Samo da kažem.......

Dio foruma koji se ne cenzuriše

Moderator: VIP

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96693
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34625 times
Been thanked: 21267 times
Contact:
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Rum » 28 Dec 2014, 21:30

Danas ljudi sa internetom , satelitom i sa ovim antenama zive sa sejtanima , ukoci ga kad ga ukoci onda trazi lijek ....
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96693
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34625 times
Been thanked: 21267 times
Contact:
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Rum » 28 Dec 2014, 21:31

Pjesma mediji u kuci ,razni forumi su otvorili vrata svom dzinskom svijetu, sada dzini zive sa ljudima jedu piju nekazes Bismillah sejtani spavaju sa tobom
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81395
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10291 times
Been thanked: 7153 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Julia-Klara » 28 Dec 2014, 21:38

evo ga, naograjiso pred Novu :kuku




:valja
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

Alpha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6360
Joined: 07 May 2014, 00:43
Location: baza deda mraza
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Alpha » 28 Dec 2014, 21:42

Julia-Klara wrote:razmisljas li o tome da smo na odmoru i da vrijeme provodimo sa porodicom?
ah da, ti si ljude stavio na ignore listu pa i ne vidis kad pisu :nokti

vrijeme je praznika, i svakako drugacije provodim vrijeme od sjedjenja za kompom (a vjerujem i ostali)

...samo da kazem da snijeg jos uvijek pada :jupi
ma ok to al cjelokupna prica je postala preko neke stvari izmedji jednih i drugih...
▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬
COR NON MENTITUR
▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96693
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34625 times
Been thanked: 21267 times
Contact:
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Rum » 28 Dec 2014, 21:44

[ytube][/ytube]ko ovu suru uci svaki dan ,njemu sejtan sihir ne moze nista :djed
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81395
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10291 times
Been thanked: 7153 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Julia-Klara » 28 Dec 2014, 21:46

meni je prica uvijek ista, osim dva-tri lika koji mi se ne uklapaju ovdje,ali zaobilazim :cudi
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

Alpha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6360
Joined: 07 May 2014, 00:43
Location: baza deda mraza
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Alpha » 28 Dec 2014, 21:57

Image
▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬
COR NON MENTITUR
▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81395
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10291 times
Been thanked: 7153 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Julia-Klara » 28 Dec 2014, 21:58

e ovo ti je najpametnije sto si rekao...doduse, nisi ti ;)
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

Alpha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6360
Joined: 07 May 2014, 00:43
Location: baza deda mraza
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Alpha » 28 Dec 2014, 22:43

mrs
▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬
COR NON MENTITUR
▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81395
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10291 times
Been thanked: 7153 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Julia-Klara » 28 Dec 2014, 23:11

:thank
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
String
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 9736
Joined: 24 Mar 2010, 21:00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by String » 28 Dec 2014, 23:12

Bus, Sarajevo - Tuzla....polazak u 16:00....dosao u 21:15 u Tuzlu .... :grana :poludio
U busu oko 10 "djevojaka", bar misle da su djevojke...balavice neke neobuzdane...
Slikaju mobitelima od 500 + KM, galame...kikocu se...setaju gore/dole po busu i naravno slike odmah idu na FB...konekcija, sve uredno... ("Narod je gladan") ...jeste al' u k....

U pola tog njihovog orgijanja, bus nakon borbe sa cestom i stalnog slajdranja, izleti sa ceste desno u snijeg...negdje prije Bakica na uzbrdici jednoj..
Vidim drvece neko i neizbjeznu tablu "MINE" na jednom od stabala..
Cesta ne samo da nije ociscena nego su toliki nanosi snijega da sam pomislio da je promasio put pa otisao na Bjelasnicu...
Vozac, jadan, nekako se izvuce iz tog sranja i nastavimo "put"...

Balavice ne popustaju....galama, blicevi mobitela...ubi sa svih strana...kontam stavio sam slusalice i slusam muziku da ne cujem te balavice i onda skontam da mi treba nesto i za oci...kontam da stavim kapu pa da navucem preko ociju mozda?? Al' k...sjetim se da bih instantno zavrsio na necijem FB profilu kada bih to uradio...100%!!! Ma 1000%!!!
To je generacija sa kockastim prstima izvitoperenim od tastature i izlizanim od touch screenova i ostalih sranja ciji je bonton dupli klik, selfie i "LIKE"...
U jednom trenutku ustade neki lik i poce da mase rukama nesto...
Kako sam imao slusalice u usima u prvi mah sam pomislio da trazi da mu neko doda nesto...
Izvucem jednu slusalicu i cujem ga kako govori: -"PA JE LI DOSTA VISE"????
Obraca se razularenoj skupini balavica... :hihi
One zanijemise na trenutak kad ce ti jedna od njih liku: -"Nigdje u zakonu ne pise da se ne smije pricati u busu"...onako sva vazna...
Naravno, uslijedio je "Bosnia style" odgovor -"MA j.... TI ZAKON I MAJKU, HOCES LI ZACEPITI VISE"???!! :grana
Kontam to je to...sad ce da usute konacno...
Jest' k...cujes drugu -"Ako Vam se ne svidja izadjite iz busa". :sok :grana
Eh tad sam vec pomislio -"Jbt kud obukoh ovu novu jaknu, sad cu morat' krv sa nje da brisem kad kuci dodjem".
Poceo je opsti lavez ljudski u busu...
Sve je utihnulo kad je lik rekao da ce ih na sledecoj stanici sve izvuci van busa...

Sad onaj najgori dio...
Jedna od tih balavica na sav glas govori kako se zeznula JER JE REKLA TATINOM VOZACU da dodje po nju u Zivinice a NIJE ZNALA DA JE VOZAC DEBIL NESPOSOBNI i da ce kasniti ovoliko.
Bus stize u Zivinice i bas pogledam doticnu koja sva onako nadobudna uzima svoje stvari i izlazi...
Ispratim ju pogledom i fakat vidim tamo crni Passat parkiran i neki gorila izlazi da joj uzme stvari i stavi u gepek...
Ode tatina princeza...
Dolazimo u Tuzlu...izadjem i prvo sto mi je palo na pamet je da pogledam gume autobusa.
LJUDI MOJI!!!
Da ne povjerujete!!!
Guma jedva da ima saru pod rukom kad dotaknes!! Nesto nevjerovatno...neopisivo...
Vozac, sav izbezumljen, otvara gepek busa da ljudi uzmu stvari...

I onda skontam...MORA!!! Mora biti izbezumljen kada ga uprava firme tjera da vozi za 10KM po turi, sa celavim gumama po sijegu od 15cm...
Mora ili ne mora, pitanje je sada...?
Ne mora..."ali ima ko hoce ako ti neces"...
E dokle god budemo ovako razmisljali i nasjedali na ovu otrcanu frazu, "ima ko hoce"...bit' ce nam ovako kako jeste...PAKAO!!
Eto tako ovaj jadni vozac, neki bi rekli "zaradjuje za svoju porodicu, jer mora" a ustvari zaradjuje za ovakve balavice i njihove oceve da bi im mogli poslati Passata da ih kuci doveze, da bi mogle imati android mobitele a one njega nazivati nesposobnim debilom koji kasni...

Ne treba nama "vanjski faktor" da bi ovdje pocela frka...sami sebe cemo mi pobiti ovdje...a stotine glava nekih bosanskih Gaddafia ce se kotrljati ulicama uskoro....
Image

Alpha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6360
Joined: 07 May 2014, 00:43
Location: baza deda mraza
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Alpha » 28 Dec 2014, 23:22

bolje da si prespavao ... :p
▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬
COR NON MENTITUR
▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬

User avatar
String
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 9736
Joined: 24 Mar 2010, 21:00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by String » 28 Dec 2014, 23:36

Alpha wrote:bolje da si prespavao ... :p
Prespavao bih ja, ali po mene ne dolazi tatin sluzbeni auto, nemam mobitel od 500KM i stalo mi je do zivota....svog, i zivota ljudi koji me okruzuju...neka sam vidio da mogu sutra sve to da naplatim kad bude gorila Bosna...
Image

Alpha
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6360
Joined: 07 May 2014, 00:43
Location: baza deda mraza
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Alpha » 28 Dec 2014, 23:36

Image
▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬
COR NON MENTITUR
▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬

User avatar
Jaca
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6755
Joined: 29 Sep 2011, 02:18
Location: potrazi me u predgradju...
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Jaca » 29 Dec 2014, 00:51

Laku noc.
bolje biti malo lud nego malo pametan

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by KOMESAR » 29 Dec 2014, 07:36

String wrote:Bus, Sarajevo - Tuzla....polazak u 16:00....dosao u 21:15 u Tuzlu .... :grana :poludio
U busu oko 10 "djevojaka", bar misle da su djevojke...balavice neke neobuzdane...
Slikaju mobitelima od 500 + KM, galame...kikocu se...setaju gore/dole po busu i naravno slike odmah idu na FB...konekcija, sve uredno... ("Narod je gladan") ...jeste al' u k....

U pola tog njihovog orgijanja, bus nakon borbe sa cestom i stalnog slajdranja, izleti sa ceste desno u snijeg...negdje prije Bakica na uzbrdici jednoj..
Vidim drvece neko i neizbjeznu tablu "MINE" na jednom od stabala..
Cesta ne samo da nije ociscena nego su toliki nanosi snijega da sam pomislio da je promasio put pa otisao na Bjelasnicu...
Vozac, jadan, nekako se izvuce iz tog sranja i nastavimo "put"...

Balavice ne popustaju....galama, blicevi mobitela...ubi sa svih strana...kontam stavio sam slusalice i slusam muziku da ne cujem te balavice i onda skontam da mi treba nesto i za oci...kontam da stavim kapu pa da navucem preko ociju mozda?? Al' k...sjetim se da bih instantno zavrsio na necijem FB profilu kada bih to uradio...100%!!! Ma 1000%!!!
To je generacija sa kockastim prstima izvitoperenim od tastature i izlizanim od touch screenova i ostalih sranja ciji je bonton dupli klik, selfie i "LIKE"...
U jednom trenutku ustade neki lik i poce da mase rukama nesto...
Kako sam imao slusalice u usima u prvi mah sam pomislio da trazi da mu neko doda nesto...
Izvucem jednu slusalicu i cujem ga kako govori: -"PA JE LI DOSTA VISE"????
Obraca se razularenoj skupini balavica... :hihi
One zanijemise na trenutak kad ce ti jedna od njih liku: -"Nigdje u zakonu ne pise da se ne smije pricati u busu"...onako sva vazna...
Naravno, uslijedio je "Bosnia style" odgovor -"MA j.... TI ZAKON I MAJKU, HOCES LI ZACEPITI VISE"???!! :grana
Kontam to je to...sad ce da usute konacno...
Jest' k...cujes drugu -"Ako Vam se ne svidja izadjite iz busa". :sok :grana
Eh tad sam vec pomislio -"Jbt kud obukoh ovu novu jaknu, sad cu morat' krv sa nje da brisem kad kuci dodjem".
Poceo je opsti lavez ljudski u busu...
Sve je utihnulo kad je lik rekao da ce ih na sledecoj stanici sve izvuci van busa...

Sad onaj najgori dio...
Jedna od tih balavica na sav glas govori kako se zeznula JER JE REKLA TATINOM VOZACU da dodje po nju u Zivinice a NIJE ZNALA DA JE VOZAC DEBIL NESPOSOBNI i da ce kasniti ovoliko.
Bus stize u Zivinice i bas pogledam doticnu koja sva onako nadobudna uzima svoje stvari i izlazi...
Ispratim ju pogledom i fakat vidim tamo crni Passat parkiran i neki gorila izlazi da joj uzme stvari i stavi u gepek...
Ode tatina princeza...
Dolazimo u Tuzlu...izadjem i prvo sto mi je palo na pamet je da pogledam gume autobusa.
LJUDI MOJI!!!
Da ne povjerujete!!!
Guma jedva da ima saru pod rukom kad dotaknes!! Nesto nevjerovatno...neopisivo...
Vozac, sav izbezumljen, otvara gepek busa da ljudi uzmu stvari...

I onda skontam...MORA!!! Mora biti izbezumljen kada ga uprava firme tjera da vozi za 10KM po turi, sa celavim gumama po sijegu od 15cm...
Mora ili ne mora, pitanje je sada...?
Ne mora..."ali ima ko hoce ako ti neces"...
E dokle god budemo ovako razmisljali i nasjedali na ovu otrcanu frazu, "ima ko hoce"...bit' ce nam ovako kako jeste...PAKAO!!
Eto tako ovaj jadni vozac, neki bi rekli "zaradjuje za svoju porodicu, jer mora" a ustvari zaradjuje za ovakve balavice i njihove oceve da bi im mogli poslati Passata da ih kuci doveze, da bi mogle imati android mobitele a one njega nazivati nesposobnim debilom koji kasni...

Ne treba nama "vanjski faktor" da bi ovdje pocela frka...sami sebe cemo mi pobiti ovdje...a stotine glava nekih bosanskih Gaddafia ce se kotrljati ulicama uskoro....
:ok
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119838
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5703 times
Been thanked: 12283 times
Contact:
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Maja » 29 Dec 2014, 10:55

String umjesto da budeš zahvalan što si živ i zdrav stigao kući ti se ovuda žališ :auf


Kako je sladak ovaj smajli kad digne nos :auf

User avatar
Johny
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3313
Joined: 03 Mar 2012, 22:25
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by Johny » 29 Dec 2014, 11:40

Sto se sefica raspisala..diže teme :grana

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by storm » 29 Dec 2014, 13:09

Alpha wrote:sta se desava sa ovim forumom :hm
Ništa posebno... blagdani su, praznici....mnogi forumaši sa svojim najmilijima ili kod njih, šta će im internet, jel tako :)
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: Samo da kažem.......

Post by STrendzer » 29 Dec 2014, 13:53

meScini odoh se sisat

Post Reply

Return to “Pričaona”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 112 guests