MMA -mixed martial arts

Košarka, boks, skijanje, atletika, bacanje pogleda u vis itd
User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: MMA -mixed martial arts

Post by storm » 31 May 2015, 09:48

Image

Nova pobjeda Bektića
Momak iz Srebrenice nepobjediv: Bektić uništio Martinsa

Piše: M. Šljivak

Američki MMA borac bh. korijena, Mirsad Bektić, slavio je sinoć na UFC-u 67 u Brazilu.

Momak iz Srebrenice je u fantastičnoj borbi brutalno pretukao brazilskog borca Lucasa Martinsa, a meč je Bektić dobio tehničkim nokautom u drugoj rundi.

Dominirao je Bektić u ovoj borbi. Prosto je prebio Martinsa, a sudija je odlučio da prekine meč u drugoj rundi.

Ovo je Bektiću bila 10. pobjeda u karijeri, a još uvijek je bez poraza.

[ytube][/ytube]
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: MMA -mixed martial arts

Post by storm » 11 Nov 2015, 03:48

gotovo je :(

Nema više.... desni high- kick bolnica, lijevi high- kick groblje ....hvala majstore :pivo uživaj sad malo i život bez boli :oo

pozdrav :)

Image

MIRKO FILIPOVIĆ ZAVRŠAVA KARIJERU

Dosta mi je nepodnošljive boli, izrauban sam!

Mirko Filipović završava karijeru u borilačkim sportovima
Objavio je kako to radi pritisnut brojnim ozljedama i operacijama
Piše: Z.A.

Foto: Getty Images / Guliver Images

MIRKO "CRO COP" FILIPOVIĆ objavio je kako u 41. godini završava dugu i bogatu karijeru u borilačkim sportovima.


To je veliko iznenađenje, jer Filipović je za 17 dana i Seoulu imao zakazan meč u UFC-u na premijernoj priredbi američke promocije protiv Anthonyja Hamiltona. To mu je trebao biti prvi nastup nakon sjajnog meča s Gabrijelom Gonzagom u Krakowu i travnju ove godine, kada je oduševio fanove i vratio se na naslovnice svjetskih borilačkih medija.

Ali, nakon što je cijelu prošlu večer i noć proveo razmišljajući, Filipović se obratio brojnim navijačima i štovateljima:

"Dragi prijatelji, morao sam na žalost otkazati borbu u Seoulu. Već u početku priprema ozlijedio sam rame i to tako da nisam ruku mogao podići. Pokušao sam spasiti rame i sanirati ozljedu na sve moguće načine: svakodnevnim terapijama, injekcijama krvne plazme i raznim koktelima lijekova ali nije išlo. Jedini lijek bi bila pauza od dva do tri tjedna, a to si nisam mogao priuštiti usred završnih priprema. Svakodnevnim treningom se ozljeda samo pogoršavala. Dio mišića je puknuo, rame je puno tekućine, velika opasnost je i da pukne tetiva i onda opet na operaciju.

To mi ne treba, pogotovo u mojim godinama. Cijelo ljeto sam proveo putujući u Munchen na terapije kod jednog čuvenog liječnika radi kronične upale tetiva na hvatištima sjedne kosti koja me izluđuje, u Vinkovce kada idem moram dva puta stati tokom puta radi bolova u tim tetivama koje me užasno bole u sjedećem položaju, koljeno desno koje je četiri puta operirano isto. I sada još rame, leđa da ne spominjem. Kad god idem na magnet bez obzira radi čega i šta snimam, nalaz počinje sa "degenerativne promjene", ali to je cijena koja se mora platiti.

Ljudi naravno vide samo jednu stranu medalje, materijalne stvari, a za muku, bol, krv i suze nitko ne pita niti ih zanima, ali to je tako u životu. Sad je dva ujutro, a ja zaspati ne mogu, prebirem misli i vrtim svoju karijeru pred očima. I svjestan sam da sam došao do kraja svog borilačkog puta, ali treniranje pod bolovima više ne zelim. Tijelo mi je izraubano od bezbrojnih treninga, skupio sam devet operacija, tijelo je postalo sklono ozljedama, nakon svakog treninga stavljam led na koljeno operirano jer se napuni tekućinom, terapije dva puta tjedno. Iduća borba bi mi bila 80. profesionalna a to je jako puno, pogotovo u toj konkurenciji: K-1, Pride, IGF, UFC. Najveći problem će mi biti adaptacija na "civilni život", bez dva treninga dnevno i vječnih putovanja po svijetu, što mi i neće tako teško pasti. Trenirat ću dok sam živ jer to je moj život, ali ne takvim tempom i to me na neki način raduje.

Ovo nije neka trenutna odluka jer sam nesretan radi svega toga, već moja konačna odluka i to je najbolje za mene. Prije ili kasnije dođe vrijeme kada ćovjek mora i na zdravlje svoje misliti. Imao sam zaista dugu i bogatu karijeru i ostavio sam vjerujem dubok trag u borilačkom sportu, u slobodnoj borbi i u K-1 i nemam ni za čim žaliti. Hvala svima koji su me pratili i podržavali a meni ostaju prekrasne uspomene i sjećanja. Pozdrav!"
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Terasa svjesti
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6580
Joined: 08 Mar 2015, 15:23
Location: Big nothing
Status: Offline

Re: MMA -mixed martial arts

Post by Terasa svjesti » 11 Nov 2015, 07:00

Mirko hvala.
Pametan čovjek vidi onoliko, koliko mu treba, a ne koliko može vidjeti.
(Michael de Montaigne).

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: MMA -mixed martial arts

Post by storm » 14 Aug 2016, 00:51

Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: MMA -mixed martial arts

Post by storm » 22 Aug 2016, 00:41

sve videe borbe revnosno skidaju :123

connor je dobio diaza :oo

http://www.youtube.com/watch?v=vHuNtyQl458
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: MMA -mixed martial arts

Post by storm » 12 Sep 2016, 23:21

Osim Connora....ovaj momak :ok

Image

STIPE OSTAO PRVAK Miočić nokautirao Overeema u prvoj rundi!

Foto: Getty Images/Guliver Image, Screenshot

STIPE MIOČIĆ obranio je pojas prvaka teške kategorije u UFC-u! U prvoj rundi UFC 203 eventa u Clevelandu pred 20 tisuća svojih navijača Miočić je nokautirao legendarnog Alistaira Overeema.

Četiri mjeseca nakon što je prvi put proglašen prvakom u Brazilu pred 40 tisuća ljudi koji su navijali protiv njega, Stipe je dobio priliku braniti pojas na svom terenu i uz glasnu podršku stigao do nove impresivne pobjede.

Od početka je krenulo žestoko i bilo je jasno da će ova borba teško otići do odluke sudaca. Overeem je odlično otvorio i pogodio Miočića odmah na početku meča srušivši ga na stražnjicu, ali prvak se izvukao i krenuo na Nizozemca koji se dao u bijeg po oktogonu. Miočić je iskoristio njegovo povlačenje i napao ga, trčao je za njim po oktogonu zadavši mu par dobrih udaraca, a onda se bacio na njega u parter i dovršio silovitim "ground and poundom" za svoju prvu obranu pojasa prvaka.

Podsjetimo, Miočić je osvojio pojas prvaka senzacionalnom pobjedom u Brazilu protiv bivšeg prvaka Fabricija Werduma u svibnju.

Werdum je u Cleveland stigao po pobjedu kojom bi se iskupio za poraz od Miočića kako bi dobio novu šansu boriti se za titulu. Brazilac je nakon tri sjajne runde jednoglasnom odlukom sudaca pobijedio Travisa Brownea u njihovom drugom međusobnom okršaju.



UFC 203, rezultati:

Stipe Miočić def. Alistair Overeem, KO, R1
Fabricio Werdum def. Travis Browne, jednoglasna odluka
Mickey Gall def. CM Punk, submission (rear-naked choke), R1, 2:14
Jimmie Rivera def. Urijah Faber, jednoglasna odluka sudaca
Jessica Andrade def. Joanne Calderwood, submission (giljotina), R1, 4:38

Uvodne borbe:

Bethe Correia def. Jessica Eye, podijeljena odluka sudaca(29-28, 28-29, 29-28)
Nik Lentz def. Michael McBride, TKO (udarci), R2, 4:17
Brad Tavares def. Caio Magalhaes, podijeljena odluka (28-29, 30-27, 29-28)
Drew Dober def. Jason Gonzalez, TKO, R1, 1:45
Yancy Medeiros def. Sean Spencer, submission (rear-naked choke), R2, 0:49
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: MMA -mixed martial arts

Post by Hannibal » 13 Sep 2016, 11:23

Jes ga ponistio ocm
🐽

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: MMA -mixed martial arts

Post by storm » 30 Sep 2016, 06:14

E ovo će biti :trlja

Connor the King :cool
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: MMA -mixed martial arts

Post by storm » 02 Jan 2017, 13:00

Mirko ih je polomio sve .....kako udaramo mi od 43 :nokti

Image

IMPRESIVAN REKORD Cro Cop nikada prije nije bio ovako efikasan
Piše: Fightsite

Foto:Marko Prpic/PIXSELL, Getty Images/Guliver Image

TRI pobjede u tri dana, odnosno u samo dva dana natjecanja, su najbolji mogući završetak sezone za legendarnog Mirka “Cro Cop” Filipovića. Nikada prije suze nisu tako tekle kao kada je hrvatski borac u subotu ujutro prema hrvatskom vremenu uzeo RIZIN-ov pojas na pozornici u toliko mu voljenoj Saitama Super Areni. Emocije su prevagnule, kočnice su otpustile, Filipovićevo lice i suze radosnice su pokazale koliko mu je ovaj turnir zapravo značio. Ne samo u natjecateljskom smislu, Cro Cop je i sam sebi dokazao da i u 43. godini može biti kompetitivan na najvišem nivou. Da se naporan rad isplati i da je vrijeme samo relativna kategorija. Barem u modernom sportu.

Image

S 42. pune na leđima, s nebrojenim operacijama koje je bio prisiljen proći i s preko 70 profesionalnih mečeva kombinirano u kick boksingu i slobodnoj borbi, Filipović je ostvario jedan od najvećih uspjeha karijere. I ne samo to. Nakon slavlja protiv Lawala, Baruta i Alikbarija, Cro Cop je ostvario nešto što nikada prije u karijeri nije uspio.
Kada ovim slavljima dodate dvije pobjede protiv Ishiija, onaj impresivan nokaut protiv Gonzage te uvodnu pobjedu na Grand Prixu protiv Myunga, dolazite do sedam pobjeda (2014-2016) u nizu bez poraza čime je izjednačio svoj najuspješniji niz do sada – onaj od 2004. do 2005. Tada je također skupio 7 pobjeda zaredom među kojima su bila i slavlja protiv Alexandera Emelianenka, Josha Barnetta, Kevina Randlemana i Marka Colemana. Sjajan niz je zaustavio Fedor Emelianenko u onom dvoboju na Pride Final Conflictu koji mnogi smatraju jednim od najbitnijih mečeva općenito u povijesti ovog sporta.


No, Cro Cop je u jednom statističkom segmentu premašio dosadašnja postignuća. Naime, niz od sedam pobjeda (2004-2005) se sastojao od 6 pobjeda prekidom te pobjedom na sudačku odluku protiv Hiromitsua Kanehare. Ovaj put je Filipović svih sedam pobjeda ubilježio prekidom, uključujući 6 nokauta i jedno prisiljavanje na predaju. I više nego impresivno za čovjeka u 43. godini.

Trenutačni ukupni profesionalni MMA score mu se zaustavio na 35 pobjeda, 11 poraza i 2 neodlučena ishoda.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: MMA -mixed martial arts

Post by greeneyes » 02 Jan 2017, 13:04

Zaista impresivno za covjeka u ovako poznim godinama(zees ba Stormaga :oo ) :ok
Samo sabura

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: MMA -mixed martial arts

Post by storm » 02 Jan 2017, 13:07

greeneyes wrote:Zaista impresivno za covjeka u ovako poznim godinama(zees ba Stormaga :oo ) :ok
Nema bez starca udarca :ooo

sutra krećem s treningom :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: MMA -mixed martial arts

Post by greeneyes » 02 Jan 2017, 13:14

Bome, Hann bi se trebao zabrinuti :oo
Samo sabura

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: MMA -mixed martial arts

Post by storm » 02 Jan 2017, 14:16

greeneyes wrote:Bome, Hann bi se trebao zabrinuti :oo
...ma...di si vidio djecu udarati :kafa
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: MMA -mixed martial arts

Post by greeneyes » 02 Jan 2017, 14:27

Doduse, i to sto kazes.
Samo sabura

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: MMA -mixed martial arts

Post by storm » 27 Aug 2017, 07:49

Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: MMA -mixed martial arts

Post by Hannibal » 27 Aug 2017, 15:24

majke mi konto sam da odem tamo u fis gdje su boksali da im nalupam po 2-3 samara da pocnu vise boksat
🐽

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: MMA -mixed martial arts

Post by storm » 23 Jan 2018, 21:26

Ovo sam skroz zaboravio....Stipe dominacija :ok

BORILAČKI SPORTOVI
STIPE MIOČIĆ OBRANIO POJAS I UŠAO U POVIJEST Ovo nije uspjelo niti jednom teškašu prije njega
Stipe Miočić obranio pojas
Postavio je novi rekord UFC-a

Piše: I.G.


Image
Foto: Getty Images/Guliver Image, Index

STIPE MIOČIĆ postao je najuspješniji prvak u povijesti UFC-ove teške kategorije! Treći put je obranio pojas najjače MMA promocije, što do sada nije ostvario niti jedan teškaš. U pet rundi bio je uvjerljivo bolji od favoriziranog Francisa Ngannoua koji je imao veliku podršku UFC-a i uoči borbe slovio je za favorita.

Miočić je, kao što je i najavljivao, ušao u kavez, odradio posao i izašao kao prvak. Ovo mu je šesta uzastopna pobjeda u UFC-u.

> POGLEDAJTE MIOČIĆEVO SLAVLJE "Ma, ovo ne znači ništa... Postat ću otac!"

> DOMINACIJA Stipe je Ngannoua pogodio 200 puta i uvjerljivo dobio svih pet rundi

> Stipe Miočić odbrusio novinaru: "Želiš li da tebe udari Ngannou? Pogledaj mi oko!"

Najiščekivaniji teškaški meč posljednjih godina donio je obračun boraca koji iza sebe imaju impresivan niz nokauta u prvim rundama. Očekivalo se da će i ovaj put odlučiti jedan pravi udarac, ali Miočić i Ngannou izdržali su svih pet rundi.

Najbrutalnija je bila prva. Ngannou je krenuo high-kickom, Stipe ga je srušio, ali Kamerunac je uspio ustati. Iz klinča je Ngannou uzvratio, Stipe je krenuo u novi pokušaj rušenja, neuspješno. Ngannou ga je napao agresivno, ali Stipe se uspio izmaknuti. Ngannou je promašio i snažni aperkat, Stipe pogodio direkt, ali nije ni poljuljao protivnika. Sve se to odigralo u manje od dvije minute i činilo se da će sve brzo završiti.

Image

"Stipe, Stipe!", zaorilo se dvoranom tri minute do kraja runde. Stipe je pogodio desni direkt, pa još jedan i uspio srušiti Ngannoua. Sjajno ga je kontrolirao, pokušao je giljotinom, ali Ngannou je uspio stati na noge 40 sekundi do kraja runde. Stipe je na samom kraju uspio zadati još par udaraca i odnio prednost.

Ući u drugu rundu rijetkost je za oba borca, a već na otvaranju to se jasno vidjelo na Ngannou. Stipe ga je pustio da se ispuše, a onda preuzeo potpunu kontrolu.

Nakon prve runde ispuhala su se obojica, u drugoj su razmjenjivali low-kickove, Ngannou je promašio kroše, a Stipe krenuo u novo rušenje. Uspio je srušiti Ngannoua, koji se podigao s Miočićem na leđima. Stipe ga je teškom mukom uspio zadržati na koljena i udarati u tijelo sve do kraja runde.

Na početku treće Stipe je opet pritisnuo Ngannoua uz kavez Kamerunac je izgledao iscrpljeno. Postajali su sve pasivniji, Stipe se opustio, a Ngannou ga je iznenadio jakim direktom u glavu. No, Stipe se brzo pribrao, srušio ga, popeo se na njega i nanizao slabe udarce. "Stipe, Stipe", opet viču fanovi. Stipe ga je udara, ali nije mogao završiti. Posljednjih pola minute treće runde udarao ga je i laktovima u parteru, ali sirena ga je prekinula. Ngannou je jedva ustao i otišao u svoj kut.

Image

U četvrtoj je Stipe opet srušio Ngannoua i držao ga više od dvije minute u podređenom položaju. Čvrsto ga je Stipe primio, sudac tražio više aktivnosti i cijelu rundu proveli su proveli u istoj poziciji. Stipe ga je udarao kad god bi ih sudac opomenuo, a Ngannou je blokirao većinu udaraca i nije imao snage za išta više.

Na ulasku u petu rundu već je bilo jasno da će Stipe pobijediti, samo ako u posljednjih pet minuta izbjegne Ngannouove očajničke, ali opasne pokušaje. Kamerunac je nakratko primio Stipu oko vrata, ali nije imao snage i prvak se izvukao, a do kraja meča ponovo je Ngannoua držao pritisnutog uz kavez.

Suci su imali lak zadatak i jednoglasno proglasili Miočića pobjednikom.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: MMA -mixed martial arts

Post by Hannibal » 23 Jan 2018, 21:30

jbt koliki je crnjo, ne bi ga smio pogledat ocm
🐽

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: MMA -mixed martial arts

Post by storm » 23 Jan 2018, 21:39

Hannibal wrote: 23 Jan 2018, 21:30 jbt koliki je crnjo, ne bi ga smio pogledat ocm
Šta ima veze? :kafa

jedina mu je prednost, da mu se masnice manje vide :ooo
haha kakav video ...dok je ufc još bio klošarska organizacija



a dobro su se pošorali sa tim međedom :oo

Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: MMA -mixed martial arts

Post by Hannibal » 23 Jan 2018, 21:44

Zanimljivo zapažanje. Prosto je nevjerovatno koliko je UFC napredovao u toliko malom vremenskom periodu.
🐽

Post Reply

Return to “Ostali sportovi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests