Otvaranje nove teme

Post Reply
User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119222
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Online

Otvaranje nove teme

Post by Maja » 11 Nov 2010, 18:07

Ne bi bilo loše da svako od nas povremeno otvori novu temu. Čisto da imamo šta pisati, da ne bi došli u situaciju da smo na sve teme odgovorili i da su nam preostale samo igrice i teme iz Pričaone.

kada otvarate novu temu obratite pažnju na sljedeće:

1. provjerite postojili već takva ili slična tema. možete je potražiti na Pretraživaču, možete na pojedinim pdf npr ako je tema najdraža pjesma pregledate pdf Muzika, a možete pitati moderatore postoji li ta tema koju namjeravate otvoriti

2. postavite temu u odgovarajućem podforumu. npr ako je tema o ljubavi, naravno da ćete je postaviti u pdf Ljubav-prijateljstvo. ako mislite da tema ne pripada nijednom pdf otvorite je u Prichaoni

3. neka naslov ima veze sa temom. nemojte otvarati teme s naslovima npr Molim pomoć, Šta mislite, Pitanje i sl

4. u prvom svom postu postavite barem dva pitanja vezana za temu tako da forumaši znaju o čemu da pišu npr ako otvarate temu o ljubomori nemojte u postu napisati "pišite" ili "jeste li ljubomorni" već postavite par pitanja

5. ako vam niko ne odgovori na temu ili ako budu svega 2-3 posta nemojte odmah očajavati i odustati od otvaranja novih tema. ima hrpa tema bez postova ili sa 1-2 posta kako na ovom forumu, tako i na drugima


eto toliko pa...... bujrum :oo :oo

User avatar
biha
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 776
Joined: 23 Nov 2014, 12:28
Has thanked: 39 times
Been thanked: 46 times
Status: Offline

Re: Otvaranje nove teme

Post by biha » 23 Jul 2018, 10:46

Nejse !Bilo pa proslo!! Posto je naslov tog priloga naglasavao psihologiju,ja sam je ubacio bas tu gdje pripada!!! Nisam bas procitao ovo gore sto je Behko naveo,a nit ovo sto je Maja!!! Jednostavno tema tog priloga me navela da je ubacim!!! Nista ,idemo dalje!!SRETNO!

Post Reply

Return to “Uputstva i pravila”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests