Da li ste za ili protiv istospolnih veza?

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

Da li ste za ili protiv istospolnih veza?

za
21
24%
protiv
29
33%
svejedno mi je
24
27%
mogu dvije ženske ali sa mnom
14
16%
mogu dva muška ali sa mnom
0
No votes
 
Total votes: 88

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Idemo prema EU: Vlada FBiH prihvatila zahtjev za legalizaciju istospolnih brakova

Post by Socrates » 20 Oct 2018, 00:53

Ne razumijem.

Ko bi se razbjezao gdje? Valjda si skont'o da sam se šalio, neće oni stvarno doći po tvoju paštetu i poli salamu. Imaju svoju.
. . . . . . . . .

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Idemo prema EU: Vlada FBiH prihvatila zahtjev za legalizaciju istospolnih brakova

Post by Melek » 20 Oct 2018, 05:31

Dobro, sto se tice produzenja ljudske vrste na to ne mogu bas puno uticati gejevi kao takvi, barem ne za sad premda im se procenat povecava. Za tu stvar treba vise optuziti svjesne nerotkinje i egoisticne boheme koji procentualno rastu galopirajucom brzinom. Bas zato se i BiH izlijeva u inostranstvo i tako to..
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Idemo prema EU: Vlada FBiH prihvatila zahtjev za legalizaciju istospolnih brakova

Post by Mutevelija » 20 Oct 2018, 08:39

Neka ih nek se ne mnoze, bit će više muslimana i muslimanki :oo
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Idemo prema EU: Vlada FBiH prihvatila zahtjev za legalizaciju istospolnih brakova

Post by Melek » 20 Oct 2018, 10:02

Samo, razmisli malo. Kako stvari stoje, sad za sad, i ti spadas u gorenavedenu skupinu. Prvo se stupi u vezu pa se djeca naprave i tek onda intenzivno foruma, jer ako se uradi obratno, godine lete, k’o strijele, k’o rakete :kafa
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81297
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10234 times
Been thanked: 7104 times
Status: Offline

Re: Idemo prema EU: Vlada FBiH prihvatila zahtjev za legalizaciju istospolnih brakova

Post by Julia-Klara » 20 Oct 2018, 11:55

Melek wrote: 20 Oct 2018, 05:31 Dobro, sto se tice produzenja ljudske vrste na to ne mogu bas puno uticati gejevi kao takvi, barem ne za sad premda im se procenat povecava. Za tu stvar treba vise optuziti svjesne nerotkinje i egoisticne boheme koji procentualno rastu galopirajucom brzinom. Bas zato se i BiH izlijeva u inostranstvo i tako to..
Tvrdnja ti nije tacna :cudi Iz BiH se ljudi "izljevaju" iz drugih razloga :kafa Ali to nije tema.
Tema su gej brakovi.

Zanimljivo stivo za procitat :kafa

Homosexual behavior in animals
https://en.wikipedia.org/wiki/Homosexua ... in_animals
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 883 times
Status: Offline

Re: Idemo prema EU: Vlada FBiH prihvatila zahtjev za legalizaciju istospolnih brakova

Post by Sheval » 20 Oct 2018, 14:21

Kao i o svemu drugom sto nema nikakve veze sa mnom i sa mojim zivotom, imam jasan stav - ne zanima me ;)
Mahalski mentalitet, nos vjecito u tudjem dvoristu je ono sto nas koci i sto nam neda da idemo naprijed. I uvijek nam neko drugi kriv, za nase neuspjehe i komplekse, nikad nije do nas. Uvijek je sudija kriv i nije bio ofsajd :cudi
Dakle, ovu grupaciju ne smatram nikakvom prijetnjom po mene i moju porodicu, ili da skratim, ne zanimaju me...eto ih tamo.
Glede samog nataliteta, gotovo cijela Afrika i Azija, kao i veliki dio J. Amerike imaju izrazit natalitet ali ta djeca zive u velikom siromastvu i bijedi. Treba se posvetiti humanitarnom radu koliko je ko u mogućnosti, ako nam je vec (kao) stalo do te djece i nataliteta.
To bi bilo sve na ovu tematiku:)

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Idemo prema EU: Vlada FBiH prihvatila zahtjev za legalizaciju istospolnih brakova

Post by Socrates » 20 Oct 2018, 15:22

Neki se slučajevi ne znaju ni teme držati a kamoli da razumiju da ne trebaju gurati noseve gdje im nije mjesto. :grana
. . . . . . . . .

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Idemo prema EU: Vlada FBiH prihvatila zahtjev za legalizaciju istospolnih brakova

Post by Mala_Mu » 20 Oct 2018, 16:45

greeneyes wrote: 19 Oct 2018, 21:24 Daj nek prvo rijese ovo za travu
Polako doci ce i to na red. :ooo

E onda ce trebati onih Rumovih aparata. :DD

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120420
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Offline

Re: Idemo prema EU: Vlada FBiH prihvatila zahtjev za legalizaciju istospolnih brakova

Post by Krokodil Behko » 20 Oct 2018, 18:07

Sheval wrote: 20 Oct 2018, 14:21 Kao i o svemu drugom sto nema nikakve veze sa mnom i sa mojim zivotom, imam jasan stav - ne zanima me ;)
Mahalski mentalitet, nos vjecito u tudjem dvoristu je ono sto nas koci i sto nam neda da idemo naprijed. I uvijek nam neko drugi kriv, za nase neuspjehe i komplekse, nikad nije do nas. Uvijek je sudija kriv i nije bio ofsajd :cudi
Dakle, ovu grupaciju ne smatram nikakvom prijetnjom po mene i moju porodicu, ili da skratim, ne zanimaju me...eto ih tamo.
Glede samog nataliteta, gotovo cijela Afrika i Azija, kao i veliki dio J. Amerike imaju izrazit natalitet ali ta djeca zive u velikom siromastvu i bijedi. Treba se posvetiti humanitarnom radu koliko je ko u mogućnosti, ako nam je vec (kao) stalo do te djece i nataliteta.
To bi bilo sve na ovu tematiku:)

Jel to pročitao Callin oglas od sinoć, pa se diskretno tovariš za Afriku? :obrve
online

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Idemo prema EU: Vlada FBiH prihvatila zahtjev za legalizaciju istospolnih brakova

Post by Melek » 20 Oct 2018, 21:05

Julia-Klara wrote: 20 Oct 2018, 11:55
Melek wrote: 20 Oct 2018, 05:31 Dobro, sto se tice produzenja ljudske vrste na to ne mogu bas puno uticati gejevi kao takvi, barem ne za sad premda im se procenat povecava. Za tu stvar treba vise optuziti svjesne nerotkinje i egoisticne boheme koji procentualno rastu galopirajucom brzinom. Bas zato se i BiH izlijeva u inostranstvo i tako to..
Tvrdnja ti nije tacna :cudi Iz BiH se ljudi "izljevaju" iz drugih razloga :kafa Ali to nije tema.
Tema su gej brakovi.

Zanimljivo stivo za procitat :kafa

Homosexual behavior in animals
https://en.wikipedia.org/wiki/Homosexua ... in_animals
Naprotiv, mislim da je tvrdnja i te kako tacna. U EU se radja sve manje djece, ljudi su sve stariji i tamo treba ogromna kolicina radne snage iz vana da sav taj aparat odrzavaju. Sad je druga stvar sto BiH tresu sve moguce krize pa tako i ona ekonomska pa se zato narod izlijeva, jer ima sansu. Osim toga, ovo sto govorim uopste nije off topic. Zasto? Pa upravo zato sto gej osobe (vecinom muskog pola) u svojoj prirodi nisu reproduktivni tako da su, htjeli mi to ili ne, bili oni tabu ili ne, razlog i djelimicno uzrok ovoga gore. To je cista logika stvari :cudi I ne mora covjek uopste da ih mrzi a da to naglasi. To je jednostavno tako. Neki to vide kao drustveni problem i anomaliju, a neki kao nesto veoma pozitivno.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

sajlent
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1297
Joined: 06 Jun 2018, 22:27
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Idemo prema EU: Vlada FBiH prihvatila zahtjev za legalizaciju istospolnih brakova

Post by sajlent » 20 Oct 2018, 23:29

ideja evropskog covjeka zacheta je u ideji razvoja i realizacije njegove humanosti..

samim tim ideja o covjeku evropljaninu nije i ne moze nikako bit sitnosopstvenichka ideja i ideja jednog i nekog ili necijeg interesa, nego ideja u kojoj covjek treba da se prije svega suoci sa samim sobom i da vlastitom afirmacijom i vlastitim doprinosom direktno pomogne da covjecahanstvo kao takvo bolje i duze traje.

mi koji smo kao drushtvo objektivno suprotstavljeni, drugacije vidimo i dozivljavamo i imamo drugaciju ideju o slobodi..

ideja o slobodi evropskog covjeka ne pretpostavlja slobodu ovih ili onih.. vec slobodu svih kao takvih.

koliko je sama ta ideja dobra i koliko je i dokle se doslo u realizaciji je tema za sebe..

nadat se jedino da medju tim de pedherima ima boljih ljudi..

ovim sto sam do sad vidio, nisam pretjerano odushevljen.. :hihi

User avatar
alcapone
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15966
Joined: 22 Jul 2018, 16:33
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Idemo prema EU: Vlada FBiH prihvatila zahtjev za legalizaciju istospolnih brakova

Post by alcapone » 21 Oct 2018, 11:08

Nemogu donjeti elementarne zakone a usvajaju ovo, briga covjeka sto ga guraju u kaku, al sta sa bolestima nakon toga..
1n73LL1g3nc3 15 7h3 4b1L17Y 70 4D4P7 70 CH4NG3

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Idemo prema EU: Vlada FBiH prihvatila zahtjev za legalizaciju istospolnih brakova

Post by Melek » 21 Oct 2018, 11:14

alcapone wrote: 21 Oct 2018, 11:08 Nemogu donjeti elementarne zakone a usvajaju ovo, briga covjeka sto ga guraju u kaku, al sta sa bolestima nakon toga..
Ne, bitno je usvajanje ovog zakona, cisto iz vanjskopoliticko-eu perspektive.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
alcapone
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15966
Joined: 22 Jul 2018, 16:33
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Idemo prema EU: Vlada FBiH prihvatila zahtjev za legalizaciju istospolnih brakova

Post by alcapone » 21 Oct 2018, 11:15

Melek wrote: 21 Oct 2018, 11:14
alcapone wrote: 21 Oct 2018, 11:08 Nemogu donjeti elementarne zakone a usvajaju ovo, briga covjeka sto ga guraju u kaku, al sta sa bolestima nakon toga..
Ne, bitno je usvajanje ovog zakona, cisto iz vanjskopoliticko-eu perspektive.
Poltroni
1n73LL1g3nc3 15 7h3 4b1L17Y 70 4D4P7 70 CH4NG3

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81297
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10234 times
Been thanked: 7104 times
Status: Offline

Re: Idemo prema EU: Vlada FBiH prihvatila zahtjev za legalizaciju istospolnih brakova

Post by Julia-Klara » 21 Oct 2018, 11:35

Nije li ovo osnovno pravo covjeka?
Usvajanjem ovog zakona bi se stavila tacka na diskriminaciju homoseksualaca, bar u zakonskim okvirima.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Idemo prema EU: Vlada FBiH prihvatila zahtjev za legalizaciju istospolnih brakova

Post by Mutevelija » 28 Oct 2018, 00:10

Image

Pederacija
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Idemo prema EU: Vlada FBiH prihvatila zahtjev za legalizaciju istospolnih brakova

Post by Socrates » 28 Oct 2018, 00:15

Jesi provjerio da ti gejevi ne kradu Nutelu iz spajza? :D.
. . . . . . . . .

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Idemo prema EU: Vlada FBiH prihvatila zahtjev za legalizaciju istospolnih brakova

Post by Mutevelija » 28 Oct 2018, 00:29

Nisam je nikad ni uzimao, sta ti misliš da ja živim u Njemačkoj
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Idemo prema EU: Vlada FBiH prihvatila zahtjev za legalizaciju istospolnih brakova

Post by Socrates » 28 Oct 2018, 00:36

Ja sam htio da skrenem pažnju na nepostojeći sukob interesa. :o

Kad bi ti krali Nutelu zato što su gejevi, onda bio postojeći. :D.
. . . . . . . . .

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Idemo prema EU: Vlada FBiH prihvatila zahtjev za legalizaciju istospolnih brakova

Post by Mutevelija » 28 Oct 2018, 01:41

A što geyevi isključivo jedu nutelu.
Pa nije nepostojeći, ako većina stanovnika u BiH ne može priuštiti hljeb a kamo li nutelu
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests