Gdje odoše kavaljeri?

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by lejlamo » 24 Feb 2018, 10:37

sokrate, jes' to ti nešta sam protiv svih? ne upratih baš o čemu se radi...
a, na temu...ma samo neka postoji mogućnost izbora....pa da čovjek rahat bira i svako će sebi a po sebi....
ne znam o čemu baš priča teta iz uvodnog posta....svega je udrobljeno....
a to udvaranje, nije to izumrlo još....

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Chloe » 24 Feb 2018, 10:40

Soc, meni je tebe žao. :tjesi

The end ... za ovu temu ... :)
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Socrates » 24 Feb 2018, 10:43

Lejla, sve je to u roku forumasenja.

Da još jednu stvar primjetim. :D.

Ja sam ovdje direktno bio kritikovan kad sam se indirektno zezao sa Cecinim obozavateljima i kaladont igračima, a kad vam neko sugradjanke, prijateljice, sestre, kćerke, suforumasice, itd. zove prostitutkama, bazirano na ničemu, neki izaberu da ih tapsu po ramenu. :lud

Ma bravo, moralne horizontale :apl
. . . . . . . . .

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Heidi » 24 Feb 2018, 13:55

Ja ti se zahvaljujem sto branis zenski rod. :pusa
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95668
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33875 times
Been thanked: 20662 times
Contact:
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Rum » 24 Feb 2018, 13:58

Heidi wrote: 24 Feb 2018, 13:55 Ja ti se zahvaljujem sto branis zenski rod. :pusa
hvala i drugi put
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
gaga
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1291
Joined: 07 Jan 2018, 22:02
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by gaga » 24 Feb 2018, 13:59

Socrates wrote: 24 Feb 2018, 10:43 Lejla, sve je to u roku forumasenja.

Da još jednu stvar primjetim. :D.

Ja sam ovdje direktno bio kritikovan kad sam se indirektno zezao sa Cecinim obozavateljima i kaladont igračima, a kad vam neko sugradjanke, prijateljice, sestre, kćerke, suforumasice, itd. zove prostitutkama, bazirano na ničemu, neki izaberu da ih tapsu po ramenu. :lud

Ma bravo, moralne horizontale :apl
Musko si,drzi se vertikale. :zubi
Pametni uce i od budala, budale ni od pametnih

User avatar
Čarobni
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8632
Joined: 12 Jul 2015, 01:03
Been thanked: 13 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Čarobni » 24 Feb 2018, 14:08

"Četa žena na izvol'te"- sve mi se čini da je ovo novi, društveno prihvatljiviji, naziv za drolju, kurvu, fuksu...

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Heidi » 24 Feb 2018, 14:15

Sta ima veze kad se tema oduzi, pisemo, dobro za forum. Ko zeli mozak na pasu neka se igra igrica ali meni je ovo ozbiljna tema.

Mene je moja majka stitila, odgajala, savjetovala i brinula se kao Chloe za svoje kcerke. To je nesto prelijepo i bezuslovno sto uvijek ostaje.

Ali, dolazi vrijeme kad kcerke odrastaju i postaju zene, i zato ih treba pripremiti na ove sto ih Socrates opisuje, a to je, nazalost, vecina muskaraca.

Moj prvi sef u Njemackoj je dahtao permanentno tik uz moje uho, ovlas me, toboze nehotice, kacio za zadnjicu, i na koncu svega zatvorio u sobi 26h jer sam se pobunila. Nije bilo vise moje mame, bila sam pristojno obucena (Sto sam i dan-danas, elegantna ili casual), nikakvog povoda mu nisam dala. Bila sam samo zensko.

Ovo je bio samo jedan primjer, ima ih jos koji su misli da se ne znam braniti i dobili nogu u medjunozje.

Zato mi je neizmjerno drago kad se neko prema meni postavi kao prema zivom bicu.

Nas mentalitet je takav da sve ide uz podjebavanje. Na forumu muskarci podjebavaju zene, omalovazavaju ih i da ne primijete. Meni je to cesto krivo, da se balkanikus jos brani, kao da je invalid.

I, onda, nakon svega sto sam prozivjela, stekla, da mi neko popuje - kako cu se obuci i s kim cu spavati. Nevjerovatno.
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25660
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3109 times
Been thanked: 4104 times
Contact:
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by ina » 24 Feb 2018, 14:35

Chloe wrote: 24 Feb 2018, 08:50
Socrates wrote: 24 Feb 2018, 08:47 Naravno da znam.

Mogao bih čak i ja donositi paušalne moralne procjene ljudi i zapitati se nad porukama koje nam se salju. A pošto vidim da je to moderno u modernoj Bosni, why the fuck not?

Recimo, čitava pin-up kultura je istorijski govoreci promicanje nemorala, golotinje i prostitucije. Hugh Hefner je sotona koji je najviše uradio na popularizaciji te djavolje rabote u moderno doba

Svako ko promice pin-up na bilo koji nacin je, dakle, obična prostitutka.

How does that feel?

Hvala Soc.

No sikiriki i mene je prije godinu (a slabo smo kad razmijenili par postova) oslovio Lucreziom.....
Nisam zaboravila ( jer s kojim pravom, i pogotovo na osovu cega...) i necu, ali neka je ziv u zdrav i zenska djeca. :baba
Svijest ima sidrište.

User avatar
gaga
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1291
Joined: 07 Jan 2018, 22:02
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by gaga » 24 Feb 2018, 14:43

Jeste vi zene srkletli,bar ovdje.Rekao bih da vas je neko dobro razmazio. :zubi
Pametni uce i od budala, budale ni od pametnih

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by rethna » 25 Feb 2018, 05:20

rethna wrote: 24 Feb 2018, 03:06 vidjet cemo...Image
Vidjeli
Jedino si brojeve ispravno napisao

1 - rekao sam da ce da se vadi i izvrce kao sto je i radio, sto i sada radi kao i svaka podmukla lazljiva hinja.

2 - nadam se da uskoro zavrsavas kampanju dopunjavanja, prepravljanja i izmjenu 90% svojih postova, kad zavrsis mozes se vratiti na moje i demonstrirati nam plasirano. Bez brige, moji su netaknuti :ok

3 - vidim negdje si plasirao da sam te ja zvao janjicarom, izdajicom i sl. Jos jedna laz.
Ne znam ko jeste ali ko god da je samo se nespretno izrazio. Izdajicom se zove onaj od koga se nesto normalno ili pozitivno ocekivalo u bilo kom smislu, po bilo kom osnovu. Ti nikad ne mozes biti izdajica bilo cega. Ne pokusavaj prisvojiti kompliment na tako jeftin nacin.

4 - ponestaje mi papira za crtanje

Ne mozes postovat nikoga ako ne postujes prvo sebe. Tu si vec omanuo. Rasprodati se i svesti sebe ili druge ni na sto vise od obicnog bifteka koji se kupuje i radi s njim sta hoce posle toga i na kraju to zvati ispravnim je odlika ljudi operisanih od zdravog razuma.
Ne cudi sto si tako slab jer se pronalazis u svemu, to te smeta. Sta i reci za manijaka koji se vodi idejom i filozofijom koju nam je svojevremeno predstavio da treba povaliti sve sto se moze like there's no tomorrow.

Za kraj si dokazao da mentalno oboljenje ne poznaje granice s primjerom o pine up, gdje si se pokusao opet vaditi i na kraju vidim da su brisani postovi.
Sve to skupa je karakteristicno samo za degenericinog frika.
Takvi ljudi se ne banuju, ne savjetuju, ne prevaspitavaju. To se izoluje i pokusa lijeciti.
Question everything.

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by rethna » 25 Feb 2018, 05:24

lejlamo wrote: 24 Feb 2018, 10:37 sokrate, jes' to ti nešta sam protiv svih? ne upratih baš o čemu se radi...
a, na temu...ma samo neka postoji mogućnost izbora....pa da čovjek rahat bira i svako će sebi a po sebi....
ne znam o čemu baš priča teta iz uvodnog posta....svega je udrobljeno....
a to udvaranje, nije to izumrlo još....
Ti si nova pa ne znas.
On je jedini koji ima podrsku ispod drveta. Ostali pisu postove samostalno bez urlanja sa strane.
Da bi to vidjela morala bi citati sve, sto ti ne preporucujem, gubljenje vremena. A ako ostanes dosadit ce ti ionako jer se ponavlja.

Slazem se za izbor. To je najveca blagodat. Valjda jednako podrzavas i slobodu izrazavanja misljenja.
Question everything.

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by rethna » 25 Feb 2018, 05:25

P.S Paziti korak, djelici su svuda.
Question everything.

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by rethna » 25 Feb 2018, 05:25

I maknite tog popa tamo. Ne treba jos i on da nadrapa ni kriv ni duzan :lupa :oo
Question everything.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Socrates » 25 Feb 2018, 05:49

Skupio hrabrost. :ha

Evo, prodana duša. :lupa

Prodana duša jer neću da virim u tuđe krevete? :hm

I ti koji viris u tudje krevete kao poštujes samog sebe. :lupa
rethna wrote: 22 Feb 2018, 19:30 Ono kad te beskarakterna prodana dusa nazove forumskom prostitutkom sta god to znacilo :valja
Last edited by Socrates on 25 Feb 2018, 06:05, edited 2 times in total.
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Socrates » 25 Feb 2018, 05:55

Evo ti, veoma jasno, gdje si većinu nazvao prostitutkama. Bez oficijelnog naziva. :ha

Ja znam da si sve ovo dole napisao konfuzno i nepismeno, pa da imas problem i sam sebe razumjeti, ali urazumi se. Ne laži kad postoje postovi. :D.
rethna wrote: 19 Feb 2018, 01:37 Mislim da je Minka spomenula jednu vrstu djevojaka, eh, isto tako postoji i refleksija toga gdje moral odredjene skupine ni po kom osnovu ne visi u zraku, ali se oblace na jedan takav opisan ili slican nacin. Razlog? Pa drustvo i uticaj. Zelja za prihvacenoscu i strah od eventualnog ismijavanja, podsmijeha i slicno ako se obuku drugacije, skromnije, manje "elegantno"(elegantno se danas inace naziva i ono sto stvarno jeste i ono sto iskazuje prostakluk)
A koliko su samo ljudi sebe uspjeli ubijediti da su cool i da ne sljive nikoga, how yes no. I jos vise koliko im je, navodno, nebitno kako izgledaju za druge, a zapravo se citava situacija i ritual dotjerivanja uglavnom vrti oko toga, ali ovo vec siri temu.
Hocu reci, nije da nema neupitno neiskvarenih djevojaka koje prakticiraju neki izazovniji stil, ali brate dragi pa svima je vec jasno da debelo kaskaju kako brojcano tako i za pomjerenim granicama onih kome je to nacin zivota i gdje se dusa daje za taj nocni izlazak i sledeci i sledeci, jer taj fenomen je i najuocljiviji tada, ako cemo iskljuciti oficijelne prostituke.
Ali vi koji ih opravdavate, zar je stvarno bitan taj plast, diskrecija i nacin placanja koji je sve sto mnoge njih tih ludih noci samo razdvaja od oficijelnog naziva?
U konacnici sve je opet kako vidimo stvar nase percepcije. Nekome je sve to ok bez obzira na duzinu odjevnog predmeta i povrsinu otkrivenog tijela, dok neko ima standarde koliko bi sta smjelo a da ne predje u vulgarnost i neukusnost.
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Socrates » 25 Feb 2018, 06:23

I naravno da treba sve povaliti like there's no tomorrow. I neke žene povaljuju sve sto stignu jer, kuku majko, imaju seksualni nagon i hoće da uživaju u životu.

Neće valjda čekati tvoje odobrenje sa kim će spavati. :rol
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by Socrates » 25 Feb 2018, 06:39

Evo ti kalifato-nostalgija. :inasab
rethna wrote: 23 Feb 2018, 15:47 Proslo je doba hilafeta i postenih halifa, gdje je vjera praktikovana ispravno i gdje se nije prezalo od onoga sto ne godi vlasti ili narodu, ali isto tako sprovodjeno ispravno bez izmisljanja, ubacivanja i oduzimanja nekih stvari.
Za sta sam te još optužio?

Da si trolcina? Tu si titulu dobio na demokratskom glasanju. Godine si na forumu proveo trolajuci. Pet normalnih nisi sastavio. :cudi

Da si forumska prostitutka? Dobro, tu sam možda malo pretjerao, ali, eto, neoficijelni si forumski prostitutac. :tjesi

Da si taliban? Citaj sam sebe, citaj talibane. Samo će ti se kazati. Ti si naizgled normalan, ali kalifato-nostalgija gdje se tako romantično i odlucno ide protiv onoga sto godi narodu i vlasti te razotkriva. Ko ide protiv volje naroda i vlasti? Ayatollah? I zašto, bogati, spominjati prekrasne kalifate i vjersku vlast na temi o izazovnom zenskom oblačenju? :hm Ko vas ne zna još bi vam i povjerovao da ste normalni. :rol
Mute je bar otvoren, ali ti si mnogo gori jer nagomilanu mizoginiju skrivaš ispod maske normalnosti. I isplivaće to kad-tad u nasilnoj formi, naucno dokazano.

Da si zakasnio sa evolucijom? Vidi sve sto je već priloženo. :lup
. . . . . . . . .

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: „Muškarci se danas više ne udvaraju ženama, jer tipičan prizor u kafiću je četa žena na izvol'te!“

Post by storm » 25 Feb 2018, 08:50

Socrates....ono jučer sa Chloe ti je bila pregruba i neprimjerena komparacija, pa je zato obrisano..
Kad se međusobno "častite" uglavnom se i pusti, idete zub za zub- dok ne pretjerate.
Imamo svi svoje poglede ali svesti gotovo svaku temu na međusobni obračun nema potrebe...
Izuzetak je mute- on to i traži.
Tema ide pod ključ, jer više i nije tema nego poligon za obračun.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
alcapone
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15966
Joined: 22 Jul 2018, 16:33
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Gdje odoše kavaljeri?

Post by alcapone » 24 Aug 2018, 19:53

Odose tamo gdje i dame..
1n73LL1g3nc3 15 7h3 4b1L17Y 70 4D4P7 70 CH4NG3

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests