Novak Đoković - Nole

Košarka, boks, skijanje, atletika, bacanje pogleda u vis itd
User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by phenom » 06 Jun 2016, 14:08

Djokovic je idol onih koji ne znaju sta je talenat ofanzivnost probijanje protivnika brzina loptice spin i winner a ovo ostalo ko je umro koga treba postovati ne bih da komentarisem jer je glupo [emoji22] [emoji22] [emoji22]
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6804 times
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Julia-Klara » 06 Jun 2016, 14:22

phenom wrote:Djokovic je idol onih koji ne znaju sta je talenat ofanzivnost probijanje protivnika brzina loptice spin i winner a ovo ostalo ko je umro koga treba postovati ne bih da komentarisem jer je glupo [emoji22] [emoji22] [emoji22]
Pricaj ti sta hoces pa onda pogledaj gdje je on a gdje si ti. I sta je on ostvario i osvojio a sta ti :cudi
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by phenom » 06 Jun 2016, 14:26

Julia-Klara wrote:
phenom wrote:Djokovic je idol onih koji ne znaju sta je talenat ofanzivnost probijanje protivnika brzina loptice spin i winner a ovo ostalo ko je umro koga treba postovati ne bih da komentarisem jer je glupo [emoji22] [emoji22] [emoji22]
Pricaj ti sta hoces pa onda pogledaj gdje je on a gdje si ti. I sta je on ostvario i osvojio a sta ti :cudi
Ja sam u BiH i tu se mucim , ali igram tenis napadacki i kontrolisem poen pa i profulam ... i izgubim , a ne vraćam lopticu nazad i cekam da protivnik pogrijesi pa se okrenem publici i govorim e sada mi ga svi pusite ili jaci si kurac bre... Rezultat je pistigao i to je jasno ovdje se prica o nacinu na koji je postigao a to nije svojom vjestinom nego psihickom slabosti protivnika a to je prezalosno da neko bude broj 1 a u svakom segmentu igre je van 5/10
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6804 times
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Julia-Klara » 06 Jun 2016, 14:32

postoji nesto sto se zove taktika ;) mozes ti napadat koliko hoces, i u bilo kojem sportu tako,ali ako nemas slifa i taktiku onda sve sto znas objesi macku o rep

I vjeruj mi sto vise druge kudis samo navodis ljude da misle da si ljubomoran./ Nekad je pametnije cutati ;)
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by greeneyes » 06 Jun 2016, 14:35

Nema, ka'em ja da trebaju svi teniseri, izuzev Djokovića, otići kod Srculenceta na terapije. Plaho su slabi sa psihom. I Gasqueta nagovorit' kako da poslije 15-ak godina nadje volju da šta osvoji, jer mu samo volja treba, dakako.
Samo sabura

User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by phenom » 06 Jun 2016, 15:08

Julia-Klara wrote:postoji nesto sto se zove taktika ;) mozes ti napadat koliko hoces, i u bilo kojem sportu tako,ali ako nemas slifa i taktiku onda sve sto znas objesi macku o rep

I vjeruj mi sto vise druge kudis samo navodis ljude da misle da si ljubomoran./ Nekad je pametnije cutati ;)
taktika vracanje loptice po sredini 60km/h strasna taktika
Last edited by phenom on 06 Jun 2016, 15:13, edited 2 times in total.
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6804 times
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Julia-Klara » 06 Jun 2016, 15:11

kako nije kad je covjek s njom najbolji u svijetu :kafa
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by phenom » 06 Jun 2016, 15:13

Julia-Klara wrote:kako nije kad je covjek s njom najbolji u svijetu :kafa
[media]sG3wlDdiSbs[/media]
Ne radi taktika dok protivnik ne počne fulati tj dok ne padne koncentracija ... Bolje rečeno čovjek ni nema taktike nema igre nema uderaca ali je smiren izađe na teren i vraća kao na treningu ...
Gdje je ovdje realnost i rezultat 26 46 ...
Gdje je tu taktika nema taktike samo se desi pad koji gejm ...
A nemoć vidljiva iz aviona koliki je on kloc i panj ...
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6804 times
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Julia-Klara » 06 Jun 2016, 15:16

ti si fakat ljubomoran... dobices cir, bolan :kafa
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by phenom » 06 Jun 2016, 15:33

Julia-Klara wrote:ti si fakat ljubomoran... dobices cir, bolan :kafa
Kako biti ljubomoran na nekoga tko nije svjestan koliko mu pomazu drugi i koliko ne zasluzuje to što ima ...
Pošto si tako stručna za tenis i to što sam ja ljubomoran možeš li mi dati odgovor na jedno pitanje
Zašto teniski treneri kada uče svoje buduće igrače teniskim udarcima i tehnikama npr forhenda backhanda servisa i ostalog ne uzimaju novaka djokovića zašto uzimaju Federera Gasqueta Wawrinku ??? Možda zato što su mu udarci na nivou te djece ???
Možda što su mu udarci slabiji od 95% igrača iz top 50
Možda sam ljubomoran , a možda se ne mogu poimiriti sa činjenicom da nesposobni napaćeni ego sa balkana koji nikome kao igrač ne može biti primjer osim nekom psihopati koji moze potpuno doci hladnokrvan na teren i vraćati lopticu 2-4h ..
I da takav jedan bude broj 1 to je toliko žalosno , jadno ... A nasuprot sebe ima ljude čiji udarci prkose fizici , koji skoro duplo jače uderaju prosječan uderac od njega , fizički su moćniji , brži ....
Je li to ljubomorana ne srećo to je pusta želja za pravdom i realnosti , ali navikao sam ja u BiH da su nesposobni na vrhu ...
Osim nekvaliteta u igri tu je naravno i seljačko ponašanje psovke i vređanje od sudije publike pa do skupljača loptica do samog protivnika u trenutku kada gubi onda su svi krivi ... Takvi ljudi se žale , a ne bude se ljubomoran na njih ma ko god oni bili kao i Henrik VIII
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6804 times
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Julia-Klara » 06 Jun 2016, 16:07

:D to je ljubomora :D

To sto drugi imaju bolji i jaci udarac od njega vidis da ne znaci nista :) Ti kao sportista bi trebao znati da da pobjedu i sposobnost jednog igraca ne cini samo jedna odlika (u ovom slucaju udarac), no ti se uhvatio kao pijan plota jednog te istog.

Novak , htio ti to priznati ividjeti, je trenutno BROJ JEDAN u svijetu tenisa. Osvojio je sve. I ti se prica zavrsava.
Kazes pobjedjuje uz pomoc drugih - kojih drugih? Koliko znam sam je na terenu, ili igra fudbal? To sto je on razradio svoju taktiku,i ceka greske drugih je samo pokazatelj da ih je prostudirao, i da zna koje greske ce drugi napraviti pa bere poene na njima. Ko im je kriv? :cudi

Skuliraj se,ne pljuj toliko, ipsadas smijesan i jadan, covjek je osvojio sve o cemu ti jos uvijek samo sanjas...A mozda nikad i neces :cudi Kontas?
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by phenom » 06 Jun 2016, 16:31

Julia-Klara wrote::D to je ljubomora :D

To sto drugi imaju bolji i jaci udarac od njega vidis da ne znaci nista :) Ti kao sportista bi trebao znati da da pobjedu i sposobnost jednog igraca ne cini samo jedna odlika (u ovom slucaju udarac), no ti se uhvatio kao pijan plota jednog te istog.

Novak , htio ti to priznati ividjeti, je trenutno BROJ JEDAN u svijetu tenisa. Osvojio je sve. I ti se prica zavrsava.
Kazes pobjedjuje uz pomoc drugih - kojih drugih? Koliko znam sam je na terenu, ili igra fudbal? To sto je on razradio svoju taktiku,i ceka greske drugih je samo pokazatelj da ih je prostudirao, i da zna koje greske ce drugi napraviti pa bere poene na njima. Ko im je kriv? :cudi

Skuliraj se,ne pljuj toliko, ipsadas smijesan i jadan, covjek je osvojio sve o cemu ti jos uvijek samo sanjas...A mozda nikad i neces :cudi Kontas?
Opet kažem da mi neko ponudi na ovaj način da ove sve ostvarim nikada ne bih uzeo ništa on nije ostvario ni osvojio ostvarili su drugi protivnici i njegov stari koji je od sina napravio psihopatu koji sa 7g kaže da mu je tenis posao nije to predanost to je bolest.
I ovo sve za greške što govorim misle i Federer i Wawrinka i Gasquet i Berdych i Tsonga i mnogi drugi , ali naravno o tome se šuti jer je glupo govoriti da je jedan čovjek sa balkana od prelijepog sporta napravio šah ili micu
Ali moze biti prvi godinama i godinama a neće više od 1g i 1 mjeseca još maximalno , ali nikada neće moći ovo i nikada ga približno publika neće cjeniti kao Federera Wawrinku Gasqueta jer ih nema čim zadiviti osim naravno beskonačnim vraćanjem loptice po sredini :D :D. :D :D.
[media]bX6JPZQiu9Q[/media]
:aplauzz :aplauzz :aplauzz :aplauzz :aplauzz :aplauzz :aplauzz
i ohani s tom ljubomorom ako bih bio ljubomoran na nekoga to bi bili Richard Gasquet , Derrick Rose i pokojni Dražen Petrovic a ne ovaj iskompleksirani kloc kojeg zovu teniserom i brojem 1 a igra badminton
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6804 times
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Julia-Klara » 06 Jun 2016, 16:56

naravno
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Nole » 06 Jun 2016, 19:27

phenom wrote:
Julia-Klara wrote:ti si fakat ljubomoran... dobices cir, bolan :kafa
Kako biti ljubomoran na nekoga tko nije svjestan koliko mu pomazu drugi i koliko ne zasluzuje to što ima ...
Pošto si tako stručna za tenis i to što sam ja ljubomoran možeš li mi dati odgovor na jedno pitanje
Zašto teniski treneri kada uče svoje buduće igrače teniskim udarcima i tehnikama npr forhenda backhanda servisa i ostalog ne uzimaju novaka djokovića zašto uzimaju Federera Gasqueta Wawrinku ??? Možda zato što su mu udarci na nivou te djece ???
Možda što su mu udarci slabiji od 95% igrača iz top 50
Možda sam ljubomoran , a možda se ne mogu poimiriti sa činjenicom da nesposobni napaćeni ego sa balkana koji nikome kao igrač ne može biti primjer osim nekom psihopati koji moze potpuno doci hladnokrvan na teren i vraćati lopticu 2-4h ..
I da takav jedan bude broj 1 to je toliko žalosno , jadno ... A nasuprot sebe ima ljude čiji udarci prkose fizici , koji skoro duplo jače uderaju prosječan uderac od njega , fizički su moćniji , brži ....
Je li to ljubomorana ne srećo to je pusta želja za pravdom i realnosti , ali navikao sam ja u BiH da su nesposobni na vrhu ...
Osim nekvaliteta u igri tu je naravno i seljačko ponašanje psovke i vređanje od sudije publike pa do skupljača loptica do samog protivnika u trenutku kada gubi onda su svi krivi ... Takvi ljudi se žale , a ne bude se ljubomoran na njih ma ko god oni bili kao i Henrik VIII
Jednostavno...imaš ljubomornog i seljačkog trenera...i ti koji nisi ni među 100.000 tenisera pljuješ i vređaš najboljeg na svetu??? A da Novak je imao novca kao Marej za treninge? On i Ana su u praznom bazenu trenirali ...al sad polaako postavlja rekorede i to svetske...e...sada...jesi li ti u svom selu postavio neki rekord? Nisi care i zato mrziš Đokovića....ja jesam u svom selu iz matematike...al dalje ništa...i ko sam ja da nekog boljeg novog pljujem???? Niko burazeru....tako da i ti oladi melo...klošar koji misli da zna tenis....osvoji li neki kup u srednjoj Bosni??? Pa i to nosi pet bodova...nisi...sory...

User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by phenom » 06 Jun 2016, 19:33

Nole wrote:
phenom wrote:
Julia-Klara wrote:ti si fakat ljubomoran... dobices cir, bolan :kafa
Kako biti ljubomoran na nekoga tko nije svjestan koliko mu pomazu drugi i koliko ne zasluzuje to što ima ...
Pošto si tako stručna za tenis i to što sam ja ljubomoran možeš li mi dati odgovor na jedno pitanje
Zašto teniski treneri kada uče svoje buduće igrače teniskim udarcima i tehnikama npr forhenda backhanda servisa i ostalog ne uzimaju novaka djokovića zašto uzimaju Federera Gasqueta Wawrinku ??? Možda zato što su mu udarci na nivou te djece ???
Možda što su mu udarci slabiji od 95% igrača iz top 50
Možda sam ljubomoran , a možda se ne mogu poimiriti sa činjenicom da nesposobni napaćeni ego sa balkana koji nikome kao igrač ne može biti primjer osim nekom psihopati koji moze potpuno doci hladnokrvan na teren i vraćati lopticu 2-4h ..
I da takav jedan bude broj 1 to je toliko žalosno , jadno ... A nasuprot sebe ima ljude čiji udarci prkose fizici , koji skoro duplo jače uderaju prosječan uderac od njega , fizički su moćniji , brži ....
Je li to ljubomorana ne srećo to je pusta želja za pravdom i realnosti , ali navikao sam ja u BiH da su nesposobni na vrhu ...
Osim nekvaliteta u igri tu je naravno i seljačko ponašanje psovke i vređanje od sudije publike pa do skupljača loptica do samog protivnika u trenutku kada gubi onda su svi krivi ... Takvi ljudi se žale , a ne bude se ljubomoran na njih ma ko god oni bili kao i Henrik VIII
Jednostavno...imaš ljubomornog i seljačkog trenera...i ti koji nisi ni među 100.000 tenisera pljuješ i cređasć najboljeg na svet??? A da Novak je imao novca kao Marej za treninge? On i Ana su u praznom bazenu trenirali ...al sad polaako postavlja rekorede i to svetske...e...sada...jesi li ti u svom selu postavio neki rekord? Nisi care i zato mrziš Đokovića....ja jesam u svom selu iz matematike...al dalhe ništa...i ko sam ja da nekog boljeg novog pljujem???? Niko burazeru....tako da i ti oladi melo...klošar koji misli da zna tenis....osvoji li neki kup u srednjoj Bosni??? Pa i to nosi pet bodova...nisi...sory...
Ne govorim za svog trenera govorim za sve na svijetu o tvom znanju iz matematike cu reci ovo kao i o inteligenciji [emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3]
Ukucaj how hit forhand like . .
how hit backhand like i svi treneri u svijetu i u BiH bilo gdje ce za Forhand uzeti Federera i Nishikorija i neke jos za backhand Gasqueta Wawrinku pa i Murraya ..
Nigdje nema djokovica ni u srbiji nece te uciti da uderas kao djokovic osim ako nisi WTA Radwanska [emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3]
Sto se mene tice ja sam u regionu no1 a sto se tice matematike ne bih s tobom o tome to mi dođe kao da igram šaha sa magarcom [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji3] [emoji3] [emoji3]
Last edited by phenom on 06 Jun 2016, 19:39, edited 1 time in total.
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Nole » 06 Jun 2016, 19:34

Julia-Klara wrote:naravno
Bravo JK :aplauzz

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Nole » 06 Jun 2016, 19:37

Phenum...ceo svet piše da Novak ne ume da igra, svi svetski teniseri mu čestitaju posle meča...sory

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Nole » 06 Jun 2016, 19:41

Matematika...bar je to jasno...kvadrat hipotenuze, što zna svako dete, ravan je zbiru kvadraata obe katete ;)
Maa tebi nije jasno ni 2+2...

User avatar
phenom
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 06 Mar 2016, 18:36
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by phenom » 06 Jun 2016, 19:41

Nole wrote:Phenum...ceo svet piše da Novak ne ume da igra, svi svetski teniseri mu čestitaju posle meča...sory
Moraju nažalost ,ali svi znaju ko su gazde a ko mali defanzivni dečko
A ja? Ja ću stajati sa strane i voleti te VIŠE OD SVIH!!!

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Novak Đoković - Nole

Post by Nole » 06 Jun 2016, 20:05

phenom wrote:
Nole wrote:Phenum...ceo svet piše da Novak ne ume da igra, svi svetski teniseri mu čestitaju posle meča...sory
Moraju nažalost ,ali svi znaju ko su gazde a ko mali defanzivni dečko
Prevedi mi ovo na razuman jezik...Nole nema srvis, šalje lopticu metar preko mreže al najbolji svetski se obraduju i baš ubvek pogreše, Nole nema bekhend i šalje lopticu metaripo iznad mreže...aaaa...opet ovi iz velike želje pogreše....Nole nema forhend šalje lopticu 2m iznad mreže ali svetski brojevi jeddan vraćaju u mrežu....Nole nema pojma, igra bagminton ali NIKO NIKADA NA SVETU NIJE UZASOPCE UZEO 28 GS MEČEVA...i tuu nije....kraj :ble

Post Reply

Return to “Ostali sportovi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests