TROSJED

Dio foruma koji se ne cenzuriše

Moderator: VIP

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: Srbijom hara pseća mafija: Ujed psa po želji i mogućnosti naručioca

Post by Sheval » 21 Jan 2019, 22:18

Imam i ja ćuku, hoce ujesti...ima sve vakcine.
Mozete i birati mjesto gdje zelite ozljede :valja

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Srbijom hara pseća mafija: Ujed psa po želji i mogućnosti naručioca

Post by Podrinjac » 21 Jan 2019, 22:31

Uuuhhh jesu strašni. Ovo ne bih držao da mi ih ko plati.

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18085
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3709 times
Been thanked: 3614 times
Status: Online

Re: Srbijom hara pseća mafija: Ujed psa po želji i mogućnosti naručioca

Post by srculence7 » 22 Jan 2019, 00:07

Ima i lažnih prijava ali i izgladnelih čopora pasa lutalica koji povremeno napadaju, pa ti dokaži da mafija stoji iza toga :ha
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Porodica preminule pacijentice demolirala odjel bolnice u Zagrebu, napadnuti i ljekari

Post by Mala_Mu » 25 Jan 2019, 13:09

Image
Zagrebačka policija dobila je danas oko 10:15 sati dojavu iz bolnice Jordanovac da više ljudi stvara nered i napada medicinsko osoblje.

Dolaskom u bolnicu, policajci su morali upotrijebiti sredstva prisile nad nekoliko ljudi kako bi smirili situaciju, prenosi 24sata.hr.

"Navodno je porodica preminule pacijentice porazbijala pola odjela. Oko bolnice je bilo 30-ak policajaca, a neki od njih su bili naoružani dugim cijevima", rekao nam je jedan od svjedoka.

U ovom trenutku utvrđuju se sve činjenice i okolnosti koje su dovele do navedenog događaja uz privođenje osoba u službene prostorije na kriminalističko istraživanje, saopćili su iz policije.

klix.ba

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Porodica preminule pacijentice demolirala odjel bolnice u Zagrebu, napadnuti i ljekari

Post by Mutevelija » 25 Jan 2019, 13:13

Kme hocemo da smo sluzbeno lice kme
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80778
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9954 times
Been thanked: 6793 times
Status: Online

Re: Porodica preminule pacijentice demolirala odjel bolnice u Zagrebu, napadnuti i ljekari

Post by Julia-Klara » 25 Jan 2019, 13:16

Vijest koja to nije, jer nemamo nikakvih izjava, cinjenica, razloga... Ovo je samo hajde da se nesto pise :rol

I da Mute dodje i pocne kmecat
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Porodica preminule pacijentice demolirala odjel bolnice u Zagrebu, napadnuti i ljekari

Post by Mutevelija » 25 Jan 2019, 13:22

Julia-Klara wrote: 25 Jan 2019, 13:16 Vijest koja to nije, jer nemamo nikakvih izjava, cinjenica, razloga... Ovo je samo hajde da se nesto pise :rol

I da Mute dodje i pocne kmecat
:pusa
Dobri dan I tebi
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Porodica preminule pacijentice demolirala odjel bolnice u Zagrebu, napadnuti i ljekari

Post by Mutevelija » 25 Jan 2019, 13:22

Julia-Klara wrote: 25 Jan 2019, 13:16 Vijest koja to nije, jer nemamo nikakvih izjava, cinjenica, razloga... Ovo je samo hajde da se nesto pise :rol

I da Mute dodje i pocne kmecat
:pusa
Dobri dan I tebi
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7757 times
Status: Offline

Re: Porodica preminule pacijentice demolirala odjel bolnice u Zagrebu, napadnuti i ljekari

Post by Krokodil Behko » 25 Jan 2019, 17:54

Opsadno stanje u bolnici Jordanovac: Obitelj preminulog porazbijala bolnicu, policija intervenirala silom, ozlijeđene dvije medicinske sestre i policajac


– U sekundi je nastao krš i lom, počela je vika, pale su teške riječi j uvrede. Netko je povikao: ‘Nemoj pazi staklo’. Nakon toga se začuo lom, ljudi su se počeli sklanjati. Sve se događalo u blizini pacijenata, ispričala je.

U vrlo kratkom roku je došla policija i blokirala taj dio bolničkog odjela na kojemu se liječe najteži bolesnici.

Prema neslužbenim informacijama koje kruže u bolnici, do incidenta je došlo nakon što je jutros preminuo pacijent nakon što se dugo vremena neuspješno liječio od teške bolesti. Policija ispituje sve koji su u vrijeme incidenta svjedočili nemilim događajima.

Marko Jakopović, pročelnik Zavoda za tumore u bolnici Jordanovac

Izjavu je medijima nakon incidenta dao pulmolog Marko Jakopović, pročelnik Zavoda za tumore u bolnici Jordanovac. Poručio je da se obitelj nije mogla pomiriti s gubitkom, da su reagirali agresivno i da je u incidentu sudjelovalo šest članova te obitelji, uključujući i dvije maloljetnice. Pojasnio je da je riječ o mlađem preminulom pacijentu, koji je bio u terminalnoj fazi raka pluća.

“U trenutku kad je naš bolesnik preminuo od terminalne faze maligne bolesti obitelj to nije mogla prihvatiti i došlo je do fizičkog nasilja i napada na osoblje bolnice”, rekao je okupljenim novinarima Marko Jakopović, pročelnik Zavoda za tumore u bolnici Jordanovac.

Dodao je kako je jedna medicinska sestra je na liječničom pregledu od posljedica napada, no da nitko drugi nije ozlijeđen. Jakopović kaže da je agresivna obitelj nasrnula i na njega.

“Nasrnuli su i na mene, gađali su me čašom koju sam izbjegao i nasrnuli su razbijenim staklom”, odgovorio je.

“Bile su četiri žene i dva muškaraca, od kojih su dvije bile maloljetnice, prema mojoj procjeni”, rekao je na upit o broju članova te obitelji.

Jakopović je otkrio da je bila riječ o mlađem umrlom pacijentu koji se već duže vremena liječio na odjelu od karcinom pluća. Novinare je zanimalo kolika je materijalna šteta nastala.

“Materijalna šteta je u ovom trenutku nevažna, obzirom na tragičnu situaciju. Nažalost obitelj to nije mogla prihvatiti i postupila je tako. Prijetili su nam i životnom ugrozom”, naglasio je.

Na pitanja što su im zamjerali, rekao je da je to neprimjereno pitanje prema medicinskim djelatnicima.

“Molim vas da takva pitanja više ne postavljate. Ne znam jesu li imali primjedbu ili ne, znam samo da su postali agresivni i da su nam prijetili”, poručio je Jakopović.

Na upit za komentar o sve češćim napadima na liječnike, rekao je da nema komentara. Novinari su Jakopovića pitali hoće li nakon svega zatražiti i osobnu zaštitu.

“Neću tražiti osobnu zaštitu”, odgovorio je.

Ozlijeđene dvije medicinske sestre i policajac

Milivoj Novak, pomoćnik ravnatelja KBC Zagreb za kvalitetu zdravstvene zaštite i nadzor, otkrio je da je u intervenciji ozlijeđen i jedan policajac. U napadu su ozlijeđene dvije medicinske sestre, od kojih je jedna u trenutku Novakove izjave radila CT glave.

Novak je rekao da bolnica ima svoju zaštitarsku službu te da je policija došla u vrlo kratkom roku na mjesto napada.

Zagrebačka policija je priopćila da su oko 10:15 zaprimili dojavu iz bolnice Jordanovac da više ljudi stvara nered i napada medicinsko osoblje. Dolaskom u bolnicu i evaluacijom stanja, kako bi smirili situaciju, policajci su morali koristiti sredstva prisile.

“Dolaskom policijskih službenika u prostor bolnice, sa ciljem smirivanja situacije i sprječavanja daljnjih protupravnih ponašanja na štetu stručnog osoblja bolnice, policijski službenici uporabili su sredstva prisile nad nekoliko tamo zatečenih osoba”, navela je PU zagrebačka.
online

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80122
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7020 times
Been thanked: 11329 times
Status: Online

Re: Porodica preminule pacijentice demolirala odjel bolnice u Zagrebu, napadnuti i ljekari

Post by spacebound » 25 Jan 2019, 17:58

Pa kad vec nece da prica sta se zamjera osoblju, jer je etika toliko bitna, zasto po istom principu nije sutio i na pitanja o preminulom pacijentu?

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15111
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 956 times
Been thanked: 945 times
Status: Offline

Re: Porodica preminule pacijentice demolirala odjel bolnice u Zagrebu, napadnuti i ljekari

Post by Tokmak » 25 Jan 2019, 19:20

Romi ili Janjevci?
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: ON JE U VEZI SA SESTROM 20 GODINA: “Kad god sam je video g0lu, odmah bih otrčao u sobu i…”

Post by Mutevelija » 28 Jan 2019, 22:13

statebriga wrote: 28 Jan 2019, 15:01
Rudolph wrote: 28 Jan 2019, 14:59 Žene koje je zabranjeno trajno ženiti

■ Prvo – žene koje su zabranjene zbog rodbinske veze;

U ovu skupinu ulazi:

– majka, majka od majke (nana/nena) i njena majka (pranana), majka od oca (nana) i njena majka (pranana), i tako uzlaznom lozom,

– kćerke, kćerke od kćerki (unuke) i kćerke od sinova (unuke), i tako silaznom lozom,

– sestre i polusestre (svejedno od oca ili majke),

– tetke i polutetke ((sestre od oca (hale) i od majke)) i tetke i polutetke oca i majke (sestre od dvije nane i dva djeda),

– kćerke od brata i polubrata,

– kćerke od sestre i polusestre.

■ Drugo – žene koje su zabranjene zbog tazbinske veze;

Od njih su žene koje postaju zabranjene samim sklapanjem bračnog ugovora:

– majka supruge i njena nana (svejedno bila od oca ili majke), i tako uzlaznom lozom,

– supruga sina, supruga od unuka tj. od sinovog i od kćerkinog sina, i tako silaznom lozom,

– supruga oca (maćeha).

Žena koja postaje zbaranjena polnim odnosom nakon bračnog ugovora:

– kćerka supruge (pastorka).

■ Treće – žene koje su zbaranjene zbog dojenja;

Sve žene koje su zabranjene zbog rodbinskih veza, tj. sedam žena, zabranjene su i zbog dojenja (majka, kćerka, sestra i polusestre, tetke i polutetke, kćerke od brata i polubrata i kćerke od sestre i polusestre). Dokaz za ovo je hadis mutefekun alejhi: “Zabranjeno je zbog dojenja ono što je zabranjeno zbog rodbinstva”.
Koje muskarce je zabranjeno zeniti ?
Tako se Kur'an ne obraća ženi u ovom slučaju nego Muhammeda a.s a on poslije objašnjava.
Žena ne može se sigurno udati za dojillju muskarca
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35672
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1052 times
Been thanked: 573 times
Status: Offline

Re: ON JE U VEZI SA SESTROM 20 GODINA: “Kad god sam je video g0lu, odmah bih otrčao u sobu i…”

Post by Venera » 29 Jan 2019, 13:18

Mutevelija wrote: 28 Jan 2019, 22:13
statebriga wrote: 28 Jan 2019, 15:01

Koje muskarce je zabranjeno zeniti ?
Tako se Kur'an ne obraća ženi u ovom slučaju nego Muhammeda a.s a on poslije objašnjava.
Žena ne može se sigurno udati za dojillju muskarca
:hm
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Veći broj žena u naslovnim političkim ulogama: Muški strah od poraza i nova epizoda dinastije

Post by Mutevelija » 30 Jan 2019, 21:35

Image

Sve je ipak samo privid


Nihad Uk, generalni sekretar Naše stranke i jedan od najmlađih vijećnika u Gradskom vijeću Grada Sarajeva, slaže se da je primjetan veći broj žena u bh. politici, međutim, kaže kako se ne može oteti utisku da se radi o prividu.

"Faktičko stanje na 'terenu' je drugačije. Ako krenemo od Predsjedništva BiH, gdje nema nijedne žene, Vijeća ministara gdje od devet resora tek dva vode žene, preko federalnih resora pa sve do načelničkih, odnosno gradonačelničkih pozicija, vidjet ćemo da smo izrazito patrijarhalno društvo. U ovom segmentu, kao društvo, možda i najviše zaostajemo u odnosu na društva kojima, barem deklarativno, težimo. U posljednje vrijeme špekuliše se o mogućnosti kandidiranja dviju žena za članice Predsjedništva BiH, međutim, smatram da to nije rezultat želje tih stranaka da afirmišu žene i pruže punu podršku u osvajanju mandata, već se radi s jedne strane o matematičkoj računici da predsjednik stranke ne može dobiti očekivanu podršku u utrci za bošnjačkog člana Predsjedništva, a u drugom slučaju o unutarstranačkom sukobu", smatra Uk.

Nihad Uk još kaže kako su žene desifinitivno potcijenjene i procentualno u izvršnim i zakonodavnim organima, ali i tamo gdje ih ima ne daju puni doprinos.

"Na desetine je razloga što je to tako. Kao što sam već rekao, mi smo izrazito patrijarhalno društvo i tranzicija ka ravnopravnom društvu sporo ide. Nekada svjesno, ali često nesvjesno, društvo nameće barijere da se ostvari stvarna ravnopravnost. Mislim da smo kao društvo zreli da uklonimo sve barijere i širom otvorimo vrata za žene, da slobodno i hrabro preuzmu volan upravljanja i promijene kurs kuda smo svih ovih godina vođeni, jer litica nije daleko", kaže na kraju Nihad Uk, generalni sekretar Naše stranke.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Veći broj žena u naslovnim političkim ulogama: Muški strah od poraza i nova epizoda dinastije

Post by Chloe » 30 Jan 2019, 21:41

Mute, no sikiriki :tjesi
"tiha voda brijege nosi" tako se mi polako uvlačimo u politiku, jednog dana će osvanuti žene na svim bitnim pozicijama u državi, i tad ćemo abd krenuti napred. :hoi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Veći broj žena u naslovnim političkim ulogama: Muški strah od poraza i nova epizoda dinastije

Post by Mutevelija » 30 Jan 2019, 21:47

Chloe wrote: 30 Jan 2019, 21:41 Mute, no sikiriki :tjesi
"tiha voda brijege nosi" tako se mi polako uvlačimo u politiku, jednog dana će osvanuti žene na svim bitnim pozicijama u državi, i tad ćemo abd krenuti napred. :hoi
Tako ćete samo biti krive za lose stanje u drzavi koje su vam muskarci ostavili :D.
I opet cu ja pisati vidi ih sta rade.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Veći broj žena u naslovnim političkim ulogama: Muški strah od poraza i nova epizoda dinastije

Post by Chloe » 30 Jan 2019, 21:50

Mutevelija wrote: 30 Jan 2019, 21:47
Chloe wrote: 30 Jan 2019, 21:41 Mute, no sikiriki :tjesi
"tiha voda brijege nosi" tako se mi polako uvlačimo u politiku, jednog dana će osvanuti žene na svim bitnim pozicijama u državi, i tad ćemo abd krenuti napred. :hoi
Tako ćete samo biti krive za lose stanje u drzavi koje su vam muskarci ostavili :D.
I opet cu ja pisati vidi ih sta rade.
E nećeš. Muškarci neće imati pravo glasa... :baba

:D. :D.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Veći broj žena u naslovnim političkim ulogama: Muški strah od poraza i nova epizoda dinastije

Post by Mutevelija » 30 Jan 2019, 21:54

Chloe wrote: 30 Jan 2019, 21:50
Mutevelija wrote: 30 Jan 2019, 21:47

Tako ćete samo biti krive za lose stanje u drzavi koje su vam muskarci ostavili :D.
I opet cu ja pisati vidi ih sta rade.
E nećeš. Muškarci neće imati pravo glasa... :baba

:D. :D.
Al će imati pravo djelovanja :ooo
Al moguce da muskarci ne imaju pravo glasa ako bude zena 85% a muskaraca 15% otprilike :p
I vrana 0 procenata
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Veći broj žena u naslovnim političkim ulogama: Muški strah od poraza i nova epizoda dinastije

Post by Chloe » 30 Jan 2019, 22:00

Mutevelija wrote: 30 Jan 2019, 21:54
Chloe wrote: 30 Jan 2019, 21:50

E nećeš. Muškarci neće imati pravo glasa... :baba

:D. :D.
Al će imati pravo djelovanja :ooo
Al moguce da muskarci ne imaju pravo glasa ako bude zena 85% a muskaraca 15% otprilike :p
I vrana 0 procenata
Naravno da će imati pravo djelovanja, :nokti
A nadam se da će biti odnos ž/m 50 - 55 procenata :p
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Veći broj žena u naslovnim političkim ulogama: Muški strah od poraza i nova epizoda dinastije

Post by Mutevelija » 30 Jan 2019, 22:01

Chloe wrote: 30 Jan 2019, 22:00
Mutevelija wrote: 30 Jan 2019, 21:54

Al će imati pravo djelovanja :ooo
Al moguce da muskarci ne imaju pravo glasa ako bude zena 85% a muskaraca 15% otprilike :p
I vrana 0 procenata
Naravno da će imati pravo djelovanja, :nokti
A nadam se da će biti odnos ž/m 50 - 55 procenata :p
Nadaj se :D.
Ali muskarca je sve manji broj da ih se radja sto je i dobro
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

Post Reply

Return to “Pričaona”

Who is online

Users browsing this forum: ElTriconi and 29 guests