Nov 2012, 11:56

NAKON ŠTO JE NAPAO DODIKA: Seferu Haliloviću prijete smrću

Bh. Patriotska stranka (BPS-Sefer Halilović) zaprimila je u toku današnjeg dana prijeteće pismo iz entiteta RS u kojem, anonimno lice, upućuje prijetnje smrću predsjedniku Seferu Haliloviću, navodi se u saopštenju ove stranke

Sefer HalilovićBPS-Sefer Halilović će o sadržaju pisma obavijestiti nadležne organe unutrašnjih poslova, ali ovim putem o istim obavještavamo i bh. javnost, stoji u saopštenju.

BPS-Sefer Haliović nastavlja sa svojom politikom očuvanja cjelovite države Bosne i Hercegovine bez obzira na prijetnje i opstrukcije koje trpimo jer ako ne budemo očuvali BiH proći ćemo kao Palestinci kojima su uzeli sve, a sada im, iz dana u dan, uzimaju i živote, navodi se.
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120404
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7901 times
Status: Offline

Re: Sefer Halilović će sa Dodikom "po kratkom postupku" (VI

Post by Krokodil Behko » 20 Nov 2012, 16:01

Tekst prijetećeg pisma

Image
online

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37870
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2940 times
Been thanked: 2279 times
Status: Offline

Re: Sefer Halilović će sa Dodikom "po kratkom postupku" (VI

Post by Pasaga » 09 Jan 2013, 21:43

Svjedoci smo haman ucestalih prepucavanja,jos uvjek medijski???
Odnedavno vjerujem u onu izreku sto je rece nas slavni vrli sin Bosne Abdulah Sidran.
...ON VELI...OD DANAS,AKO MI KO KAZE DA SE NESTO DESAVA SLUCAJNO,SAMAR CU MU ODVALIT.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120404
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7901 times
Status: Offline

Re: Sefer Halilović će sa Dodikom "po kratkom postupku" (VI

Post by Krokodil Behko » 09 Jan 2013, 21:47

Ne može Sefer Dodiku ništa jer će Avaz odmah početi da piše da je Sefer
član "državne mafije". Dodik je sada Fahrin jaran i ima da se hvali i samo hvali.
online

User avatar
nl74
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1607
Joined: 28 Nov 2012, 00:40
Status: Offline

Re: Sefer Halilović će sa Dodikom "po kratkom postupku" (VI

Post by nl74 » 09 Jan 2013, 21:57

Krokodil Behko wrote:Ne može Sefer Dodiku ništa jer će Avaz odmah početi da piše da je Sefer
član "državne mafije". Dodik je sada Fahrin jaran i ima da se hvali i samo hvali.
Potpisujem i ja

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37870
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2940 times
Been thanked: 2279 times
Status: Offline

Re: Sefer Halilović će sa Dodikom "po kratkom postupku" (VI

Post by Pasaga » 09 Jan 2013, 22:05

Krokodil Behko wrote:Ne može Sefer Dodiku ništa jer će Avaz odmah početi da piše da je Sefer
član "državne mafije". Dodik je sada Fahrin jaran i ima da se hvali i samo hvali.

jelde...Sidran dobro rece....heheee :cool

to jaranstvo jos vuce korjenove od Bulatovica,Veljovica,Djukanovica....ima toga...
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120404
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7901 times
Status: Offline

Re: Sefer Halilović će sa Dodikom "po kratkom postupku" (VI

Post by Krokodil Behko » 09 Jan 2013, 22:19

Pasaga wrote:
Krokodil Behko wrote:Ne može Sefer Dodiku ništa jer će Avaz odmah početi da piše da je Sefer
član "državne mafije". Dodik je sada Fahrin jaran i ima da se hvali i samo hvali.

jelde...Sidran dobro rece....heheee :cool

to jaranstvo jos vuce korjenove od Bulatovica,Veljovica,Djukanovica....ima toga...
Naravno. Na Avazovom portalu, danas si mogao pročitati samo da je Dodik
posthumno dodijelio orden Srdjanu Aleksiću. I ništa više! A to što je to
Dodik učinio samo da bi se dodvorio federalnim medijima - nikom ništa.
Dodik tone i sada se dodvorava Federaciji a zaboravlja se 6 godina njegovih
kretenluka. Posebna je priča i to što Dodik posthumno odlikuje Srdjana Aleksića
baš na dan RS. One iste RS koja je presudom MSP označena kao genocidna
tvorevina. One iste RS čiji vojnici i jesu ubili Srdjana Aleksića.
Koji je to cinizam i od Dodika i od Radončića. I za kraj, imala je današnja
proslava RS i drugu medalju a o tome na Avazu nisi mogao čitati.

Kačavenda služio svetu liturgiju na dan RS

Vladika zvorničko-tuzlanski Vasilije koji je jutros u Banjoj Luci služio Svetu arhijerejsku liturgiju povodom Svetog arhiđakona Stefana - „krsne slave RS-a“, u obraćanju prisutnim o RS je govorio kao „državi“, te potrebi njenog „čuvanja“, a Dodiku se obratio čestitkama u kao „predsjedniku naše države, RS prave srpske države“, a poslanicima kao onima „koji sjede u srpskom parlamentu“.

Proslava Dana RS-a bit će nastavljena svečanom akademijom i prijemom u Vladi RS.
online

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: Sefer Halilović će sa Dodikom "po kratkom postupku" (VI

Post by STrendzer » 11 Feb 2013, 12:17

Delimustafić je rekao: Treba nam grupa za likvidaciju



Objavljeno: 11.02.2013

Na samom početku agresije tadašnji ministar unutrašnjih poslova RBiH Alija Delimustafić reći će svojim saradnicima Asimu Dautbašiću i Muniru Alibabiću da je potrebno "formiranje jedne manje jedinice, grupe za likvidaciju, koja bi bila potčinjena nama, a odrađivala bi prljave poslove za državu". Da je ovakva Delimustafićeva ideja od početka imala elemente terorizma, govori i njegova rečenica koju je izrekao istog dana, kazavši da "ima mnogo neprijatelja koji ne zaslužuju da im se sudi".

Veliki park

Delimustafić je definirao kakva to treba biti jedinica i protiv koga treba da se usmjeri; sve je bilo jasno osim činjenice ko će određivati ko je neprijatelj, a ko nije!? Čekala se politička odluka. Munir Alibabić, prvobitno načelnik CSB-a Sarajevo, potom i SDB-a sektor Sarajevo, sjećajući se ovog razgovora s Delimustafićem, kasnije će izjaviti: "Tada smo Dautbašić i ja rekli da smo zatečeni ovim prijedlogom i, ako se bude šta obrazovalo, onda treba jasno definirati zadatke te jedinice, koja mora biti u sastavu MUP-a, raditi po propisima, na šta je Delimustafić rekao da razmislimo i požurimo sa prijedlogom".

Već početkom rata u RBiH u centru Sarajeva dogodio se prvi zločin, poznatiji kao zločin u Velikom parku. Bila je to prva akcija "jedinice za specijalne zadatke", čije će ime javnost nekoliko godina poslije izgovarati sa strahom i zebnjom - "Ševe".

Dana 22. aprila 1992. godine u sarajevskom naselju Dobrinja došlo je do pucanja gusjenice na transporteru srpske JNA u kojem su se nalazili vojnici rezervnog sastava te vojske: Milivoje Lalović, Đorđe Bjelica, Zoran Marković, Dragomir Đerić, Stevan Đokanović, Vlajko Golubović, Nedeljko Vujičić i Miladin Vukmanović. Odmah su kao agresorski vojnici uhapšeni od strane dva policajca PU Novi Grad u Sarajevu i, nakon lokalnih peripetija, sprovedeni prema Domu policije u centru Sarajeva.

Na putu prema njihovom novom odredištu presreće ih lokalni kriminalac, "Jukin" vojnik Davor Matić, zvani Žmiro, koji skupa s nekoliko pomagača preotima ratne zarobljenike i kroz neko vrijeme transportuje ih do Doma policije, gdje je, inače, bila baza komande Specijalne jedinice MUP-a RBiH i njenog komandanta Dragana Vikića. I ovdje počinje problem... Vikić je uputio Matića u sarajevski CSB - kojim tada rukovodi Bakir Alispahić - i Matić zaista kreće prema zgradi CSB-a da preda ratne zarobljenike. Na tridesetak metara od Vikićeve baze susreće čovjeka koji će iz ratnog Sarajeva izaći kao najsvirepiji ubica MUP-a RBiH - Nedžada Herendu, zvanog Brko. Herenda, u pratnji tri osobe, otvara vatru iz oružja i likvidira sve ratne zarobljenike. Potom hladnokrvno i zlikovački, po SS principu, Herenda uzima pištolj i, hodajući od leša do leša zarobljenika, puca u one koji su davali znake života. Ubija ih sve.

Istraga o ovom zločinu pokrenuta je 22. marta 2001. godine. Nedžad Herenda od oca Alije, po zanimanju VK vozač, otac dvoje djece, nalazi se izvan BiH. Za njim nikada nije raspisana potjernica od Tužilaštva BiH iako je ovaj predmet ratnog zločina odavno razjašnjen na nivou ko je ubica ovih ratnih zarobljenika. O ovim vojnicima će po povratku iz zarobljeništva u Lukavici, na prvoj slobodarskoj sjednici Predsjedništva RBiH, govoriti i predsjednik Predsjedništva RBiH Alija Izetbegović.

"Ševe" su se, nakon zločina u Velikom parku, povukle u svoj mrak. Prema svjedočenju pripadnika AID-a, "Ševe" su, u međuvremenu, vršile snajperska djelovanja po četničkim naseljima, ubijajući, prema Herendinom priznanju, babe i žene u crnini na Grbavici, ali su "Ševe" snajperisale i po onim predjelima koje je kontrolirala ARBiH; ubice su sarajevskih Romea i Julije - mladog para koji je krenuo preko Vrbanja mosta, gdje su brutalno likvidirani, dok je za likvidaciju, radi medijske senzacije na CNN-u, optužena četnička strana; ubice su i francuskog pripadnika UN-a, isto radi optuživanja četničke strane...

Čitav zločinački put "Ševa" obilježen je svirepim i, uglavnom, politički motiviranim ubistvima, koja su trebala poslužiti u svrhu zaštite tadašnje politike i užeg kruga saradnika, koji su, kao, naprimjer, Bakir Alispahić, imali ekonomske ciljeve na kurentnom tržištu gladnog, ratnog Sarajeva.

Naravno, u svjetlu aktivnosti KOS-ovih oficira ubačenih u vrh države BiH Fikreta Muslimovića, Envera Mujezinovića, Nedžada Ugljena, Seada Rekića, treba posmatrati i sudsku izjavu francusko-srbijanskog obavještajca Jugoslava Petrušića, koji je ustvrdio da se dio "Ševa" ubacio direktno iz KOS-ovog centra za obuku u Nišu, što se poklapa s činjenicom da je upravo odatle stigao "Ševin" ubica Dragan Šošić, kojeg je vlast nagradila za vjerno služenje mjestom šefa sigurnosti Centralne banke BiH, gdje i danas čeka svoje procesuiranje za brutalna ubistva.

Ugljenove bilješke

Komandant "Ševa" i veza s njihovim političkim šefovima bio je Nedžad Ugljen, dugogodišnji obavještajac, upleten u mnoge zločine počinjene pod okriljem Službe.

"Asim Dautbašić mi je rekao, ideš sa mnom u specijalnu jedinicu... Ja sam kroz selekciju lica koja su se javljaja u specijalnu jedinicu krišom odlagao zabilješke i pribilješke o ljudima za koje sam cijenio da su nekih jačih sposobnosti, da mogu nešto uraditi. Tako sam odabrao "Ševe"", prisjećao se Nedžad Ugljen u svojoj službenoj izjavi na okolnosti istrage o teroristima iz jedinice "Ševe".

Kao osoba zadužena za djelovanje i tajnost "Ševa", Ugljen je znao da takvu jedinicu neće moći finansirati, opremati i voditi kroz legalne kartone pripadnika MUP-a pa je spisak "Ševa" držao zapisan u svesci, kao i količine novca i drugih sredstava koja im je davao za izvršavanje najbrutalnijih ubistava i podmetanja.

"Ja nisam dopustio da imena ljudi ovdje ulaze u MUP, jer MUP nije samo SDB. U MUP-u je i policija i kriminalistika itd, a MATFIN sve obrađuje... Neću da mi se zna ko su mi ljudi u "Ševama". Zbog toga sam ja tražio novčana sredstva i njima na potpis davao platu", zaključio je Ugljen, obrazlažući način potpore terorističke jedinice "Ševe".

Kako su ubijeni supruga Sefera Halilovića i njen brat

Najpoznatiji i najbrutalniji zločin koji su počinile ubice iz "Ševa" pod komandom MUP-a RBiH, po političkom naređenju svojih šefova, jeste atentat na čitavu porodicu Halilović, prilikom čega su htjeli likvidirati načelnika Glavnog štaba ARBiH Sefera Halilovića i njegovu čitavu porodicu i prilikom čega su ubijeni Halilovićeva supruga i njen brat.

Plan i umišljaj za atentat na Sefera Halilovića i njegovu porodicu napravljen je 9. juna 1993. godine, a razrađen je 14. juna 1993. godine da bi za njegovo izvršenje bilo zatraženo usmeno naređenje 3. jula 1993. godine. Samo dan poslije Sefer Halilović upozoren je da napusti RBiH ili mu se više neće garantirati život. Ostao je u Sarajevu i 7. jula 1993. godine eksplodirala je bomba na terasi našeg porodičnog stana.

Uskoro nakon izvedenog atentata s tragičnim posljedicama Sarajevom su se počele širiti sumnje da je "granata na Seferovom balkonu, zapravo, postavljena bomba", "ispaljeni RPG ili maljutka iz susjedne zgrade" te još nekoliko varijanti, što se namjerno činilo da bi, kao i kod svakog zločina, bilo ispleteno toliko priča koje će zamutiti istinu i istragu potpuno omesti sa potrebnog pravca.

Osjetivši potrebu da o tome nešto kaže, Seferu Haliloviću uskoro se telefonom javio Alija Izetbegović: "Vidi, Halile, po gradu se svašta priča, ima nekih priča da su to čak uradili neki naši ljudi, ali ja bih volio da to čujem od tebe, šta ti misliš?"

Sefer mu je, sam obišavši mjesto zločina te nakon razgovora s drugim artiljercima i svjedocima, rekao: "Predsjedniče, mislio sam da dijelim sudbinu našeg naroda i da je smrt moje rahmetli supruge i njenog rahmetli brata dio toga. Kako vrijeme odmiče, čini mi se da nisam u pravu!" Izetbegović je rekao da će tražiti da se to ispita i da to "urade ovi iz MUP-a".



(Sutra donosimo: Šta su ispričali svjedoci o djelovanju "Ševa" i kako je sve dokumentirano)

Ne znadoh na brzinu gdje bih ovo postavio pa napisah ovdje...nisam mozda sasvim u toku,ali...?!

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Srbija se ne može brinuti ni o sebi, a kamoli o Dejtonu

Post by STrendzer » 12 May 2013, 14:26

Sefer Halilović
Srbija se ne može brinuti ni o sebi, a kamoli o Dejtonu


Objavljeno: 11.05.2013

Povodom izjave predsjednika Srbije Tomislava Nikolića da će se ako se ukine Dejtonski sporazum ukinuti i BiH, predsjednik BPS-a Sefer Halilović u saopćenju za javnost ocjenjuje kako Nikolić kao predsjednik Srbije nije uradio ništa da se Dejtonski sporazum provede, već 'saučestvuje u opstrukciji provedbe ovog sporazuma skupa sa secesionistima iz manjeg bh. entiteta koji bi da poraz na Kosovu naplate preko pola BiH a to je politički i vojno nemoguće'.

Halilović smatra kako Nikolić nije dobro upućen u ustavnu problematiku pa je, otud, izjavio da će se ukinuti BiH ako se ukine Dejton.

'Naime, ako se ukine Dejton ukinuće se samo entitet RS nastao na genocidu i sistematskim progonima nesrba, a uspostaviće se Republika Bosna i Hercegovina kao međunarodno priznata država čiji je pravni sljednik današnja BiH' - navodi se u saopćenju BPS-a.

Kao ilustraciju nefunkcionalnosti Dejtonskog sporazuma, Halilović dodaje i to da je garant ovog sporazuma Republika Srbija koja je u svom današnjem izdanju, nakon sva tri izgubljena rata, 'na koljenima i uskoro neće biti u stanju da vlada na teritorijama Vojvodine i Sandžaka, kao što im se dogodilo i na Kosovu a kamoli da vode političke bitke u BiH'.
i dobro rece Sefer Halilovic!...ciganje istocno od Drine,i gladni i jadni,gladniji od nas,vire preko ograde i gledaju u tudje dvoriste,oni ce kao da se brinu o Daytonu!?.. :bua
:stop !

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Srbija se ne može brinuti ni o sebi, a kamoli o Dejtonu

Post by Konsultant » 12 May 2013, 14:36

Jasta, bitan je Dayton, a ne sto su ekonomije potonule kao Titanik. Nijedan koji je do sada pricao o Daytonu nije iznio ekomsku podlogu sto ono valja ili ne valja i sta ce on uraditi kako bi narodu bilo bolje.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37870
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2940 times
Been thanked: 2279 times
Status: Offline

Re: Srbija se ne može brinuti ni o sebi, a kamoli o Dejtonu

Post by Pasaga » 12 May 2013, 22:02

Image
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Sefer Halilović će sa Dodikom "po kratkom postupku" (VI

Post by Lebowski » 19 Mar 2014, 08:43

Ja bih Sefera maknuo daleko od politike, krkan.
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Sefer Halilović će sa Dodikom "po kratkom postupku" (VI

Post by laganini » 19 Mar 2014, 08:53

..upravo sam to mislio reć ne djeluje mi bistro..
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120404
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7901 times
Status: Offline

Halilović: Karamarko i Vučić bit će persone non grata u BiH

Post by Krokodil Behko » 14 Sep 2014, 11:29

Image

Ukoliko BPS-Sefer Halilović odnese pobjedu na izborima 2014. i ukoliko predsjednik BiH bude Sefer Halilović, kako se dodaje u saopćenju, takve osobe kao što je Karamarko, sa jedne, ili Aleksandar Vučić, sa druge strane, progasit će personama non grata jer Bosna i Hercegovina jeste dobar domaćin, ali onima koji je poštuju

BPS-Sefer Halilović najoštrije osuđuje izjavu predsjednika HDZ-a Hrvatske Tomislava Karamarka da će se on i hrvatski HDZ miješati u unutrašnje stvari Bosne i Hercegovine, čime, kako se navodi iz BPS-a, poručuju da žele nastaviti sa politikom Franje Tuđmana i Mate Bobana koja je u Den Haagu osuđena za udruženi zločinački poduhvat.

- Od 1996. BPS-Sefer Halilović govori o potrebi jačanja naše državnosti, uspravljanja naše nacionalne kičme, kreiranja nacionalnog zavjeta kojeg niko ne bio smio pogaziti, a sve ovo upravo radi onih koji bi kao Tomislav Karamarko da se miješaju u unutrašnje stvari BiH dok su, s druge strane, u Hrvatskoj druga dva naroda potpuno minimizirali, istjerali iz Ustava, ali i iz zemlje - kaže se u saopćenju BPS-Sefer Halilović.

Ukoliko BPS-Sefer Halilović odnese pobjedu na izborima 2014. i ukoliko predsjednik BiH bude Sefer Halilović, kako se dodaje u saopćenju, takve osobe kao što je Karamarko, sa jedne, ili Aleksandar Vučić, sa druge strane, progasit će personama non grata jer Bosna i Hercegovina jeste dobar domaćin, ali onima koji je poštuju. Ostalima nije mjesto u našoj zemlji, navodi Sektor za komunikacije BPS-a.

(Fena/aa)
online

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37870
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2940 times
Been thanked: 2279 times
Status: Offline

Re: Halilović: Karamarko i Vučić bit će persone non grata u

Post by Pasaga » 14 Sep 2014, 14:05

Na takve izjave,ponajprije ovog pulena,nove perjanice adz-a....mora se oglasiti EU.
Posto i oni u samoj EU imaju dvostruke i hinjske arsine,to se nece dogoditi.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: Halilović: Karamarko i Vučić bit će persone non grata u

Post by STrendzer » 14 Sep 2014, 14:31

nisam skroz upucen u situaciju ali cini mi se da g. Halilovic ima potencijala..:hm

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37870
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2940 times
Been thanked: 2279 times
Status: Offline

Re: Halilović: Karamarko i Vučić bit će persone non grata u

Post by Pasaga » 14 Sep 2014, 14:35

camargue wrote:nisam skroz upucen u situaciju ali cini mi se da g. Halilovic ima potencijala..:hm
Ima on potencijala.
Samo ,mala su stranka.
Ovi veliki ih ismijavaju,smjestaju im....omalovazavaju...
znas kako to ide.....u strahu su velike oci....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14921
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 442 times
Been thanked: 797 times
Status: Offline

Re: Halilović: Karamarko i Vučić bit će persone non grata u

Post by vila » 14 Sep 2014, 17:11

Pasaga wrote:Na takve izjave,ponajprije ovog pulena,nove perjanice adz-a....mora se oglasiti EU.
Posto i oni u samoj EU imaju dvostruke i hinjske arsine,to se nece dogoditi.
znaš valjda šta je izjavio?
uglavnom...ništa novo..ništa nepoznato

A Halilović se našao nekoga prozivati...nek prvo sebe prozove :123

joj nema vremena...jurišnik na Mostar...

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Halilović: Karamarko i Vučić bit će persone non grata u

Post by laganini » 14 Sep 2014, 18:01

..izborna trka kreće..jel to bosanci imaju desnicu :cudi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120404
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7901 times
Status: Offline

Re: Halilović: Karamarko i Vučić bit će persone non grata u

Post by Krokodil Behko » 14 Sep 2014, 23:34

Da, čudo veliko. Baš kao i kod vas, ako se ikada pojavi ljevica.
online

Post Reply

Return to “Politika u BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests