Greatest Shits!

Različite teme koje ne spadaju u ostale podforume

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 12 Aug 2016, 18:08

Bivši direktor CIA Majkl Morel je za TV kanal CBS News izjavio da je za rješavanje konflikta u Siriji potrebno „tajno” ubijati državljane Rusije i Irana.

Po mišljenju Morela, Vašington treba aktivnije da podržava pobunjenike u Siriji. „Kada smo bili u Iraku, Iranci su snabdijevali oružjem šiitske teroriste koji su ubijali američke vojnike. Iranci su nas primorali da platimo. Mi treba da učinimo tako da u Siriji plate Iranci, mi treba da natjeramo Ruse da plate”, izjavio je on.


„Da li ćemo primorati Ruse i Irance da plate tako što ćemo ih ubijati?” – pitao je Morela voditelj CBS Čarli Rouz, prenosi RIA „Novosti”. „Da. Tajno”, potvrdio je bivši direktor CIA.


Morel je dodao da o tome ne mora obavezno da bude obaviješten Pentagon, ali treba biti siguran „da za to znaju i Moskva i Teheran”. Zatim, po njegovom mišljenju, SAD treba da „uplaše” predsjednika Sirije Bašara Asada, tako što će uništiti njegovu gardu i „razarati njegove resore usred noći”

Sve to će, po mišljenju Morela, omogućiti da se „izvrši pritisak” na Damask, Moskvu i Teheran i da se postigne „diplomatsko regulisanje”. :hoi

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 12 Aug 2016, 18:29

"Vi ste ovde pozvani da glumite majmuna u Skupštini."

Marija Obradović
Poslanica SNS tokom rasprave sa koleginicom Natašom Jovanović iz SRS. N1, 12.8.2016. godine

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 12 Aug 2016, 19:46

Najprije se oglasio simpatizer nacizma i ustaštva Velimir Bujanec: ‘Nudim 20.000 kuna za informaciju o gadovima koji su oštetili spomenik Miri Barešiću. Banditi se kriju iza tzv. Antifa – Šibenik, ali nas zanimaju konkretna imena…’

Zanimljivo, termin ‘banditi’ u Drugom svjetskom ratu za antifašiste su koristili Bujančevi i Barešićevi predšasnici, a vjerojatno bi i tretman šibenske mladosti u njihovim rukama bio isti. Bujančevu prijetnju podebljao je Ante Barešić, Mirov rođak, kojeg su novinari Slobodne Dalmacije pohodili u Dragama: ‘Da postoji svjedok, riješili bismo mi to brzo. Po kratkom postupku! Ali polako, riješit ćemo i to… Tko je to napravio, neka to izbaci iz glave, jer bi ga to moglo koštati, nepovratno.’ :apl


O tome kako je uopće bilo moguće da Barešić obuče uniformu hrvatskog vojnika indirektno je nešto rekao Ivo Škrabalo, koji je svojedobno za HRT govorio o problemima koje je imao 1971. kao suradnik Hrvatskog tjednika. Tada je, u suradnji s kolegom Igorom Zidićem, napisao tekst u kojem je osudio Barešićev napad na Rolovića. Akciju je nazvao terorističkom, a Barešića i Brajkovića revolverašima koji štete hrvatskim interesima. Sutradan je pozvan na razgovor kod Tuđmana i Petra Šegedina, gdje mu je Tuđman sugerirao da malo ublaži tekst, rekavši: ‘Pa ne možete tako pisati, revolveraši, pa to su ipak naši dečki!’ ;)





http://www.portalnovosti.com/dva-ministra-jedan-ustaa

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 13 Aug 2016, 11:56

Bez komercijalizacije nema Kroacije

U ovogodišnjoj zaoštrenoj konkurenciji tupavih reklamnih kampanja još sredinom maja odskočila je akcija ‘Živio lisinskizam’ Koncertne dvorane Vatroslava Lisinskog. Najavu nove sezone zapakirala je u neobaveznu marketinšku parodiju socrealističkog stila, nalijepila na plakate herojske likove žene i muškarca, u uzdignute pesnice zatakla im notne znakove, a da stvar slučajno ne bi prosklizala predaleko u neželjenom ideološkom smjeru dizajneri su na ilustracijama revolucionarnu crvenu boju pomirili s crnom, ovdje kudikamo popularnijom. ‘Mi ‘lisinskisti’ stvaramo zajedništvo i prevladavamo podjele’, tumačio je ideju u pozadini crveno-crnog sklada ravnatelj Dražen Siriščević, ‘’lisinskisti’ nisu ni lijevo desno jer su, kao i grad Zagreb, otvoreni za sve ljude dobre volje.’ Dobrovoljac Domovinskog rata Božidar Alić odmah se prepoznao u opisu dobrodošlih gostiju: zato ćemo od sredine oktobra u Maloj dvorani Lisinskog moći pogledati njegovu novu monodramu ‘Bez lustracije nema Croatie’, koju ugledni scenski umjetnik u intervjuu nekom od neprebrojivih i teško čitljivih ustašoidnih paraportala znatiželjnoj kazališnoj publici predstavlja kao ‘moje žestoko političko promišljanje ovog pogubnog vremena po moj hrvatski narod’. Alić do kraja intervjua baulja kroz prijeteće odrede jugofašista, obračunava se s komunističkim lobijem u Saboru i četničkim lobijem u Srpskoj pravoslavnoj crkvi, naizmjenično tuče po Miloradu Pupovcu i katoličkom izdajniku :obrve papi Franji, junački brani NDH skupa s radnim logorom Jasenovac od povjesničarskih kleveta, pa na kraju, iscrpljen, stiže tek doviknuti čitateljima ‘najljepši starinski pozdrav’: ‘Za dom – spremni!’

Onemoćalog redikulturnjaka :hihi ostavljamo da predahne uoči zagrebačke premijere: ovdje nas više zanima lakoća kojom je Lisinski propao kroz vlastitu dugogodišnju komercijalizaciju da bi spao na Alićevu ‘Croatiu’, prešavši brzo put od reklamnog lisinskizma do promocije fašizma. Pouka? U siriščevićevskom ‘prevladavanju podjela’ – koje diktiraju komercijalna kulturna politika i prikladna anything goes poetika – od socijalizma nam je danas ostala samo loša marketinška šala, dok desnica nudi neiscrpne resurse budalića :D. i sličnih budala.


Boris Postnikov, Novosti

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 13 Aug 2016, 20:09

Inspektorka Vesna Daković, njenim riječima:

"Tačno je da su zakopane životinje. Životinje su zakopane, ali su svi propisi poštovani. Veterinarski inspektor sa kojim smo mi razgovarali, koji je nadležan za opštinu Bijelo Polje je došao. Opština je odredila lokaciju na kojoj goveda treba da se zatrpaju, iskopana je rupa u dubini tri metra, nakon toga je govedo ubačeno u cjelosti u tu jamu, pa je preko goveda nasuta soda i kreč, nakon toga je prostor dezinfikovan. Sad vi meni objasnite kako je moguće da se iznutrice tako zakopanog goveda nađu na površini zemlje?''

Mene to podsjetilo na dobar vic. Popeo se kralj Nikola sa perjanicima na Lovćen. Iznad njih leti orao. Vođeni starom crnogorskom mudrošću da je samo mrtav orao dobar orao - čiji eho prepoznajemo u zlatnom pravilu crnogorske privatizacije: samo zatvorena fabrika je dobra fabrika - perjanici, jedan po jedan, pucaju u pticu. Svi promaše. Tada kralj kaže: daj tu pušku ovamo. Nanišani, puca. Onda se prekrsti i kaže: ljudi, čudo – mrtav orao, a leti. :mohr

Čuda obično ne izdrže racionalnu provjeru. Tako ni ono na koje je ukazala inspektorica Daković. Dakle: kako je moguće da se iznutrice na dubinu od tri metra ukopanog, potom sodom i krečom posutog goveda nađu na površini zemlje? Zavisi od toga koliko liberalno koristimo metrički sistem: koliko je, naime, tri metra?

Mještanin Admir Hasanagić iz bjelopoljskog sela Srđevac, njegovim riječima:

„Uopšte tu kreča nije bilo, sode je bilo, ali ne puno, možda kilogram. Dvije krave su u jednu rupu zakopane. Bio sam kod komunalnog inspektora, koji mi je rekao da rupa mora da bude duboka četiri metra, ako su dvije krave. Oni su ih ukopali na metar i po. Ja sam rekao komunalnom inspektoru da izađu na lice mjesta i da ćemo mi iskopati ako treba i ručno, samo da uginule životinje budu uklonjene. Oni su htjeli da ih zakopaju na 80 cm. Kada su na metar i po iskopali, ja sam fotografisao, rekao da rupa nije dovoljno duboka, zbog toga su i podnijeli krivičnu prijavu protiv mene". Image :plavi





http://www.zurnal.info/novost/19950/nij ... o-na-smrt-

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 15 Aug 2016, 19:25

Moramo reći da su data obrazloženja bezobrazna i drska (kako otprilike izgleda taj kolektivni vladin smeh kada nam se ovako rugaju, takođe smo imali prilike da vidimo ovih dana u razgovoru mandatara sa poslanicima). Dakle, kada nam kažu da “oznaka ’službeno’ nema nikakvog uticaja ka spolja, prema građanima ili javnosti“ i da je oznaka „internog karaktera“ to valjda znači da određeni podatak službenik državnog organa ne može da dobije dok je na radnom mestu, ali kada pređe na drugu stranu ulice, to može uraditi zahtevom za pristup informacijama od javnog značaja. Prilično besmisleno, zar ne. :lud

Ovakvo obrazloženje ne samo da je apsurdno, već je i očigledna laž. Naime, u Zaključku vlade kojim se usmerava postupanje državnih organa u procesu pregovora o pristupanju Evropskoj uniji, a koji je tokom jula upodobljen novoj uredbi, u tački 6 se kaže da će podatak označen oznakom „službeno“ biti dostupan samo onima koji treba da znaju (need to know basis) i da nije dostupan javnosti. Dakle, ako laže vlada, ne laže zaključak koji je ta ista vlada usvojila :ccc i koji je (još uvek) javno dostupan.






http://pescanik.net/sluzbena-laz/

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 16 Aug 2016, 21:13

Kome Zvonko zvoni Image


"Akademija je stožerna institucija nacije, njezin simbol, vrhovni autoritet i mjesto koje društvu šalje značajne poruke jedinstva nacije."



Ako mislite da je ovo citat iz famoznog Memoranduma Srpske akademije nauka i umetnosti iz 1986. ili umotvorina kojeg od njenih članova (npr. Dobrice Ćosića), varate se. Citat pripada Zvonku Kusiću, akademiku i predsjedniku Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti (vidi Večernji list, 15. travnja 2016.).



Ova, u najmanju ruku, samodopadna i pretenciozna izjava govori dosta o stanju duha u našoj Akademiji. Što bi to bila "stožerna institucija nacije"? Ili "simbol nacije"? Po čemu i u čemu je Akademija "vrhovni autoritet"? Što znači sintagma da Akademija "šalje društvu značajne poruke jedinstva nacije"? Mislim da bi se otac akademije Josip Juraj Strossmayer okretao u grobu da pročita ovu glupost.


Za akademika Kusića Akademija je "mjesto koje društvu šalje značajne poruke jedinstva nacije". Ostavimo po strani pitanje razlikovanja pojmova društva i nacije koje Kusić ne razumije... Ali što znači sintagma "značajne poruke jedinstva nacije" to vjerojatno ne bi uspjeli suvislo objasniti ni svi akademici HAZU zajedno. :cudi :valja





http://www.h-alter.org/vijesti/kome-zvonko-zvoni

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 17 Aug 2016, 16:30

Pre četiri godine južnoafrička policija ubila je 41 štrajkača-rudara, i još 78 ranila u rudniku platine Marikana. Većina je ubijena s leđa.
270 štrajkača je uhapšeno i optuženo - nećete verovati - za saučesništvo u ubistvu svojih drugova.
Najviše rudara - 34 - ubijeno je na dan 16. avgusta 2012.
Južnoafrička republika poznata je kao uzorna ekonomija koja se pridržava svih saveta i dogmi MMF i Svetske banke, i članica grupe BRICS.
Slično kao Brazil, čija je policija prošle godine ubila preko 3.000 svojih građana.
Pa sad uživajte u olimpijskim igrama.

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 18 Aug 2016, 16:26

Senzacionalno otkriće: Usain Bolt je Hrvat! :jupi :hop



Nakon mjeseci istraživanja crkvenih knjiga, telefoniranja o vlastitom trošku s Jamajkom te iscrpljujućega guglanja intelektualac Ivan Zvonimir Čičak otkrio je da jedan od najpoznatijih sportaša današnjice ima hrvatske korijene. Usain Bolt, najbrži čovjek u svijetu, višestruki osvajač olimpijskih zlata i crnac, zapravo je Hrvat.

Bolje je reći kako je dijelom Hrvat jer ima i drugih tu. Bilo je, eto, nešto miješanja rasa i nacija. Ali svakako je istina da ima hrvatske korijene te zaslužuje da mu se priznaju sva ljudska prava kao i drugima – kaže Čičak, koji u slobodno vrijeme obnaša dužnost predsjednika Hrvatskog helsinškog odbora.

Čička je na istragu nagnalo to što je primijetio kako Bolt nije tako taman kao drugi crnci, a istodobno je nevjerojatno uspješan u trčanju pa je Ivan Zvonimir naslutio da bi u njemu moralo biti i hrvatske krvi. Guglajući je brzo otkrio kako je Bolt potomak afričkih robova koje su na Jamajku doveli španjolski brodovi. Onda je istraga postala uistinu komplicirana.

Valjalo je doznati odakle su mu preci, iz koje afričke zemlje. Doznao sam od čovjeka iz pošte u Kingstonu da se priča kako su njegovi iz Konga. Slijedio sam trag do malog sela Kabiza, a iz crkvenih sam knjiga saznao za više hrvatskih misionara koji su krajem 14. stoljeća otišli širiti vjeru u Africi. Završili su upravo u Kabizu i tamo radili – sa žarom pripovijeda Čičak.

Iako se čini kako je njegova istraga završila, najteži je dio tek slijedio. Trebalo je doznati kako su misionari došli u spolni kontakt s Boltovim precima.

Lako je bilo pretpostaviti što se dogodilo. :o Ti svećenici koji su otišli tolike tisuće kilometara od domovine pograbili su se s nekoliko maloljetnih dječaka i djevojčica, a očito im je uletjela i djevojčica koja je već bila spolno zrela pa je zatrudnjela. Ali tu sam hipotezu morao i dokazati. Zato sam pribavio crkvenu arhivu iz matične župe misionara koji je bio u Kabizu, a rodom je iz Županje, malog mjesta kraj nadaleko poznatih Bošnjaka. U arhivi sam našao dnevnik misionara vlč. Mislava Rodoljubića. U njemu je opisao da je Kongo napustio bježeći glavom bez obzira jer su ga stanovnici Kabiza optužili da je začeo dijete s 14-godišnjom djevojkom Khamisi. Velečasni u ispovjednom tonu priznaje da je to bila istina, ali i objašnjava kako jednostavno nije mogao ostati u Kongu i oženiti se djevojkom, a ni posao sa širenjem vjere mu nije baš išao. Zato je pobjegao i nikad se nije vratio – prepričava Čičak.

Ispostavilo se da je dijete koje je vlč. Rodoljubić začeo s Khamisi bio dječak kojeg će kao odraslog muškarca s djecom u 15. stoljeću španjolski brodovi otpremiti na Jamajku. Iz te je loze nastao i Usain Bolt, kojega slobodno možemo zvati i Usain Bolt Rodoljubić. :hrvatska Image


news-bar.hr

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 18 Aug 2016, 17:34

Dječja recitacija na skupu obilježavanja 75. godišnjice ustanka naroda Hrvatske urodila je uobičajeno stupidnim priopćenjem Ministarstva obrazovanja, a najviši autoriteti procijenili su i da su djeca tom prilikom bila maltretirana Ćopićem i Nazorom.

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 27 Aug 2016, 20:49

Evo je kompilacija Glupaka iz pristojnosti :pusi


Šaka jada i bijede

Donosimo popis šovenskih izjava Zorana Milanovića iz lanjske i ovogodišnje predizborne kampanje koje pokazuju kako je evoluirao do big shit ustaškog unuka i tuđe majke vojne lekarke



Dakle, poštovani kolega, da biste razumjeli Hrvatsku morate imati nekakvo iskustvo života u Hrvatskoj. Vi očito Hrvatsku ne razumijete. Jer da biste je voljeli, ne možete je voljeti ako je ne razumijete i ako takav značajan dio Hrvatske naprosto ne podnosite.
(Odgovor Davoru Stieru u Saboru, 18. 9. 2012.)

Pozivaju se eksperti u studio, bavimo se Finskim ratom, stručnjaci za Finski rat iz Špičkovine ili Vukovine nam objašnjavaju koliko je bilo mrtvih kao da su ih oni osobno prebrojavali.
(Na press konferenciji Vlade, 18. 3. 2013.)

Kad gledam Split, pitam se je li ovo Balkan. Ne, ovo je mediteranska kolijevka, ponos svih hrvatskih građana.
(Na predizbornom skupu u Splitu, 13. 5. 2013.)

Rajko Ostojić je kandidat kojem Milan Bandić nije ni do gležnja, ni po znanju, iskustvu… Mi ćemo učiniti sve da građani odaberu pravog kandidata jer ovo je crni Bizant.
(Intervju za RTL, 20. 5. 2013)

Ova Vlada izabrala je teži put, put pravila i uređenosti. Prije nordijski nego bizantinski put. :djed
(Na konvenciji izvoznika, 21. 5. 2013.)

U toj civiliziranoj borbi ja neću odustati. Za hrvatsku djecu želim zdravstveni odgoj na razini kakav imaju najrazvijenije države zapadne civilizacije. Tko hoće na Bizant, neka ide na Bizant. :mohr
(Izjava za novinare u Bruxellesu, 22. 5. 2013.)

To je, nažalost, ta bizantska kultura o kojoj sam govorio. Pojasnit ću, nisam mislio na Justinijanov ili Konstantinov nego na zreli Bizant koji je sinonim za spletku i trulež.
(Intervju za Novi list, 8. 6. 2013.)

On kaže da je za crnogorsko rješenje. Ja nemam nikakvu mržnju prema Crnoj Gori za razliku od mnogih njegovih, no Crna Gora i Hrvatska nisu isto. Crna Gora je mala država i nije u EU-u, Hrvatska je veća država i može i mora to napraviti.
(Intervju za HTV, 8. 9. 2015.)

(Novinarka: Što kažete na prijetnje iz Srbije ministra Aleksandra Vulina?)
Ništa. Orao ne lovi muhe. Mi smo orao.
(Na press konferenciji Vlade, 18. 9. 2015.)

Srbiju ne prozivam, ali mogu im poručiti malo da snize ton i što bi se reklo u onom vicu: ‘Šaraj malo, brate. Šaraj malo.’ Dakle, šalji malo to gore u Mađarsku i u Rumunjsku, šalji u Hrvatsku, mi ćemo malo na sve strane, pa ćemo sutra onda u Bruxellesu, ali tamo neće biti Vučića i ekipe, razgovarati o tome kako da stvar riješimo na izvoru.
(Na skupu antifašista, 22. 9. 2015.)

Teško je to reći, kao što je teško reći zašto Mađarska gradi zid. Ne možete to racionalno objasniti, evo, pitajte Austrijance, ne? Njima ne pada na pamet da grade zid prema Mađarskoj, Mađarska gradi prema barbarima. Prema Srbima, ne?
(Na press konferenciji Vlade, 24. 9. 2015.)

Je li vama jasno da Hrvatska može zaustaviti ulazak Srbije u Europsku uniju? Je li vama jasno da ja to ne želim… Srpska vlada ponaša se kao da nije država nego teritorij.
(Intervju za RTS, 25. 9. 2015.)

Žao mi je kad netko nije u stanju napisati program a da ga ne prepiše iz Prnjavora… Mi nismo Prnjavor, neka se nitko ne uvrijedi, mi smo koalicija koja ne slavi cajke, mi suzbijamo cajke i to će biti jedan dio našeg programa.
(U obilasku Petrinje, 5. 10. 2015.)

To neki dečki paradiraju i dokle god neće biti opasni neće biti problema jer nisu naoružani i ne prijete. No smrdi mi prljavi šator u Zagrebu, a prljavi je u svakom smislu.
(O Glavaševoj gardi za Jabuku TV, 20. 10. 2015.)

Trebalo je vremena da bi ljudi mogli shvatiti da je naš put častan, da mi volimo svoju domovinu 10.000 puta više nego ta lažna domoljubna koalicija koja radi za svakog profitera, cincara :valja i prevaranta samo da napakosti hrvatskoj vladi.
(Na skupu u Jastrebarskom, 24. 10. 2015.)

Oni od Hrvatske žele napraviti zadnju balkansku, nacionalističku, zatucanu kasabu. Pokažimo im da smo puno, puno više od toga, da je ovaj grad renesansna zvijezda, kulturni biser Hrvatske, nešto što pripada zapadu i materijalno i duhovno, i da je ovo zapadna Europa, da ovo nije Balkan. :inasab
(Na skupu u Karlovcu, 24. 10. 2015.)

Vlada u Beogradu je beogradska čaršija. Ponašaju se bahato. Vidim da se snalaze u košarci i vaterpolu, ali politika i država nisu košarka i vaterpolo. Bude li potrebno, blokirat ćemo im pregovore. I ne samo da ćemo im blokirati pregovore, nego ćemo i donijeti zakon po kojem ćemo iz čiste obijesti proganjati njihove počinitelje po Kosovu.
(Na razgovoru s veteranima, 23. 8. 2016.)

Mi tim ljudima gledamo kroz prste i to je granica i doseg tolerancije na koji sam ja spreman. Kao, to su sve normalni tipovi, njih je izabrao narod u Srbiji, pa eto, oni su naši kolege. Nemoj me tjerati više od toga. Da te ono još tu prezentiram kao što vi kažete nekakva diplomatska sila. To je, nažalost, šaka jada, koja već 150 godina ne zna bi li išli u Makedoniju, Vojvodinu, Bosnu, Hrvatsku, Bugarsku. Nema ih 10 miliona jebo te, a žele biti gospodari pola Balkana. Nema vas dovoljno, to je mali narod… vidio sam u priopćenju da želite dovesti Vučića za stol. To je poniženje… I Vučić i Toma Nikolić znaju da ovdje nisu brali tartufe. I preko svega toga mi prelazimo… Oni su bahatlije… Oni su zaostali.
(Na razgovoru s veteranima, 23. 8. 2016.)

Ja vas upozoravam da je ovo što imamo u BiH možda još opasnije. Kako je netko od branitelja u Kninu rekao: ‘Sranje’. Big shit. Tamo političkim optužnicama pokušavaju afirmirati nešto što je propalo u Haagu. Ja se nadam da će ova šestorica naših generala i zapovjednika iz BiH koji su sada u Haagu…. iskreno, nisam optimist, ali postoje neke stvari koje ukazuju da bi mogla otpasti ta optužnica za udruženi zločinački poduhvat. Hrvatsko ime će biti sačuvano, a oni će, bojim se, dobiti neku kaznu. BiH nije država… Ja bih ugurao u EU preko reda, kroz prste… tamo nema reda, nema poretka.
(Na razgovoru s veteranima, 23. 8. 2016.)

Ja sam morao na televiziji neki dan reći da je čovjek koji je odgojio moju mater bio u ustašama. Dakle, to je moj deda… To mom dedi su dva brata poginula u ustašama. Oni su iz Ličkog Lešća, tamo nije bilo partizana. To je podiglo moju mater… Tamo u Srbu je poginulo 150 Hrvata, Dalmatinaca ‘44. godine u 10. splitskoj proleterskoj brigadi jer su oslobađali taj kraj od Nijemaca i ustaša ili su ga okupirali, nemam pojma, više mi to nije jasno. :tjesi Ostavi me više na miru s tim, čovječe, ne mogu više, brate, živjet’ s tim. Dakle, moja stara nije bila vojni lekar kao Plenkovićeva… Fućkaš ‘Za dom spremni’, baš me briga. Pomirba u mojoj obitelji je počela ‘46. Moj otac je oženio djevojku čiji je otac bio u Gradiški, bio je ustaša. :hoi
(Na razgovoru s veteranima, 23. 8. 2016.)


Novosti

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 29 Aug 2016, 19:47

"Isti šef je sjedio i Paveliću i Titu", malo se i prošlosti uhvatio Lošo koji često skače sa teme na temu. Nije, doduše, dodao tko je taj zajednički šef. :p

"BiH je hrvatska djedovina i hrvatsko kraljevstvo, jedini mi imamo pravo na hrvatsko-bosansko kraljevstvo", rekao je Lošo dodavši da je 60 posto BiH katastarski Hrvatska. :kita

"Pamet u glavu, krunicu u ruke. Bit će bolje", zaključuje Lošo. :klanja :valja






http://www.index.hr/vijesti/clanak/koli ... 16033.aspx

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 29 Aug 2016, 20:07

“Moj narod želi smrtnu kaznu, zar ne? Ko će doneti odluku o tome? Velika narodna skupština Turske. Ovaj vaš zahtev sam im poslao i danas ponovno šaljem. Treba da razgovaraju o tome i nakon toga odluče. Kad odluka dođe do mene, govorim svoje mišljenje, odobriću je”, poručio je Erdogan.

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 30 Aug 2016, 19:51

“Bošnjaci i Turci su jedan narod, to su braća kako po islamu tako i općenito u svemu!"

“Kunem vam se velikim Allahom, dok sam ja živ, ako bi iko na bilo kakav način dirnuo Bošnjake, imao bi protiv sebe cijelu tursku vojsku, naglasio je Erdogan.




http://www.cazin.net/clanci/vijest/rs-s ... e-i-tursku

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 03 Sep 2016, 22:58

Mislim, dakle, gdjesam (Božo Teletabis & The Bridge Orchestra) Image






http://www.tacno.net/novosti/mislim-dakle-gdjesam/

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 23 Sep 2016, 19:34

Razgovarali smo sa župnikom Bazilike srca Isusovoga u kojoj će se sutra održati misa za 35 ustaških generala i pukovnika. Kaže da nije vidio dokaze da je Ante Pavelić zločinac





http://www.portalnovosti.com/pater-ivan ... -tvorevina

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 24 Sep 2016, 20:31

Otvoreno, HRT, 7. rujna, 22:30

Odličan, mada zaprepašćujući sastav gostiju emisije Domagoja Novokmeta o Rusiji, može se prokomentirati parafrazom stare izreke – ipak se pokreće. U Otvorenom je naime gostovalo troje sjajnih poznavatelja Rusije, troje koje ne pokreću negativne predrasude i pronatovska strast – Jelena Jurišić, Božo Kovačević i Davor Štern – pa je publika mogla saznati istinu o široj slici. Božo Kovačević razornom je kritikom prokazao bit štetnih i besmislenih sankcija uvedenih prema Rusiji na inicijativu Amerike. Nakon uvođenja sankcija europska robna razmjena s Rusijom dramatično je pala, dok se američka – povećala! :p A u Europi nema nikoga tko bi tu besmislicu skinuo s dnevnog reda. Kovačević tvrdi da je krizu europsko-ruskih odnosa izazvala Amerika poticanjem prevrata u Ukrajini. ‘Dugoročni interes Amerike je držati Europu u uvjerenju da je ugrožena od Rusije, što povećava cijenu američkih sigurnosnih jamstava, a sigurnost je najveći američki izvozni proizvod’, rekao je bivši ambasador u Rusiji. Dodao je kako različitim sankcijama Amerika pokušava prisiliti europske zemlje da kupuju američki skuplji ukapljeni plin, a ne ruski prirodni plin. That’s all folks:sex To je sva mudrost i proroci. ;) Čestitke Novokmetu.

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 04 Oct 2016, 18:03

Džabe je, međutim, žiteljima Trnjanske Savice sav gnjev i bijes, jer na svojoj strani imaju samo pravo i pravdu, komunalni red, društvenu odgovornost, sekularnu republiku, urbanističke zakone, Društvo arhitekata, vlastitu djecu i njihovu budućnost, dok je na strani župnika Antuna Vukmanića sâm svemogući Gospod Bog. „Danas želimo moliti“, rekao je tako don Antun na molitvenom bdijenju pod svijećama, „da lokacijska dozvola koju je Grad Zagreb izdao 9. kolovoza ove godine što prije postane pravomoćna, kako bismo potom mogli nastaviti one neposredne radove prije početka izgradnje: upis vlasništva nad zemljištem, te ishođenje građevinske dozvole, i potom blagoslov gradilišta.“






http://hr.n1info.com/a153616/Kolumne/Bo ... avici.html

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 05 Oct 2016, 21:46

Na referendum je izašla i bivša predsjednica te paradržave, Biljana Plavšić, osuđena u Haagu zbog ratnog zločina, uz priznanje svoje krivnje, da bi danas izjavila kako je referendum obrana onoga u čemu je i sama sudjelovala.

Podizanje spomenika zločincima na tolikim mjestima stradanja i inače je patološka potreba svih etničkih zajednica, a zatiranje sjećanja na zločin počinjen od pripadnika vlastitoga naroda stalni je pokušaj negiranja kolektivne odgovornosti, pa će stoga i logor Lora u Splitu, egzaltirano mučilište za srpske civile, uskoro eto dobiti spomenik onima koji su u zločinu sudjelovali.






http://pescanik.net/omarska/

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Greatest Shits!

Post by Mohr » 06 Oct 2016, 22:26

"Dame i gospodo, dajem na znanje građanima Republike Srbije i vama, gospodo narodni poslanici, da je ekspoze predsednika Vlade Aleksandra Vučića najprecizniji, najkonkretniji, najveći (skraćena verzija 260 strana) i najbolji od svih 73 prethodna ekspozea predsednika vlada Srbije, počevši od prvog predsednika Vlade moderne Srbije prote Mateje Nenadovića 1805. godine do danas..." :djed


Marko Atlagić
Poslanik SNS o ekspozeu Aleksandra Vučića. Otvoreni parlament, 5. 10. 2016. godine

Post Reply

Return to “Razno”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests