Gdje odoše kavaljeri?

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Heidi » 23 Feb 2018, 17:13

Ma mi se smijemo :valja
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Socrates » 23 Feb 2018, 17:14

Mutevelija wrote: 23 Feb 2018, 17:09 Kako ti možeš drugima nametati šta je dobro za njih Socrate kako bi se ti osjećao da ti neko nameće šerijat drugu kulturu?
Mute, ponovio sam ti milion puta da nije bosanska kultura samo ono što si ti prihvatio. Prestani sebi umisljati da si samo ti bitan u određivanju kulture jednog društva.

Ja nikom ne namecem nista. Svako ima pravo da radi sta hoće. Hoće li se žena seksati zbog para ili zbog ljubavi, to je njen izbor. Šta će vaše nosine u njenom seksualnom životu?
. . . . . . . . .

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Mutevelija » 23 Feb 2018, 17:51

ISlam je dio bosanske kulture već 500 godina i to je to. I sa islamom ide kodeks ponasanja.

Mada sta ja znam preci su namse zgrozavali skidanjem feredze, pa onda zamjenjivanjem dimija suknjom i haljinom, pa onda skidanje marame sa glave, pa onda oblacenju minica, mozda ce nasim potomcima ovo biti normalno i prihvatljivo

Image
Image
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102602
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2968 times
Been thanked: 3076 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Chloe » 23 Feb 2018, 18:10

Meni je veoma žao što je na ovoj temi napisano stvari nevezanih za samu temu ali preprežao jer ispisano previșe uvreda, bilo previše ponizavanja, kao i ismijavanja. Osjećam se odgovorno jer sam prva rekla da mi se ne sviđa ono što vidim kad izađem van, puno komuniciram sa mladim ljudima, izađem s njima, imam komunikaciju sa širokim krugom ljudi raznih profesija ...
S druge strane radim posao koji je vezan za narod. Ne mogu biti ravnodušna kad mi dođe djevojka kao sa naslovnice nekog sexy časopisa a ne zna naći broj lične karte ili ispuniti uplatnicu. Toga je sve više ... a na mladima svijet ostaje .... :grana


Vila je isto fino napisala ... ponadala sam se da ćete stati na loptu, no međutim nastavili ste po svome ...
vila wrote: 23 Feb 2018, 13:50 "Intimnost bez emocionalnosti je najgori oblik nasilja prema samom sebi"

Ne znam sta ste tipkali na ovih 15 stranica...bit ce klasicno forumsko/ zene vake nake/

Meni je isto gadljivo i zabrinjavajuce po zenski rod da mlade cure uzimaju sebi za uzore raznorazne starlete i predocavaju sebi taj svijet kao nesto pozitivno i zenstveno ili jos gore kao neki uspjeh
I uopce nije problem nacin odjevanja nego prihvacanje tog nekog stila zivota kao zvijezde vodilje....
Citirala sam ovu recenicu jer se slazem s tim u potpunosti
Rethna, žao mi je što si se u pokušaju da objasniš šta sam htjela reći uvukao u ovakvu raspravu koja je otišla u skroz drugom pravcu, i skroz je shvaćeno drugačije ...

Mute, hajde şetaj.

A et` ja ću se truditi da ostanem na PDF-ovima igrica i pričaone, dosadilo mi je da me šaljetu psihijatru ....

Ina :pusa znaš za što.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Socrates » 23 Feb 2018, 18:29

Intimnost bez emocionalnosti je proizvoljno izabrana fraza ove glumice.

Odakle ona zna da li postoji emocionalnost u bilo kojem ljudskom biću kad je intimno sa drugim ljudskim bićem?

Jesi li ti ono nedavno citirala Bukowskog? E pa čitaj onda sta je čovjek pisao o pravim prostitutkama. Ko može da tvrdi da prostitutke koje je on opisao nisu imale emocionalnosti u odnosu sa njim?
. . . . . . . . .

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96368
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34344 times
Been thanked: 21070 times
Contact:
Status: Online

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Rum » 23 Feb 2018, 18:32

dobar je Carls


Ne postoji ništa gore nego kad se ise*ete, pružite ruku i shvatite da nemate više toalet papira. Čak i najužasnija ljudska bića na Zemlji zaslužuju da obrišu dupe.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Socrates » 23 Feb 2018, 18:33

Tvrditi za drugo ljudsko biće da nema emocionalnosti, bazirano na nicemu, je veoma bezobrazno.
. . . . . . . . .

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Mala_Mu » 23 Feb 2018, 20:34

Koju li utakmicu gleda :hm

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Čupava » 23 Feb 2018, 21:01

Stvarno ne razumijem kako vam nije mrsko ovoliko postova natipkati, a vrlo dobro znate da sve sto napišete nikome ništa ne znači.. a niti je od bilo kakve koristi ..a niti će mišljenja pojedinaca biti promjenjeno :D.

One djevojke o kojima raspravljate će i dalje u minićima i dekolteima biti kada im to bude i ćejf.. :cudi

Mrsko mi dalje tipkati... i onako je sve bez veze.. :roll
.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96368
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34344 times
Been thanked: 21070 times
Contact:
Status: Online

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Rum » 23 Feb 2018, 21:03

Čupava wrote: 23 Feb 2018, 21:01 Stvarno ne razumijem kako vam nije mrsko ovoliko postova natipkati, a vrlo dobro znate da sve sto napišete nikome ništa ne znači.. a niti je od bilo kakve koristi ..a niti će mišljenja pojedinaca biti promjenjeno :D.

One djevojke o kojima raspravljate će i dalje u minićima i dekolteima biti kada im to bude i ćejf.. :cudi

Mrsko mi dalje tipkati... i onako je sve bez veze.. :roll
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Čupava » 23 Feb 2018, 21:04

Rum wrote: 23 Feb 2018, 21:03
Čupava wrote: 23 Feb 2018, 21:01 Stvarno ne razumijem kako vam nije mrsko ovoliko postova natipkati, a vrlo dobro znate da sve sto napišete nikome ništa ne znači.. a niti je od bilo kakve koristi ..a niti će mišljenja pojedinaca biti promjenjeno :D.

One djevojke o kojima raspravljate će i dalje u minićima i dekolteima biti kada im to bude i ćejf.. :cudi

Mrsko mi dalje tipkati... i onako je sve bez veze.. :roll
Ma tako je de da mi zapjevamo :pivo
.

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Čupava » 23 Feb 2018, 21:08

.. :oo bujrum, ko voli nek izvoli..
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96368
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34344 times
Been thanked: 21070 times
Contact:
Status: Online

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Rum » 23 Feb 2018, 21:11

Ne moze covek glavu da podigne
svakoga dana neka muka stigne
neka muka i problema sto
pa pomislis sve je gotovo
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96368
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34344 times
Been thanked: 21070 times
Contact:
Status: Online

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Rum » 23 Feb 2018, 21:11

Drz se Mile, jos si ziv
za te muke nisi kriv
daj jos malo dobre volje
pa ce opet biti bolje
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96368
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34344 times
Been thanked: 21070 times
Contact:
Status: Online

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Rum » 23 Feb 2018, 21:16

Pomalo me vreme gazi
ja se ne dam, al' prolazi
jer da prodje mora sve
s' tom su zenom nevolje
volim je, al' znam bolje je bez nje

Volela me, mrzece me
kupila me, prodace me
cuvala me, bacice me sudbini na dar
jos je mlada, ja pomalo star
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96368
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34344 times
Been thanked: 21070 times
Contact:
Status: Online

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Rum » 23 Feb 2018, 21:18

Od pocetka pa do kraja
k'o od pakla pa do raja
ponekad je kratak put
iako sam za njom lud
neka ide, nisam na nju ljut
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by rethna » 24 Feb 2018, 03:06

Chloe wrote:Rethna, žao mi je što si se u pokušaju da objasniš šta sam htjela reći uvukao u ovakvu raspravu koja je otišla u skroz drugom pravcu, i skroz je shvaćeno drugačije ..
Nemas razloga za zaljenje ili neki drugi osjecaj sto se toga tice. I sam sam se izjasnio pa se sve kretalo kako jeste. Nema potrebe ni bjezati, stvari su recene i ostaju takvima kakve jesu. I treba reci, uvijek, to je pravo koje se mora koristiti da ne bi u vraga svi kolektivno otisli, jedni sutnjom drugi podrzavanjem necega kvarnog, ukazati na stanje. Ne treba zaboraviti na kakvim metama su cestite i ciste stvari znale biti. Forum je u svemu tome najmanje bitan. A tumacenja su uvijek varljiva rabota, neko shvati, neko nije u stanju, neko s namjerom promijeni samu misao, na to treba biti spreman.
Ovdje i najveci problem ni fokus nije bio na samoj temi, nazalost je mnogo ozbiljnije stanje, tesko patoloske prirode(jednim dijelom) i to vec vecina zna.
Da li ce i kako ce dalje teci bilo sta pa i ovo, vidjet cemo...Image
Question everything.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Socrates » 24 Feb 2018, 05:49

Prije nego sto se raskukumavcite preko svake prihvatljive mjere, da rezimiramo;

Vi ste;

1) nazvali većinu zena koje se oblače provokativno prostitutkama (rethna)

2) nazvali takve žene koje slobodno biraju svoje seksualne partnere prostitutkama (rethna i mute)

3) iskazali kalifato-nostalgiju (rethna i mute)

Itd.

Ja sam;

1) rethnu i mutu nazvao talibanima (vidi gore zašto :cudi ) i sve ostalo što uz tu mentalnu bolest ide.

Ja uvrijedio dvojicu na osnovu veoma jasno izraženih njihovih mišljenja, oni uvrijedili milijarde žena koje im nisu licno ama bas nista krivo uradile jer su zaostali u razvoju bilo koje vrste.

Ako mi se prigovara samo zato što sam uvrijedio forumase, jer ovo treba da bude neka "all love all" komuna, pa i oni su svojim izjavama uvrijedili svaku forumasicu koja je imala seks prije braka, imala iskljucivo seksualni sudar sa nekim ili se izazovno obukla. :cudi Jel' treba da rasclanjujem misao, genijalci?

Kad sam ja pokazao ravnodusje prema jednom muslimanu i tako navodno uvrijedio svih 1.6 milijardi muslimana, bio sam prozvan islamofobom, pa čak i od ovog rethnice, na ranu ga privit', kad je bio trolcina nezapamćena. E pa vi ste sasvim nedvosmisleno uvrijedili milijardu žena minimum, pa ne vidim gdje je problem kad vam kažem da ste talibani, licemjeri. Iz vaših mišljenja je sasvim jasno da bi ste vi trebali biti ponosni kad vas neko nazove talibanima. :cudi

Chloe se čudi gdje je sve krenulo pogrešno, a nije nijednom rjecju iskritikovala ove gore nedvosmislene tvrdnje rethnice i mutea kad i kako se žena može okarakterisati da je prostitutka, na ranu ih obojicu privit'. Ali pretpostavljam da je to forum politics, ko ti povladjuje, ne diraj ga. I sam sam nekad podlozan tome pa razumijem. Ali ako nije forum politics, onda je veoma ozbiljan nedostatak bilo kakvog trezvenog rasuđivanja. Ili odobrava da su one prostitutke. :djed

Dalje, usudili ste se dovesti u pitanje da li postoji emocionalnost prilikom intimnosti kod drugih ljudskih bića, i time ih, kao i ova glumica, neizbjezno dehumanizirati.

Gdje bih ja stigao da tumačim da li postoji emocionalnost kod ljudi zbog ovih i onih privatnih odluka. Možete pričati o sebi i o ljudima koje licno i veoma detaljno znate kad je emocionalnost u pitanju, i nemate nikakvo pravo da tumačite emocionalnost grupe ljudi koje samo površno posmatrate.
Last edited by Socrates on 24 Feb 2018, 07:01, edited 2 times in total.
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Socrates » 24 Feb 2018, 06:19

I ako već sasvim naslijepo dovodite u pitanje emocionalnost drugih ljudi kod izbora seksualnog i svakog drugog partnera, molim da budete dosljedni.

Ako takozvanim sponzorusama sasvim naslijepo zamjerate da iz interesa biraju partnera koji je, tipično, stariji od njih, i ima pare, imamo i jasnih istorijskih primjera sličnog ponašanja, pa i to nekako moralno okarakterisite.

Ne moze parcijalno i samo kad vama odgovara, iz ovog ili onog razloga.
. . . . . . . . .

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Melek » 24 Feb 2018, 07:10

Image
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests