Bizarne vijesti

Različite teme koje ne spadaju u ostale podforume

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
lisko
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1968
Joined: 24 Mar 2010, 22:39
Has thanked: 17 times
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Bizarne vijesti

Post by lisko » 30 Dec 2018, 18:05

Dobro je pogodio u glavu zmiju
Ove carape sexy ? :sok
Image

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96361
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34340 times
Been thanked: 21069 times
Contact:
Status: Offline

Re: Bizarne vijesti

Post by Rum » 30 Dec 2018, 18:15

da to nije storm
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120348
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6949 times
Been thanked: 7868 times
Status: Offline

Re: Bizarne vijesti

Post by Krokodil Behko » 08 Jan 2019, 10:00

UZNEMIRUJUĆI VIDEO /Muškarac preminuo nakon što ga je pregazio slon kojeg je pokušao hipnotisati

Užasan video objavljen je na videoservisu YouTube, a snimljen je u Šri Lanki gdje je slon pregazio muškarca i usmrtio ga.
Četrdesetjednogodišnji muškarac je predvodio grupu turista kroz Nacionalni park Yala na jugoistoku Šri Lanke prošle sedmice kada je došlo do incidenta. Nakon što je privukao pažnju ogromne životinje, muškarac je gestikulirao slonu pokušavajući ga "hipnotizirati" i umiriti.

Međutim, izazvao je suprotan efekt te je slon krenuo prema njemu i pregazio ga. Očevici su bili bespomoćni, a muškarac je preminuo. Naknadno je ustanovljeno da je bio pod utjecajem alkohola.

"Izlazak iz vozila i hodanje u nacionalnom parku je kršenje zakona. Svako ko uradi nešto slično u budućnosti će biti priveden pravdi. Nema magičnih rituala koji se mogu koristiti za kontrolu ovih životinja", rekao je jedan od zvaničnika.
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120348
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6949 times
Been thanked: 7868 times
Status: Offline

Re: Bizarne vijesti

Post by Krokodil Behko » 10 Jan 2019, 09:47

Prodao bubreg da kupi iPhone pa ostao invalid...


Image

Kinez Ksiao Vang je imao samo 17 godina kada je odlučio da proda bubreg da bi kupio iPhone 4, koji inače nije mogao da priušti.


Nakon operacije Vangu je rečeno da će moći nastaviti život normalno sa jednim bubregom, međutim ostao je trajno invalid i skoro osam godina je zavisan od dijaliza.

Tokom 2011. godine iPhone 4 je bio statusni simbol u školi u gradu Čengzou, u Kini, koju je pohađao ovaj mladić. Kako je dolazio iz siromašne porodice koja nije mogla da mu priušti ovaj skupocjeni telefon, Vang je odlučio da proda zdrav bubreg da bi kupio ovaj telefon.

Putem sumnjivog posrednika ovaj mladić je stupio u kontakt sa trgovcima organa na crnom tržištu i dogovorio prodaju bubrega za 3.200 dolara, što je bilo dovoljno novca da kupi željeni iPhone 4.

Nažalost, ova glupa odluka je upropastila život mladom Kinezu. Vang je bio ubijeđen da će moći normalno da nastavi život, a čak mu je i doktor koji je izveo ilegalnu operaciju rekao da neće imati posljedica po život.

Kako operaciona sala u kojoj je zahvat izveden nije bila sterilizovana, došlo je do infekcije rane. Nažalost, ni porodica mladog Kineza nije znala za njegovu prodaju organa sve dok mu se zdravlje nije potpuno pogoršalo i više nije mogao da krije svoje zdravstvene probleme.

Kako Vang nije smio da kaže svojim roditeljima da je prodao bubreg i kako je dugo vremena držao kao tajnu to što je uradio, infekcija se ubrzo proširila na preostali zdravi bubreg, koji je vremenom otkazao.

Jedini način da Vang preživi je da bude vezan za krevet i da zavisi od mašine za dijalizu koja ga održava u životu.

Kada su roditelji mladog Vanga saznali da je mladić prodao bubreg za telefon iPhone 4, oni su ušli u trag posredniku i doktoru koji je izvršio operaciju te su protiv njih podigli tužbu.

Roditelji su uspjeli dobiti kompenzaciju u iznosu od 320.000 dolara, koji su većinom potrošeni na liječenje mladog Vanga.

(SB)
online

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Bizarne vijesti

Post by Čupava » 10 Jan 2019, 10:06

Zalosno...
.

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Bizarne vijesti

Post by Čupava » 10 Jan 2019, 10:09

Mala_Mu wrote: 30 Dec 2018, 10:12 Htjela da iznenadi muža "seksi" čarapama, on joj polomio nogu

Jedna žena iz Australije samo je željela da obraduje svog muža novim seksi čarapama, ali kada je vidio njene noge, on se uplašio i mislio da mu prijeti velika opasnost.

Žena, koja je kupila seksi čarape da bi zagolicala maštu supruga, završila je u bolnici.

Čarape su imale šaru zmije, pa je on pomislio da se u krevetu pored njegove žene nalaze dvije zmije otrovnice.

Istog trenutka je, želeći da odbrani svoju suprugu, uzeo bejzbol palicu i počeo da udara "zmije", odnosno po njenim nogama.

Kada je shvatio da su "zmije" u stvari noge njegove supruge, već je bilo kasno, pošto joj je slomio stopalo na nekoliko mjesta, prenosi "RTL.hr".

Kako se navodi, žena se trenutno oporavlja.

Image

Image
Pored svih sexy carapa ako su joj ove sexy...onda stvarno ja ne znam sta je zapravo sexy...neka mi ko to u par rijeci objasni... :D. :grana
.

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Bizarne vijesti

Post by Salko » 10 Jan 2019, 10:21

Zagorka wrote: 30 Dec 2018, 11:58 Jezive carape, ali mi pravo sumnjivo sto se nisu nakon prvog udarca skontali.
Valjda je vrisnula nakon sto je prvi put opandrcio palicom.
Nije cutala 15 minuta dok nije smrskao sve koske.
iako je vrišćala, garant je konto da je to u strahu ili da je zmijuga loma ugrizla pa nastavio opaljivanje
"ignorance is bliss"

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Bizarne vijesti

Post by Mala_Mu » 15 Jan 2019, 13:24

:ccc
Ruskinja osmomjesečnoj bebi dala votku kako bi je uspavala dok je ona na zabavi

Image

Ruskinja Nadezhda Yarych je trenutno pod policijskom istragom zato jer je svom osmomjesečnom sinu Zakharu dala votku kako bi ga uspavala da bi ona mogla otići na zabavu.

Prema navođenjima izvora, Nadezhda je bebu odvela u bolnicu jer joj se činilo da je bolesna. Tamo su obavljeni svi potrebni pregledi te je utvrđeno da je za bebino zdravlje najbolje da ostane u bolnici. Nadezhda je to odbila te je svog sina odvela kući sa sobom.

Ona ga je u bolnicu dovela ukupno četiri puta, ali ga je svaki put odbila ostaviti na liječenju. Izvori bliski porodici tvrde kako je Nadezhda odbijala ostaviti bebu jer nije htjela provesti praznike u bolnici.

Naposljetku je odlučila uspavati bebu tako što će joj dati da popije malo votke. Dijete je umrlo nakon nekoliko sati, a policijska istraga je još uvijek u toku.

Osim nje, policija je također uhapsila i njenog partnera, a bebinog očuha, Mikhaila Yarycha koji je bio svjestan situacije, ali nije pokušao spriječiti gnusan čin.

klix.ba

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84340
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11032 times
Been thanked: 16545 times
Status: Offline

Re: Bizarne vijesti

Post by Fuddo » 15 Jan 2019, 13:51

Mala_Mu wrote: 30 Dec 2018, 10:12 Htjela da iznenadi muža "seksi" čarapama, on joj polomio nogu

Jedna žena iz Australije samo je željela da obraduje svog muža novim seksi čarapama, ali kada je vidio njene noge, on se uplašio i mislio da mu prijeti velika opasnost.

Žena, koja je kupila seksi čarape da bi zagolicala maštu supruga, završila je u bolnici.

Čarape su imale šaru zmije, pa je on pomislio da se u krevetu pored njegove žene nalaze dvije zmije otrovnice.

Istog trenutka je, želeći da odbrani svoju suprugu, uzeo bejzbol palicu i počeo da udara "zmije", odnosno po njenim nogama.

Kada je shvatio da su "zmije" u stvari noge njegove supruge, već je bilo kasno, pošto joj je slomio stopalo na nekoliko mjesta, prenosi "RTL.hr".

Kako se navodi, žena se trenutno oporavlja.

Image

Image
Vi’s ti sta je anaMnjoj naumpalo...
Eh et ti sad zmija :D.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120348
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6949 times
Been thanked: 7868 times
Status: Offline

Re: Bizarne vijesti

Post by Krokodil Behko » 15 Jan 2019, 19:26

Mala_Mu wrote: 15 Jan 2019, 13:24 :ccc
Ruskinja osmomjesečnoj bebi dala votku kako bi je uspavala dok je ona na zabavi

Image

Ruskinja Nadezhda Yarych je trenutno pod policijskom istragom zato jer je svom osmomjesečnom sinu Zakharu dala votku kako bi ga uspavala da bi ona mogla otići na zabavu.

Prema navođenjima izvora, Nadezhda je bebu odvela u bolnicu jer joj se činilo da je bolesna. Tamo su obavljeni svi potrebni pregledi te je utvrđeno da je za bebino zdravlje najbolje da ostane u bolnici. Nadezhda je to odbila te je svog sina odvela kući sa sobom.

Ona ga je u bolnicu dovela ukupno četiri puta, ali ga je svaki put odbila ostaviti na liječenju. Izvori bliski porodici tvrde kako je Nadezhda odbijala ostaviti bebu jer nije htjela provesti praznike u bolnici.

Naposljetku je odlučila uspavati bebu tako što će joj dati da popije malo votke. Dijete je umrlo nakon nekoliko sati, a policijska istraga je još uvijek u toku.

Osim nje, policija je također uhapsila i njenog partnera, a bebinog očuha, Mikhaila Yarycha koji je bio svjestan situacije, ali nije pokušao spriječiti gnusan čin.

klix.ba

Pa Rusi su to.
Nikad u životu nisu ni okusili viski.
online

User avatar
Vjetar
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14764
Joined: 23 May 2015, 17:46
Location: Na konju
Been thanked: 22 times
Status: Offline

Re: Bizarne vijesti

Post by Vjetar » 15 Jan 2019, 19:39

A eto, kažu da one prosjakinje kod nas koje nosaju one bebe uzimaju te bebe kao zaduženje za taj dan, tu smjenu. Nisu njihova djeca, već su to djeca koja su rođena u toj "zajednici", pa ih koriste sve ove koje idu raditi na ulici. Prethodno ih se nakljuka tabletama i sličnim uljuljkivačima, pa su te bebe uvijek uspavane i mirne dok one obilaze oko stolova u ljetnim baštama proseći.

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Žena koja se udala za tristogodišnjeg duha objavila da se razvode: "Jack mi je crpio energiju"

Post by Mala_Mu » 30 Jan 2019, 14:01

Image
Raskidi su uvijek teški. Jedna žena oplakuje krah svoga braka s nekoliko stotina godina starim gusarom. I ne, on za nju nije duh.

Magazin People izvijestio je prošle godine da je Amanda Teague, žena iz Irske, održala ceremoniju vjenčanja za tristogodišnjeg duha nazvanog Jack. Amanda je organizirala privatnu ceremoniju na brodu, a da bi brak bio zakonit 45-godišnja žena je angažirala šamanskog svećenika koji je vodio ovu ceremoniju.

No par nije uspio dočekati ni prvu godišnjicu braka, piše Irish Mirror.

"Mislim da je vrijeme da svako sazna da je moj brak gotov. Sve ću vam objasniti kada za to dođe vrijeme, ali sve što ću vam trenutno reći jeste da trebate biti vrlo oprezni kada se bavite duhovnošću, to je nešto u vezi sa čim ne smijete zabrljati", napisala je Amanda koja ima petero djece.

Amanda je ranije objasnila da je svoju "duhovnu dušu" srela 2014. godine kada se pojavio pokraj nje dok je ležala u krevetu.

"On je tamnoput i ima crnu kosu. Rekla sam mu kako baš i nisam oduševljena što povremeno imam seks s duhom i htjela sam da ozakonimo našu vezu. Željela sam da imamo veliko tradicionalno vjenčanje, da nosim bijelu haljinu, meni je to bilo veoma bitno" rekla je Amanda.

Nakon što je otkrila vijest o razvodu, Amanda je za Inside Edition otkrila i šta ju je potaklo na ovaj čin.

"Voljela bih da se nikad nisam udala za njega. Voljela bih da sam ta zdrava osoba prije nego što sam ga upoznala. Jack je svoje ponašanje potpuno promijenio u braku, on je lijep odnos prepun ljubavi pretvorio u nešto ružno", rekla je Amanda.

Naime, Amanda je u braku dobila niz zdravstvenih problema i zaključila da Jack iscrpljuje njenu energiju koju dalje koristi za svoje sebične namjere.

klix.ba

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Žena koja se udala za tristogodišnjeg duha objavila da se razvode: "Jack mi je crpio energiju"

Post by Mala_Mu » 30 Jan 2019, 14:02

Televisa presenta. :ha

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102602
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2968 times
Been thanked: 3073 times
Status: Offline

Re: Žena koja se udala za tristogodišnjeg duha objavila da se razvode: "Jack mi je crpio energiju"

Post by Chloe » 30 Jan 2019, 14:04

:grana
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Žena koja se udala za tristogodišnjeg duha objavila da se razvode: "Jack mi je crpio energiju"

Post by Mala_Mu » 30 Jan 2019, 14:06

Jack je svoje ponašanje potpuno promijenio u braku
Musko ko musko, bio duh ili ne. :ooo

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Žena koja se udala za tristogodišnjeg duha objavila da se razvode: "Jack mi je crpio energiju"

Post by Salko » 30 Jan 2019, 14:15

Mala_Mu wrote: 30 Jan 2019, 14:06
Jack je svoje ponašanje potpuno promijenio u braku
Musko ko musko, bio duh ili ne. :ooo
a ona našla ipak bijelog

duha
:888
"ignorance is bliss"

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Žena koja se udala za tristogodišnjeg duha objavila da se razvode: "Jack mi je crpio energiju"

Post by Salko » 30 Jan 2019, 14:16

ipak je tamnoput

pih...
"ignorance is bliss"

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Žena koja se udala za tristogodišnjeg duha objavila da se razvode: "Jack mi je crpio energiju"

Post by Čupava » 30 Jan 2019, 14:34

primjeti se na foto da je bila iscrpljena a mogu misliti tek sad kakva je.... treba ona pod hitno nesto energično da joj povrati snagu .... :D.
.

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Žena koja se udala za tristogodišnjeg duha objavila da se razvode: "Jack mi je crpio energiju"

Post by Salko » 30 Jan 2019, 14:41

Čupava wrote: 30 Jan 2019, 14:34 primjeti se na foto da je bila iscrpljena a mogu misliti tek sad kakva je.... treba ona pod hitno nesto energično da joj povrati snagu .... :D.
tamnoputo po mogućnosti
:888
"ignorance is bliss"

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Žena koja se udala za tristogodišnjeg duha objavila da se razvode: "Jack mi je crpio energiju"

Post by Salko » 30 Jan 2019, 14:42

treba njoj istjerat zlo

a utjerat dobro

:888
"ignorance is bliss"

Post Reply

Return to “Razno”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests