Gdje odoše kavaljeri?

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Melek » 24 Feb 2018, 07:13

Čupava wrote: 23 Feb 2018, 21:01 Stvarno ne razumijem kako vam nije mrsko ovoliko postova natipkati, a vrlo dobro znate da sve sto napišete nikome ništa ne znači.. a niti je od bilo kakve koristi ..a niti će mišljenja pojedinaca biti promjenjeno :D.
Ma sve je ovo jedan veliki preludij(um) :lud


:oo
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by spacebound » 24 Feb 2018, 07:15

najbolje je igrat igrice i pusCat muziku :spanac

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Chloe » 24 Feb 2018, 07:59

Soc meni ne smeta ničije mišljenje. Normalno je da se raspravlja i brane stavovi, normalno je da mijenjamo mišljenje usljed novih spoznaja i informacija, to je normalno, al' tolika je želja da buddete u pravu da vrijeđanje, ismijavanje, ponižavanje koristite kao normalan način komunikacije. Zapravo, imam nekad dojam da sami sebe ubjeđujete u ono što pišete ...

Samo me zanima, kad budeš imao svoje dijete/djecu abd, pa dođe do sukoba mišljenja ( a doći će) hoćeš li ih nazivati svakakvim imenima i slati psihijatru? :cudi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Melek » 24 Feb 2018, 08:02

Chloe wrote: 24 Feb 2018, 07:59 Soc meni ne smeta ničije mišljenje. Normalno je da se raspravlja i brane stavovi, normalno je da mijenjamo mišljenje usljed novih spoznaja i informacija, to je normalno, al' tolika je želja da buddete u pravu da vrijeđanje, ismijavanje, ponižavanje koristite kao normalan način komunikacije. Zapravo, imam nekad dojam da sami sebe ubjeđujete u ono što pišete ...

Samo me zanima, kad budeš imao svoje dijete/djecu abd, pa dođe do sukoba mišljenja ( a doći će) hoćeš li ih nazivati svakakvim imenima i slati psihijatru? :cudi
oooh, tetka... :srce
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Socrates » 24 Feb 2018, 08:07

Onaj kome ne smeta ništa i nema nikakav stav.

Tebi normalno da neko punoljetnu mladu ženu koja svjesno bira svoj seksualni život proizvoljno zove prostitutkom? E pa ako ti je to normalno onda imate mnogo veći moralni problem nego sto je gologuza omladina.

I ako prihvatas svačije stavove, kako to da isključivo mene kritikujes a ove sto vam omladinu zovu prostitutkama tapses po ramenu?
. . . . . . . . .

Username
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9024
Joined: 27 Sep 2016, 14:02
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Username » 24 Feb 2018, 08:12

22 stranice

Koliko je svadje bilo 19 str?

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Chloe » 24 Feb 2018, 08:21

Socrates wrote: 24 Feb 2018, 08:07 Onaj kome ne smeta ništa i nema nikakav stav.

Tebi normalno da neko punoljetnu mladu ženu koja svjesno bira svoj seksualni život zove prostitutkom? E pa ako ti je to normalno onda imate mnogo veći moralni problem nego sto je gologuza omladina.

I ako prihvatas svačije stavove, kako to da isključivo mene kritikujes a ove sto vam omladinu zovu prostitutkama tapses po ramenu?
Soc znaš li ti prikočiti čovječe?

Dopuštati da neko iznese svoje mišljenje ne znači odobravanje.

Al' ok ... nazivaj me kako hoćeš, misli šta hoćeš sve si ti u pravu. :tjesi Jel' ti sad bolje? :zubi
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Socrates » 24 Feb 2018, 08:23

Da, ali njima apsolutno nijedan prigovor nisi uputila. Cak im se i izvinjavas.Jel' ti citas sebe nekad ili je sve totalna konfuzija?

Da mi to raščistimo do gole srži.

Ti braniš dvojicu talibančina jer ti povladjuju. As simple as that. Nema veze što je mnogo veća opasnost da ce njima slicni tvoju kcerku sutra nazivati prostitutkom jer im nešto neće biti po volji nego sto ću je ja slati kod psihijatra.

E pa za takav stav, svaka čast!!! :apl

Za domovinu uz Talibane Naprijed!!! :komita
Last edited by Socrates on 24 Feb 2018, 08:26, edited 1 time in total.
. . . . . . . . .

Username
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9024
Joined: 27 Sep 2016, 14:02
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Username » 24 Feb 2018, 08:25

Zadnja 2 posta obecavaju da je bilo zanimljivo

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Chloe » 24 Feb 2018, 08:33

Socrates wrote: 24 Feb 2018, 08:23 Da, ali njima apsolutno nijedan prigovor nisi uputila. Cak im se i izvinjavas.Jel' ti citas sebe nekad ili je sve totalna konfuzija?

Da mi to raščistimo do gole srži.

Ti braniš dvojicu talibančina jer ti povladjuju. As simple as that. Nema veze što je mnogo veća opasnost da ce njima slicni tvoju kcerku sutra nazivati prostitutkom jer im nešto neće biti po volji nego sto ću je ja slati kod psihijatra.

E pa za takav stav, svaka čast!!! :apl

Za domovinu uz Talibane Naprijed!!! :komita
Sve znaš kao veliki ... :cool


:grana
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
gaga
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1291
Joined: 07 Jan 2018, 22:02
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by gaga » 24 Feb 2018, 08:55

Socrates wrote: 24 Feb 2018, 08:07 Onaj kome ne smeta ništa i nema nikakav stav.

Tebi normalno da neko punoljetnu mladu ženu koja svjesno bira svoj seksualni život proizvoljno zove prostitutkom? E pa ako ti je to normalno onda imate mnogo veći moralni problem nego sto je gologuza omladina.

I ako prihvatas svačije stavove, kako to da isključivo mene kritikujes a ove sto vam omladinu zovu prostitutkama tapses po ramenu?
Onaj kome sve smeta,uvijek ima stav.
Sto se tice prostitutki faktum je da su brojnije mladje prostitutke jer rijetke su starije prostitutke,nema potraznje.Ne znam o kakvim Talibanima pricas.Smatram da svi trebaju biti protiv prostitucije.Zena je temelj porodice i drustva.
Pogledaj sta kaze pop o muslimankama i tim,kako ih ti nazivas mladim gologuzim zenama.Naziva ih izbusenim,nikakvim...
Pametni uce i od budala, budale ni od pametnih

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Socrates » 24 Feb 2018, 08:56

Ja samo iznosim moralnu procjenu osoba o kojima ne znam nista, Chloe, baš kao i ova dva Talibana koje braniš. :cudi

What's the fuckin' difference?
. . . . . . . . .

User avatar
gaga
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1291
Joined: 07 Jan 2018, 22:02
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by gaga » 24 Feb 2018, 09:00

Socrates wrote: 24 Feb 2018, 08:56 Ja samo iznosim moralnu procjenu osoba o kojima ne znam nista, Chloe, baš kao i ova dva Talibana koje braniš. :cudi

What's the fuckin' difference?
Preporucujem ti da pogledas malo ovaj video sa popom :zubi
Pametni uce i od budala, budale ni od pametnih

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26348
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14241 times
Been thanked: 3771 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Veca » 24 Feb 2018, 09:01

Za domovinu i talibane, SPREMNA!!!


















:zubi
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by spacebound » 24 Feb 2018, 09:04

socrates, de malo spusti loptu.
Chloe je mozda i jedina osoba na forumu koja se nikad nikom drsko niti sa podsmijavanjem nije obratila, i nije zasluzila takve rijeci, koliko god se vi ne slagali.
Eto, ja ne mogoh preko ovoga samo da preletim.

i nemoj, Boga ti, sad i po meni, jer ja nemam ni snage ni volje jos i po forumu da se razvlacim i nerviram.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Socrates » 24 Feb 2018, 09:11

Hvala Space na komentaru, ali ja ničim ne udaram po Chloe, nego razgovaram.

Nadam se da razumiješ da ja nju nisam stvarno nazvao prostitutkom, nego da joj pokušavam argumentirano pokazati gdje je rupa u čitavom stavu koji pokušava da iznese.

Ja sam pokušavao da igram oko njenih osjećanja, jer se osjeti da je hipersenzibilna, ali ne mogu tako dovijeka.
Last edited by Socrates on 24 Feb 2018, 09:18, edited 1 time in total.
. . . . . . . . .

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80130
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7021 times
Been thanked: 11332 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by spacebound » 24 Feb 2018, 09:16

Razumijem sta ti hoces reci, razumijem i sta ona govori i na sta ukazuje, i ne biram stranu, ali ona je toliko fino i njezno bice da je meni zao ispred nje da to mora citati.

User avatar
gaga
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1291
Joined: 07 Jan 2018, 22:02
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by gaga » 24 Feb 2018, 09:16

Socrates wrote: 24 Feb 2018, 09:11 Hvala Space na komentaru, ali ja ničim ne udaram po Chloe, nego razgovaram.

Nadam se da razumiješ da ja nju nisam stvarno nazvao prostitutkom, nego da joj pokušavam argumentirano pokazati gdje je nelogičnost njenih stavova.

Ja sam pokušavao da igram oko njenih osjećanja, jer se osjeti da je hipersenzibilna, ali ne mogu tako dovijeka.
Lopta je okrugla,a ti si izgledao nabasao na klizav teren :plavi
Htio bih te pohvaliti da zaista pises po gramatickim i lingvistickim pravilima perfektno!! :ok
Pametni uce i od budala, budale ni od pametnih

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Chloe » 24 Feb 2018, 10:06

Socrates wrote: 24 Feb 2018, 09:11 Hvala Space na komentaru, ali ja ničim ne udaram po Chloe, nego razgovaram.

Nadam se da razumiješ da ja nju nisam stvarno nazvao prostitutkom, nego da joj pokušavam argumentirano pokazati gdje je rupa u čitavom stavu koji pokušava da iznese.

Ja sam pokušavao da igram oko njenih osjećanja, jer se osjeti da je hipersenzibilna, ali ne mogu tako dovijeka.
Ne ti ne razgovaraš,ama ti haman pa vodiš monolog ... Moj jutrašnji post se odnosio na kompletnu raspravu koja se vodi, u množini, osim pitanja koje sam tebi postavila jer si mi jedini uputio uvrede ...

Ne moraš ti igrati oko mojih osjećanja, ne ovako kad te molim, ne igraju ni oni koji mi nešto znače u životu ... :)
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Socrates » 24 Feb 2018, 10:31

Chloe wrote: 24 Feb 2018, 10:06
Socrates wrote: 24 Feb 2018, 09:11 Hvala Space na komentaru, ali ja ničim ne udaram po Chloe, nego razgovaram.

Nadam se da razumiješ da ja nju nisam stvarno nazvao prostitutkom, nego da joj pokušavam argumentirano pokazati gdje je rupa u čitavom stavu koji pokušava da iznese.

Ja sam pokušavao da igram oko njenih osjećanja, jer se osjeti da je hipersenzibilna, ali ne mogu tako dovijeka.
Ne ti ne razgovaraš,ama ti haman pa vodiš monolog ... Moj jutrašnji post se odnosio na kompletnu raspravu koja se vodi, u množini, osim pitanja koje sam tebi postavila jer si mi jedini uputio uvrede ...

Ne moraš ti igrati oko mojih osjećanja, ne ovako kad te molim, ne igraju ni oni koji mi nešto znače u životu ... :)
I da vodim monolog, pa sta?

Tebi nije uvreda kada neko ženu koja spava sa muškarcem izvan braka nazove prostitutkom?

Eto, lupam, minimum tri forumasice spadaju u tu grupu. I tebi to nema nikakve veze da ih neko zove prostitutkama?

Vidis, Space se fino zauzela za tebe jer osjeća empatiju. Ti to nemas.

Tebi je uvreda kad ja nesto kazem (indirektno, nisam te imenovao) u čemu se ti nadjes, a kad neka druga XY forumasica pretrpi takodje indirektnu uvredu od tvojih ahbaba, to te ni najmanje ne dotiče, pa ni da komentar neki neutralni daš.

Slabo to sa konzistentnosću, bogami, slabo.
. . . . . . . . .

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests