Gdje odoše kavaljeri?

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
Maksuz svratila
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2387
Joined: 28 Mar 2019, 17:05
Status: Offline

Re: Gdje odoše kavaljeri?

Post by Maksuz svratila » 28 May 2019, 12:50

1...nije Saša Matić-voz ba, nabadaj i dalje u tim prokletim štiklama, blamiraj se solo, ne da te ja držim pod ruku....

2...koling tražilica u imeniku aha, tu je rospija..."nije kurva" ...poziv od mawi swatki samo moj, svemir za 6 dana...od imena mu saznanja ...reci mi u čemu si na čemu si...kakavi crni golubovi, to pisamce na displeju... gdje ćemo kod mene ili tebe odveć joj je dovoljno, uhvatiće furseta, eto mi belaja...

3...kad se može jebuckati po karsu, može si otvoriti i ta prokleta vrata...hmm da li da joj dignem noge iza vrata...biži, goni, možda tuknu...pa mi ponos ohane, da pukne bruka, valja ujutru sa medom opet spucat turu bijelog luka...

4...platim prvi puta, frajer sam jebiga...neki običaj mi to nalaže... eto nje sa planom otplate kredita, zove me svaki pet minuta...


5...ionako mi zvoca, preispituje me je li ju volim taj dan jedno 15 puta... neka nje sa vanjske strane, neka ima biti baba zašto ljuta...eto mi malo drame i za taj dan...popraviću sa drugom svoj san...

6...ma ja titraj joj, popuštaj vazda...ali zna se bolan ko je gazda...
...jesi čuo za onoga...šta... šta......jesi čuo za onu...ooooooo...da li si čuo za onoga...šta, šta, šta, šta, šta, šta, šta...
...da li si čuo za onu...c, c, c, c, c, c, c...

...razvela se, kurvala se, prevarila, propio se...raskućila, zabagreo, otrcala, poludeo...

...ihihi kafu turi...ihihi ću ti pričam...ihihi gola govna...ihihi a ja nisam...

...jesi čuo za onoga, jesi čuo za onu...sečem uvo k'o Van Gog, k'o Betoven sad sam gluv...

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Gdje odoše kavaljeri?

Post by carobnjak N » 28 May 2019, 15:09

Maksuz svratila wrote: 28 May 2019, 12:50 1...nije Saša Matić-voz ba, nabadaj i dalje u tim prokletim štiklama, blamiraj se solo, ne da te ja držim pod ruku....

2...koling tražilica u imeniku aha, tu je rospija..."nije kurva" ...poziv od mawi swatki samo moj, svemir za 6 dana...od imena mu saznanja ...reci mi u čemu si na čemu si...kakavi crni golubovi, to pisamce na displeju... gdje ćemo kod mene ili tebe odveć joj je dovoljno, uhvatiće furseta, eto mi belaja...

3...kad se može jebuckati po karsu, može si otvoriti i ta prokleta vrata...hmm da li da joj dignem noge iza vrata...biži, goni, možda tuknu...pa mi ponos ohane, da pukne bruka, valja ujutru sa medom opet spucat turu bijelog luka...

4...platim prvi puta, frajer sam jebiga...neki običaj mi to nalaže... eto nje sa planom otplate kredita, zove me svaki pet minuta...


5...ionako mi zvoca, preispituje me je li ju volim taj dan jedno 15 puta... neka nje sa vanjske strane, neka ima biti baba zašto ljuta...eto mi malo drame i za taj dan...popraviću sa drugom svoj san...

6...ma ja titraj joj, popuštaj vazda...ali zna se bolan ko je gazda...
Napredujes :ok :oo
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120420
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Offline

Tradicionalni muškarci poželjni jer su kavaljeri, za razliku od metroseksualaca

Post by Krokodil Behko » 02 Jan 2021, 09:52

Image


Na pitanje bi li za partnera radije odabrale metroseksualca ili, pak, tradicionalnog muškarca, 79 posto ispitanih žena odlučilo se za tradicionalnog.

- Žene žele nekoga da se brine o njima, pazi ih i mazi, ali zna se postaviti, ima svoj stav, preuzima inicijativu u seksu - objašnjavaju istraživači.


Ukratko, žene žele kavaljera koji može biti mačo kad i ako to poželi ili zahtijeva situacija, ali on je definitivno više tradicionalan tip nego metroseksualac.

Obilježja metro i tradicionalnih muškaraca prema studiji

Prehrana: 32 njih pazi na prehranu i često je na dijeti (metroseksualci), dok se 68 posto njih ne opterećuje time (tradicionalni)

Popravci: Njih 28 posto ne radi osnovne popravke, naprimjer mijenjanje gume na automobilu (metroseksualci), dok 72 posto njih zna napravit većinu popravaka (tradicionalni)

Moda i stil: Njih 46 posto prati modu i trendove te pazi na izgled (metroseksualci), dok 54 posto njih ne zanima previše izgled i brzo su spremni za izlazak iz kuće (tradicionalni)

Vježbanje, sport i forma: Njih 46 posto brine se o sebi i u dobroj su formi (metroseksualci), a 41 posto njih ne posvećuje naročitu pažnju svom tijelu i formi (tradicionalni). Njih 68 posto sport ne zanima pretjerano (metroseksualci), dok 32 posto njih zanima (tradicionalni)

Depilacija: Njih 38 posto brije prsa i druge dijelove tijela (metroseksualci), dok se 62 posto njih ne brije po tijelu (tradicionalni)

Ponašanje prema ženama: Njih 77 posto se trudi prema ženama ponašati kao kavaljer (tradicionalni), dok 23 posto njih ne mari za kavaljersko ponašanje (metroseksualci)

Stav prema životu: Njih 83 posto dijeli stavove i preuzima ponašanje odraslih muškaraca po primjeru starijih generacija (tradicionalni), dok 27 posto njih ne daje dojam odraslosti i zrelosti (metroseksualci)

Dominacija u seksu: Njih 14 posto vole da žena bude ta koja preuzima inicijativu u seksu (metroseksualci), dok 86 posto njih vole biti inicijatori te imati pretežno dominantnu ulogu (tradicionalni).

(SB)
online

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37368
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 24770 times
Been thanked: 4688 times
Status: Offline

Re: Tradicionalni muškarci poželjni jer su kavaljeri, za razliku od metroseksualaca

Post by ElTriconi » 02 Jan 2021, 09:57

Ko je sta na forumu? 🙈😂
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
Grom
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6650
Joined: 13 Nov 2019, 22:30
Mood:
Has thanked: 42 times
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Tradicionalni muškarci poželjni jer su kavaljeri, za razliku od metroseksualaca

Post by Grom » 02 Jan 2021, 09:59

Žalim i ja svašta nešto.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53910
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15232 times
Status: Offline

Re: Tradicionalni muškarci poželjni jer su kavaljeri, za razliku od metroseksualaca

Post by HAVANA » 02 Jan 2021, 10:02

Meni smrde noge kad dodjem kuci.Iskoristavaju nas zene.Sam nesta odvrcem,zavrcem,popravljam,donosim,odnosim...Treba se depilirat.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Grom
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6650
Joined: 13 Nov 2019, 22:30
Mood:
Has thanked: 42 times
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Tradicionalni muškarci poželjni jer su kavaljeri, za razliku od metroseksualaca

Post by Grom » 02 Jan 2021, 10:03

Ko guzi više od ove dvije skupine?

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120420
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7910 times
Status: Offline

Re: Tradicionalni muškarci poželjni jer su kavaljeri, za razliku od metroseksualaca

Post by Krokodil Behko » 02 Jan 2021, 10:06

almir90 wrote: 02 Jan 2021, 10:03 Ko guzi više od ove dvije skupine?

Razumio sam da metroseksualce guze.

Inače, baš kao što muškraci žele ženu, koja je dama u javnosti, a kurva u krevetu, pa tako i one žele gospodina u kući i zvijer u krevetu. Da se ne lažemo :oo
online

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53910
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15232 times
Status: Offline

Re: Tradicionalni muškarci poželjni jer su kavaljeri, za razliku od metroseksualaca

Post by HAVANA » 02 Jan 2021, 10:06

almir90 wrote: 02 Jan 2021, 10:03 Ko guzi više od ove dvije skupine?
Ja mislim ovaj sto zavrce i odvrce.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Grom
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6650
Joined: 13 Nov 2019, 22:30
Mood:
Has thanked: 42 times
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Tradicionalni muškarci poželjni jer su kavaljeri, za razliku od metroseksualaca

Post by Grom » 02 Jan 2021, 10:13

Nemam pojma brt, ja samo znam da žene ne treba previše slušati šta kažu.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Tradicionalni muškarci poželjni jer su kavaljeri, za razliku od metroseksualaca

Post by greeneyes » 02 Jan 2021, 10:14

Ha cujte, sigurno da je tako
Samo sabura

User avatar
vrhbosnica
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11970
Joined: 13 Oct 2019, 20:16
Been thanked: 25 times
Status: Offline

Re: Tradicionalni muškarci poželjni jer su kavaljeri, za razliku od metroseksualaca

Post by vrhbosnica » 02 Jan 2021, 10:14

Cuj briju prsa :ccc
Svima nama, kadli-tadli, valja krenuti na "finalno putovanje", u Dženet ili Džehenem, Raj ili Pakao, svejedno. Gdje ću ja završiti nije mi dostupno znati, ali znam jedno: poći ću iz Sarajeva...

User avatar
vrhbosnica
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11970
Joined: 13 Oct 2019, 20:16
Been thanked: 25 times
Status: Offline

Re: Tradicionalni muškarci poželjni jer su kavaljeri, za razliku od metroseksualaca

Post by vrhbosnica » 02 Jan 2021, 10:15

ElTriconi wrote: 02 Jan 2021, 09:57 Ko je sta na forumu? 🙈😂
Ti si tradicionalni :green
Svima nama, kadli-tadli, valja krenuti na "finalno putovanje", u Dženet ili Džehenem, Raj ili Pakao, svejedno. Gdje ću ja završiti nije mi dostupno znati, ali znam jedno: poći ću iz Sarajeva...

User avatar
Grom
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6650
Joined: 13 Nov 2019, 22:30
Mood:
Has thanked: 42 times
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Tradicionalni muškarci poželjni jer su kavaljeri, za razliku od metroseksualaca

Post by Grom » 02 Jan 2021, 10:15

Krokodil Behko wrote: 02 Jan 2021, 10:06
almir90 wrote: 02 Jan 2021, 10:03 Ko guzi više od ove dvije skupine?

Razumio sam da metroseksualce guze.
Ovaj tip na slici gore baš ne djeluje k'o tradicionalan muškarac.
Ne mora značiti da je feminizirani metroseksualac, ali tradicionalan sigurno nije.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Tradicionalni muškarci poželjni jer su kavaljeri, za razliku od metroseksualaca

Post by Mutevelija » 02 Jan 2021, 10:16

Nisu napisali da tradicionalni muskarci ne zele kuhat I ne znaju kao ni spremati.

I gdje je tu kavaljerstvo 😂😂
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Tradicionalni muškarci poželjni jer su kavaljeri, za razliku od metroseksualaca

Post by greeneyes » 02 Jan 2021, 10:16

Mada bih za ovu sa slike bio i Deen ako treba
Samo sabura

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Tradicionalni muškarci poželjni jer su kavaljeri, za razliku od metroseksualaca

Post by Mutevelija » 02 Jan 2021, 10:18

Joj jest napravila dobeu pozu
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42838
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14106 times
Been thanked: 12695 times
Status: Offline

Re: Tradicionalni muškarci poželjni jer su kavaljeri, za razliku od metroseksualaca

Post by Masamune » 02 Jan 2021, 10:19

Ovi današnji su previše feminizirani, a takve većinom ne vole ni žene. Muškost je u velikoj krizi na zapadu jer je na udaru, a čitave generacije se odgajaju na način da se to kosi sa našom biologijom.

Ako si tradicionalni muškarac to ne znači da po defaultu ne poštuješ žene niti da je tvoja muškost toksična ili da si nasilan kako to danas često znaju predstavljati određene ideologije na zapadu. Kod nas je to još uvijek ok mada naravno postoje segmenti na kojima se može i mora raditi po pitanju odnosa prema ženama (nasilje je itekako i dalje prisutno uglavnom u ruralnim sredinama), kao i pravima žena tipa da poslodavci ne pitaju prilikom intervjua kad planiraju djecu i slične gluposti.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Tradicionalni muškarci poželjni jer su kavaljeri, za razliku od metroseksualaca

Post by prog321 » 02 Jan 2021, 10:20

Metroseksualci guze vise.

Each other.
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42838
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14106 times
Been thanked: 12695 times
Status: Offline

Re: Tradicionalni muškarci poželjni jer su kavaljeri, za razliku od metroseksualaca

Post by Masamune » 02 Jan 2021, 10:22

I onda se mnoge pitaju gdje nestadoše pravi muškarci :oo
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests