Internetske prevare

Zanimljivi sajtovi, igrice i slično

Moderator: Rum

Merlin246
Inventar foruma
Inventar foruma
Reactions: 5878
Status: Offline

Re: Internetske prevare

Post by Merlin246 » 23 Oct 2019, 23:08

Bla wrote:
23 Oct 2019, 23:03
lakše ti je odustati od svega toga :hm
Pa sigurno da je lakse odustati nego zapeti za nesto :cudi
0
Čuda ne postoje, svaki naš korak je put koji moramo prijeć. 😌

respo
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Reactions: 487

Post by respo » 23 Oct 2019, 23:09

Merlin246 wrote:
23 Oct 2019, 22:50
Veca wrote:
23 Oct 2019, 10:02
...e jbg. Merlinko, moras nesto u svojoj glavi promijeniti, tako radis protiv sebe! ...jbt. kad se sjetim kad sam ja tek dosla :grana ...kao prvo, sto si u skoli naucio, zaboravi! :ha ...dnevno sam sebi sastavljala par najvaznijih recenica i tako ucila, bilo je noci kada nisam spavala, samo da ih ne bih zaboravila, ali nakon 3-4 mjeseca, nije mi trebao prevodilac!

...resetuj tu glavu namah i bjezi u pozitivu, tako ces najprije nauciti! :ljub ...od huje i negative, nemas nista!

Cuj 3 - 4 mjeseca...Veco svaka cast :respekt
Jesi ga ucila prije igdje, mislim jesi imala neko predznanje?
Meni dosta pomaze sto sam ga ucila u skoli vec i sto znam osnove. Sto kazes zaboravi sto si ucio u skoli? Pa nista nauceno u skoli nije krivo, moze ti samo dobro doci valjda.
A jucer sam npr bas bila ljuta i s mukom ucila, danas presla pola knjige od sve muke pa se ko malo bolje vec osjecam i tako :D.
a gdje si inace u bih ili gore u svabiji?
0
odgovoran sam za ono sto kazem a ne za ono sto ti shvatis

Socrates
Drvensuz
Drvensuz
Reactions: 9210
Mood:
Zodiac:

Post by Socrates » 23 Oct 2019, 23:10

Najlakse se udati dobro. Ljubav ne priča njemački. :p
1
1 Image
Steph Curry i Adele imaju zajedničku tacku.

Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Reactions: 3454
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Zodiac:

Post by Veca » 24 Oct 2019, 09:22

...Merlinko, ucila sam ga kao u osnovnoj skoli, tamo do 7-og razreda, poslije oko skole :zubi :ha ...znala sam brojati i tako, imala sam neki manji fond rijeci :ha ...nije sad da sam ja za tih par mjeseci parlala pravo, i dalje sam jako gestikulirala, znaci i rukama, a i nogama pricala, ali najosnovnije stvari sam naucila, tako da mi nitko nije trebao...a sto se skole tice, nije na odmet, naravno, ali meni nije pomagala zato sto sam ja tada bila u okolini Stuttgarta, a tamo pricaju schwäbische dialekt, kao sto se ti tu moras bakcat sa bayerischem :ha ...polako i strpljivo, naucices...ja sam izbjegavala nas svijet, znaci bila sam u drustvu Nijemaca ili stranaca, morala sam parlati i da necu! :pusa
0
"Ljudi su nepravedni, izigravaju naše povjerenje i ostavljaju nas kad nam je teško, potrebni smo im samo neoštećeni i jaki."

Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Reactions: 3454
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Zodiac:

Post by Veca » 24 Oct 2019, 09:28

Socrates wrote:
23 Oct 2019, 23:10
Najlakse se udati dobro. Ljubav ne priča njemački. :p

...ja od muza nista naucila nisam :D. ...jos kad sam htjela za auto polagati, predlozio mi je da mi knjige kupi na nas jezik, bolje da me je sakom opalio, kontam u sebi jooooj al' me potcjenjuje :plavi ...narucim knjige na njemacki i polozim testove od prve, ne sjecam se da sam imala i jednu negativnu! :ha ..ima tome, ihaaaa:) ...cak sam i njega nekada morala ispraviti, jednom smo se i kladili :plavi
0
"Ljudi su nepravedni, izigravaju naše povjerenje i ostavljaju nas kad nam je teško, potrebni smo im samo neoštećeni i jaki."

Post Reply

Return to “Internet”