Poslane poruke, fotke, smajlići svašta nešto sa greškom

Dio foruma koji se ne cenzuriše

Moderator: VIP

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Poslane poruke, fotke, smajlići svašta nešto sa greškom

Post by Čupava » 17 Oct 2018, 14:52

Nice try wrote: 17 Oct 2018, 14:51
Čupava wrote: 17 Oct 2018, 14:42
uvijek_kontra wrote: 17 Oct 2018, 14:25 Na forumu cini mi se jednom htjela odgovorit nasem greenu ili Mohru, kad ono ode naviki, cini mi se. :grana Kako me blam bio, iako nista strasno nije pisalo tu. Nesto vezano za zdravlje moje mame, ako se dobro sjecam.
Podsjetila si me na pp desilo mi se takoder..tipkala pp Stormu, a ona otisla Jk. Nice i ne znam kome jos sve... Multi slanje pp.. . sreca pa je pp bio humoristicnog sadrzaja... nista ozbiljno nisu mogle procitati... :D.
Ma, ja sam tad bila fm i vjerovatno ti je bilo oznaceno da saljes grupi urednika, fm i sl.
Uvijek provjerite ko je naznacen.
Znam samo da sam tipkala sa tel i da nisam nesto puno zagledala kome pp ide... :D.
.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35632
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1036 times
Been thanked: 549 times
Status: Offline

Re: Poslane poruke, fotke, smajlići svašta nešto sa greškom

Post by Venera » 17 Oct 2018, 15:43

uvijek_kontra wrote: 17 Oct 2018, 14:25 Na forumu cini mi se jednom htjela odgovorit nasem greenu ili Mohru, kad ono ode naviki, cini mi se. :grana Kako me blam bio, iako nista strasno nije pisalo tu. Nesto vezano za zdravlje moje mame, ako se dobro sjecam.

Dok je u RL sasvim druga prica. :D. Tako sam jednom mjesto jednom frajeru, poruku poslala gradonacelniku (pocivao u miru) koji je bio I dobar prijatelj mojih roditelja. Mjesec dana nisam izlazila u grad. :valja

Joj da ne pricam u autocorrectu. :grana Posebno kad malcima pisem pa ovaj Huawei pretvori "vecera je gotova" u "vecera je Gloria" I slicno. A meni kod koje sve mora bit tip top to tako izvlaci zivce. Isto kao I slovo I, ako ste primjetili. Uvijek kad sam na mobi, kao I sad, ovdje mi ubacuje veliko I mjesto malo. I nema boga da promjeni I zamjeni to. :ljut

Il mi se desi spominjem neku osobu, hvala bogu ne u losem kontekstu :oo , I onda istoj toj osobi posaljem napisano I tako. :oo
uh kontra, pa tvoja hrana jeste Gloria :ok :djed

a ta poruka gradacelniku mi je simpaticna , tko zna kakve si komplimente poslala frajeru :hihi
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35632
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1036 times
Been thanked: 549 times
Status: Offline

Re: Poslane poruke, fotke, smajilici svasta nesto sa greskom

Post by Venera » 17 Oct 2018, 15:46

Nice try wrote: 17 Oct 2018, 08:06
statebriga wrote: 17 Oct 2018, 05:43 danas otvorim slanje poruke odredjenoj osobi i vidim da sam poslala pogresnu fotku

neki dan, poslana poruka drugoj osobi

vise puta sam poslala pogresne smjalice

kako reagujete nakon ovakvog telefonskog cirkusa :hihi
Zna biti neugodno. Većinom mi se desi ako sam u žurbi i pišem sa mobitela. Što je najgore i ne primjetim grešku dok me druga strana ne upozori ili pita zašto taj i taj smajli ili tako nešto slično :D.
Bude nezgodno jer npr. napišem nešto ozbiljno u poruci, a negdje se uvali neki glupi smajli :valja
Izvinjavam se i ovim putem :pusi
meni je simpaticno slanje poruka na jednom jeziku a poruka ode osobi koja prica drugi jezik :hihi

ja sam poslala poruku sa fotkom na sluzbeni mobitel za iskljucivo hitne poruke :hihi

narode pazite sto saljete, narocio golicave fotke deckima i muzevima :hihi
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
uvijek_kontra
zmajček
zmajček
Posts: 28351
Joined: 01 May 2014, 13:09
Location: kompjutOr
Mood:
Has thanked: 1236 times
Been thanked: 1290 times
Status: Offline

Re: Poslane poruke, fotke, smajlići svašta nešto sa greškom

Post by uvijek_kontra » 17 Oct 2018, 17:31

A problem je onda kad neko od malaca odgovori: Koja Gloria? Jel zgodna? Dolazim odma! :D.

A o onoj poruci ne bih, bio je dzentlmen pa nikad to spomenuo nije, iako sam kratko nakon toga pocela sa sastancima na opstini svake sedmice.. I dalje me je bilo sramota. :hihi

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Poslane poruke, fotke, smajilici svasta nesto sa greskom

Post by Nice try » 18 Oct 2018, 08:05

statebriga wrote: 17 Oct 2018, 15:46
Nice try wrote: 17 Oct 2018, 08:06
statebriga wrote: 17 Oct 2018, 05:43 danas otvorim slanje poruke odredjenoj osobi i vidim da sam poslala pogresnu fotku

neki dan, poslana poruka drugoj osobi

vise puta sam poslala pogresne smjalice

kako reagujete nakon ovakvog telefonskog cirkusa :hihi
Zna biti neugodno. Većinom mi se desi ako sam u žurbi i pišem sa mobitela. Što je najgore i ne primjetim grešku dok me druga strana ne upozori ili pita zašto taj i taj smajli ili tako nešto slično :D.
Bude nezgodno jer npr. napišem nešto ozbiljno u poruci, a negdje se uvali neki glupi smajli :valja
Izvinjavam se i ovim putem :pusi
meni je simpaticno slanje poruka na jednom jeziku a poruka ode osobi koja prica drugi jezik :hihi

ja sam poslala poruku sa fotkom na sluzbeni mobitel za iskljucivo hitne poruke :hihi

narode pazite sto saljete, narocio golicave fotke deckima i muzevima :hihi
Šuti, tu bude posebnih situacija, nadasve smiješnih :hihi
Moja zaova nije znala da isključi na tipkovnici one kerefeke, ispravljanje pravopisa, jezika i sl. a htjela da čestita Božić nekim prijateljima u Italiji. Napisala je ona poruku i hoće da provjeri, kad tamo....ima šta da vidi. Kako je pisala na engleskom, jer tim jezikom su se sporazumjevali, napisala je "sretan Božić, bla, bla i na kraju, umjesto njenih riječi "to all my friends..." ono je prepravilo na "Allah, my friend". :valja
Sreća pa je provjerila. Tada joj ja isključim te gluposti da ne dolazi više u nezgodne situacije.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Poslane poruke, fotke, smajlići svašta nešto sa greškom

Post by storm » 18 Oct 2018, 08:11

Mute pozdravlja napisano :D.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Poslani smajlići sa greškom Mala_Mu

Post by Chloe » 19 Oct 2018, 15:50

:ble

:D. :D.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Poslane poruke, fotke, smajlići svašta nešto sa greškom

Post by Hurija » 06 Feb 2021, 07:19

Kod mene je kolega namjestio sve drugačije zvukove u imeniku od mobitela pa i postavio fotografije i slike kontakata ,pitala sam ga kako se snalazi u svemu tome,kaže hoće da zna ko ga zove i da ne porgješi on kome upućuje pozive i poruke ,ima par karakteristično osebujnih kontakata baš.

😂
Ostalo je cutanje.

Post Reply

Return to “Pričaona”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests