Sajtovi za upoznavanje

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

Jeste li se ikad sastali s nekim koga ste "našli" na stranicama za upoznavanje?

jesam i pao je sex
11
25%
jesam, ali se zaustavilo na poljupcu
0
No votes
da, ali samo je bila kafica
3
7%
da i pobjegao/la sam glavom bez obzira
2
5%
nisam
14
32%
ne i ne posjećujem takve stranice
14
32%
 
Total votes: 44

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Ljubav na net-u

Post by Biba » 26 Oct 2015, 11:33

Citam nedavno - cura se više od 10 godina dopisivala s muškarcem. Naravno, lagao je . Ne znam točno kako ali ona je uspjela ipak saznati da je on puno stariji i da ima unučad...et razočarenja..pa gdje joj je pamet bila..halo malo, deset godina :grana
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Ljubav na net-u

Post by Hannibal » 26 Oct 2015, 11:37

Ljubav preko interneta je moguca. Na internetu sam se do sad zaljubio puno puta. Od lise ann pa do mie khalife, niki benz itd itd
🐽

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Ljubav na net-u

Post by Biba » 26 Oct 2015, 11:42

Hannibal Lecter wrote:Ljubav preko interneta je moguca. Na internetu sam se do sad zaljubio puno puta. Od lise ann pa do mie khalife, niki benz itd itd
Ma kod mene u selu jedna ostavila čoeka jer je na internetu našla ljubav, a i taj drugi je iz našeg sela. Al ona je munjena, boga mi..eno ih dugo su već zajedno...
Njezin prvi se meni udvaro, i on je munjara, al ja njemu preporučila neka on sebi bolje preko interneta nađe...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Ljubav na net-u

Post by storm » 26 Oct 2015, 11:43

Ima sigurno.... da su danas živi, najveći pjesnici o ljubavi, garant bi bili online :oo

inače su simptomi isti....ne misliš ni na što drugo...pomno iščitavaš sve rečeno tj zapisano... nedostaje ti...kad ugledaš online status leptirići zaigraju... to je to....ma koliko mi šutjeli o tome :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
rethna
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 27232
Joined: 09 Oct 2014, 01:51
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Ljubav na net-u

Post by rethna » 26 Oct 2015, 11:58

Biba wrote:
Hannibal Lecter wrote:Ljubav preko interneta je moguca. Na internetu sam se do sad zaljubio puno puta. Od lise ann pa do mie khalife, niki benz itd itd
Ma kod mene u selu jedna ostavila čoeka jer je na internetu našla ljubav, a i taj drugi je iz našeg sela. Al ona je munjena, boga mi..eno ih dugo su već zajedno...
Njezin prvi se meni udvaro, i on je munjara, al ja njemu preporučila neka on sebi bolje preko interneta nađe...
U tvom selu haman svako svakog :oo
Question everything.

User avatar
kuplung
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1353
Joined: 10 Mar 2015, 14:50
Status: Offline

Re: Ljubav na net-u

Post by kuplung » 26 Oct 2015, 22:05

e ti pendzeri...asikovanje u aksam....

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Ljubav na net-u

Post by Biba » 26 Oct 2015, 22:18

rethna wrote:
Biba wrote:
Hannibal Lecter wrote:Ljubav preko interneta je moguca. Na internetu sam se do sad zaljubio puno puta. Od lise ann pa do mie khalife, niki benz itd itd
Ma kod mene u selu jedna ostavila čoeka jer je na internetu našla ljubav, a i taj drugi je iz našeg sela. Al ona je munjena, boga mi..eno ih dugo su već zajedno...
Njezin prvi se meni udvaro, i on je munjara, al ja njemu preporučila neka on sebi bolje preko interneta nađe...
U tvom selu haman svako svakog :oo
Ma jok..zapravo nemam pojma. Ja to saznam kad idem doktoru...pricaju ljudi. Ne mogu od svih uteci.Natakario mi se i jedan koji je bio u zatvoru zbog silovanja..taj me vazda poziva da idemo na more...tugica, al umjetnik je, sta dobro kapije pravi...majke mi...
Ne znam o ljubavi na internetu vise nista...ja na fb gotov i ne idem..ma polajkam onog jugonostalgicara...
Ja pametne ljude poteram s profila....
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
kuplung
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1353
Joined: 10 Mar 2015, 14:50
Status: Offline

Re: Ljubav na net-u

Post by kuplung » 26 Oct 2015, 22:25

[quote="Biba sta dobro kapije pravi...majke mi...[/quote]
je li kovane ili samo vari? zna li baglame nastimat?

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Ljubav na net-u

Post by Biba » 26 Oct 2015, 22:31

kuplung wrote:[quote="Biba sta dobro kapije pravi...majke mi...
je li kovane ili samo vari? zna li baglame nastimat?[/quote]

Ma i jedne i druge. Nama je napravio od lima kad nam je diler razvalio.
Stvarno pravi i kovane, prekrasno radi... Da sam blize njemu, pofotkala bi...Ma nesreca stalno prica o seksu...mama mu je bila svalerasta, al coek ju je branio i psovo one koji su je grdili...tak..
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
kuplung
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1353
Joined: 10 Mar 2015, 14:50
Status: Offline

Re: Ljubav na net-u

Post by kuplung » 26 Oct 2015, 22:34

ima li sta mladje u obitelji tamo do 15-16 necemo ispod

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Ljubav na net-u

Post by Biba » 26 Oct 2015, 22:51

kuplung wrote:ima li sta mladje u obitelji tamo do 15-16 necemo ispod
Sta..u cijoj obitelji..pa ne bavim se ja provodadzisanjem...nisam ja moja tetka..jah.. :rol
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
kuplung
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1353
Joined: 10 Mar 2015, 14:50
Status: Offline

Re: Ljubav na net-u

Post by kuplung » 26 Oct 2015, 22:53

tvoje je samo nas uvezati...e oces pozvat tu kolegicu nek dodje ovdje

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7766 times
Status: Offline

Zgodni bosanski humanitarac opljačkao Slovenke

Post by Krokodil Behko » 08 Jan 2016, 09:17

Image
Službenici Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Unsko-sanskog kantona dobili su prije nekoliko dana prijavu Slovenke K. M. protiv nepoznatog mladića iz BiH. Prema prijavi, taj mladić posredstvom Facebooka vara naivne sredovječne žene iz Slovenije tako što im se udvara, a kada “padnu” na njegove izlive nježnosti i ljubavi, počne im uzimati novac za navodne humanitarne akcije u BiH.

Topao dom

Slovenka je napisala prijavu u ime više prevarenih žena iz “dežele”, koje su nasjele na laži muškarca koji im se predstavljao kao Armin ili Almin Bosnić iz Sarajeva i koji im se javljao s više profila na Facebooku. U prevarantskom biznisu s ovim muškarcem, prema svemu sudeći, bio je i mještanin Cazina Ibrahim Halkić. Prevarant je, naime, tvrdio Slovenkama da Halkić ima bolesnog sina te je od njih tražio i dobivao novac za navodno liječenje djeteta.

K. M. zamolila je da njen i identitet ostalih žena sakrijemo, jer se udate, a neke od njih na visokim položajima, čak i u Vladi Slovenije. Njena ispovijest počinje od trenutka kada ju je nepoznati muškarac s FB profila “Ranjena duša” zamolio za prijateljstvo.

- Pisao mi je kako u mojim očima vidi da sam razočarana u životu, da imam probleme sa mužem te da se zaljubio u mene. Poslao mi je i svoju fotografiju. Naivna žena, razočarana u životu, sa mužem kome nije stalo do mene, nasjela sam na ljubavnu izjavu mladog i zgodnog momka. Pisao mi je da mu je dosta mladih i lijepih žena koje žele samo provod te da voli starije i zrele, s kojima želi ostvariti topao dom. Svakog dana mi je slao ljubavne izjave, bio je ljubomoran na sve moje prijatelje na Facebooku. Sve sam ih morala izbrisati, dala sam mu i lozinku mog profila - ispričala nam je K. M.

Ljubavne izjave


Njen “virtuelni ljubavnik” predstavio se kao Almin Bosnić iz Sarajeva, koji s roditeljima živi u Austriji, gdje radi kao kriminalista. Rekao joj je da se bavi humanitarnim radom, da pomaže porodicama u BiH.

- Zamolio me je da nekom Ibrahimu Halkiću pošaljem 50 eura za njegovo dijete, koje se treba operisati u Turskoj, što sam i učinila. Tom Halkiću sam slala novac, jer sam bila zaljubljena i nisam provjeravala jesu li mom “on line ljubavniku” odjednom umrli roditelji, ima li stan u Sarajevu koji ne može plaćati, je li ušteđevinu potrošio kada mu je umrla tetka u Norveškoj... Slala sam mu i za internet, za sve što je tražio, jer sam željela čuti njegove ljubavne izjave – nastavlja svoju priču K. M.

Uz pomoć također prevarenih kolegica, otkrila je da je navodni Almin Bosnić zaljubljenim sredovječnim Slovenkama, pa i njoj, kao svoju, slao fotografiju brazilskog manekena Bernarda Velaska (Velasco).

- Stid me je što sam tako lako nasjela na priču o ljubavi na daljinu. Nije mi žao novca za humanitarne svrhe, ali da me neko na ovaj način iskorištava, previše je – kaže na kraju K. M., koja je zaposlena u jednom slovenskom ministarstvu.

Kako su u Cazinu otkrivene sve laži


I Slovenka S. P. je bh. prevarantu u kratkom vremenu “ljubavi preko žice” poslala 530 eura.

- Budala, budala, budala! S ovoliko godina, a tako prokleto naivna. Udavila bih ga vlastitim rukama, i njega i tog Halkića bez obzira na to šta će biti sa mnom - kaže S. P. za “Avaz”.

Bilo joj je čudno što se jedan takav ljepotan zanima za nju. Pisala je svojim prijateljicama da se pohvali. Jedna od njih Cvetka potvrdila je, na njeno ogromno zaprepaštenje, da se “brazilski maneken” dopisuje i s njom te da i nju voli. Naravno, i Cvetka je “ljubav” plaćala eurima. S. P. je odlučila da sa Cvetkom ode u Cazin, u naselje Stijenu, i da upoznaju Ibrahima Halkića, kome su slale novac prema preporuci svog “prijatelja”.

- Halkić se tresao i strašno znojio, vidjeli smo da laže. Kada smo mu pokazali fotografiju Bernarda Velaska koju nam je Almin slao kao svoju, potvrdio je da je riječ o Alminu - ispričala je S. P., koja je, kako smo obaviješteni, dala izjavu krajiškoj policiji.

Policija vrši provjere

Portparol Ministarstva unutrašnjih poslova Unsko-sanskog kantona Ale Šiljdedić potvrdio nam je da je prijava o primanju novca i izdavanju za drugu osobu zaprimljena 30. decembra 2015. godine putem službenog maila Ministarstva te da je uzeta u rad.

- Ova prijava proslijeđena je na teren, tačnije Policijskoj upravi Cazin, koja će na njoj raditi i izvršiti neophodne provjere – rekao je Šiljdedić.

(avaz)
online

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102580
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2951 times
Been thanked: 3054 times
Status: Offline

Re: Zgodni bosanski humanitarac opljačkao Slovenke

Post by Chloe » 08 Jan 2016, 10:12

Ne mogu da vjerujem da je ovo moguće. Zaista. Ibretim se.
Nisam iznenađena prevarantom. Danas ih je na svakom ćošku.
Svi bi novac bez velike muke.
Jesu li te žene toliko nesretne i nezadovoljne da tek tako povjeruju u virtualnu ljubav,
uprkos godinama i iskustvu.
Energiju koju su uložile u to, da su usmjerile na sebe i svoje partnere rezultiralo bi boljoj
i realnijoj situaciji.
Svašta.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

mehaning
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2458
Joined: 03 Jan 2016, 19:54
Status: Offline

Re: Zgodni bosanski humanitarac opljačkao Slovenke

Post by mehaning » 08 Jan 2016, 10:18

Cloe wrote:Ne mogu da vjerujem da je ovo moguće. Zaista. Ibretim se.
Nisam iznenađena prevarantom. Danas ih je na svakom ćošku.
Svi bi novac bez velike muke.
Jesu li te žene toliko nesretne i nezadovoljne da tek tako povjeruju u virtualnu ljubav,
uprkos godinama i iskustvu.
Energiju koju su uložile u to, da su usmjerile na sebe i svoje partnere rezultiralo bi boljoj
i realnijoj situaciji.
Svašta.
Ima i kokoši koliko hočeš... :lup

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37669
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2867 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: Zgodni bosanski humanitarac opljačkao Slovenke

Post by Pasaga » 08 Jan 2016, 10:22

:hm ...izgleda ...provaljen sam..
nayebo sam....

:sunja
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Zgodni bosanski humanitarac opljačkao Slovenke

Post by Hannibal » 08 Jan 2016, 10:57

Kontra ne vjeruj bosancima ni kad ti poklone nose, pogotovo ne pasagi
🐽

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Zgodni bosanski humanitarac opljačkao Slovenke

Post by storm » 08 Jan 2016, 11:04

Pasaga wrote::hm ...izgleda ...provaljen sam..
nayebo sam....

:sunja
Taman krenule prve uplate, nakon rudarskog posla- oni te provale :plavi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Zgodni bosanski humanitarac opljačkao Slovenke

Post by Nole » 08 Jan 2016, 11:45

storm wrote:
Pasaga wrote::hm ...izgleda ...provaljen sam..
nayebo sam....

:sunja
Taman krenule prve uplate, nakon rudarskog posla- oni te provale :plavi
E bem ti žene em se fale da imaju dobrog frajera em još im žao kinte :plavi


razmišljam da napravim ženski profil sa slikom neke manekenke pa da ogulim @mehaning a

:haha :haha :haha

User avatar
Mirelam
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12356
Joined: 13 Jul 2015, 20:47
Has thanked: 35 times
Been thanked: 337 times
Status: Offline

Re: Zgodni bosanski humanitarac opljačkao Slovenke

Post by Mirelam » 08 Jan 2016, 12:18

Dze je on Calla da vidi ko vise vara.Muski ili zenske? Nista raspustenice, udovice i sl.trice.Udate , udate. :ooo

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests