Toples

Različite teme koje ne spadaju u ostale podforume

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Na kupanju zene bez gornjeg dijela kupaceg kostima

Post by komsija » 29 Aug 2011, 01:02

butterfly wrote:Boga ti komsija gdje nadje ovu sliku?
nije bilo nista sto lici na zensko...ko ping-pong loptice pffffff
Pa i ja bih bio sretniji da sam nasao sliku na kojoj ONA ima malo vece "balone" ali ocito je da mala nije imala para da stavi silikone :plavi :plavi :plavi :plavi :plavi
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
merylin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4572
Joined: 30 Mar 2010, 13:22
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Na kupanju zene bez gornjeg dijela kupaceg kostima

Post by merylin » 29 Aug 2011, 10:27

Najcrnje mi je vidjeti mamicu i kcerkicu razgolisene na plazi,cerkica sa bratom,momkom i tatom,a mamica sa sinom i zetom(muz se ne broji,on moze buljiti :D. )
Ni stida ni srama jbt-e ,ja bih u zemlju propala :sram
Svake godine na moru uocim barem par takvih modernih kupaca... mozda sam i ja demode...ko mi je kriv! :oo
Give a girl the right shoes,and she can conqer the world!
Marilyn Monroe

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Na kupanju zene bez gornjeg dijela kupaceg kostima

Post by komsija » 13 Oct 2011, 00:55

sancezo wrote:ja bih se voljela kupati i sunčati sasvim da oprostite bez kupaceg, ali nam podneblje ne dozvoljava, ali za to postoje "Nailon plaže" gdje se mogu ljudi i žene sunčati sasvim goli
Budi ti gola
makar i do pola
ali samo sa svojim Jaranom :pusa
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
bmw
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 307
Joined: 25 Oct 2010, 09:21
Status: Offline

Re: Na kupanju zene bez gornjeg dijela kupaceg kostima

Post by bmw » 13 Oct 2011, 10:49

Maja wrote: a te priče da se skidaju da dobiju boje ravnomjerno pih..
ne hodaju gradom gole pa da se stide šarenih prsa.
.
ima kupacih u danasnje vrijeme kroz koje se boja dobije kao da ih nemas na sebi, barem bi ti "moderni" trebali znati za to.

I ja sam jednom, necu reci da nisam, zivjela sam na moru dugo i nas tri prijateljice smo se tako razgolisile, ali bile smo potpuno same.
Nikada ne bi pred nekima, pogotovo gdje su djeca...

Naravno da se muskarcima to svidja, a mi im nikakav primjer ne mozemo dati zauzvrat da bi uporedili kako bi bilo da muskarci tako??
( ne mogu reci kako bi bilo da muskarci hodaju sa jednim jajetom na "slobodi", hehe...nije nesto posebno privlacno).

Da muskarci pilje u mene dok sam razgolisena..hm..cijelo vrijeme bi mislila da kad dodju kuci, mislice na mene "uz desanku", pa zar je to nesto lijepo?

User avatar
Hana84
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 583
Joined: 02 Oct 2011, 00:12
Status: Offline

Re: Na kupanju zene bez gornjeg dijela kupaceg kostima

Post by Hana84 » 19 Oct 2011, 12:23

Mislim da je kupanje u toplesu na javnim plazama odraz raskalasenosti da ne kazem vulgarnosti. Za mene licno to salje poruku okolini: " evo me tu sam, hajde, sta cekas, dodji, priblizi mi se, uzmi me..." Puno asocira na zeljeni seks i nista drugo.
Koza oko grudi je jako osjetljiva i izgorjeti po njeznoj kozici grudi je opasno itekako.
Ali, hajde ti utuvi u glavu tamo nekoj raskalasenoj uspaljenici koja je skinula gornji dio kupaceg i ponudila se na "izvolite "-
Licno imam prilicno lijepe i cvrste grudi, ali njihovu sexipilnost nikad ne bih ni u ludilu pokazivala na taj nacin.
Sexipilnost zene se ogleda ne samo u golotinji, nego u mnogim drugim stvarima. I to pametnijim !

Voljena
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1307
Joined: 23 Jul 2011, 09:37
Status: Offline

Re: Na kupanju zene bez gornjeg dijela kupaceg kostima

Post by Voljena » 19 Oct 2011, 17:19

ko voli da se kupa gol treba da ide na plaze predvidjene za takve. tamo da se prikljuce i one sto vole u toplesu kao i one sto nisu,al bi voljele da jesu,da mi ne uvlace vise gace u dupeta da bi bolje pocrnila ta ista,jer ne vidim efekat i poentu.
onda se brate skini pa idi gde nikog nema.
najvise mrzim te sto pola kostima uvuku, sto gornje djelove nesto smotaju kao da im se nista ne vidi,a kao suncaju nesto, sta suncaju ne znaju ni one same.
a gole sise i dupeta ne volim da vidim, ne volim da mi ista privlaci paznju, bilo da je llep prizor ili ruzan. ne volim pokazivanja ni dokazivanja, a takve su sve koje se skidaju na plazi gdje su svi obuceni.
imaju mjesta za to.
a pogotovu ne volim da vidim opustene grudi, zadnjice i sve sto visi.
te zene u 50,60-im..sto su se suncale-suncale su se..nece im sad pomoci sto zavrcu gace u guzicu da im bolje pocrni! umirem od smjeha kad to vidim!
ako je radi zdravlja,besike,jajnika itd.zna se kad se ide. do 9h ujutru,pa se kreci koliko hoces. gdje nema nikog da gleda tvoje medjunozje.
znaci,golaci na nudisticku. :zubi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120420
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Offline

Re: Na kupanju zene bez gornjeg dijela kupaceg kostima

Post by Krokodil Behko » 19 Jun 2012, 21:33

Ovog ljeta, toples će biti inn.
Eto ženske. Kad se već toliko hvalite sa atributima .......... :D
online

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 883 times
Status: Offline

Re: Na kupanju zene bez gornjeg dijela kupaceg kostima

Post by Sheval » 20 Jun 2012, 00:17

Ja sam uvijek na plaži gdje je lapo-lapo...ima sisa ko tamo se.
I sve ok...

User avatar
blento59
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11733
Joined: 18 Aug 2011, 23:07
Status: Offline

Re: Na kupanju zene bez gornjeg dijela kupaceg kostima

Post by blento59 » 20 Jun 2012, 00:24

uvijek sam isao na nudisticke
Kada je živ onda je visok, a kada je mrtav onda je dugačak

User avatar
Mic-Sokoli
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1012
Joined: 29 Jan 2012, 21:23
Status: Offline

Re: Na kupanju zene bez gornjeg dijela kupaceg kostima

Post by Mic-Sokoli » 20 Jun 2012, 02:34

Hana84 wrote:Mislim da je kupanje u toplesu na javnim plazama odraz raskalasenosti da ne kazem vulgarnosti. Za mene licno to salje poruku okolini: " evo me tu sam, hajde, sta cekas, dodji, priblizi mi se, uzmi me..." Puno asocira na zeljeni seks i nista drugo.
Koza oko grudi je jako osjetljiva i izgorjeti po njeznoj kozici grudi je opasno itekako.
Ali, hajde ti utuvi u glavu tamo nekoj raskalasenoj uspaljenici koja je skinula gornji dio kupaceg i ponudila se na "izvolite "-
Licno imam prilicno lijepe i cvrste grudi, ali njihovu sexipilnost nikad ne bih ni u ludilu pokazivala na taj nacin.
Sexipilnost zene se ogleda ne samo u golotinji, nego u mnogim drugim stvarima. I to pametnijim !
Ne razumijem dal napadas samo toples ili i bikini :hm
odraz raskalasenosti da ne kazem vulgarnosti. Za mene licno to salje poruku okolini: " evo me tu sam, hajde, sta cekas, dodji, priblizi mi se, uzmi me...
I ovu razliku po tebi pravi samo toples ,nema zena koje isto tvrde i za bikini?

:obrve
http://www.youtube.com/watch?v=W2QmK8XszUM

Se shqiptari i fort si guri,
Jo s'lufton pa u mbështet për muri
Po kur t'pshtetët dije djallë
O zor asht turrin me ja ndalë!

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Na kupanju zene bez gornjeg dijela kupaceg kostima

Post by Luna. » 20 Jun 2012, 12:38

sad kad bi se skinula u toples, morala bi pravit stoj na rukama... da mi sise uspravnije stoje :plavi
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

Obrisan profil
Status: Offline

Re: Na kupanju zene bez gornjeg dijela kupaceg kostima

Post by Obrisan profil » 20 Jun 2012, 13:11

ne kontam zasto bi trebale i grudi da mi pocrne, ja samo skinem tregercice.
Nedobog da ti izgore cice

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Na kupanju zene bez gornjeg dijela kupaceg kostima

Post by Luna. » 20 Jun 2012, 13:27

ma ja sam to probala, bez veze bez gornjeg dijela.. e nisam jos bila na nudistickoj. to planiramo ove godine :D
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119711
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5666 times
Been thanked: 12188 times
Contact:
Status: Offline

Re: Na kupanju zene bez gornjeg dijela kupaceg kostima

Post by Maja » 23 Jan 2013, 00:09

Luna. wrote:ma ja sam to probala, bez veze bez gornjeg dijela.. e nisam jos bila na nudistickoj. to planiramo ove godine :D
I? :heidi

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37899
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2948 times
Been thanked: 2292 times
Status: Offline

Re: Toples

Post by Pasaga » 23 Jan 2013, 20:53

:tjesi ,ko vas tjera da devalvirate vasa tjela,vas i nas ponos...??? :lupa


vi ste nesto sto najljepse imamo.... :ha
Last edited by Pasaga on 23 Jan 2013, 21:32, edited 1 time in total.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96498
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34430 times
Been thanked: 21153 times
Contact:
Status: Offline

Re: Na kupanju zene bez gornjeg dijela kupaceg kostima

Post by Rum » 23 Jan 2013, 20:59

Maja wrote:
Luna. wrote:ma ja sam to probala, bez veze bez gornjeg dijela.. e nisam jos bila na nudistickoj. to planiramo ove godine :D
I? :heidi
+ 1
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Jonas
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3445
Joined: 19 Feb 2012, 10:40
Location: Forum
Has thanked: 100 times
Been thanked: 302 times
Status: Offline

Re: Toples

Post by Jonas » 24 Jan 2013, 00:12

Sto se tice plaze svejedno mi je, nek´uzivaju u slobodi! (Rjetko idem na plazu). :ooo Da li krpice pokrivaju sramotu ili ljepotu... tko voli nek izvoli.

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Toples

Post by Dzagoda » 07 Mar 2014, 00:19

Nemam problem sa topless. Ako mi je cejf, skinucu gornji dio. Doduse, onda radije doem na nudisticku, i uzivam ko covjek, gdje nema kompleksasa koji sline okolo. Sta stvarno ne volim su "porodicno" skidanje. Kad smo sa djecom ne praktikujem, mada su me hiljadu puta vidjele bez gornjeg dijela, a i ja njih. Ne vidim zasto bi iko trebao da se stidi svog tijela.
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Toples

Post by laganini » 07 Mar 2014, 09:06

volim bit gol ne mogu to objasnit i po kući znam odat dok me žene ne izviče da sakrijem tu sramotu :haha naravno iz ovog se da zaključit da sam pristalica nudizma..
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Ruana
Status: Offline

Re: Toples

Post by Ruana » 07 Mar 2014, 09:36

Ja ne volim hodati gola ni po kuci ni nigdje drugo. Moj muz ima obicaja ljeti hodati go do pojasa. I jednom davno kad smo se tek uzeli zivjeli smo u jednom gheto naselju, nekakve zgrade sve jedna do druge, balkoni samo neka ograda izmedju, tako da ti dodje da sa komsijom dijelis balkon. Tada nismo imali djece. Te nase komsije su bili neki nasi, malo cudni ljudi, on je vehabija mislim tada bio u fazi ona se odjednom pokrila nije marama nego burka. Jedan dan, ona je nesto radila na balkonu a moj muz je sjedio tamo bilo je ljeto a te zgrade su bile uzasno vruce a balkon je okrenut prema istoku, njemu je valjda bilo vruce unutra i sjedio na balkonu.
Imao je na desnom ramenu onda (sad je to skinuo) neku tetovazu i ona je valjda pocela vriskati kad ga je vidjela kao eto nesto sramota ili se prepala i uletila u kucu, on valjda samo nastavio sjediti (ja nisam bila kuci)
Kad sam dosla ona me vidjela (inace nista joj nije moglo promaci) ceka ona mene u haustoru i kaze "slusaj Ruana znas da si mi draga í meni je tebe zao sa kim zivis ali reci onome svome istetoviranom manijaku da ne hoda go po kuci i balkonu, meni je haram da gledam u njega i to je sramota" Ja ne znam sta cu joj reci osim oni "izvini sad cu ja odma njemu reci" kad ona "a izvini Allahati sto te pitam nije to moje da se mijesam ali je li on musilman" :plavi kazem da jes, kaze ona eto ako hoces mozes dolaziti kod mene da te malo naucim o vjeri. A on brate ako mu je vruce pa se skida go neka ide na plazu. Mozda je u pravu a mozda je isto tako mogla razmisliti d aje on u svojoj kuci i na svome balkonu i nije bio go nego samo od pojasa gore.
Eto hocu da kazem ako tebi ne smeta sto hodas go/la onda vjerovatno ima neko kome smeta a na plazi isto tako neka hoda ako got ko hoce.

Post Reply

Return to “Razno”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests