Intervjui sa slavnim forumašima

Različite teme koje ne spadaju u ostale podforume

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81235
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10204 times
Been thanked: 7061 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Julia-Klara » 02 Dec 2018, 22:43

Mala :kafa samo te posmatram :kafa
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Vjetar
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14764
Joined: 23 May 2015, 17:46
Location: Na konju
Been thanked: 22 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Vjetar » 02 Dec 2018, 23:19

Sve mislim Mala od tebe zbog tog avatara :p

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96429
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34382 times
Been thanked: 21120 times
Contact:
Status: Online

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Rum » 02 Dec 2018, 23:19

Oblak wrote: 02 Dec 2018, 23:19 Sve mislim Mala od tebe zbog tog avatara :p
+1
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Mala_Mu » 04 Dec 2018, 21:45

Poštovani Forumasi i još Poštovanije Forumasice i Najpostovaniji Ljudi Koje Smatram Bliskim i Svi Ostali Nespomenuti bla bla bla whatever whatever whatever kaladont kaladont kaladont.... :ble

Danas je Veliki Dan. El Clasico Dan. I nema boljeg dana da nastavimo ovu veličanstvenu temu, jer nas današnji sagovornik je najfanaticniji navijac Barcelone na Vašem i Našem Forumetu.


A i sire molim lijepo.

Predstavljam Vam, dakle, ovom prilikom, Legendu, Veteranku, Very Important Person, a opet tako mladu Zenicanku, moju zemljakinju, Malu Mu :cvijece


:rumenko

Nemam nekih pitanja. Najradije bih je pitao samo da nam otvori dušu na pet stranica, jer sam zaključio da o njoj ništa ne znam. :heidi2 To je tako cudno, jer ja često znam čak i ono što ne želim da znam.

Al' nećete vi otvaranje duše, vi 'oćete smijesno, a ja vam tu ne mogu pomoći. :pusi

Al' evo, prije deset sasvim dosadnih pitanja, da personalizujem malo ovo. Mala Mu je mene dočekala kao rođenog od prvog dana registracije i to joj nikad neću zaboraviti. Tada mi je poslala jednu staru dobru karmu, da se ne osjećam kao gost. Nebitno je pritom da sam se ja uvijek osjećao kao gost, da sam došao kao gost i da ću otići kao gost. Mada se nekad ponašam i precesto kao domaćin.

Ali, kao što Djole, omiljeni umjetnik lakih nota naše Male Mu, kaže who the hell knows ko je domacin a ko je gost na ovom suludom mjestu.

Svejedno, njen nijjet sa tom karmom nekad davno neću nikad zaboraviti. :cvijece


Dobro vece druze Soc.

I svim cijenjenim forumasicama i forumasima koji nas prate, citaju i zeljno iscekuju svo ovo vrijeme odgovore.

Cast mi je i zadovoljstvo sto ste bas mene izabrali za intervju.. Iako moram priznati postajala je mala nervoza i strah s obzirom na vasu reputaciju.
Mada sam planirala na ova pitanja odgovoriti za sljedeci El Clasico, predomislih se, da vas ne drzim toliko dugo u iscekivanju. I izmedju ostalog jer ste mi se popeli na glavu sa napominjanjem.
Posebno neki, ce da se prepoznaju.
Prvo da se zahvalim na predstavljanju, niste stedili na pohvalama. Iako ja sebe ovdje vidim kao VIP jedino po statusu, ali da godi godi.
Zamjerim jedino sto ste me uskratili za smajlice pobogu. A kako napisati svoj najduzi post u forumskom zivotu sa samo dva smajlica.... neka mi je Bog na pomoci :ooo

Pa da pocnemo...


Sto me, ne sasvim slucajno, dovodi do prvog pitanja, bez persiranja.

1) Da li je naivnost dobra ili loša osobina? Naravno, treba uzeti u obzir da postoje tumačenja "naivan - lako ga zajebati" i "naivan - svijet posmatra očima djeteta", kao što Milan Mladenovic u jednoj pjesmi kaže. Bez obzira što bi neki ovo dvoje izjednačili, nije isto. :hm


Tesko je na to odgovoriti samo sa dobra ili losa. A i vise cu se osvrnuti na tu drugu vrstu.
Prvo da kazem da ne smatram sebe naivnom osobom. Pretpostavljajuci da ste tako sasvim ne slucajno dobili inspiraciju za pitanje. (sad me vec hvata apstinencijska smajli kriza)

Svaka krajnost je pogubna po nas same. Pa tako i neopreznost, pretjerano vjerovanje. Iako su mi licno draze takve osobe, nego one zatvorene, koje ne dopustaju nikome da im se priblizi, samim tim stvarajuci zid oko sebe. Uvijek proracunati uvijek na oprezu. Cuvajuci se tako propustaju i lijepe stvari.
Msm da ni naivni nisu toliko naivni koliko mi mislimo, samo vise optimisticni i pozitivni. Vide tj traze lijepo u svemu. A usudila bih se reci i hrabri znajuci sta sve to sa sobom povlaci.
Ljepse je svijet gledati kroz ljubicaste naocale, iako ih po potrebi vjerujem vecina moze skinuti.


2) Imenuj 4-3-3 fudbalsku formaciju Forumasica. Obrazlozi makar ukratko.

Nisam Guardiola ali cu pokusati.
Samo da ne fulam kao Mourinho. Sreca ni mi ovdje ne djelimo zlatne kante.. a ni obicne..

Uzet cu u obzir samo one koji su trenutno aktivni.
Puno lakse je bilo sastaviti zensku ekipu. I znam da sam nezasluzeno mnoge izostavila, al bice utakmica.
Povremene rotacije su pozeljne.

Mislim da je golman stub svake ekipe. Drzi je na okupu, daje samopouzdanje i gura naprijed, brani od napada. Tu bih stavila Maju.

U cvrstu odbranu koja bi i MSN trojcu mogla parirati
Klara, Space, Cvrle i Veca
Kao i svi odbrambeni igraci i one su malo impulzivne, prgave da se tako izrazim, ne daju na sebe i bome znaju i odgovoriti kad ih ko cacne.

Vezni red..
Nice, Srculence, Ina
Smirene, kreativne.. Ne namecu se drugima, ali kad dodju na teren itekako i svojim samozatajnim pristupom privuku paznju. Ajde zamislite bolji i sigurniji vezni red od ovoga?


U napadu Zagorka i Briga definitivno. Tu bi jos Lavlje mogla uskociti al rekoh samo aktivne.. Pa cu staviti Merlin. Reaguju na prvu, apsolutno nikome ne daju pardona.

Ni Ter Stegen, Neuer i De Gea zajedno tu ne bi imali sanse.


3) Imenuj 4-4-2 fudbalsku formaciju Forumasa.


Eh sad muska ekipa. Pa mozemo na Evropsko.

Golman Krokodil.
Iz istog razloga kao i Maja, da se ne ponavljam.

Odbrana
Storm, Sheval, Zlocko, Vrag

Vezni red, Zeleni, Damir, Bla i Rum

Napad Soc, Mute
S tim da tebe Mute vidim kao Suareza.


4) Kako ti mislis da treba pomiriti Mesijevu genijalnost i Busquetsovu padavicu u jednoj osobi? Ovo nije fudbalsko pitanje, nego romantične prirode. :valja


Tesko da se moze pronaci Messijeva genijalnost u jednoj osobi. Govorimo o velikoj, ogromnoj izvanzemaljskoj kolicini genijalnosti.

Tesko je i vjerovati da bi u takvoj osobi bilo i Busquetsove padavice, djeluje mi nespojivo. Ali da zamislimo, polazeci od toga da bi takva osoba fakat mogla postojati i da bi mogla imati neku orgromnu manu tj drugu stranu licnosti.
Suludo bi bilo ocekivati da dobijemo pun paket, i savrsenu osobu, partnera. Takvo nesto jednostavno ne postoji.
Ali zbog svega onoga lijepog se vrijedi boriti i nekako savladiti to ruzno. A kako? Razgovorom, ljubavlju, razmijevanjem.. Naravno to ne znaci apsolutno promjeniti partnera i sve zavisi od toga kakva je to vrsta lose osobine, da li direktno utice na nas odnos i u kolikoj mjeri. Ako su to neke stvari koje se ne mogu promjeniti kljuc je u prihvatanju osobe onakve kakva jeste.. Ili ga nogom u guzicu. Kazem opet puno tu faktora igra ulogu, da bih znala tacno odgovoriti na pitanje.


5) Zašto je Zenica najbolji grad na dunjaluku?Barem pet redova, please.


Zato sto je moj grad. I tu je sva mudrost.
Djole je to objasnio jednim citatom: Postoji milion gradova u koji mozes da odes, ali samo jedan u koji mozes da se vracas.
I niko i nista se s tim ne moze mjeriti.
Mozda drugi imaju cistiji zrak ( zapravo sigurno imaju ako izuzmemo Sarajevo naravno) bolje puteve, cistije rijeke, ljepsu insfrastrukturu, vece stadione, zeleniju travu ali Zenica ima mene i ja imam nju. I ne damo jedna drugu.
Njah, ne volim kad se raspekmezim. A ko se ne raspekmezi kad prica o rodnom gradu?


6) Opisi ljubav od početka do kraja u pet redova. Ne moraju pune rečenice. Use Your Illusion.


Ne znam koliko sam prava osoba za ovo pitanje.Zapravo uopste nisam.
Mogla bih ici i na kartu mastanja znam.. ali ja cu ipak o onoj vrsti ljubavi koju sam najbolje upoznala i u koju najvise vjerujem, kojoj kraj dodje kad i nama istekne rok trajanja.

Rodis se, places, spavas, jedes maltretiras roditelje. Kazes prvu rijec, prohodas odviknes od pelene.. Krenes u vrtic, postavljas dnevno mali milion pitanja, u tom vrijeme i za skolu. Zivis bez ikakve misli da ce te nesto uskoro tresnuti i zauvijek ukrasti srce.
A onda kroz neku godinu ne bas tipicno za djevojcice pocnes interesovati za fudbal, dobijes na poklon prvu loptu, i uz roditelje pocnes gledati utakmice.

I tu prica pocinje..

Ljubav na prvi pogled. I najdrazi dres.

Kao i prave romanticne ljubavi i u ovoj je bilo trzavica. Ali ne izmedju mene i Barce nego izmedju mene i svijeta. Kroz tu pocetnicku fazu kada bi mi ko rekao nesto protiv nje, mogao je ocekivati burnu reakciju tipa da dobije besplatno tusiranje (pitajte moju seku )
Ne znam bas da li sam tu fazu ikada skroz prerasla ali barem ne napadam i polijevam ljude vodom.Napredak koliki toliki.

A onda ta pocetna zaljudjenost prerasta u nesto ozbiljnije. Kao sto vremenom leptirici prestaju i ljubav sazrijeva. Tada ona ustvari zaista i pocinje.
Pocnes vise cijeniti neke druge stvari, ne obracas vise paznju na okolinu, samo ti je jedna stvar vaznija od svega i njoj si maksimalno posvecen, ne propustas nijednu utakmicu, radujuci se i tugujuci skupa s njima, emotivno prozivljavajuci svaki trenutak. Uzivajuci u ljepoti fudbala koji nude. Koliko god ti bilo tesko i druge stvare te mucile u njoj nadjes utjehu i cini te sretnijom.

Mozda cu vas razocarati ovim odgovorom, malo si uzeh za pravo da skrenem sa originalnog pitanja,, Ali ovo je ljubav i to kakva. I zamisliti da bi njoj mogao doci kraj? Nema sanse..

7) Šta bi poručila svojim bivsim (i sadasnjim) ljubavima?


Da su se spasili na vrijeme?
Najintimnije pitanje od svih. Kvisko ne moze? Nista aa?
Aa ujedno i najteze. Ae dobro..

Zahvalila bih se na svemu lijepom, ruznom sam vec zaboravila. Volim pamtiti samo lijepe stvari. I izvinila se za sve lose emocije, razocarenja i bol koji sam sigurno prouzrokovala.
Zvuci mozda kao diplomatski odgovor ali je iskren a i sta da im vise recem?

8) Šta misliš zašto sam ja rekao da ne znam ništa o tebi? Ovo nije pitanje o meni nego o tebi. :ooo

Ovo me najvise i iznenadilo. Djeluje mi da sam kao otvorena knjiga, i da ne postoji vec nesto sto se ne zna o meni.
Ali vjerovatno je zbog mog neinteresovanja za ozbiljnije diskusije i ucestovanje na istim, bar mi djelujete kao osoba koja tako upoznaje, uci o ljudima, procjenjuje.. Odatle i takav zakljucak. Mada kao i sve Racice vjesto dosta toga sakrivam, barem kad su osjecaji i opste stanje u pitanju.


9) Da je potvrđeno da je sutra Smak Svijeta, sama si na svijetu, jedino mozes forumati, kojem Forumasu ili Forumasici bi poslala pp prije samog Kraja i sta bi u njemu stajalo?

Remzi definitivno. Zamolila bih ga da odlozi smak svijeta za drugi datum. Barem dok ne odem na Balasevicev koncert i posjetim Camp Nou ..


10) Dostojevski je napisao da će ljepota spasiti svijet. Zanemaricemo ovom prilikom religiozno-duhovne aspekte njegove poruke. :( Sta je za tebe ljepota i da li ona može spasiti svijet?


Ne znam kako na koju ljepotu je Dostojevski mislio, ni mnogi filozofi se oko toga nisu usaglasili. Za mene je to unutrasnja ljepota ili dobrota, karakterne osobine, lijepo ophodjenje, cisto srce .. jednostavno sve suprotno od ruznog. Da li moze spasiti svijet?

Moze. Samo kad bi svi poceli od sebe, malim korakom, spasavajuci sebe spasavamo druge a i svijet ujedno.

Završiću ovaj post pjesmom koja se prirodno nadovezuje na sve ovo. Bono se ibretio da ljudi ovu pjesmu velicaju na vjenčanjima, jer uopste nije o romantičnoj ljubavi. :ccc



Mala Mu, tri poruke za kraj ovog intervjua;

1) Nemoj da skraćujes i vrdas sa odgovorima.

Nadam ste da ste zadovoljni, od koga je i ovo je previse.

2) Želim Barceloni ubjedljivu pobjedu u El Clasicu.


Ubjedljiva je bome bila, nadajmo se da ce biti i sljedeca.

3) Znam da ti jos dugujem personaliziranu rodjendansku čestitku, jer ja nikad ne zaboravljam.


Ocekujem je sljedece godine.

Toliko od mene. Vidimo se u nekoj drugoj predstavi..


I pjesma za kraj.



Neka vam svima osmijeh bude lajt motiv.
Last edited by Mala_Mu on 04 Dec 2018, 21:51, edited 1 time in total.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3082 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Chloe » 04 Dec 2018, 21:50

Mala, meni ne bi dala ni navijački dress... :(

:spavanje
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15186
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 973 times
Been thanked: 961 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Tokmak » 04 Dec 2018, 21:51

Hercegovci na štoperima... :D.
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Socrates » 04 Dec 2018, 21:53

Svaka čast na odgovoru :apl :djed

Ako je Mute Suarez, onda ja ispadoh Messi :D.

Ne vjerujem da sam u životu dobio puno boljih komplimenata :thank
. . . . . . . . .

User avatar
Cvrle
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12685
Joined: 14 Oct 2015, 15:08
Mood:
Has thanked: 5 times
Been thanked: 12 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Cvrle » 04 Dec 2018, 21:56

Odbrana nego sta :cool
Poput nekog starog kopača zlata, moraš se pomiriti s time da trebaš iskopati mnogo pijeska iz kojeg ćeš poslije strpljivo isprati nekoliko sićušnih komadića zlata

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Mala_Mu » 04 Dec 2018, 22:09

Chloe wrote: 04 Dec 2018, 21:50 Mala, meni ne bi dala ni navijački dress... :(

:spavanje
Znala sam da sam nesto zaboravila napisati. Svaka ekipa mora imati i doktoricu.. Da pazi na njih, tu sam tebe htjela ugurati, previsse si emotivna za ostale pozicije. :p

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Venera » 04 Dec 2018, 22:12

Chloe wrote: 04 Dec 2018, 21:50 Mala, meni ne bi dala ni navijački dress... :(

:spavanje
ja bih tebe sa Majom u golamne , a Malena, pa ne moze Maja braniti oba gola :D.

Malena hvala , jes jes ja i Zagorka :hihi :hop

pusica :srce :srce
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Vrag
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26599
Joined: 05 Oct 2018, 08:54
Has thanked: 56 times
Been thanked: 246 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Vrag » 04 Dec 2018, 22:16

vidi fkt odgovori

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Socrates » 04 Dec 2018, 22:35

Moram da kažem da je ovaj post od Male jedan od najljepših postova koji sam pročitao na ovom forumu. :djed

I ujedno je odgovor zašto će ljepota spasiti svijet. :cudi

Još jednom, svaka čast :respekt
. . . . . . . . .

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Mala_Mu » 04 Dec 2018, 22:45

Socrates wrote: 04 Dec 2018, 22:35 Moram da kažem da je ovaj post od Male jedan od najljepših postova koji sam pročitao na ovom forumu. :djed

I ujedno je odgovor zašto će ljepota spasiti svijet. :cudi

Još jednom, svaka čast :respekt
Golemo :sok
A bila mi je prpa malo... :valja hoces biti zadovoljan odgovorima :ooo
Al rekoh odgovoriti iz srca pa sta bude :P

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96429
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34382 times
Been thanked: 21120 times
Contact:
Status: Online

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Rum » 04 Dec 2018, 22:50

Mala na aparatima
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14921
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 442 times
Been thanked: 797 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by vila » 04 Dec 2018, 22:50

Socrates wrote: 04 Dec 2018, 22:35 Moram da kažem da je ovaj post od Male jedan od najljepših postova koji sam pročitao na ovom forumu. :djed

I ujedno je odgovor zašto će ljepota spasiti svijet. :cudi

Još jednom, svaka čast :respekt
Meni se isto svidjelo..zapravo me iznenadila
@mala mu definitvno trebas pisati vise po forumu

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3082 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Chloe » 04 Dec 2018, 23:04

statebriga wrote: 04 Dec 2018, 22:12
Chloe wrote: 04 Dec 2018, 21:50 Mala, meni ne bi dala ni navijački dress... :(

:spavanje
ja bih tebe sa Majom u golamne , a Malena, pa ne moze Maja braniti oba gola :D.

Malena hvala , jes jes ja i Zagorka :hihi :hop

pusica :srce :srce
Inače i jesam bila golman svoje rukometne ekipe. :D. :D.

Ali kad ste se uhvatili moje emotivnosti kao pijani plota, pa zbog nje mislite da imam dvije lijeve noge i ne znam se kruha najesti. .. :cudi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Merlin246 » 04 Dec 2018, 23:14

Bolje da me nisi ni spomenula nego sto sam neki rezervni igrac. :kafa
Cuj posto Lavlje nije aktivna pa onda eto Merlin. :o

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26707
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14760 times
Been thanked: 3946 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Veca » 04 Dec 2018, 23:15

...ma yebes dzeku, mi imamo svog dijamanta, a to je Mala! :ljub

10933918_857488160970823_7135172413166596655_n.jpg
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Mutevelija » 04 Dec 2018, 23:16

Ja ne znam kakvu Suarez ima ulogu, ali sviđa mi se što sam u timu :p
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Intervjui sa slavnim forumašima

Post by Merlin246 » 04 Dec 2018, 23:16

Za sve ostalo lajk, iznenadjena sam pozitivno odgovorima

Post Reply

Return to “Razno”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests