Kako slavite Valentinovo?

Moderator: Krokodil Behko

Kako slavite Valentinovo?

bitno je da padne poklon
0
No votes
cvijeće, večera, romantika
2
8%
sa društvom
1
4%
svake godine drugačije
3
13%
kupujem originalan poklon
2
8%
važno je izjaviti ljubav
2
8%
nove poze u seksu
2
8%
putovanje
1
4%
nikad ništa ne planiram
6
25%
a kad je to valentinovo?
5
21%
 
Total votes: 24

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Kako slavite Valentinovo?

Post by storm » 11 Feb 2014, 22:16

Jagoda wrote:
storm wrote:
Jagoda wrote:A sto ne bi slavili?! Bas me briga koji je "izgovor", bitno je da jeste izgovor za jos jedan izlazak, za jos jedan dobar provod:)

Ah necu da sjedam u muku onima kojima je to "komercijalizacija", jer nema nikog da im makar da zvaku :valja :valja :valja
sigurno ti znaš, tko ima tu kome šta dati :123

a za provod nikad nije bio problem, a ako samo na praznike i valentinovo izlaziš, baš šteta...
Ja se zezam, a ti ne:) Ko je ovdje kitican?! :hihi

Relax sreco, mozda ti neko i da zvaku hahahahahahahaahahhaahah
Dušo draga, ja sam taj koji daje žvaku, i to ne bilo kome...a tebi sretno u primanju žvaki, mogu isčitati golemo iskustvo :sjedi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Kako slavite Valentinovo?

Post by Dzagoda » 11 Feb 2014, 22:22

storm wrote:
Jagoda wrote:
storm wrote:
Jagoda wrote:A sto ne bi slavili?! Bas me briga koji je "izgovor", bitno je da jeste izgovor za jos jedan izlazak, za jos jedan dobar provod:)

Ah necu da sjedam u muku onima kojima je to "komercijalizacija", jer nema nikog da im makar da zvaku :valja :valja :valja
sigurno ti znaš, tko ima tu kome šta dati :123

a za provod nikad nije bio problem, a ako samo na praznike i valentinovo izlaziš, baš šteta...
Ja se zezam, a ti ne:) Ko je ovdje kitican?! :hihi

Relax sreco, mozda ti neko i da zvaku hahahahahahahaahahhaahah
Dušo draga, ja sam taj koji daje žvaku, i to ne bilo kome...a tebi sretno u primanju žvaki, mogu isčitati golemo iskustvo :sjedi

:sok Povrijedio si me sad :sok

:hihi :D. :D. :D. :D. :D. :D.
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

User avatar
niska grana
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2441
Joined: 21 May 2011, 23:01
Location: Osamnaesti tetrapak
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Kako slavite Valentinovo?

Post by niska grana » 11 Feb 2014, 22:26

Pa nije da slavim, ali ove godine će se naš susret (ukoliko nas revolucija ne omete) poklopiti s tim praznikom....tako da će izljevi nježnosti i uopšte ophođenje u maniru plesnjaka, gradića Pejtona i domova kulture iz 1957. godine tom prigodom biti naprosto neizbježni :D :srce
Gratias ago Tibi, Domine, quia fui in hoc mundo.

Ciklama
Status: Offline

Re: Kako slavite Valentinovo?

Post by Ciklama » 11 Feb 2014, 23:27

Nikako.
Ne kažem nikom ništa, svako ima svoje, al' meni je to bezveze. Možda više dječije? Kako god. Ne slavim.
Više me obraduje kad se bez nekog datuma suprug sjeti i kupi mi npr. čokoladu koju volim, da se počastimo uz zajedničku kahvicu. :)))
Ne slavim ni 8. Mart. :zubi

Blackhawk
Status: Offline

Re: Kako slavite Valentinovo?

Post by Blackhawk » 11 Feb 2014, 23:32

Cista komercijala, biznis...
Oni koji se vole njima je svaki dan valentinovo, odnosno dan zaljubljenih, jer su svaki dan zaljubljeni...
I da, nije ni po vjerski ispravno, tako da ... JOK :) :D. :D.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119828
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5700 times
Been thanked: 12266 times
Contact:
Status: Online

Re: Kako slavite Valentinovo?

Post by Maja » 11 Feb 2014, 23:34

:ble

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Kako slavite Valentinovo?

Post by Zagorka » 12 Feb 2014, 14:44

Slozila bih se s Majom.
btw glasala za kupim originalan poklon i vecera,cvijece,posto se tako nesto kombinuje......

nije to aman fešta,nego se malko obilježi ljubav,nije ništa bljutavo nego zdrav i normalan odnos.....

svaka prigoda za iskazivanje pažnje i ljubavi je dobra,ujedno podsjetnik na sve zasto ste s nekim....

a hejteri u svemu vide mane.......
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

Trepavica
Status: Offline

Re: Kako slavite Valentinovo?

Post by Trepavica » 12 Feb 2014, 21:45

Montenegro Airlines obilježava Dan zaljubljenih


Montenegro Airlines će, u okviru akcije kojom će obilježiti Dan zaljubljenih, putniku jutarnjeg leta

na liniji Podgorica-Beograd, pokloniti četvorodnevni aranžman za dvoje u Parizu.

Kako je prenijela agencija MINA-business, iz nacionalnog avioprevoznika je saopšteno da će poklon-iznenađenje biti uručeno vlasniku „srećnog sjedišta 14. februara“, odnosno putniku jutarnjeg leta na liniji od Podgorice ka Beogradu.

„Svi putnici koji kupe kartu za taj let biće potencijalni dobitnici, a dobitnika će izvući najmlađi putnik na tom letu“, navodi se u saopštenju.

Montenegro Airlines u susret Danu zaljubljenih, pored tog iznenađenja, za putnike na svim letovima toga dana je pripremio i posebno osmišljen kolačić, kao znak zahvalnosti svima koji su Montenegro Airlines izabrali za svog avioprevoznika.

Iz kompanije su podsjetili, da su pored akcije za Dan zaljubljenih, putnicima na raspolaganju i druge povoljnosti, kao što su aktuelne Biznis promo tarife, Studentske tarife, paket aranžmani za Beč, Pariz i Rim i aktuelne promotivne tarife na svim destinacijama na kojima saobraća.

Svi zainteresovani putnici karte mogu rezervisati u poslovnici Globe Travel agenciji ili pozivom na broj 020 221 666.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119828
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5700 times
Been thanked: 12266 times
Contact:
Status: Online

Re: Kako slavite Valentinovo?

Post by Maja » 13 Feb 2014, 20:11

Poklon za Valentinovo - što odabrati za NJU

Ako ste tek započeli vezu, besmisleno je razmetati se skupocjenim darovima, posebno ako vaš partner nema iste namjere. Naći ćete se u neugodnoj situaciji budete li, primjerice, pred dragu stavili najnoviji model luksuznog sata, a ona za vas ima tek jednu sitnicu. Ako ste u dugoj vezi ili braku, teško ćete iznenaditi partnera, ali barem imate asa u rukavu – poznajete ukus i afinitete drage osobe.

Cvijeće je obavezno

Cvijeće je uvijek lijep poklon, a na Valentinovo ima posebno značenje i upravo je obavezno – barem kao dodatak poklonu koji ste joj namijenili. Koje cvijeće odabrati, pitate se? Ako se barem malo razumijete u to što koje civijeće govori, možete se upustiti u biranje neke složenije kombinacije. Ali ako vam je to potpuno nepoznata tema, onda se slobodno odlučite za crvene ruže i sigurno nećete pogriješiti.

Crvene ruže simbol su ljubavi. Možete ih pokloniti djevojci s kojom ste tek na početku veze, jednako kao i supruzi nakon dvadeset godina braka. Možete ih pokloniti čak i jako dobroj prijateljici, ali pazite da vas ne shvati krivo.

Bijele ruže simboliziraju čistoću i nevinost. Poklanjajući njih dat ćete naglasak na romantični, platonski segment vaše veze i ljubavi.

Žute ruže znak su ljubomore. Da, znamo da su u muškom oku to samo lijepe ruže, ali žena kojoj ih poklonite zamislit će se nad porukom koju joj cvijećem šaljete i teško ćete ju uvjeriti da ste ih poklonili bez nekog dubljeg razloga.

Ljubičasto cvijeće nemojte poklanjati mladim djevojkama, jer simboliziraju ozbiljnost i često se povezuju uz tužne događaje.

Slatkiši

Djevojke vole paziti na liniju, no teško će odoljeti kutiji ručno izrađenih pralina ili jagoda prelivenih čokoladom. A da ne pričamo o, primjerice, palačinkama sa sladoledom i preljevom od čokolade i karamele koje ste sami ispekli. Slađi poklon ne možete odabrati. Poklon joj donesite ujutro, u krevet.

Kozmetički tretman

Djevojke se vole dotjerivati, no bile bi vrlo sretne kada bi to ponekad netko drugi radio za njih. Nemojte joj pokloniti poklon bon za depilaciju ili anticelulit tretman, već bon za manikuru, pedikuru i sl.

Donje rublje

Ovaj poklon poklonite djevojci jedino ukoliko ste potpuno sigurni u to. I neka bude seksi, a ne vulgaran, jer biste je mogli uvrijediti. Dakle, zaboravite na crvenu boju, koliko god je voljeli, te igrajte na sigurno i kupite crni set ili ovisno o osobnosti vaše djevojke. Također budite oprezni jer ovakav poklon otvara previše pitanja poput “Zašto želi da to nosim?”, “Nisam li mu dovoljno lijepa i seksi?” U svakom slučaju, sačuvajte račun, pa ako joj osmjeh baš ne bude kakav ste očekivali, poklon možete zamjeniti. I zapišite veličinu njezinih grudnjaka i gaćica i pokažite ih teti u dućanu!

Parfem

Čarolija za osjetila, parfem, još jedan poklon s kojim uistinu ne možete pogriješiti. Ovi tekući dragulji na svakoga ostavljaju dojam glamura i elegancije, jedne od mnogih stvari koje nježniji spol očajnički priželjkuje. Zato će objeručke prihvatiti parfem bilo koje vrste. No i sa ovim poklonom kao i sa donjim rubljem morate biti oprezni. Vjerovatno vaša draga ima svoj omiljeni parfem te se potrudite da joj poklonite onaj koji ona preferira.

Tečaj plesa za dvoje

Većina cura voli plesati, a vi vjerojatno i niste neki fan. Razmislite malo voli li ona latinoameričke ritmove ili je više za standardne. Možda ste oboje više za nekakav break dance ili možda da upišete capoeiru za dvoje. Imat ćete novu zajedničku aktivnost i naučit ćete nešto novo.

Bon za wellness

Vjerovatno se pitate “kakav wellness, to košta, gdje je tu ljubav...“. Ne bilo kakav bon za wellness. Vi ćete doma (posudite od frenda stan ako nemate prostor, potplatite nekog, istjerajte roditelje na jednu noć – nek idu u posjet rodbini u Dalmaciju, snađite se) složiti neku laganu večericu, upaliti svijeće po stanu, napuniti kadu pjenušavom kupkom, upaliti neku romantičnu glazbu (predlažemo Sade ili Seala) i uručiti dragoj bon koji uključuje i masažu poslije svega. A poslije masaže će vam biti tako zahvalna da će ovo Valentinovo biti nezaboravno za oboje.

Uradi sam

Ručno napravljeni pokloni, srca, čestitke, itd., također ne ostavljaju ravnodušnim nježniji spol. Ponekad je puno bolje poklon izraditi sam negoli ga kupiti. Kažu da napravljeni poklon ima komadić duše onoga tko ga poklanja. Ako je to istina, što još čekate - bacite se na posao i zadivite ju.


ZA KRAJ...

Nikad, ali nikad, ma za koji poklon se odlučili, ne poklanjajte nezamotani poklon. Dajte si mašti na volju i zamotajte poklon na što maštovitiji način.

User avatar
Bonaqua
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3708
Joined: 10 Aug 2012, 07:47
Status: Offline

Re: Kako slavite Valentinovo?

Post by Bonaqua » 13 Feb 2014, 20:23

Da imam momka, napravila bi nam nesto lijepo (srcoliko) za jesti, jeli bi prstima, obukla ves u kojem me voli vidjeti i to bi mu bio poklon :D
"Tako mi jutra,i noći kad se utiša"

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Kako slavite Valentinovo?

Post by Dzagoda » 13 Feb 2014, 23:38

Maja wrote:Poklon za Valentinovo - što odabrati za NJU
Skuhaj brate veceru - ima dugorocni ucinak :D
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

Blackhawk
Status: Offline

Re: Kako slavite Valentinovo?

Post by Blackhawk » 13 Feb 2014, 23:40

a sta ako je kuhanje vecere svakodnevna pojava ?

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Kako slavite Valentinovo?

Post by Dzagoda » 13 Feb 2014, 23:48

Blackhawk wrote:a sta ako je kuhanje vecere svakodnevna pojava ?
Pa jest, al ja nisam tu hahahahahahahahaha "KomplikovaTo je" :D. :D. :D. :D. :D.
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

Trepavica
Status: Offline

Re: Kako slavite Valentinovo?

Post by Trepavica » 14 Feb 2014, 00:14

Zaljubljeni neka vam je sretano Valenitnovo...!!!!!!!


Volite se , ljubite...pazite , zivite u razumjevanju, postovanju, iskreno dajite najbolje od sebe sto mozete dati i to je temelj ljubavi..., sve drugo- ostalo samo dolazi..


Image

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: Kako slavite Valentinovo?

Post by Dzagoda » 14 Feb 2014, 01:30

Image
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Kako slavite Valentinovo?

Post by Luna. » 14 Feb 2014, 11:16

volim valentinovo... i jutros sam imala iznenadjenje :srce :srce :srce :srce
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Kako slavite Valentinovo?

Post by storm » 14 Feb 2014, 12:05

Bonaqua wrote:Da imam momka, napravila bi nam nesto lijepo (srcoliko) za jesti, jeli bi prstima, obukla ves u kojem me voli vidjeti i to bi mu bio poklon :D
:hm to si htjela reći da imaš momka uz sebe :123
Bonaqua. :ljub sretan
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
sky
Na probnom
Na probnom
Posts: 95
Joined: 09 Jan 2014, 13:52
Status: Offline

Re: Kako slavite Valentinovo?

Post by sky » 14 Feb 2014, 12:27

Jutros na Ferhadiji pusu balone u obliku srca i stavljaju duz ulice. Jest da je to reklama za jednu firmu, al opet izgleda simpaticno :D
I ja na posao ponijela jedan, mada je to svima kao fuj, bljak :ooo

User avatar
Bonaqua
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3708
Joined: 10 Aug 2012, 07:47
Status: Offline

Re: Kako slavite Valentinovo?

Post by Bonaqua » 14 Feb 2014, 13:35

storm wrote:
Bonaqua wrote:Da imam momka, napravila bi nam nesto lijepo (srcoliko) za jesti, jeli bi prstima, obukla ves u kojem me voli vidjeti i to bi mu bio poklon :D
:hm to si htjela reći da imaš momka uz sebe :123
Bonaqua. :ljub sretan
Uz/kraj sebe :tuga :ljub
"Tako mi jutra,i noći kad se utiša"

Blackhawk
Status: Offline

Re: Kako slavite Valentinovo?

Post by Blackhawk » 14 Feb 2014, 16:26

Image

Image

Post Reply

Return to “Stare ankete”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests