Ženska tema

Različite teme koje ne spadaju u ostale podforume

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Ženska tema

Post by Mutevelija » 05 Oct 2018, 01:30

Cim je muska tema odma je tu belaj ovaj zenska ovaj ne znam sta sam šćeo rijet
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Divlja_u_srcu
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18259
Joined: 30 Jul 2014, 10:39
Location: ``Home is where I`m with you``
Mood:
Status: Offline

Re: Ženska tema

Post by Divlja_u_srcu » 05 Oct 2018, 09:40

Nice try wrote: 04 Oct 2018, 11:50 Stavljate slike sinova ratnih zločinaca koji se dive ocu i još su vam takvi likovi seksi?
majke mi nisam znala ko je on :sok
sad se kajem sto sam stavila 😍
bljak :bua fuuuj :bua æsj!
❤️ Majka❤️
Jedina osoba koja može svačije mjesto da zamjeni a njeno niko nemože. ❤️

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81304
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10234 times
Been thanked: 7107 times
Status: Offline

Re: Ženska tema

Post by Julia-Klara » 05 Oct 2018, 11:19

Zagorka wrote: 04 Oct 2018, 22:25
Mala_Mu wrote: 04 Oct 2018, 21:23 Ja ne znam vala koga bih ovdje i postavila..
Zabrinjavajuce, niko mi ne privlaci paznju :valja

Jedino mi noge zaklecaju kad vidim sliku ili gif Tom Cruisa iz mladjih dana :ooo

Image

Image

Ola laaa :love
Nije zabrinjavajuce. Sve sto si napisala, ko da sam ja kucala.
E sad, jedino ako ti je upravo to zabrinjavajuće :oo
Vas dvije - imam druga koji je uvijek bio isti on :) Sad je bas-bas dobar, pustio bradu pa je njam-njam.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: Ženska tema

Post by Nice try » 05 Oct 2018, 12:21

Merlin246 wrote: 04 Oct 2018, 21:03
Nice try wrote: 04 Oct 2018, 11:50 Stavljate slike sinova ratnih zločinaca koji se dive ocu i još su vam takvi likovi seksi?
Stavila sam sliku ne zato sto je on sin Arkana Raznatovica, nego zato sto mi je lijep fizicki. O njegovom karakteru ne mogu pricati posto ga nisam ni upoznala nikada.
Ne znam sto ti odmah imas potrebu da istices da je on sin ratnog zlocinca.Tema nema apsolutno nikakve veze s politikom niti s bilo cim. Lijep mi je fizicki, ima dobro tijelo i lijepe crte lica, sto bi me bio blam da to kazem?

I ne moras da pises "jos su VAM takvi likovi seksi" posto se ocito obracas menii, napisi slobodno "jos su TI" jer sam ja objavila sliku, ne 15 ljudi. Ne znam cemu potreba za mnozinom. :cudi
Ima, ustvari bilo je potrebe za množinom. Niko nije reagovao ili je to bilo mlako.
Vjerovatno sam htjela da istaknem da trebamo nešto reći, a ne samo blijedo gledati....tako nešto.
Drugo, ne znam da se slike ne smiju komentarisati.
Zasto ja ne bih smjela primjetiti čije slike neko stavlja i, iz poštovanja prema žrtvama njegovog oca, napisati da mi se to ne sviđa?
Nije u pitanju politika, nije njegov otac bio neki debeljuškasti političar koji je krao iz budžeta, nego ratni zločinac. Dovoljno si odrasla da možeš to da shvatiš.
Nije da nisi znala ko je, već te nije briga. A to je razlika.
Mene jeste briga.


Ako moj komentar ovdje smeta, molim moderatore da ga premjeste gdje bilo. Osjećala sam potrebu da odgovorim jer ono što nas čini ljudima ne treba da uzmiče pred nečijom bahatošću.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Ženska tema

Post by Heidi » 05 Oct 2018, 12:23

SVE si u pravu, Nice.
Ja nisam reagovala nista posebno ni kad sam shvatila da je on.
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Ženska tema

Post by Merlin246 » 05 Oct 2018, 14:57

Nice try wrote: 05 Oct 2018, 12:21
Ima, ustvari bilo je potrebe za množinom. Niko nije reagovao ili je to bilo mlako.
Vjerovatno sam htjela da istaknem da trebamo nešto reći, a ne samo blijedo gledati....tako nešto.
Drugo, ne znam da se slike ne smiju komentarisati.
Zasto ja ne bih smjela primjetiti čije slike neko stavlja i, iz poštovanja prema žrtvama njegovog oca, napisati da mi se to ne sviđa?
Nije u pitanju politika, nije njegov otac bio neki debeljuškasti političar koji je krao iz budžeta, nego ratni zločinac. Dovoljno si odrasla da možeš to da shvatiš.
Nije da nisi znala ko je, već te nije briga. A to je razlika.
Mene jeste briga.


Ako moj komentar ovdje smeta, molim moderatore da ga premjeste gdje bilo. Osjećala sam potrebu da odgovorim jer ono što nas čini ljudima ne treba da uzmiče pred nečijom bahatošću.

Kontala sam se ostaviti ove rasprave jer mi je bas debilno sto se moram na neki nacin pravdati kao da sam uradila ne znam sto ako sam postavila njegovu sliku.

Ja sam se cak ispricala gore negdje ako sam bilo koga uvrijedila tim postom jer mi nije bila namjera (iako ti to zelis prikazati kao da mi je bila namjera da vrijedjam ovdje ljude i da provociram).
Naravno ti "nisi vidjela" moju ispriku, nego zelis od mene praviti negativca i jos kazes da sam bahata sto sam to stavila..Pa moram da te pitam onda..
Jel recimo kad izadjes negdje u klub neki ili na bilo koje javno mjesto i kada dj bezveze pusti neku Cecinu pjesmu dal tako skaces na njega, govoris mu da je bahat, kako ga nije sramota i moralises isto ovako? Cisto sumnjam.. Ali zato ovdje na forumu mozes jer anonimno je pa hajd.
Isto zivimo u demokraciji i kako god ti imas pravo da glumis moralnu velicinu ovdje ja isto imam pravo da ti odgovorim na ovaj nacin i da slobodno kazem svoje misljenje. Ne zelim ja da se ustrucavam postaviti ovdje neku pjesmu jer ti i slicni tebi smatraju da je to nesto licno.
Zar ne mislis da je bebilno napadati nekoga ako slusa recimo Cecine pjesme ili ako kaze da je ona zgodna zena?
Ja razumjem svaciju bol, tugu i gubitak, itekako sam osjecajna i obazriva prema tudjoj patnji i drugim ljudima ali znas sta.. Ja ako patim za nekim tko vise nije tu, ja odem u Crkvu pa se pomolim za njegovu dusu, platim misu za tu osobu jer je to jedini nacin na koji mogu smiriti svoju dusu i pomoci nekome tko vise nije tu.

Iskreno da kazem mene politika opce me zanima. Moj tata je bio hrvatski branitelj ali ja nikada necu moci imati osjecaj ni dozivljaj kakav ima on o ratu i o svemu sto se dogadjalo zato jer nisam imala apsolutno nikakvog doticaja s tim (osim sto sam citala, sto su mi pricali i slicno). I on kad vidi Cecu na tv-u ili kad je rijec o bilo cemu slicnom nikad nema rijeci mrznje, ni takav stav kakav imas ti. Jednostavno je covjek i nakon svega toga ostao pun dobrote i ljubavi i nema nikakvu potrebu da napada neku djevojku od 20 godina zato sto ona izjavi da njoj neki Veljko izgleda lijepo fizicki ili ako kaze da slusa cesto Cecine pjesme.
On to nista ne shvaca licno zato jer ne misli odmah na zlo iako je prosao sigurno gore stvari nego ti. Sve je stvar kako dozivljavas stvari i ljude oko sebe. Ako zelis dobro prvo primjecujes dobro u svemu pa tek onda lose..
Od mene neces ovdje praviti nesto sto nisam zbog jedne slike i necu dozvoliti da me netko okarakterise na osnovu toga samo zato sto on ima tu potrebu da u svemu vidi najgore.

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ženska tema

Post by lejlamo » 05 Oct 2018, 15:00

:grana
ubuduće, detaljno provjeriti biografije vlasnika zgodnih muških tijela...sumnjive obezglaviti pa priheftati ili ne rizikovati.

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ženska tema

Post by lejlamo » 05 Oct 2018, 15:04

Mala_Mu wrote: 04 Oct 2018, 21:50 Kakav vam je ovaj?Image

meni je 'nako, njah...zgođušan je, ali ko nešto mu fali :jonas ...


Image

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Ženska tema

Post by Heidi » 05 Oct 2018, 15:06

Tanke usnice k'o u babe
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Ženska tema

Post by Merlin246 » 05 Oct 2018, 15:09

Nije mi jasno nikako u cemu je problem ?
Pola Balkana, pogotovo mladi slusaju pjesme Cecine jer su hitovi a ja ovdje ispadam debil i teski provokator radi jedne fotografije..
Kladila bih se u sve da i ova prva sto mi moralise zna sve njene albume napamet a ovdje na forumu je opasni protivnik svega toga.. :bua

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ženska tema

Post by lejlamo » 05 Oct 2018, 15:15

nema problema merlinko, relax...i daj nam postavi nekog macana :travolta
Last edited by lejlamo on 05 Oct 2018, 15:16, edited 1 time in total.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96455
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34399 times
Been thanked: 21139 times
Contact:
Status: Online

Re: Ženska tema

Post by Rum » 05 Oct 2018, 15:16

lejlamo wrote: 05 Oct 2018, 15:15 nema problema merlinko, relax...i daj nam nekog macana :travolta
Gdje si musmulo
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ženska tema

Post by lejlamo » 05 Oct 2018, 15:16

e, da znaš kako volim mušmule...mmmmmmm

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Ženska tema

Post by Salko » 05 Oct 2018, 15:30

Merlin246 wrote: 05 Oct 2018, 14:57
Nice try wrote: 05 Oct 2018, 12:21
Ima, ustvari bilo je potrebe za množinom. Niko nije reagovao ili je to bilo mlako.
Vjerovatno sam htjela da istaknem da trebamo nešto reći, a ne samo blijedo gledati....tako nešto.
Drugo, ne znam da se slike ne smiju komentarisati.
Zasto ja ne bih smjela primjetiti čije slike neko stavlja i, iz poštovanja prema žrtvama njegovog oca, napisati da mi se to ne sviđa?
Nije u pitanju politika, nije njegov otac bio neki debeljuškasti političar koji je krao iz budžeta, nego ratni zločinac. Dovoljno si odrasla da možeš to da shvatiš.
Nije da nisi znala ko je, već te nije briga. A to je razlika.
Mene jeste briga.


Ako moj komentar ovdje smeta, molim moderatore da ga premjeste gdje bilo. Osjećala sam potrebu da odgovorim jer ono što nas čini ljudima ne treba da uzmiče pred nečijom bahatošću.

Kontala sam se ostaviti ove rasprave jer mi je bas debilno sto se moram na neki nacin pravdati kao da sam uradila ne znam sto ako sam postavila njegovu sliku.

Ja sam se cak ispricala gore negdje ako sam bilo koga uvrijedila tim postom jer mi nije bila namjera (iako ti to zelis prikazati kao da mi je bila namjera da vrijedjam ovdje ljude i da provociram).
Naravno ti "nisi vidjela" moju ispriku, nego zelis od mene praviti negativca i jos kazes da sam bahata sto sam to stavila..Pa moram da te pitam onda..
Jel recimo kad izadjes negdje u klub neki ili na bilo koje javno mjesto i kada dj bezveze pusti neku Cecinu pjesmu dal tako skaces na njega, govoris mu da je bahat, kako ga nije sramota i moralises isto ovako? Cisto sumnjam.. Ali zato ovdje na forumu mozes jer anonimno je pa hajd.
Isto zivimo u demokraciji i kako god ti imas pravo da glumis moralnu velicinu ovdje ja isto imam pravo da ti odgovorim na ovaj nacin i da slobodno kazem svoje misljenje. Ne zelim ja da se ustrucavam postaviti ovdje neku pjesmu jer ti i slicni tebi smatraju da je to nesto licno.
Zar ne mislis da je bebilno napadati nekoga ako slusa recimo Cecine pjesme ili ako kaze da je ona zgodna zena?
Ja razumjem svaciju bol, tugu i gubitak, itekako sam osjecajna i obazriva prema tudjoj patnji i drugim ljudima ali znas sta.. Ja ako patim za nekim tko vise nije tu, ja odem u Crkvu pa se pomolim za njegovu dusu, platim misu za tu osobu jer je to jedini nacin na koji mogu smiriti svoju dusu i pomoci nekome tko vise nije tu.

Iskreno da kazem mene politika opce me zanima. Moj tata je bio hrvatski branitelj ali ja nikada necu moci imati osjecaj ni dozivljaj kakav ima on o ratu i o svemu sto se dogadjalo zato jer nisam imala apsolutno nikakvog doticaja s tim (osim sto sam citala, sto su mi pricali i slicno). I on kad vidi Cecu na tv-u ili kad je rijec o bilo cemu slicnom nikad nema rijeci mrznje, ni takav stav kakav imas ti. Jednostavno je covjek i nakon svega toga ostao pun dobrote i ljubavi i nema nikakvu potrebu da napada neku djevojku od 20 godina zato sto ona izjavi da njoj neki Veljko izgleda lijepo fizicki ili ako kaze da slusa cesto Cecine pjesme.
On to nista ne shvaca licno zato jer ne misli odmah na zlo iako je prosao sigurno gore stvari nego ti. Sve je stvar kako dozivljavas stvari i ljude oko sebe. Ako zelis dobro prvo primjecujes dobro u svemu pa tek onda lose..
Od mene neces ovdje praviti nesto sto nisam zbog jedne slike i necu dozvoliti da me netko okarakterise na osnovu toga samo zato sto on ima tu potrebu da u svemu vidi najgore.
Nisam imao namjeru da se uključujem ali sada jednostavno da, moram.

Za ovo boldirano pod broj jedan.
Oooo koji sam belaj znao napraviti, čak i polupati cd-e sve redom. Da, imam problem sa dotičnom familijom. Ustvari imam problem sa onim što oni predstavljaju za mene i bilo koga ko je doživio zlo učinjeno od njihove ruke, da njihove RUKE. Slušanje i ili komentarisanje dotičnih vrijeđa sve one žrtve bjesomučno pobijene i po hr a još većim dijelom po BiH direktno od RUKE dotičnog zločinca. Slušanje i/ili komentarisanje za moj pojam znači opravdanje svih zločina počinjenih od RUKE zlotvora.
Prelazeći preko tih zločina slušanjem i/ili komentarisanjem u lijepom svjetlu dotičnog sjemena zlotvora je dovelo do toga da nevina djevojka od 20 godina nema pojma niti može da pojmi zločine koje je dotični zločinac uradio. Samim tim činom se daje do znanja da je zaboravljeno što je učinjeno a sve do neke naredne prilike, možda merlinko za 10 ili za 20 ili za 50 godina ovaj isti, sjemena zločinačkog nasljednik, tebi dođe na vrata, da pljačka, siluje i kolje tebe, djecu tvoju, unuke tvoje.....
Pitaš što bi to uradio?
Da ti kažem odmah. Jer mu je taj dan došlo jaje na lijevo, a pružena mu šansa. Neće on tebe pitati za ime i prezime, vjeruj, a ti nećeš imati priliku bilo šta da kažeš u odbranu svoju i svoje porodice. Bit ćeš samo još jedna recka na opasaču kao suvenir i oda onome kojeg veličaju za počinjena nedjela.
I da još jednom, imam problem sa ovim zaboravom, imam veeeeliki problem.
"ignorance is bliss"

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Ženska tema

Post by Merlin246 » 05 Oct 2018, 15:31

lejlamo wrote: 05 Oct 2018, 15:15 nema problema merlinko, relax...i daj nam postavi nekog macana :travolta
Hocuu. Ide nova serija top frajera cim se opustim malo :jutarnja

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Ženska tema

Post by Salko » 05 Oct 2018, 15:40

p.s
meni je ovaj klintov mali baš cute :D.
"ignorance is bliss"

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ženska tema

Post by lejlamo » 05 Oct 2018, 15:41

@moderacija, može li se ovaj off brisati? nepotrebno stvaranje tenzija. fala.

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Ženska tema

Post by Merlin246 » 05 Oct 2018, 15:43

mad_max_ba wrote: 05 Oct 2018, 15:30
Nisam imao namjeru da se uključujem ali sada jednostavno da, moram.

Za ovo boldirano pod broj jedan.
Oooo koji sam belaj znao napraviti, čak i polupati cd-e sve redom. Da, imam problem sa dotičnom familijom. Ustvari imam problem sa onim što oni predstavljaju za mene i bilo koga ko je doživio zlo učinjeno od njihove ruke, da njihove RUKE. Slušanje i ili komentarisanje dotičnih vrijeđa sve one žrtve bjesomučno pobijene i po hr a još većim dijelom po BiH direktno od RUKE dotičnog zločinca. Slušanje i/ili komentarisanje za moj pojam znači opravdanje svih zločina počinjenih od RUKE zlotvora.
Prelazeći preko tih zločina slušanjem i/ili komentarisanjem u lijepom svjetlu dotičnog sjemena zlotvora je dovelo do toga da nevina djevojka od 20 godina nema pojma niti može da pojmi zločine koje je dotični zločinac uradio. Samim tim činom se daje do znanja da je zaboravljeno što je učinjeno a sve do neke naredne prilike, možda merlinko za 10 ili za 20 ili za 50 godina ovaj isti, sjemena zločinačkog nasljednik, tebi dođe na vrata, da pljačka, siluje i kolje tebe, djecu tvoju, unuke tvoje.....
Pitaš što bi to uradio?
Da ti kažem odmah. Jer mu je taj dan došlo jaje na lijevo, a pružena mu šansa. Neće on tebe pitati za ime i prezime, vjeruj, a ti nećeš imati priliku bilo šta da kažeš u odbranu svoju i svoje porodice. Bit ćeš samo još jedna recka na opasaču kao suvenir i oda onome kojeg veličaju za počinjena nedjela.
I da još jednom, imam problem sa ovim zaboravom, imam veeeeliki problem.
Razumjem i u pravu si.
Ja cu obrisati tu sliku i eto necu objavljivati nista u vezi te porodice vise jer stvarno mi nije nikakva namjera bila da vrijedjam bilo koga i provociram.. niti ta slika znaci da podrzavam bilo sta ucinjeno.
I prije sam se vec ispricala bila ali evo opet cu, nije nikakav problem.

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ženska tema

Post by lejlamo » 05 Oct 2018, 15:46

ako ne može brisanje, mogu macani, ha ja

Image

Image

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96455
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34399 times
Been thanked: 21139 times
Contact:
Status: Online

Re: Ženska tema

Post by Rum » 05 Oct 2018, 15:47

Merlin246 wrote: 05 Oct 2018, 15:31
lejlamo wrote: 05 Oct 2018, 15:15 nema problema merlinko, relax...i daj nam postavi nekog macana :travolta
Hocuu. Ide nova serija top frajera cim se opustim malo :jutarnja
Znaci ide moja slika
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

Post Reply

Return to “Razno”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests