Kladionice

Košarka, boks, skijanje, atletika, bacanje pogleda u vis itd
User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37885
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2945 times
Been thanked: 2287 times
Status: Offline

Re: Velika Kladuša: Prokockao 600 maraka pa polupao sve po kladionici (VIDEO)

Post by Pasaga » 27 Oct 2018, 17:30

alcapone wrote: 27 Oct 2018, 17:20 Nema tu srece , nama je pricala zena od jednoga poznatoga ovde kockara majka od prijatelja , jos prije rata, ode kockati donese kuci dvije vrece pune para, a sutra sve izgubi :cudi
nene kazu....s djavlom doslo....i otislo ....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Remzudin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4969
Joined: 29 Feb 2016, 19:05
Has thanked: 192 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Velika Kladuša: Prokockao 600 maraka pa polupao sve po kladionici (VIDEO)

Post by Remzudin » 27 Oct 2018, 17:35

mozda i zato nikad ne dobijem nesto na lotto !!

Nemogu nigdje vidjeti boziju logiku,kako ce mi on dati Milione ako prestanem igrati lotto ?

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37885
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2945 times
Been thanked: 2287 times
Status: Offline

Re: Velika Kladuša: Prokockao 600 maraka pa polupao sve po kladionici (VIDEO)

Post by Pasaga » 27 Oct 2018, 17:37

Remzudin wrote: 27 Oct 2018, 17:35 mozda i zato nikad ne dobijem nesto na lotto !!

Nemogu nigdje vidjeti boziju logiku,kako ce mi on dati Milione ako prestanem igrati lotto ?
mozes li vidjet logiku...zasto postoji loto,automati....kladare ..... :123
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Velika Kladuša: Prokockao 600 maraka pa polupao sve po kladionici (VIDEO)

Post by Merlin246 » 27 Oct 2018, 17:39

Krokodil Behko wrote: 27 Oct 2018, 17:22
Merlin246 wrote: 27 Oct 2018, 15:48
Krokodil Behko wrote: 27 Oct 2018, 09:44

"Garant ga je radnica kladionice natjerala da prokocka 600 KM... Koji debil mora da bude da prokocka toliko para?! Ja radim u kladionici pa, brate, kad vidim koliko ljudi bacaju novac, to je čudo! A svi kukaju nema para, ne može se živjeti... Aha, pa vidim tačno da ne može".


(DEPO PORTAL)
Koja pametnica moj Boze :trepka :aplauzz

Haman iskustvo? :)
Kakvo iskustvo?
Mislila sam na ovu sto je dala ovaj glupi komentar.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120417
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6975 times
Been thanked: 7908 times
Status: Offline

Re: Velika Kladuša: Prokockao 600 maraka pa polupao sve po kladionici (VIDEO)

Post by Krokodil Behko » 27 Oct 2018, 17:43

Merlin246 wrote: 27 Oct 2018, 17:39
Krokodil Behko wrote: 27 Oct 2018, 17:22
Merlin246 wrote: 27 Oct 2018, 15:48
Krokodil Behko wrote: 27 Oct 2018, 09:44

"Garant ga je radnica kladionice natjerala da prokocka 600 KM... Koji debil mora da bude da prokocka toliko para?! Ja radim u kladionici pa, brate, kad vidim koliko ljudi bacaju novac, to je čudo! A svi kukaju nema para, ne može se živjeti... Aha, pa vidim tačno da ne može".


(DEPO PORTAL)
Koja pametnica moj Boze :trepka :aplauzz

Haman iskustvo? :)
Kakvo iskustvo?
Mislila sam na ovu sto je dala ovaj glupi komentar.

Pa reko možda radiš u kladari, a to ti je ogroman plus kod pravih momaka, poput ovog sa videa :hihi
online

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Velika Kladuša: Prokockao 600 maraka pa polupao sve po kladionici (VIDEO)

Post by Merlin246 » 27 Oct 2018, 17:56

Krokodil Behko wrote: 27 Oct 2018, 17:43
Pa reko možda radiš u kladari, a to ti je ogroman plus kod pravih momaka, poput ovog sa videa :hihi
E pa hvala Bogu ne radim u kladari :kafa

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Veliki ispit za vlasti u Tuzli: Hoće li i treba li zabraniti otvaranje kockarnice na Kapiji

Post by Mala_Mu » 24 Nov 2018, 18:38

Image

Velika prašina proteklih dana digla se u javnosti u Tuzli nakon informacije da će u poslovnom prostoru koji se nalazi uz mjesto stradanja brojnih građana 25. maja 1995. godine biti otvoren objekt namijenjen ljubiteljima igara na sreću.


Na ovu informaciju prva je reagovala Fondacije "Istina, pravda, pomirenje" koja je nadležnim gradskim službama uputila apel za promjenju namjene poslovnog prostora na Kapiji, u kojem će po svemu sudeći biti otvorena takozvana kockarnica.

Iz fondacije navode da nadležne gradske službe nemaju izgrađen stav o tome šta se u neposrednoj blizini Kapije može raditi te da bi bilo korisno donijeti odluku kojom bi se precizno definisalo čemu mogu služiti prodajni objekti koji okružuju mjesto stradanja nedužnih civila.

"Nedopustivo je da na najznačajnijem stratišu Tuzle bude kockarnica. Tražimo da nadležne službe to zaustave, odnosno promijene namjenu tog poslovnog prostora. Mi tražimo i da se donese odluka u kojoj bi bilo navedeno da u krugu od 50 metara od Kapije ne mogu biti obavljane određene djelatnosti. Ovdje moramo govoriti i imati na umu kulturu sjećanja i poštovanja", rekao je za Klix.ba predsjednik Fondacije "Istina, pravda, pomirenje" Sinan Alić.

Hurić: Skrnavljenje Kapije


Predsjednik Udruženja "25. maj" i jedan od Tuzlaka koji je teško povrijeđen prilikom pada agresorske granate na okupljalištu mladih 1995. godine Edin Hurić smatra da otvaranje jednog ovakvog objekta u određenoj mjeri predstavlja skrnavljenje Kapije.

"Kao nekoga ko je preživio Kapiju, ali i građanina Tuzle, boli činjenica da na mjestu stradanja mladosti bude otvoren jedan takav objekt. Jasno mi je da postoje kockarnice i da tu neko zarađuje svoj hljeb, ali bi trebalo da gradske vlasti stave na vagu to da li je dostojanstveno na mjestu ubistva tuzlanske mladosti dopustiti da se to otvori", naveo je Hurić za Klix.ba te naglasio da nema ništa protiv otvaranja ovakve vrste objekta, ali na nekom drugom mjestu.

Image

Ističe i da je neukusno, ružno i bolno da svi roditelji koji su izgubili svoju djecu na Kapiji svakodnevno moraju prolaziti pored objekta koji je namijenjen ljubiteljima igara na sreću.

"Volio bih da plato Kapije postane memorijalna zona. Naš životni cilj je bio da imamo memorijalni centar i krenulo se u njegovu realizaciju. Svi ćemo mi nestati, a sjećanje na Kapiju mora ostati", poručio je Hurić.

Sve odluke u skladu sa zakonom


Gradonačelnik Tuzle Jasmin Imamović kazao nam je da je i suviše rano da daje bilo kakve izjave na ovu temu.

Naveo je da je riječ o pravnom predmetu te da će zahtjev biti uzet u razmatranje, a sve odluke će biti donesene u skladu sa zakonom.

Postoji i druga strana medalje, u neposrednoj blizini mjesta stradanja tuzlanske mladosti već dugi niz godina djeluje objekt igara na sreću.

Također, Kapijom prolaze i razne trupe koje uz muziku i plesne pokrete izvode performanse, a upravo u neposrednoj blizini bolnog mjesta Tuzle nalaze se brojni ugostiteljski objekti, te u ljetnim baštama nekih se organizuju i nastupi DJ-ejeva.

Kapiju svega nekoliko metara dijeli od Sonog trga na kojem se organiziraju razne vrste manifestacija.

Podsjećamo, na Kapiji u Tuzli 25. maja 1995. godine ubijeno je više od 70 mladih ljudi, a njih više od 200 je ranjeno.

U ovom trenutku odgovor na pitanje da li će gradske vlasti osporiti otvaranje kockarnice na Kapiji trenutno niko nema. Kako smo saznali, investitor u ovom objektu dolazi s područja Austrije, a radovi na rekonstrukciji u završnoj su fazi.
klix.ba

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120417
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6975 times
Been thanked: 7908 times
Status: Offline

Re: Veliki ispit za vlasti u Tuzli: Hoće li i treba li zabraniti otvaranje kockarnice na Kapiji

Post by Krokodil Behko » 24 Nov 2018, 19:01

Na drugoj se slici vidi, da lutrija radi nesmetano, sa onim svojim lopovskim srećkama, a vjerovatno i aparatima za kockanje. Ne treba pretjerivati ni sa previše ozbiljnosti. Mjesto gdje je bio masakr u Ferhadiji, opkoljeno je kafićima i pabovima, pa šta? Na markalama se i dalje prodaju jabuke i kupus :cudi
online

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81304
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10234 times
Been thanked: 7107 times
Status: Offline

Re: Veliki ispit za vlasti u Tuzli: Hoće li i treba li zabraniti otvaranje kockarnice na Kapiji

Post by Julia-Klara » 24 Nov 2018, 20:27

Slazem se s Behkom.
Oko Kapije su kafici, znaci jednako tako :nemoralna" mjesta gdje se toci alkohol, pa se onda i napijaju, povracaju, i sta sve ne.

Da se razumijemo, ja bih kockarnice/kladionice sve pozatvarala svakako :kafa
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37885
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2945 times
Been thanked: 2287 times
Status: Offline

Re: Veliki ispit za vlasti u Tuzli: Hoće li i treba li zabraniti otvaranje kockarnice na Kapiji

Post by Pasaga » 25 Nov 2018, 06:14

Julia-Klara wrote: 24 Nov 2018, 20:27 Slazem se s Behkom.
Oko Kapije su kafici, znaci jednako tako :nemoralna" mjesta gdje se toci alkohol, pa se onda i napijaju, povracaju, i sta sve ne.

Da se razumijemo, ja bih kockarnice/kladionice sve pozatvarala svakako :kafa
:ok :aplauzz
...sta to kod nas ima ..sveto ...
koju vrjednost jos nismo uspjeli devalvirati....popiskiti ....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Veliki ispit za vlasti u Tuzli: Hoće li i treba li zabraniti otvaranje kockarnice na Kapiji

Post by storm » 25 Nov 2018, 06:29

Julia-Klara wrote: 24 Nov 2018, 20:27 Slazem se s Behkom.
Oko Kapije su kafici, znaci jednako tako :nemoralna" mjesta gdje se toci alkohol, pa se onda i napijaju, povracaju, i sta sve ne.

Da se razumijemo, ja bih kockarnice/kladionice sve pozatvarala svakako :kafa
A zašto je mjesto gdje se toči alkohol, po def. nemoralno?
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Veliki ispit za vlasti u Tuzli: Hoće li i treba li zabraniti otvaranje kockarnice na Kapiji

Post by Mutevelija » 25 Nov 2018, 07:00

Krokodil Behko wrote: 24 Nov 2018, 19:01 Na drugoj se slici vidi, da lutrija radi nesmetano, sa onim svojim lopovskim srećkama, a vjerovatno i aparatima za kockanje. Ne treba pretjerivati ni sa previše ozbiljnosti. Mjesto gdje je bio masakr u Ferhadiji, opkoljeno je kafićima i pabovima, pa šta? Na markalama se i dalje prodaju jabuke i kupus :cudi
Euforiji i navijanju nije mjesto u toj ulici.
ne određuje Sarajevo Tuzli sta ce radit, Sarajevo da konzumira fekalije defakto bi i Tuzla trebala ubaciti u svoj meni fekalije.
Sarajevo nema vode treba i Tuzla nemati.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Veliki ispit za vlasti u Tuzli: Hoće li i treba li zabraniti otvaranje kockarnice na Kapiji

Post by Mutevelija » 25 Nov 2018, 07:01

storm wrote: 25 Nov 2018, 06:29
Julia-Klara wrote: 24 Nov 2018, 20:27 Slazem se s Behkom.
Oko Kapije su kafici, znaci jednako tako :nemoralna" mjesta gdje se toci alkohol, pa se onda i napijaju, povracaju, i sta sve ne.

Da se razumijemo, ja bih kockarnice/kladionice sve pozatvarala svakako :kafa
A zašto je mjesto gdje se toči alkohol, po def. nemoralno?
Atmosfera nakon 3 4 pive nije ista kao i kad trijezan gledaš Labuđe jezero u pozorištu.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Veliki ispit za vlasti u Tuzli: Hoće li i treba li zabraniti otvaranje kockarnice na Kapiji

Post by storm » 25 Nov 2018, 07:03

Mutevelija wrote: 25 Nov 2018, 07:01
storm wrote: 25 Nov 2018, 06:29
Julia-Klara wrote: 24 Nov 2018, 20:27 Slazem se s Behkom.
Oko Kapije su kafici, znaci jednako tako :nemoralna" mjesta gdje se toci alkohol, pa se onda i napijaju, povracaju, i sta sve ne.

Da se razumijemo, ja bih kockarnice/kladionice sve pozatvarala svakako :kafa
A zašto je mjesto gdje se toči alkohol, po def. nemoralno?
Atmosfera nakon 3 4 pive nije ista kao i kad trijezan gledaš Labuđe jezero u pozorištu.
Logično....da hoću tako, pio bih vodu.....

Ja sam gledao Labuđe jezero sa dvije pive u guzici...i još fotkao usput ....ideeeee :respekt

idi lezi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Veliki ispit za vlasti u Tuzli: Hoće li i treba li zabraniti otvaranje kockarnice na Kapiji

Post by Mutevelija » 25 Nov 2018, 07:06

Eto zasto TK zabranjuje, pjevajte borbene.
Pijetet zrtava rata se mora postojati.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Veliki ispit za vlasti u Tuzli: Hoće li i treba li zabraniti otvaranje kockarnice na Kapiji

Post by storm » 25 Nov 2018, 07:09

Mutevelija wrote: 25 Nov 2018, 07:06 Eto zasto TK zabranjuje, pjevajte borbene.
Pijetet zrtava rata se mora postojati.
pa vi i hrvati bi najradije države pretvorili u memorijalne teritorije....kad ste planirali, početi živjeti i te sitnice :hm
ah što mene pogodi zabrana u TK :D. ....za vas se pitam ....
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Veliki ispit za vlasti u Tuzli: Hoće li i treba li zabraniti otvaranje kockarnice na Kapiji

Post by Mutevelija » 25 Nov 2018, 07:15

A dobro je Hercegovce puknuti po prstima, da nece tako lahko zaradjivati tuzlansku privredu.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Veliki ispit za vlasti u Tuzli: Hoće li i treba li zabraniti otvaranje kockarnice na Kapiji

Post by storm » 25 Nov 2018, 07:28

Samo oštro :pendrek
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120417
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6975 times
Been thanked: 7908 times
Status: Offline

Re: Veliki ispit za vlasti u Tuzli: Hoće li i treba li zabraniti otvaranje kockarnice na Kapiji

Post by Krokodil Behko » 28 Nov 2018, 17:26

Neće biti otvorena. Gradske vlasti zabranile a podnijet će i prijavu protiv investitora.
online

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Veliki ispit za vlasti u Tuzli: Hoće li i treba li zabraniti otvaranje kockarnice na Kapiji

Post by Mutevelija » 01 Dec 2018, 19:08

Jaki Tk
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

Post Reply

Return to “Ostali sportovi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests