Vijesti iz sporta

Košarka, boks, skijanje, atletika, bacanje pogleda u vis itd
User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: 27 NAJGORIH FRIZURA U FUDBALU

Post by Maja » 25 Dec 2013, 01:48

Ali jao Fige. Pa ne mogu ga prestati gledati, što zbog frizure, što zbog stajlinga.
Odmah iza njega ide ovaj Sir.

User avatar
Rockefeller
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3670
Joined: 21 Apr 2013, 01:46
Status: Offline

Re: 27 NAJGORIH FRIZURA U FUDBALU

Post by Rockefeller » 25 Dec 2013, 02:05

Chamakh ne spada ovde. :zao :oklagija

U odbranu Freddia i Gervinha ne mogu ništa reći. :plavi

A... gdje mi je komšija?
Image
:ooo

Ima još legendi:
Image
Ivanov
Image
Fellaini
Image
Djibril Cisse na sto načina :plavi
Like Frankie said I did it my way!
__________________________________________________

Buddy, you're a young man, hard man
Shouting in the street, gonna take on the world someday
You got blood on your face, you big disgrace
Waving your banner all over the place

___________________________________________________
Think different

Trepavica
Status: Offline

Re: 27 NAJGORIH FRIZURA U FUDBALU

Post by Trepavica » 25 Dec 2013, 08:29

Moje prijateljice sin ima kosu kao Carlos Valderrama ..* jastuk im nepotreban*.., :oo

Sve ostalo je bio trend samo, neki su služili kao modeli frizerima. :D. a i njihovi obožavatelji su se šišali isto kao i oni...a bila je i moda ćelavih... Bartez...:ooo...niko od njih nema vise istu frizuru, vjerujem da neki nemaju kose uopste više... :D

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7766 times
Status: Online

Re: 27 NAJGORIH FRIZURA U FUDBALU

Post by Krokodil Behko » 25 Dec 2013, 10:02

Ne sjećam se da je Figo ikad imao takvu frizuru.. A izgleda ko vrhunski papak :oo
online

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: 27 NAJGORIH FRIZURA U FUDBALU

Post by laganini » 25 Dec 2013, 10:09

..kad se spominje nešto ružno prva asocijacija ivanov..a što sam ovde vidio on je mister...
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Bambi
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5425
Joined: 20 Feb 2012, 17:30
Location: Grad celika,a ime mu je Zenica
Status: Offline

Re: 27 NAJGORIH FRIZURA U FUDBALU

Post by Bambi » 25 Dec 2013, 12:48

Figo i Ronaldo :ha

Jel se meni čini ili ova dvojica stvarno liče? :hm

Image Mike Warner (fudbaler) i Image Steve Zahn(glumac - film Nacionalna sigurnost)

Frizura je različita,ali faca :sok totalno su slični :DD

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: 27 NAJGORIH FRIZURA U FUDBALU

Post by Lebowski » 25 Dec 2013, 18:01

Image

Image
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: 27 NAJGORIH FRIZURA U FUDBALU

Post by greeneyes » 25 Dec 2013, 19:43

Mogu komotno poslužiti k'o strašila za ptice :kafa
Samo sabura

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: 27 NAJGORIH FRIZURA U FUDBALU

Post by Sheval » 26 Dec 2013, 04:35

Valderama,Wagner,West i Ljunberg...dobre frizure.Ovo ostalo očaj.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: 27 NAJGORIH FRIZURA U FUDBALU

Post by Maja » 26 Dec 2013, 17:17

Može i on komotno

Image

Image

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Ćiro: Želim biti selektor reprezentacije Republike Srpsk

Post by Lebowski » 22 Jan 2014, 09:51

Ćiro Blažević: Nije isključeno da Kosovo bude moja šesta reprezentacija!

"Trener svih trenera" Miroslav Ćiro Blažević u Tuzli je dočekan na veličanstven način. Bilo gdje da se pojavio poslije 17. januara, popularni Ćiro je dočekan aplauzima, rukovanjima, zagrljajima...

Image

Pred njim je, kaže, komplikovan zadatak. Povratak Slobode u Premijer ligu BiH neće biti lagan posao, a Blažević ističe kako Jedinstvo i Sloboda nisu jedini kandidati za elitu.

"Nikoga ja ne bih otpisao. Niti jednog konkurenta. Kandidati za Premijer ligu BiH su, pored Jedinstva i Slobode, i Bratstvo, Rudar, GOŠK“, kaže Miroslav Ćiro Blažević na početku razgovora za Klix.ba.

U karijeri, koja traje pet decenija, trenirao je 18 klubova i pet nacionalnih reprezentacija. Kaže kako piše knjigu "Pakao mog života“ koja će, najvjerovatnije, biti objavljena nakon što napusti ovaj svijet.

"Moj život je jedna avantura, blago rečeno. Po prirodi prije joj pripada prefiks pakla nego raja i otuda naziv knjige "Pakao mog života“. U knjizi se dotičem svoje trenerske karijere. Na Zapad nisam otišao kao zvijezda već kao ekonomski imigrant. Naposljetku ostvario sam što sam ostvario, ali smatram kako je titula sa Dinamom 1982. godine moj najbolji rezultat karijere“, ističe Ćiro.

Image

U Slobodu je došao kao najveće trenersko ime koje je treniralo taj klub u njegovoj 95-godišnjoj tradiciji. U poslijeratnom periodu od trenera "stranaca“ Slobodu su trenirali Vlatko Glavaš i Nermin Hadžiahmetović, dok su svi ostali bili bivši igrači Slobode ili treneri sa područja TK.

"Znam da su pred nama velika očekivanja i upravo me to i brine. Nisam umoran, više sam zabrinut. Potrebno nam je nekoliko pojačanja. Nadam se da će predsjednik Azmir Husić uslišiti naše molbe“, ističe on.

U Tuzlu je stigao nakon što je postignut, kako je rekao, konsenzus čelnih ljudi grada i fudbalskog kluba.

"Već sam rekao kako u Tuzlu nisam došao zbog zarade ili neke astronomske novčane nadoknade. Upravo jedno jedinstvo struktura u Tuzli bilo je presudno u mojoj odluci da dođem na Tušanj. Dobro znam da bi ovdje mogao biti i moj trenerski kraj ako ne uspijem sa Slobodom. Ne smijem omanuti“.

Prije nego što je došao u Rudarsku 2 Miroslav Ćiro Blažević je imao žestoke istupe adresirane na račun Zdravka Mamića, izvršnog dopredsjednika Dinama. Tokom našeg razgovora kratko se dotakao i Mamića.

"Ja koji sam dao mnogo hrvatskom nogometu ne mogu tek tako ravnodušno gledati na jednu vrstu anomalije. Meni je abnormalno da je jedan čovjek gospodar HNS-a i Dinama“.

Image

U Tuzlu je dolazio i ranije gdje je, kako kaže, imao ljubav svog života.

"Nažalost, Gordana Vuković nije više sa nama. Nisam je samo ja volio, voljeli su je mnogi, jer je tih godina bila jedna od najljepših Jugoslovenki“, prisjeća se Blažević.

I među igračima popularni Ćiro je imao svoje ljubimce iz Tuzle.

Jedan od najvećih igrača kojeg sam ikada trenirao je Ismet Hadžić. Trenirao sam kasnije Marcela Desaillyja ili Jorge Burruchagu, ali je Hadžija nešto posebno. U mat situacijama, kada su na njega išla tri igrača, on je imao kompjuter u glavi i bez problema iz tih dvoboja izlazio kao pobjednik“.

Pored Hadžića, Ćiro je trenirao još jednog Tuzlaka Enesa Mešanovića Siću, a za generacije Slobode sedamdesetih i osamdesetih godina kaže da su imale pojedince koje su bile istinske zvijezde u SFRJ.

Image

Na koncu smo ga zamolili da prokomentariše odluku FIFA-e o dozvoli reprezentaciji Kosova da igra prijateljske utakmice s obzirom da je svojevremeno radio i u Prištini.

"Sine, to je političko pitanje. Ne bih ja puno o tome. Htjeli mi ili ne, Kosovo će se izboriti za svoju samostalnost. Nije isključeno ni da im ja budem selektor“, rekao je Miroslav Ćiro Blažević na kraju razgovora za Klix.ba.

Podsjetimo, u svojoj bogatoj i plodonosnoj karijeri Ćiro je bio selektor reprezentacija Švicarske, Hrvatske, Irana, BiH, te olimpijske reprezentacije Kine.

(Klix.ba)
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

Bambi
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5425
Joined: 20 Feb 2012, 17:30
Location: Grad celika,a ime mu je Zenica
Status: Offline

Re: Vijesti iz sporta

Post by Bambi » 01 Feb 2014, 13:52

[ytube][/ytube]

:respekt Fenomenalan skok :respekt

Bambi
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5425
Joined: 20 Feb 2012, 17:30
Location: Grad celika,a ime mu je Zenica
Status: Offline

Re: Vijesti iz sporta

Post by Bambi » 02 Feb 2014, 20:58

Ted Ligety pobjednik veleslaloma u St. Moritzu

Image

Amerikanac Ted Ligety pobjednik je veleslaloma za Svjetski kup alpskih skijaša u St. Moritzu.

Aktuelni svjetski prvak odličnim nastupom u St. Moritzu pokazao da će biti jedan od glavnih kandidata za zlatnu medalju na olimpijadi u Sochiju.

Ligety je slavio sa sekundu i pol prednosti nad vodećim u ukupnom poretku veleslaloma Austrijancem Marcelom Hirscherom, dok je treći bio Francuz Alexis Pinturault.

Norvežanin Aksel Lund Svindal nije završio drugu vožnju te je izgubio lidersku poziciju u generalnom poretku Svjetskog kupa, gdje ga je pretekao Hirscher.

Rezultati:

1. Ted Ligety (SAD) 2:38,75 1:18,80 1:19,95
2. Marcel Hirscher (Aut) 2:40,26 + 1,51 1:20,23 1:20,03
3. Alexis Pinturault (Fra) 2:40,44 1,69 1:20,08 1:20,36
4. Matts Olsson (Šve) 2:41,43 2,68 1:20,71 1:20,72
5. Philipp Schörghofer (Aut) 2:41,55 2,80 1:20,71 1:20,84

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Vijesti iz sporta

Post by storm » 03 Feb 2014, 12:35

...ako nekoga zanima, nočas odigran superbowl...

Legion of Boom pregazio Peytona Manninga i donio naslov Seahawksima


Image

Super Bowl održan u New Jerseyju obilježen je potpunom dominacijom predstavnika NFC konferencije, Seattle Seahawksa. Igra obrane i mirnoća kojom je napad iskorištavao osvojene lopte donijeli su prvi trofej momčadi iz Seattlea.

Uvodne greške Broncosa kao "foršpan" dominacije Seahawksa

Sam početak utakmice mogao bi poslužiti kao najbolja najava onoga što se dogodilo u ostatku ovog dvoboja. Broncosi su pokušali krenuti s prvom akcijom sa otprilike 15 yarda od svog zadnjeg polja. Peyton Manning je postavljao zaštitu i raspoređivao suigrače u zadnjim sekundama prije početka akcije što je uzrokovalo njegovo odmicanje korak u stranu od mjesta na kojem se nalazila lopta. Centar momčadi iz Colorada pogrešno je protumačio signale i prebacio loptu preko dodavačeva ramena u vlastito zadnje polje.

Napadačka jedinica uspijeva prekriti loptu i tako sprječava polaganje, ali zbog toga dolazi do safetyja, dva boda se stavljaju na konto protivnika i dolazi do ispucavanja iz ruke prema ohrabrenim protivnicima. No, taj prvi poklon nije urodio punim plodom. Udarac nogom i tri poena pružaju priliku Broncosima za još jedan pokušaj u postizanju poena. Međutim, nastavak prve četvrtine nije krenuo ništa bolje od početka. Tri neuspješna pokušaja za osvajanje 10 yarda i nakon ispucavanja lopta je ponovno u rukama protivnika.

Rezultat novog niza akcija momčadi iz Seattlea ponovno je jednak, tri poena. Unatoč lošoj igri na izmaku prve četvrtine utakmica je još uvijek bila u rukama momčadi iz Colorada. Ipak, u načinu njihove igre se vidjelo kako se nikako ne mogu izvući iz situacije u kojoj su se našli. I baš takva nesigurna igra došla je kao naručena za monstruoznu obranu Seahawksa. Prvo izbijaju loptu iz ruku probijača Knowshona Morena, ali napadački linijaši dolaze do nje. Samo nekoliko trenutaka kasnije nije bilo nikoga tko bi spasio situaciju. Manning pod pritiskom Cliffa Avrila baca loše dodavanje preko sredine terena i umjesto Juliusa Thomasa pronalazi protivničkog igrača, Cama Chancellora.

Treći poklon momčad iz savezne države Washington iskoristila je mnogo bolje od prva dva. Nekoliko uspješnih pokušaja za osvajanje terena i kazna za ometanje hvatanja od strane obrane protivnika daje priliku Marshawnu Lynchu za postizanje prvog polaganja u 48. Super Bowlu. U napadu Broncosa koji je uslijedio napokon se činilo kako će najbolji napad lige doći do bilo kakvog rezultata. Težište igre nalazilo se na polovici Seahawksa kada na scenu ponovno stupa Cliff Avril. Obrambeni igrač Plavo-zelenih ponovno nadjačava obrambenog linijaša i udara Manninga po ruci u trenutku izbačaja. Lopta leti u visokom luku te ju iz zraka kupi Malcolm Smith i vraća presječeno dodavanje 69 yarda za još jedno polaganje.

Broncosi se u svom posljednjem pokušaju za dolazak do bodova dolaze na samo 19 yarda od protivničkog zadnjeg polja, ali četvrti pokušaj za dva yarda nije pretvoren i na poluvrijeme se odlazi s uvjerljivim vodstvom Seattle Seahawksa, 22:0.
Napad prvaka dovršio posao obrane

Nastavak utakmice nije bio ništa drugačiji od onoga što je momčad Petea Carrolla prikazala u prvih 30 minuta dvoboja. U vlastitom zadnjem polju nalazio se Percy Harvin (ranije ostvario dva duga probijanja), lopta se nakon početnog udarca Matta Pratera odbila od terena na otprilike deset yarda polovice Seahawksa. U tom trenutku kreće Harvinov slalom kroz more narančastih dresova koji završava polaganjem.

Nakon nekoliko neuspješnih napada obaju protivnika Broncosi ponovno gube loptu. Byron Maxwell ju zbija iz ruku Demaryiusa Thomasa, a na nju skače prisebni Smith i donosi svojoj momčadi još jedan posjed. Seahawksi to iskorištavaju i nevjerojatno spretnim hvatanjem Jermainea Kearesea dolazi do još uvjerljivijeg vodstva. Sljedeći napad Broncosa napokon im donosi polaganje koje postiže Demaryius Thomas. Momčad Johna Foxa uspijeva ostvariti i pretvaranje za dva poena, ali tu njihova priča staje.

Seahawksi ponovno kreću napad i dolaze do još jednog polaganja te postavljaju razliku na konačnih 35 bodova. U ostatku utakmice pobjednici ovogodišnjeg Super Bowla kradu još jednu loptu, ali i polako dižu nogu s papučice gasa. Konzervativnom igrom izmjenjuju posjede s protivnicima i počinju slaviti.

Ovakva predstava najbolje obrane lige do kraja je ogolila sve mane "atomskog" napada Broncosa, u potpunosti onemogućila osvajanje terena nakon uhvaćenih dodavanja i došla do toliko željenih ukradenih lopti koje su u konačnici donijele prevagu već početkom utakmice. Većina igrača ove momčadi odradila je svoje zadatke upravo onako kako je sustav u kojem se nalaze tražio od njih. To se posebno odnosi na obranu čiji član Malcolm Smith je na kraju proglašen i najkorisnijim igračem dvoboja.

Zbog toga će većina američkog sjeverozapada nakon neprospavane noći dočekati svoje prvake i biti ponosna na igrače koji su po prvi put donijeli Lombardijev trofej u Seattle. Prije samo nekoliko godina ova momčad teško da bi bila ozbiljan kandidat za ovakav trijumf, a dolaskom Petea Carrolla i Russella Wilsona njihov moto postao je onaj mladog dodavača: Zašto ne ja/mi? I ta vjera im je svakako pomogla da dođu do rezultata koji su ostvarili.

NFL raspored, Super Bowl

Nedjelja, 2. veljače

Denver Broncos - Seattle Seahawks 8:43
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Trepavica
Status: Offline

Re: Vijesti iz sporta

Post by Trepavica » 04 Feb 2014, 20:59

:aplauzz

102 godine fenomen od covijeka.. !!!!

:bravo

[ytube][/ytube]

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Vijesti iz sporta

Post by laganini » 04 Feb 2014, 21:02

..teško za povirovat...respect..
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Bambi
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5425
Joined: 20 Feb 2012, 17:30
Location: Grad celika,a ime mu je Zenica
Status: Offline

Re: Vijesti iz sporta

Post by Bambi » 09 Feb 2014, 11:56

[ytube][/ytube]

:respekt

Spanac_113
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8390
Joined: 09 Oct 2013, 18:58
Location: post iskljucenje
Status: Offline

Re: Vijesti iz sporta

Post by Spanac_113 » 09 Feb 2014, 15:34

nemoj ko da mi sta kaze za ovo! ako ovo nije sport ja sam laganini!


[ytube][/ytube]

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Vijesti iz sporta

Post by Julia-Klara » 09 Feb 2014, 16:41

odlicno! imam kolegicu koja se bavi ovim, i fakat je tesko, godine treninga i vjezbe
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: Vijesti iz sporta

Post by POSAVLJAK » 09 Feb 2014, 16:54

Spanac_113 wrote:nemoj ko da mi sta kaze za ovo! ako ovo nije sport ja sam laganini!


[ytube][/ytube]
:pusi :ples :ok

Post Reply

Return to “Ostali sportovi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests