Policije i obavještajne agencije u BiH

Društvene teme iz naše zemlje.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
exampLe
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1343
Joined: 06 May 2019, 09:40
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Diskriminacija u Oruzanim snagama BIH

Post by exampLe » 12 Nov 2019, 09:23

Ja sam spomenuo gay populaciju pošto on tvrdi da je ovo diskriminacija a oni tekbiri, sure i nasrtanje na djevojke koje su se držale za ruke od strane mumina na neki način ipak nije diskriminacija. :oo

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... ami-447391

Ovo nije diskriminacija a? :123

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Diskriminacija u Oruzanim snagama BIH

Post by dadojović » 12 Nov 2019, 09:28

exampLe wrote: 12 Nov 2019, 09:23 Ja sam spomenuo gay populaciju pošto on tvrdi da je ovo diskriminacija a oni tekbiri, sure i nasrtanje na djevojke koje su se držale za ruke od strane mumina na neki način ipak nije diskriminacija. :oo

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... ami-447391

Ovo nije diskriminacija a? :123
Referirao sam se na onaj dio gdje je spominjao nešto da ga država prisiljava da gleda gejeve kako se ljube.
Što je nonsens.
Niti ima veze s ovim, niti ga itko prisiljava.
To što on ima voajerskih sklonosti pa gleda tko se ljubi...ha,ha
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Diskriminacija u Oruzanim snagama BIH

Post by Chloe » 12 Nov 2019, 09:30

Razumijem ja Mutu.... Marama smeta mnogima, pa i samim Bošnjacima. Svjedoci smo negativnih komentara na račun pokrivenih žena. Ako smo demokratični, puni tolerancije onda nas to ne treba biti briga.
Kako god mumini osudjuju homoseksualce, tako je masa onih koji ih podržavaju a maramu osudjuju. :cudi

Kako god, ovo sa Emelom uz dobru volju se riješi, lako se promijene zakoni i pravilnik o uniformama OS.
Kad se to desi, a ona bude imala probleme moći će se pozivati na diskriminaciju i sudski ih dobiti bez problema
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
exampLe
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1343
Joined: 06 May 2019, 09:40
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Diskriminacija u Oruzanim snagama BIH

Post by exampLe » 12 Nov 2019, 09:31

dadojović wrote: 12 Nov 2019, 09:28
exampLe wrote: 12 Nov 2019, 09:23 Ja sam spomenuo gay populaciju pošto on tvrdi da je ovo diskriminacija a oni tekbiri, sure i nasrtanje na djevojke koje su se držale za ruke od strane mumina na neki način ipak nije diskriminacija. :oo

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... ami-447391

Ovo nije diskriminacija a? :123
Referirao sam se na onaj dio gdje je spominjao nešto da ga država prisiljava da gleda gejeve kako se ljube.
Što je nonsens.
Niti ima veze s ovim, niti ga itko prisiljava.
To što on ima voajerskih sklonosti pa gleda tko se ljubi...ha,ha
Cijela ova tema je nonsens.
I žene u islamskim državama tjeraju da nose hidžab iako dosta njih to ne želi pa nisam vidio da je to igdje spomenuo. :kafa

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Diskriminacija u Oruzanim snagama BIH

Post by Mutevelija » 12 Nov 2019, 11:59

Da tacno da je ali zene u islamskim drzavama su u teokratijama, dakle gdje vladaju islamski.zakoni , I tu nema demokratije, dok.u Bosni.I ima sloboda I nema.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Diskriminacija u Oruzanim snagama BIH

Post by Mutevelija » 12 Nov 2019, 12:02

dadojović wrote: 12 Nov 2019, 09:28
exampLe wrote: 12 Nov 2019, 09:23 Ja sam spomenuo gay populaciju pošto on tvrdi da je ovo diskriminacija a oni tekbiri, sure i nasrtanje na djevojke koje su se držale za ruke od strane mumina na neki način ipak nije diskriminacija. :oo

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... ami-447391

Ovo nije diskriminacija a? :123
Referirao sam se na onaj dio gdje je spominjao nešto da ga država prisiljava da gleda gejeve kako se ljube.
Što je nonsens.
Niti ima veze s ovim, niti ga itko prisiljava.
To što on ima voajerskih sklonosti pa gleda tko se ljubi...ha,ha
Znam ja vi da cete se sprdati kako bi eto nesto dokazali ali nije li I gay parada I marama simbol necega??
Za mene je gay parada simbol San Franciska, ako ima.u Sarajevu, da li ce ona privlaciti gay stanovnistvo, ako ima u Sarajevu "marama" cesto.puta I Francuski I.drugi evropski mediji govore o "islamizaciji" , sta je islamizacija nikad tacno nece reci, jel.islamizacija ezan 5 puta na dan, marama je.samo.pocetak, I ne govorim za vojsku I u drugim drzavnim.ustanovama se to zabranjuje.
A zasto dobro je.pitanje.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Diskriminacija u Oruzanim snagama BIH

Post by Mutevelija » 12 Nov 2019, 12:03

exampLe wrote: 12 Nov 2019, 09:23 Ja sam spomenuo gay populaciju pošto on tvrdi da je ovo diskriminacija a oni tekbiri, sure i nasrtanje na djevojke koje su se držale za ruke od strane mumina na neki način ipak nije diskriminacija. :oo

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... ami-447391

Ovo nije diskriminacija a? :123
Nije od strane INStitucija, a narod.ko narod, o.tome trubim.cijelo vrijeme.

Da narod ima.kakvu moc nad.politikom ne bi bjezao.preko granice.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Diskriminacija u Oruzanim snagama BIH

Post by Mutevelija » 12 Nov 2019, 12:05

dadojović wrote: 12 Nov 2019, 09:20 Mute već sam ti argumentirao neke stvari u onom ranijem postu.

Čudi me da ti ne možeš shvatiti neke stvari.
Kako više ne shvatiš da vojska nije demokracija kao prvo. Vojska je zadnje mjesto gdje utjeruješ neke pravde.
Zatim da država kao sekularna tvorevina ne može udovoljiti svakom zahtjevu vjernika. Pametan si i shvaćaš da to nije moguće jer onda više ne bi bila sekularna država. To je jednostavno tako. Država mora vjernicima osigurati osnovna vjerska prava ali ne može zakone prilagoditi vjerskim zakonima. Ali ti to sve znaš.
A to ustrajno povezivanje s gej populacijom. Kakve to ima veze s bilo čime.
Sta ce vjerski imami.popovi I ostali ako ne moze, sta ce dzumme vjerske, sto nije samo.mirno I na desno disciplina I vjezbaj :cudi
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Diskriminacija u Oruzanim snagama BIH

Post by dadojović » 12 Nov 2019, 12:12

Mute... po tko zna koji puta... kako ti nije jasno da ne može sekularna država udovoljiti baš svakom zahtjevu vjernika. Bilo koja država, ne bitno, bilo kojoj vjeri. To je početak i kraj priče. Ne može udovoljiti svakom zahtjevu vjernika jer je sekularna, nema tu urota, zavjera, spletki, pedera, tajnih društava. To je sekularizam. Nitko te ne diskriminira s time. Opet ti ponavljam, znam da si pametan i da to razumiješ ali ti opet po svome.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Diskriminacija u Oruzanim snagama BIH

Post by Mutevelija » 12 Nov 2019, 12:13

Moj je.stav onda bolje da ne udovoljava nikako,.ovako mi.djeluje licemjerno.

Apsurdno mi se da vecinski narod ima ovako labilna prava jezika ,.obabljanja vjerske duznosti, mislim da ce doci vrijeme kad ce I Bosnjaci gubiti volju za BiH jer ih ne predstavlja kao narod, mozda.bude raspad te BiH PO etnickim linijama, volio bi da ne bude, ali eto, a ja.govorim kao.Bosnjak imati drzavu dijeliti sa jos 2 naroda a da budes u nekim dijelovima.manjina I da taj dio opet volis, iako te stanovnistvo na tom dijelu mrzi zbog rata I diskriminise (Rs) , I svako malo kao Dodik neko prijeti otcjepljenjem I igra.se.Baje I radi kao hoce.
Ne vidim nikakve svrhe u tako slaboj drzavi, gdje puno ima cirkusa , od.kantonalnih nivoa opstinskih entitetskih itd.
Ako nema Bosnjaka da li ce biti BiH, etto kojim.slucajem kroz 50'godina svojim tokom migracijama padnu na 20%,sta ce biti sa drzave, hoce li se pripajati Srbiji ili Hrvatskoj dijeliti, a ono ostatak Bosnjacima..
Opsirna je ovo tema ali ne vidim opstanak ni.naroda Bosnjaka ni.Bosne ako se bude islo negirati.jezik.naroda,.pa onda nacija,.a eto.sad.I.neki."simbol",'mozda.ja tako.preuvelicano gledam, ali mislim da casne sestre.mogu biti u osBiH , mozda I uvedu i to.
Mislim da neko.ima planove da iseli odredjeno muslimansko stanovnistvo odavde, dovede drugo.iz Azije, zatvori granice Eu I napravi novo Arapsko proljece..
Oni sto podrzavaju gay I sto se zalazu za parade I progresivizam ce otici na zapad,.nesto ce ih ostati, ali mozda.tim novim sukobom.u BIH I cijeloj Evropi (muslimansko stanovnistvo raste a.I rasti ce) mozda.se.pristupi reconquisti novoj :cudi za nekih pedesetak godina .
Ja tako na to gledam, a marama u vojsci je samo jedan djelic, pitanje je sta ce ici sljedece, mozda naziv porodice Šehida - jer je I to vezano za vjeru. Pa ukinuli su ljiljane himnu sve ono.sto je davalo identitet BiH a I nastavljaju sa tim, ne nuznk Dodik nego Zabrinuti Međunarodni.posmatraci
Last edited by Mutevelija on 12 Nov 2019, 12:29, edited 1 time in total.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
exampLe
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1343
Joined: 06 May 2019, 09:40
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Diskriminacija u Oruzanim snagama BIH

Post by exampLe » 12 Nov 2019, 12:18

Mutevelija wrote: 12 Nov 2019, 12:13 Moj je.stav onda bolje da ne udovoljava nikako,.ovako mi.djeluje licemjerno.
A kome se to udovoljava?
Je li to neki pripadnik OSBiH koji je sotonista postavio Baphometa ispred ulaza uz njihovu dozvolu? :oo

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Diskriminacija u Oruzanim snagama BIH

Post by dadojović » 12 Nov 2019, 12:26

Mutevelija wrote: 12 Nov 2019, 12:13 Moj je.stav onda bolje da ne udovoljava nikako,.ovako mi.djeluje licemjerno.
A i to se probalo pa znamo kako je završilo to: "kraljevstvo bez boga".
Nije licemjerno, to ti je život.
Nema uvijek smisla, logike, dosljednosti, pogotovo je to izraženo u ovom primjeru jer se radi o vojsci, koja je svijet za sebe i ima svoja unutarnja pravila koja nisu uvijek razumna.
Već sam ti napisao pogledaj: Malo dobrih ljudi.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Diskriminacija u Oruzanim snagama BIH

Post by Mutevelija » 12 Nov 2019, 12:31

exampLe wrote: 12 Nov 2019, 12:18
Mutevelija wrote: 12 Nov 2019, 12:13 Moj je.stav onda bolje da ne udovoljava nikako,.ovako mi.djeluje licemjerno.
A kome se to udovoljava?
Je li to neki pripadnik OSBiH koji je sotonista postavio Baphometa ispred ulaza uz njihovu dozvolu? :oo
Dajes.glupa.poredenja jel ko postavio ispred ulaza mjesec I zvijezdu ili.krst, da je nosio kacket taj sto bi mu trebalo.biti zabranjeno :cudi
A to.za udovoljavanje pa znamo da ima vojnih kaplana I imama, a sotonisti ce imati.svoje seanse kad.budu imali zajednice :cudi a to.nece biti nikad,.isti odgovor kao.I za argetu
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Diskriminacija u Oruzanim snagama BIH

Post by Mutevelija » 12 Nov 2019, 12:32

dadojović wrote: 12 Nov 2019, 12:26
Mutevelija wrote: 12 Nov 2019, 12:13 Moj je.stav onda bolje da ne udovoljava nikako,.ovako mi.djeluje licemjerno.
A i to se probalo pa znamo kako je završilo to: "kraljevstvo bez boga".
Nije licemjerno, to ti je život.
Nema uvijek smisla, logike, dosljednosti, pogotovo je to izraženo u ovom primjeru jer se radi o vojsci, koja je svijet za sebe i ima svoja unutarnja pravila koja nisu uvijek razumna.
Već sam ti napisao pogledaj: Malo dobrih ljudi.
Ama ne pricam.samo.o vojsci :D. Bilo je to I price o sudu I drugim.dtzavnim institucijama,.eto imaju pravo u zdravstvu nekim.cudom :oo
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

KONJIC: Vozači oprez, policija pljuje sve redom (VIDEO)

Post by Krokodil Behko » 26 Jun 2020, 19:23




Ružne scene viđene su danas na ulazu u Konjicu gdje su prvo desetine gajbi s kiseljakom ispale iz kamiona, a onda je došlo i do verbalnog sukoba jednog vozača i policajaca koji su se tu zatekli.
Naime, neimenovani vozač snimao je svoj prilazak mjestu nezgode kada je naišao na policajce koji su mu, prema njihovim riječima, signalizirali da uspori zbog neuslovnog puta.

Međutim, vozač je u jednom trenutku zaustavio vozilo te se obratio policajcu kojeg je optužio da mu je prilikom signaliziranja uputio i psovke.

Nakon kraće rasprave policajac je, kao što se može vidjeti na videu, pljunuo prema vozaču i otišao svojim putem.

Bijesni vozač je potom drugom policajcu zaprijetio da će cijeli slučaj prijaviti, a onda je napustio mjesto događaja i zaustavio snimanje.

Cijeli incident je snimljen i upozoravamo da se na njemu mogu čuti vulgarne psovke.

Inače, na magistralnom putu M-17 na ulazu u Konjic jutros se dogodila nezgoda tako što je iz kamiona ispalo više gajbi kiseljaka zbog čega je saobraćaj na dionici Sarajevo - Mostar bio privremeno obustavljen.

Nezgoda se dogodila jutros oko 9 sati, a na svu sreću povrijeđenih nije bilo. Veoma brzo vozač i druge osobe koje su se pronašle u blizini uzele su metle u ruke s ciljem da očiste magistralnu cestu od stakla kako bi se što prije uspostavilo odvijanje saobraćaja.


(klix)
online

User avatar
Čarobni
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8632
Joined: 12 Jul 2015, 01:03
Been thanked: 13 times
Status: Offline

Re: KONJIC: Vozači oprez, policija pljuje sve redom (VIDEO)

Post by Čarobni » 26 Jun 2020, 19:31

Nije smio tek tako pustit' ovog vozača, to se fino izvuče iz auta i održi mu se lekcija nakon koje će se izvinjavat.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: KONJIC: Vozači oprez, policija pljuje sve redom (VIDEO)

Post by insomnia » 26 Jun 2020, 19:34

BLM
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26348
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14241 times
Been thanked: 3770 times
Status: Online

Re: KONJIC: Vozači oprez, policija pljuje sve redom (VIDEO)

Post by Veca » 26 Jun 2020, 19:34

...kad ovako nesto vidis i cujes, samo da ti se zivot zgadi :ccc ...ja policije i pm.-dobro da nema svaki dan mrtvih glava s njima!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Maksuz svratila
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2387
Joined: 28 Mar 2019, 17:05
Status: Offline

Re: KONJIC: Vozači oprez, policija pljuje sve redom (VIDEO)

Post by Maksuz svratila » 26 Jun 2020, 19:36

Image
...jesi čuo za onoga...šta... šta......jesi čuo za onu...ooooooo...da li si čuo za onoga...šta, šta, šta, šta, šta, šta, šta...
...da li si čuo za onu...c, c, c, c, c, c, c...

...razvela se, kurvala se, prevarila, propio se...raskućila, zabagreo, otrcala, poludeo...

...ihihi kafu turi...ihihi ću ti pričam...ihihi gola govna...ihihi a ja nisam...

...jesi čuo za onoga, jesi čuo za onu...sečem uvo k'o Van Gog, k'o Betoven sad sam gluv...

User avatar
Čarobni
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8632
Joined: 12 Jul 2015, 01:03
Been thanked: 13 times
Status: Offline

Re: KONJIC: Vozači oprez, policija pljuje sve redom (VIDEO)

Post by Čarobni » 26 Jun 2020, 19:39

Koristi telefon tokom vožnje.
Prelazi preko pune linije.
Kreće se neprilagođenom brzinom.
Prolazi mjestom nesreće bez odobrenja službenog lica.

Ukratko, zube mu treba odšarafit'.

Post Reply

Return to “BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests