Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by posmatrac » 09 Jan 2017, 05:38

Pametnica wrote:
posmatrac wrote:
storm wrote: Koliko si gluposti ti ovdje navaljao :grana




Point je možda u tome da i nije svaki brand nužno kvaliteta....ali jeftino (osim kad jamiš nešto na rasprodajama ili ebay) skoro pa jamačno nije kvaliteta
DA, ali najcesce kvantitativni izbor, ili tacnije kvantitativni "sud" vecine govori i o kvaliteti, pa ce se 99,9% ljudi na svijetu sloziti da je lupam Mercedes bolje auto od Lade :D, bez obzira sto ne mogu svi da sebi priuste da voze Mercedesa.

Svaki brand jeste nuzno kvaliteta i u nasem subjektivnom misljenju, ako smo mi zadovoljni sa tim proizvodom, pa je logicnije da cemo vise vjerovati Leviskama, koje mogu da se nose 5,6 godina, nego farmerkama sa pijace.
Ja mislim da je davno prošlo vrijeme otkad je vazila ona ako ne znas sta je dobro, kupi sta je skupo.[/quote]

Dobro situirani ljudi, koji imaju iskustva sa kupovanjem, i koji sebi mogu dozvoliti veliku sirinu izbora, najcesce vrlo dobro znaju sta je dobro, a najcesce se ispostavi da je to dobro i nekim prepoznatljivim logom ispraceno.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by storm » 09 Jan 2017, 05:55

Da se malo vratimo primarnom pitanju teme....

po meni je glupost tvrdnja, da ljudi ne žele logo branda na odjeći....
iste mi je kategorije, da će poželjeti smartphone bez nagrižene jabuke, auto bez nišana, krugova, propetog konja....
To je samo neka retorika....e sad neću kao svi vi :oo
(topla voda i filozofije iz dosade,pametovanje bez pokrića....no net sve trpi, tu je i papir odavno prešišao)
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by Heidi » 09 Jan 2017, 19:55

Julia-Klara wrote::kokice

Heidi , Ote cipele sto si metnula - ima li broj 41-42? I koliko kostaju? Ja ovdje nigdje nisam vidjela da imaju,a obilazim
U Pragu ima tih butika tona, cudi me da nisi vidjela. Sto se tice brojeva, mislim da ove dizajnerske cokule idu do 41. Sad ne znam, zavisi od stopala.
Ja sam imala srecu, da sam slucajno naisla na snizenje u Parizu, 175€ su kostale.
Inace su u dolarima oko 650. Udobne, tanka platforma, stabilna :ok
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

Username
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9024
Joined: 27 Sep 2016, 14:02
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by Username » 09 Jan 2017, 20:03

Skupo.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3081 times
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by Chloe » 09 Jan 2017, 21:46

:ideja .... najbolje da stavljaju loga na onim limićima kao što radi npr. Tom T., sOliver pa kome smeta neka otkine. :cudi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120404
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7901 times
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by Krokodil Behko » 09 Jan 2017, 22:21

Chloe wrote::ideja .... najbolje da stavljaju loga na onim limićima kao što radi npr. Tom T., sOliver pa kome smeta neka otkine. :cudi

Odlične marke, nikad ne bih skinuo :ok
online

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by SPINERKA » 09 Jan 2017, 23:43

:ljut. skoro na svim odjevnim predmetima skidam tiketu koja dotice vrat... :sok. Kako to 'pecka'. Desi se da i rupu napravim ;)
Image

User avatar
Pametnica
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1203
Joined: 24 Dec 2016, 21:04
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by Pametnica » 10 Jan 2017, 05:25

navika wrote:
SPINERKA wrote:
Obrati paznju, svaka Mexicanka nosi MK torbu. I to onu sto MK pise po citavoj torbi, da ljudi iz aviona mogu vidjeti.
A kod kuce ih zivi 15ero skupa.
sta je problem sto ih ima 15 -ro

MK i nije neka klasa -cak i kada je original

Nije problem ako imaju mini hotel i ako su jedna porodica. Ali tri porodice pod krovom kuce namjenjene jednoj porodici meni bi bio problem. I to veliki. I ne bi mi se nista znacilo klincit (da prostiti) u skupoj odjeci a vamo kod kuce me stid npr da ko vidi gdje i kako zivim.

Moram ici spavati, a svasta bi bash ovdje imala reci.

Ili kad vidis nema za osmovme stvari, sok u kuci kad neko dodje :grana

Pokusaj kupovanja sto jeftinijih cigara, kahve, da ne spominjem osnovnih zivotnih potrepština :cudi
--------------------------------------------------------------------------------
"Hazreti Aisa prica: "Pitala sam Allahova Poslanika kome zena najvise duguje svoju poslusnost, a on mi rece: Muzu. A kome covjek najvise duguje? Majci – odgovori mi Allahov Poslanik."
(Ahmed, Nesai)
----------------------------

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by SPINERKA » 10 Jan 2017, 05:33

Nije problem ako imaju mini hotel i ako su jedna porodica. Ali tri porodice pod krovom kuce namjenjene jednoj porodici meni bi bio problem. I to veliki. I ne bi mi se nista znacilo klincit (da prostiti) u skupoj odjeci a vamo kod kuce me stid npr da ko vidi gdje i kako zivim.

Moram ici spavati, a svasta bi bash ovdje imala reci.
:rol
..O cemu ti pises .
..Dovrsi kada se naspavas.

:)
Image

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by Čupava » 10 Jan 2017, 08:28

SPINERKA wrote::ljut. skoro na svim odjevnim predmetima skidam tiketu koja dotice vrat... :sok. Kako to 'pecka'. Desi se da i rupu napravim ;)
Sa ovim bez problema i bez rupice otklonim sve sto smeta...
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
.

User avatar
Pametnica
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1203
Joined: 24 Dec 2016, 21:04
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by Pametnica » 10 Jan 2017, 12:42

SPINERKA wrote:
Nije problem ako imaju mini hotel i ako su jedna porodica. Ali tri porodice pod krovom kuce namjenjene jednoj porodici meni bi bio problem. I to veliki. I ne bi mi se nista znacilo klincit (da prostiti) u skupoj odjeci a vamo kod kuce me stid npr da ko vidi gdje i kako zivim.

Moram ici spavati, a svasta bi bash ovdje imala reci.
:rol
..O cemu ti pises .
..Dovrsi kada se naspavas.

:)
Upravu je
--------------------------------------------------------------------------------
"Hazreti Aisa prica: "Pitala sam Allahova Poslanika kome zena najvise duguje svoju poslusnost, a on mi rece: Muzu. A kome covjek najvise duguje? Majci – odgovori mi Allahov Poslanik."
(Ahmed, Nesai)
----------------------------

navika
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12400
Joined: 18 Mar 2015, 20:07
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by navika » 10 Jan 2017, 13:09

SPINERKA wrote:
Nije problem ako imaju mini hotel i ako su jedna porodica. Ali tri porodice pod krovom kuce namjenjene jednoj porodici meni bi bio problem. I to veliki. I ne bi mi se nista znacilo klincit (da prostiti) u skupoj odjeci a vamo kod kuce me stid npr da ko vidi gdje i kako zivim.

Moram ici spavati, a svasta bi bash ovdje imala reci.
:rol
..O cemu ti pises .
..Dovrsi kada se naspavas.

:)
Evo o cemu pricam:

Odem na kafu kod prijatelja, vani -1C. Ne mogu skinuti kaput, donesu mi jos i deku i kucne papuce... I da vidim njihove nove suncanice od po $300.

Odemo ja i muz pomoci prijateljima, sele. Kad su ponijeli madrac bila sam vidno sokirana. Hem propo hem sav uflekan. Ona kupila cipele za $600. Ja bi npr kupila novi madrac za $500 i na sebe potrosila $100.

Uvijek sam volantirala u skolama moje djece. Na svaki sam izlet s njima isla. Prosle god su u razredu mog sina imali troje djece ciji roditelji nisu mogli uplatiti, pa je ucitaljica trazila ko bi pokrio troskove za njih. I nasla. Jedno od to troje djece je bilo u mojoj grupi. Mali je nosio patike od $200, duksericu od $100. Sin mi kaze da zive u prikolici.

U Bosni smo, kod covjekove uze famelije. Pricaju nam kako zive, hodaju, piju, jedu dvoje jagnjadi mjesecno. Odem se istusirati, zdrma me struje pod vodom, vrisnem i izletim iz kade. Zove zena iz hodnika, izvinjava se, zaboravila mi reci da im je losa instalacija ali nece me ubiti, njih tako trese 20 god.
Hocu se obrisati, peskir poderan, uzmem drugi, treci, cetvrti - svi poderani. Hocu se sad normalno i pocesljati ali svakom ceslju zubi polomljeni.
Ja bar ne bi pricala na njihovom mjestu da zivim.


Hvala ti mama, gdje cula i necula sto si me naucila sta su prioriteti u zivotu.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by greeneyes » 10 Jan 2017, 13:17

Sta znam, ovo bi bio veliki udarac za one koji odjecu, obucu kupuju cisto da bi drugi vidjeli da nose brendirano. :oo
Samo sabura

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by Čupava » 10 Jan 2017, 13:21

navika wrote:
SPINERKA wrote:
Nije problem ako imaju mini hotel i ako su jedna porodica. Ali tri porodice pod krovom kuce namjenjene jednoj porodici meni bi bio problem. I to veliki. I ne bi mi se nista znacilo klincit (da prostiti) u skupoj odjeci a vamo kod kuce me stid npr da ko vidi gdje i kako zivim.

Moram ici spavati, a svasta bi bash ovdje imala reci.
:rol
..O cemu ti pises .
..Dovrsi kada se naspavas.

:)
Evo o cemu pricam:

Odem na kafu kod prijatelja, vani -1C. Ne mogu skinuti kaput, donesu mi jos i deku i kucne papuce... I da vidim njihove nove suncanice od po $300.

Odemo ja i muz pomoci prijateljima, sele. Kad su ponijeli madrac bila sam vidno sokirana. Hem propo hem sav uflekan. Ona kupila cipele za $600. Ja bi npr kupila novi madrac za $500 i na sebe potrosila $100.

Uvijek sam volantirala u skolama moje djece. Na svaki sam izlet s njima isla. Prosle god su u razredu mog sina imali troje djece ciji roditelji nisu mogli uplatiti, pa je ucitaljica trazila ko bi pokrio troskove za njih. I nasla. Jedno od to troje djece je bilo u mojoj grupi. Mali je nosio patike od $200, duksericu od $100. Sin mi kaze da zive u prikolici.

U Bosni smo, kod covjekove uze famelije. Pricaju nam kako zive, hodaju, piju, jedu dvoje jagnjadi mjesecno. Odem se istusirati, zdrma me struje pod vodom, vrisnem i izletim iz kade. Zove zena iz hodnika, izvinjava se, zaboravila mi reci da im je losa instalacija ali nece me ubiti, njih tako trese 20 god.
Hocu se obrisati, peskir poderan, uzmem drugi, treci, cetvrti - svi poderani. Hocu se sad normalno i pocesljati ali svakom ceslju zubi polomljeni.
Ja bar ne bi pricala na njihovom mjestu da zivim.


Hvala ti mama, gdje cula i necula sto si me naucila sta su prioriteti u zivotu.
Ja kad idem u goste nosim svoje peskire i sve sto je za Licnu higijenu ... Nekako mi neugodno tuđe koristiti,pa makar to bilo i kod meni bližnje rodbine... :cudi
.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by storm » 10 Jan 2017, 13:59

Ne bih se odrekao svojih logića, markica ni za koji trend :zubi
Moja mala životna zadovoljstva... madrac mi je dormeo a kupaona solidna... Makar sad namjeravam ugraditi walk in shower... Sexy je :love
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3081 times
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by Chloe » 10 Jan 2017, 14:14

navika wrote: Evo o cemu pricam:

Odem na kafu kod prijatelja, vani -1C. Ne mogu skinuti kaput, donesu mi jos i deku i kucne papuce... I da vidim njihove nove suncanice od po $300.

Odemo ja i muz pomoci prijateljima, sele. Kad su ponijeli madrac bila sam vidno sokirana. Hem propo hem sav uflekan. Ona kupila cipele za $600. Ja bi npr kupila novi madrac za $500 i na sebe potrosila $100.

Uvijek sam volantirala u skolama moje djece. Na svaki sam izlet s njima isla. Prosle god su u razredu mog sina imali troje djece ciji roditelji nisu mogli uplatiti, pa je ucitaljica trazila ko bi pokrio troskove za njih. I nasla. Jedno od to troje djece je bilo u mojoj grupi. Mali je nosio patike od $200, duksericu od $100. Sin mi kaze da zive u prikolici.

U Bosni smo, kod covjekove uze famelije. Pricaju nam kako zive, hodaju, piju, jedu dvoje jagnjadi mjesecno. Odem se istusirati, zdrma me struje pod vodom, vrisnem i izletim iz kade. Zove zena iz hodnika, izvinjava se, zaboravila mi reci da im je losa instalacija ali nece me ubiti, njih tako trese 20 god.
Hocu se obrisati, peskir poderan, uzmem drugi, treci, cetvrti - svi poderani. Hocu se sad normalno i pocesljati ali svakom ceslju zubi polomljeni.
Ja bar ne bi pricala na njihovom mjestu da zivim.


Hvala ti mama, gdje cula i necula sto si me naucila sta su prioriteti u zivotu.
Sve to stoji. Svega ima, ali prioriteti su lični izbor.
Mene ne zanima kako neko živi dok god ne ugrožava mene i moju porodicu.

Međutim tema je istaknut logo ili ne ... a sve se svelo na raspravu kako ko troši svoje pare.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

navika
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12400
Joined: 18 Mar 2015, 20:07
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by navika » 10 Jan 2017, 14:15

Cupi, nosim i ja, ali ondje smo neplanski ostali duze vec sto smo planurali.

Storm, morala sam iznova procitati moj post, da vidim da li zvuci napadacki. Ne zvuci. Ne kontam zasto tebi zvuci pa se konstantno nesto branis od mene na ovoj temi :)

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by storm » 10 Jan 2017, 14:15

Ja se ne branim....ja udaram u duhu teme....ništa osobno :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by Hannibal » 10 Jan 2017, 14:17

Nemoj mene aaa
🐽

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3081 times
Status: Offline

Re: Ljudi više ne žele logo brenda na odjeći

Post by Chloe » 10 Jan 2017, 14:34

Čupava wrote:
SPINERKA wrote::ljut. skoro na svim odjevnim predmetima skidam tiketu koja dotice vrat... :sok. Kako to 'pecka'. Desi se da i rupu napravim ;)
Sa ovim bez problema i bez rupice otklonim sve sto smeta...
E vraga, hajd' probaj logo ... ili sam ja smotana.
Sa haljine sam uklonjala i napravim rupu, na kraju je min haljina baš ispala mini. :zubi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

Post Reply

Return to “MODA”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests