Stvarno? Ma zabole me uvce, bre.

Dio foruma koji se ne cenzuriše

Moderator: VIP

User avatar
Nela
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4897
Joined: 25 Mar 2010, 18:18
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Stvarno? Ma zabole me uvce, bre.

Post by Nela » 05 Sep 2013, 23:27

Maja wrote:Jana u sarajevskoj ćevabdžinici pojela 30 ćevapa i dva somuna

Jana Todorović je i sama više puta priznala u razgovoru sa prijateljima i novinarima, kako ni ona ne smatra da je došla u Sarajevo ako ne prošeta Baščaršijom ili bar ne pojede sarajevske ćevape. Prošla su vremena kada Jana nije obraćala koliko jede, kada joj nije bilo bitno koliko ima kilograma...

Bez obzira i na višak kilograma koji je nekada imala, uvijek su se o Jani čuli samo komplimenti. Za mnoge je ona najljepša pjevačica na estradi. Najljepša, ali i ona koja, kako komentiraju oni koji je poznaju, najslađe jede.

Tako je ova pjevačica jedne prilike sa suprugom i prijateljima itekako napunila želudac u jednoj sarajevskoj ćevabdžinici. Jedan od konobara iz te ćevabdžinice sjeća se kako je Jana došla jednoga dana poprilično izgladnjela i prvo naručila 20 ćevapa u cijeli somun! Na iznenađenje onih koji su bili tu, brzo je tanjir bio prazan, a očito i želudac s obzirom na to da je ponovo pozvala konobara i tražila još deset ćevapa i cijeli somun! I to je nestalo vrlo brzo sa stola.

Sve vrijeme dok nisu napustili ćevabdžinicu, Jana je osoblju objekta hvalila njihov roštilj, ali ih na kraju i počastila sa lijepim bakšišom.
boli me briga za njen kravlji zeldac
Nervira me kad je covjek govno a ponasa se k'o Rafaelo kuglica

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Stvarno? Ma zabole me uvce, bre.

Post by Zagorka » 06 Sep 2013, 20:48

ovo behko i maja rade da bi mi radili ovo :rol :rol ...........od ovakvih vijesti imam osjecaj nekada kao da me nesto svrbi,nekako ne mogu opisati osjećaj....bez zeze.....ne znam ima li jos neko od vas?
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Bahra
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2220
Joined: 03 Apr 2010, 22:36
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Stvarno? Ma zabole me uvce, bre.

Post by Bahra » 06 Sep 2013, 21:09

Zagorka wrote:ovo behko i maja rade da bi mi radili ovo :rol :rol ...........od ovakvih vijesti imam osjecaj nekada kao da me nesto svrbi,nekako ne mogu opisati osjećaj....bez zeze.....ne znam ima li jos neko od vas?
Da znam da će mi takve vjesti pokrenuti kontrakcije (od sikiracije) odmah bi me počelo zanimati. A znam da neće, tako da :rol
Budali možeš da oprostis, jer srlja samo u jednom pravcu i ne folira nikoga.
Foliranti su oni od kojih ti je muka...

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: Stvarno? Ma zabole me uvce, bre.

Post by Maja » 07 Sep 2013, 00:01

Pa vidite naslov teme :D Donosimo vijesti za koje nikog nije briga :D

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: Stvarno? Ma zabole me uvce, bre.

Post by Lavlje_srce » 07 Sep 2013, 15:01

Maja wrote:Pa vidite naslov teme :D Donosimo vijesti za koje nikog nije briga :D
De onda naciba neke od izjava politicara. :D. :D.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7757 times
Status: Offline

Re: Stvarno? Ma zabole me uvce, bre.

Post by Krokodil Behko » 13 Dec 2014, 12:11

Neda Ukraden napravila scenu

Image

Kako se muzički show ‘Tvoje lice zvuči poznato’ bliži kraju, produkcija je već počela da dodjeljuje imitacije koje se trebaju izvoditi u polufinalu, zbog čega je Neda Ukraden napravila scenu kada je čula da ona treba biti Luciano Pavarotti

Kako se doznaje, pjevačica je počela da viče na organizatore i da prijeti da će napustiti show ako joj ne dodijele neku se*si ulogu.

– Neda je izvukla da u polufinalu imitira operskog pjevača Pavarotija. U tom momentu počela je da viče, pitala je da li joj namjerno daju muške uloge i tako je sabotiraju.
Dugo se raspravljala sa producentima i prijetila da će, ako ne promijene odluku, napustiti show, a oni neka objašnjavaju medijima i publici zašto i kako je do toga došlo.

Viknula je: “Neću, bre, više da budem Šaban, Pavaroti, hoću da budem, recimo, Madonna”. Baš je bila ljuta!

Ostalo je da producenti razmisle i vide šta će da urade po pitanju Nedine imitacije – rekao je navodno dobro obaviješteni izvor na koji se poziva tabloid Alo.

(Doznajemo.com)
online

User avatar
Rabiosa
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2232
Joined: 18 Aug 2014, 16:21
Location: Na metli
Status: Offline

Re: Stvarno? Ma zabole me uvce, bre.

Post by Rabiosa » 13 Dec 2014, 16:26

Angelina objavila video u kojem priznaje od čega boluje: Ne mogu vjerovati, no takav je život

Potvrdili su to iz Universal Picturesa, a poruku obožavateljima poslala je putem snimke i sama Angelina...

Angelina Jolie zaista je pravi pehist. Režirala je film 'Unbroken', a sada je trebala krenuti s promotivnim aktivnostima, premijerama i intervjuima kako bi promovirala film.

No, sve je otkazala jer je dobila vodene kozice. Potvrdili su to iz Universal Picturesa, a poruku obožavateljima poslala je putem snimke i sama Angelina. U ponedjeljak navečer na crvenom tepihu zamijenit će je Brad i djeca.

- Sinoć sam saznala da imam vodene kozice. Stoga ću biti kod kuće, češat ću se, svi će mi nedostajati. Ne mogu vjerovati jer, no takav je život, to je to. Nadam se da će sve proći dobro, poručila je Angelina između ostalog u videu.

Image

Vecernji.hr
Aktiviram se na dodir.

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Stvarno? Ma zabole me uvce, bre.

Post by Zagorka » 13 Dec 2014, 21:35

Rabiosa wrote:Angelina objavila video u kojem priznaje od čega boluje: Ne mogu vjerovati, no takav je život

Potvrdili su to iz Universal Picturesa, a poruku obožavateljima poslala je putem snimke i sama Angelina...

Angelina Jolie zaista je pravi pehist. Režirala je film 'Unbroken', a sada je trebala krenuti s promotivnim aktivnostima, premijerama i intervjuima kako bi promovirala film.

No, sve je otkazala jer je dobila vodene kozice. Potvrdili su to iz Universal Picturesa, a poruku obožavateljima poslala je putem snimke i sama Angelina. U ponedjeljak navečer na crvenom tepihu zamijenit će je Brad i djeca.

- Sinoć sam saznala da imam vodene kozice. Stoga ću biti kod kuće, češat ću se, svi će mi nedostajati. Ne mogu vjerovati jer, no takav je život, to je to. Nadam se da će sve proći dobro, poručila je Angelina između ostalog u videu.

Image

Vecernji.hr

:haha
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: Stvarno? Ma zabole me uvce, bre.

Post by mrki62 » 13 Dec 2014, 21:40

Maja wrote:Pa vidite naslov teme :D Donosimo vijesti za koje nikog nije briga :D
I zato mi neki na to Image
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Stvarno? Ma zabole me uvce, bre.

Post by Mala_Mu » 16 Dec 2014, 13:22

Kim Kardashian "izrezala" kćerkicu sa Instagram fotografije

Kim Kardashian je sa kćerkicom North West provela čitav dan vani, nakon čega je na Instagramu podijelila fotografiju sa njihovog druženja. Jedini problem je što je malena "izrezana" sa fotografije.

Pretpostavlja se kako je Kim Kardashian kćerkicu izrezala sa fotografije iz razloga što se njen muž Kanye West buni zbog njenog prečestog pojavljivanja na društvenim mrežama i u medijima.

Ipak, ovo se nije nimalo svidjelo starletinim obožavateljima, koji su kritikovali ovaj njen potez, nazvavši ga okrutnim.


Image

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Stvarno? Ma zabole me uvce, bre.

Post by Lebowski » 16 Dec 2014, 13:31

Neko tamo napisa za nju.. poznata po tome što je poznata. :D
Stvarno je tako...
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18083
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3703 times
Been thanked: 3611 times
Status: Online

Re: Stvarno? Ma zabole me uvce, bre.

Post by srculence7 » 27 Jan 2018, 01:00

Pola onoga što se u vestima nađe mogu svrstati ovde ( a možda i više) :oo
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Stvarno? Ma zabole me uvce, bre.

Post by Hannibal » 27 Jan 2018, 01:09

STA STE DANAS JELI
🐽

little_boy
Na probnom
Na probnom
Posts: 53
Joined: 25 Jan 2018, 18:46
Status: Offline

Re: Stvarno? Ma zabole me uvce, bre.

Post by little_boy » 27 Jan 2018, 01:37

Oljuštio mi se nokat
Neće X zraka kroz BOŠNJAKA

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Stvarno? Ma zabole me uvce, bre.

Post by Mala_Mu » 26 Dec 2018, 10:22

Pa stvarno viseee :o dnevno mora biti neka vijest o njima

Megan u sve lošijim odnosima s ocem
Megan Markl i njen otac Tomas nastavljaju da izbjegavaju međusobne susrete, a kao glavni razlog se navodi Tomasovo kršenje zavjeta ćutanja medijima kada je riječ o ranijem životu vojvotkinje od Saseksa.

Naime, Megan je ocu Tomasu rekla kako bi se njihov odnos mogao unaprijediti samo ako on ne bude davao nikakve informacije o njoj medijima u zemlji, ali Tomas je tokom vikenda prekršio pravilo kada je razgovarao s novinarima i često spominjao i kćerku Megan.

"Megan je jasno stavila do znanja svome ocu da bi oni mogli održati kontakt jedino uz uslov da on ne otkriva medijima detalje o njenom životu. Ona mu je govorila da ne želi biti stalno u medijima, ali on je i dalje spominje gdje god javno nastupi", rekao je prijatelj Megan Markl.

Još od vjenčanja Tomas Markl je više puta naglasio novinarima da ga kraljevska porodica jednostavno ignoriše i da je napravio desetine bezuspješnih pokušaja da stupi u kontakt s Megan. Ipak, postoje spekulacije da bi majka vojvotkinje od Saseksa Doria Ragland zapravo mogla biti posljednja šansa da Megan i njen otac Tomas riješe razmirice

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Stvarno? Ma zabole me uvce, bre.

Post by Mala_Mu » 26 Dec 2018, 10:26

Ili ova od neki dan :ha

Paris Hilton zadržala skupocjeni vjerenički prsten iako je raskinula s Chrisom Zylkom
Američka modna kreatorka, model, glumica, pjevačica i biznismenka Paris Hilton se vjerila ove godine za glumca Chrisa Zylku, a iako je nedavno raskinula s njim odlučila je zadržati skupocjeni vjerenički prsten.

Paris Hilton se nedavno pojavila u radijskoj emisiji Sirius XM i s voditeljicom na ovom radijskoj stanici je razgovarala o sudbini njenog 20-karatnog prstena, koji je kupio mladi američki glumac Chris Zylka kako bi zaprosio ovu zanosnu plavušu. Prema navodima stranih medija, prsten je košta nevjerovatnih dva miliona dolara.

Situacija ne bi bila nimalo čudna da Paris Hilton nije još prošlog mjeseca obznanila javnosti da je prekinula sa Zylkom, ali ipak i dalje na svojoj ruci nosi ovaj skupocjeni komad nakita u obliku kruške, prenosi CNN.

"Kada se zaljubim, ja volim svim srcem, ali moja zadnja veza je ipak bila prolazna romansa. Uvijek sam bila opsjednuta ljubavnim pričama sa sretnim krajem, ali se na kraju ispostavilo da moja zadnja veza nije mogla biti takva", rekla je nedavno Hilton.

Podsjećanja radi, Hilton i Zylka su se zaručili 2. januara 2017. godine na Aspenu za vrijeme skijanja, a video prosidbe postao je viralan.
koga to zanima :valja

User avatar
Sibila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20345
Joined: 22 Aug 2011, 13:01
Location: Island
Has thanked: 27 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Stvarno? Ma zabole me uvce, bre.

Post by Sibila » 01 Jan 2019, 18:17

ok. sve je ovo u redu..ali nije mi svejedno da se rihana onako udebljala.....sta joj je ....onako zgodna.....a jos joj kao nije ni vazno.....koji je djavo spopao....

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95672
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33886 times
Been thanked: 20666 times
Contact:
Status: Offline

Re: Stvarno? Ma zabole me uvce, bre.

Post by Rum » 01 Jan 2019, 18:23

Tuca se rihance sa arapom
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80122
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7020 times
Been thanked: 11329 times
Status: Offline

Re: Stvarno? Ma zabole me uvce, bre.

Post by spacebound » 01 Jan 2019, 18:51

Sibila wrote: 01 Jan 2019, 18:17 ok. sve je ovo u redu..ali nije mi svejedno da se rihana onako udebljala.....sta joj je ....onako zgodna.....a jos joj kao nije ni vazno.....koji je djavo spopao....
Sad je to u modi :zubi

Realno, i jest jedno vrijeme bila k'o da nema para ni za kiflu.Najbolje bi bilo da je negdje na sredini, al' hajd', sebi se udebljala.

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31591
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7128 times
Been thanked: 3862 times
Status: Offline

Re: Stvarno? Ma zabole me uvce, bre.

Post by Mister No » 01 Jan 2019, 18:58

spacebound wrote: 01 Jan 2019, 18:51
Sibila wrote: 01 Jan 2019, 18:17 ok. sve je ovo u redu..ali nije mi svejedno da se rihana onako udebljala.....sta joj je ....onako zgodna.....a jos joj kao nije ni vazno.....koji je djavo spopao....
Sad je to u modi :zubi

Realno, i jest jedno vrijeme bila k'o da nema para ni za kiflu.Najbolje bi bilo da je negdje na sredini, al' hajd', sebi se udebljala.
Podrska debljanju zena. Malo sala ne skodi. Ovu modnu industriju i promidzbu manekenki od 45 kg treba Zakonom zabraniti.
High Hopes...

Post Reply

Return to “Pričaona”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests