Da li podržavate Erdoganov miting u Sarajevu?

Moderator: Krokodil Behko

Da li podržavate Erdoganov miting u Sarajevu?

da
5
22%
ne
15
65%
da, u inat EU, Dodiku i Čoviću
0
No votes
ne znam
2
9%
već živim u Turskoj
1
4%
 
Total votes: 23

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Da li podržavate Erdoganov miting u Sarajevu?

Post by Heidi » 20 May 2018, 19:38

:bua
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Da li podržavate Erdoganov miting u Sarajevu?

Post by Venera » 20 May 2018, 19:39

Socrates wrote: 20 May 2018, 19:34 Jesmo mi ljudi muhanati to nema ni'dje. :ccc

Izraz "muhanati" sam upravo pokupio na klixu.
sarajlije koriste doticnu rijec, od njih sam licno cula prvi put u zivotu :hihi
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Da li podržavate Erdoganov miting u Sarajevu?

Post by Socrates » 20 May 2018, 19:44

Jel' meni dozvoljeno da koristim riječi iz drugog kantona?
. . . . . . . . .

User avatar
Yoker
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 404
Joined: 05 Jun 2016, 20:28
Location: Sarajevo
Status: Offline

Re: Da li podržavate Erdoganov miting u Sarajevu?

Post by Yoker » 20 May 2018, 19:44

"Bog Bošnjacima poslao Aliju Izetbegovića, Turcima Erdogana"

http://ba.n1info.com/a261530/Vijesti/Vi ... ogana.html
"Dragi prijatelji iz Turske i Bosne i Hercegovine, esselamu alejkum i dobro došli. Drago mi je vidjeti izmješane zastave Turske i BiH. Dugo smi mi zajedno. Dobro smo živjeli zajedno. Dobro smo se borili zajedno. Zadnji put, Bošnjaci su branili Tursku kao svoju domovinu.

Kad nas je historija razdvojila, sudbina nam je opet bila slična. Pokušale su i Turke i Bošnjake da odvoje od njihove vjere, identiteta, istorije i njihovog ponosa. Ali kako kaže hadis, svako 100 godina Bog pošalje čovjeka, koji će jednom narodu vratiti vjeru, a kad ga pošalje, onda mu i pomogne.
A kad mu pomogne niko ne može da ga pobijedi. Mi smo imali Aliju Izetbegovića, mi Bošnjaci. I ne možete objasniti kako smo uspjeli da se odbranimo, to je moglo samo Božijom intervencijom.

Danas, ne možete objasniti kako Turska uspjeva da nosi ovako breme i težinu. Toliko neprijatelja unutar sebe i na svojim granicama, sa milionima izbjeglicama koje skrbi kao svoje domaće stanovništvo.
Turska ne da se nosi s tim, nego dalje napreduje. Zato što vi sad imate čovjeka kojeg je Bog poslao. Ime mu je Tayyip Recep Erdogan"
Image

"Ko razumije, shvatiće!
"Kakve su ti misli, takav ti je život"

User avatar
gaga
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1291
Joined: 07 Jan 2018, 22:02
Status: Offline

Re: Da li podržavate Erdoganov miting u Sarajevu?

Post by gaga » 20 May 2018, 19:46

storm wrote: 20 May 2018, 18:03
gaga wrote: 20 May 2018, 17:57
storm wrote: 20 May 2018, 17:45 Pa zašto onda ne ides u neku nedemokratsku zemlju zivjeti od svog rada :nokti
Sve bi ti bilo onda potaman :zubi
Zasto bi ja selio tamo-ovamo.?Imas li mozda neki dobar prijedlog?Neka EU clanica,Slovenija,Kipar,Hrvatska,Rumunija,Bugarska,Poljska,Madjarska,Estonija...itd,sve su to demokratske zemlje.Mislis da bi bila neka od tih zemalja pogodna destinacija.Ja i zena zaradjuemo oko 5000 eura skupa,mjesecno,ne bih isao ispod te sume,za sada.
Nisi me shvatio....pljucaš tu po demokraciji...u kojoj, kako i sam navodiš fino zarađuješ i živiš...
Ja ti predlažem neku nedemokratsku zemlju (što od tebe navedene zemlje kako tako jesu), da ti i politička klima bude potaman (jer demokraciju očito ne podnosis) pa da vidim hoćeš li u takvoj nekoj, svojim radom moći držati standard koji sad imaš...jesam bio jasniji?
Ti si pravo zalutao :zubi .Kakve veze ima demokratija i trziste rada?Kada jedan Nijemac kritikuje odnose u Njemackoj,onda je to u redu,njemu ne mozes reci....seli se,a meni ko biva mozes :zubi
Evo,sam cu predloziti jednu "nedemokratsku drzavu",tu rade i krscani,budisti i drugi,cak 63% su stranci.
Prema podacima iz 2013. godine u Kuvajtu živi 3.695.316 stanovnika. Od toga broje 1.403.962 (33%) je Kuvajćana i 2.291.354 (67 %) nekuvajćana. U Kuvajtu živi oko 100.000 Bidunia, osoba bez državljanstva koji su klasificirani kao ilegalni stanovnici i koji nastoje dobiti kuvajtsko državljanstvo.[1] Islam je najzastupljenija religija, a omjer Sunita i Šijita je otprilike 70 : 30. Zemlja ima velike zajednice stranaca hindusa, kršćana, budista i drugih.
Image
Pametni uce i od budala, budale ni od pametnih

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Da li podržavate Erdoganov miting u Sarajevu?

Post by Socrates » 20 May 2018, 19:47

Ovo je ne samo politički katastrofalan govor, nego direktno ide protiv Islama.
. . . . . . . . .

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Da li podržavate Erdoganov miting u Sarajevu?

Post by Venera » 20 May 2018, 19:48

Yoker wrote: 20 May 2018, 19:44 "Bog Bošnjacima poslao Aliju Izetbegovića, Turcima Erdogana"

http://ba.n1info.com/a261530/Vijesti/Vi ... ogana.html
"Dragi prijatelji iz Turske i Bosne i Hercegovine, esselamu alejkum i dobro došli. Drago mi je vidjeti izmješane zastave Turske i BiH. Dugo smi mi zajedno. Dobro smo živjeli zajedno. Dobro smo se borili zajedno. Zadnji put, Bošnjaci su branili Tursku kao svoju domovinu.

Kad nas je historija razdvojila, sudbina nam je opet bila slična. Pokušale su i Turke i Bošnjake da odvoje od njihove vjere, identiteta, istorije i njihovog ponosa. Ali kako kaže hadis, svako 100 godina Bog pošalje čovjeka, koji će jednom narodu vratiti vjeru, a kad ga pošalje, onda mu i pomogne.
A kad mu pomogne niko ne može da ga pobijedi. Mi smo imali Aliju Izetbegovića, mi Bošnjaci. I ne možete objasniti kako smo uspjeli da se odbranimo, to je moglo samo Božijom intervencijom.

Danas, ne možete objasniti kako Turska uspjeva da nosi ovako breme i težinu. Toliko neprijatelja unutar sebe i na svojim granicama, sa milionima izbjeglicama koje skrbi kao svoje domaće stanovništvo.
Turska ne da se nosi s tim, nego dalje napreduje. Zato što vi sad imate čovjeka kojeg je Bog poslao. Ime mu je Tayyip Recep Erdogan"

"Ko razumije, shvatiće!
pa sto sad, federacija jeste tursko cedo, a RSrpska je rusko cedo , a Brcko distrikt je americko cedo :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Da li podržavate Erdoganov miting u Sarajevu?

Post by Podrinjac » 20 May 2018, 19:50

Yoker wrote: 20 May 2018, 19:44 "Bog Bošnjacima poslao Aliju Izetbegovića, Turcima Erdogana"

http://ba.n1info.com/a261530/Vijesti/Vi ... ogana.html
"Dragi prijatelji iz Turske i Bosne i Hercegovine, esselamu alejkum i dobro došli. Drago mi je vidjeti izmješane zastave Turske i BiH. Dugo smi mi zajedno. Dobro smo živjeli zajedno. Dobro smo se borili zajedno. Zadnji put, Bošnjaci su branili Tursku kao svoju domovinu.

Kad nas je historija razdvojila, sudbina nam je opet bila slična. Pokušale su i Turke i Bošnjake da odvoje od njihove vjere, identiteta, istorije i njihovog ponosa. Ali kako kaže hadis, svako 100 godina Bog pošalje čovjeka, koji će jednom narodu vratiti vjeru, a kad ga pošalje, onda mu i pomogne.
A kad mu pomogne niko ne može da ga pobijedi. Mi smo imali Aliju Izetbegovića, mi Bošnjaci. I ne možete objasniti kako smo uspjeli da se odbranimo, to je moglo samo Božijom intervencijom.

Danas, ne možete objasniti kako Turska uspjeva da nosi ovako breme i težinu. Toliko neprijatelja unutar sebe i na svojim granicama, sa milionima izbjeglicama koje skrbi kao svoje domaće stanovništvo.
Turska ne da se nosi s tim, nego dalje napreduje. Zato što vi sad imate čovjeka kojeg je Bog poslao. Ime mu je Tayyip Recep Erdogan"
Image

"Ko razumije, shvatiće!
Bošnjacima baš taj bog i nije nešto dobrog poslao. Osim ako je taj bog striktno imao u planu da raznese Bosnu.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Da li podržavate Erdoganov miting u Sarajevu?

Post by Venera » 20 May 2018, 19:51

Socrates wrote: 20 May 2018, 19:47 Ovo je ne samo politički katastrofalan govor, nego direktno ide protiv Islama.
kojeg Islama :hm
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Da li podržavate Erdoganov miting u Sarajevu?

Post by Socrates » 20 May 2018, 19:52

Ako ih je Bog poslao, onda su božji poslanici, a Islam izričito kaže da je Muhamed posljednji bozji poslanik.
. . . . . . . . .

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Da li podržavate Erdoganov miting u Sarajevu?

Post by storm » 20 May 2018, 19:55

gaga wrote: 20 May 2018, 19:46
storm wrote: 20 May 2018, 18:03
gaga wrote: 20 May 2018, 17:57
storm wrote: 20 May 2018, 17:45 Pa zašto onda ne ides u neku nedemokratsku zemlju zivjeti od svog rada :nokti
Sve bi ti bilo onda potaman :zubi
Zasto bi ja selio tamo-ovamo.?Imas li mozda neki dobar prijedlog?Neka EU clanica,Slovenija,Kipar,Hrvatska,Rumunija,Bugarska,Poljska,Madjarska,Estonija...itd,sve su to demokratske zemlje.Mislis da bi bila neka od tih zemalja pogodna destinacija.Ja i zena zaradjuemo oko 5000 eura skupa,mjesecno,ne bih isao ispod te sume,za sada.
Nisi me shvatio....pljucaš tu po demokraciji...u kojoj, kako i sam navodiš fino zarađuješ i živiš...
Ja ti predlažem neku nedemokratsku zemlju (što od tebe navedene zemlje kako tako jesu), da ti i politička klima bude potaman (jer demokraciju očito ne podnosis) pa da vidim hoćeš li u takvoj nekoj, svojim radom moći držati standard koji sad imaš...jesam bio jasniji?
Ti si pravo zalutao :zubi .Kakve veze ima demokratija i trziste rada?Kada jedan Nijemac kritikuje odnose u Njemackoj,onda je to u redu,njemu ne mozes reci....seli se,a meni ko biva mozes :zubi
Evo,sam cu predloziti jednu "nedemokratsku drzavu",tu rade i krscani,budisti i drugi,cak 63% su stranci.
Prema podacima iz 2013. godine u Kuvajtu živi 3.695.316 stanovnika. Od toga broje 1.403.962 (33%) je Kuvajćana i 2.291.354 (67 %) nekuvajćana. U Kuvajtu živi oko 100.000 Bidunia, osoba bez državljanstva koji su klasificirani kao ilegalni stanovnici i koji nastoje dobiti kuvajtsko državljanstvo.[1] Islam je najzastupljenija religija, a omjer Sunita i Šijita je otprilike 70 : 30. Zemlja ima velike zajednice stranaca hindusa, kršćana, budista i drugih.
Image
:DD da ja zalutao :apl

što te nije taj predivni Kuwait primio 1992-95?
Eto pokušaj danas...
Da te ne pitam dalje zašto ne primi i Sirijce sad, danas...
Pričao sam sa jednom sirijkom u doba one krize....studirala cura tamo, naravno za urednu godišnju školarinu 45.000usd........i čim je počela frka u Siriji,vi su studenti iz Sirije deportirani, poništene im studentske vize- ukratko dobili su tri dana da napuste državu....eno je sad kod tebe gore....:ok
Udala se, skrasila, super joj...

Plus....to što lupaš o nijemcu i kritiziranju...
kritizirati odnose je odlično i poželjno za razvoj demokracije......stalno treba kritizirati vlast...
ti kritiziraš demokraciju u osnovu ( koja ti dozvoljava kritiku) odi u Kuwait , SA, UAE, itd....pa kritiziraj :D.
Last edited by storm on 20 May 2018, 20:02, edited 1 time in total.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81201
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10193 times
Been thanked: 7051 times
Status: Online

Re: Da li podržavate Erdoganov miting u Sarajevu?

Post by Julia-Klara » 20 May 2018, 19:59

Socrates wrote: 20 May 2018, 19:47 Ovo je ne samo politički katastrofalan govor, nego direktno ide protiv Islama.
E moj Soce :kuku
Oni i dalj ene razumiju, ljube dupe Erdoganu, zaboravljajuci kako su ih Osmanlije odjebale.
I onda prebacuju nama, "nevjernicima", kako veze nemamo o istoriji.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Da li podržavate Erdoganov miting u Sarajevu?

Post by Venera » 20 May 2018, 20:02

a bezveze se nervirate, BiH je svakako podjeljena drzava :123

Fedracija je Bakirova i Erdoganova :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Da li podržavate Erdoganov miting u Sarajevu?

Post by greeneyes » 20 May 2018, 20:02

Braco nas lijepi :srce
Samo sabura

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81201
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10193 times
Been thanked: 7051 times
Status: Online

Re: Da li podržavate Erdoganov miting u Sarajevu?

Post by Julia-Klara » 20 May 2018, 20:03

Lijepi Distrikt :kafa
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Da li podržavate Erdoganov miting u Sarajevu?

Post by Socrates » 20 May 2018, 20:04

Ma ja razumijem da je ovo Bakirova predizborna taktika i da bas ne brine puno o politickim posljedicama ove katastrofe.

Ali, da direktno izvrće vjeru i skrnavi je, to je već druga strana priče.
. . . . . . . . .

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Da li podržavate Erdoganov miting u Sarajevu?

Post by Venera » 20 May 2018, 20:05

Julia-Klara wrote: 20 May 2018, 20:03 Lijepi Distrikt :kafa
hoces reci da je vama bolje od ostatka drzave :hihi
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Da li podržavate Erdoganov miting u Sarajevu?

Post by Venera » 20 May 2018, 20:06

Socrates wrote: 20 May 2018, 20:04 Ma ja razumijem da je ovo Bakirova predizborna taktika i da bas ne brine puno o politickim posljedicama ove katastrofe.

Ali, da direktno izvrće vjeru i skrnavi je, to je već druga strana priče.
a religija je kao savsena :hihi
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Da li podržavate Erdoganov miting u Sarajevu?

Post by Socrates » 20 May 2018, 20:08

Ja ne kažem da je savršena, ali nešto znači ljudima koji je slijede.

Nakon izjave da su dva političara božji poslanici, trebalo bi da se oglase oni koji su duzni.
. . . . . . . . .

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Da li podržavate Erdoganov miting u Sarajevu?

Post by Venera » 20 May 2018, 20:11

Socrates wrote: 20 May 2018, 20:08 Ja ne kažem da je savršena, ali nešto znači ljudima koji je slijede.

Nakon izjave da su dva političara božji poslanici, trebalo bi da se oglase oni koji su duzni.
pa neka IZ iz BiH regira u ime vjernika :123

uostalom, svi boziji poslanici u povijesti su bili politicari :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Post Reply

Return to “Stare ankete”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests