"Najbolji su ozenjeni momci"

Diskusije o ljubavi, vezama, prijateljima...

Moderator: spacebound

Post Reply
onlyja
Na probnom
Na probnom
Posts: 18
Joined: 13 Feb 2011, 00:44
Location: SARAJEVO
Status: Offline

"Najbolji su ozenjeni momci"

Post by onlyja » 13 Feb 2011, 18:35

Eh sad da malo ispricam sta,helem, neki dan meni moj jaran u nekoj prici izmedju ostalog rece i ovu recenicu:"Najjbolji su ozenjeni momci".Ja sam ga pogledala,pa sam se onako grohotom nasmijala. :laugh Smijem se ja oko 2 minute,a on me gleda i zacudjeno pita sta je rekao smijesno i sto mu se smijem?Hahah,kazem ja,ne smijem se samo tebi nego i meni samoj.Izgleda da sam ga jos vise zbunila,pa pokusah da objasnim.Helem ja rekoh njemu pa velim i vama,da mi bi smijesno to sto je rekao da su ozenjeni mjuskarci momci,zato sam se njemu smijala,a kaze on ,zasto sam se sebi samoj smijala,eh rekoh da sam skontala da zivim u kamenom dobu,i da kaskam za ovim novitetima,ne mogu bre sve pofatati,od kada su to ozenjeni muskarci postali momci....No ,bilo kako bilo,shvatila sam jedno,nema vise momaka,svi su ozenjeni,ili sam opet zbunjena......ili sam glupa,bit ce da je ovo drugo .Samo sto ova moja glupava glavica ne moze sto nece dalje razmisljati ... poceh se pitati,zasto se za udate zene ne moze reci da su djevojke.....e moje zene,opet ste ostale uskracene,opet ste diskriminirane .Sad bi ko biva trebalo da bude sve jasno i meni i vama,ali izgleda da nece biti nikom..... Ja samo znam jednu:cuvaj se onlyja ozenjenih momaka :D ..........

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by komsija » 13 Feb 2011, 18:44

Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Krokodil Behko » 13 Feb 2011, 18:45

i ja ti to isto preporucujem.... Drz se ti neozenjenih momaka...
Kakvi ovi ozenjeni.. Sve je to puklo nacisto.. Da nesto vrijede
i da imaju potencijala,vec bi to njihove zene iscijedile iz njih.. To sto oni rade,samo je samodokazivanje da je sve Ok sa njima.. Dakle,oni kao takvi,nisu ni potrebni tebi nego sebi samima.. :lupa
online

User avatar
Sanjarko
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2498
Joined: 25 Jun 2010, 16:03
Location: Wien-Dubrovnik
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Sanjarko » 13 Feb 2011, 18:51

Slazem se sistaba bas dobro velis,to je samo samodokazivanje a kad zena sazna sve ce uraditi da spase brak :D
Ima valjda jos slobodnih muskaraca na ovom svijetu samo ih treba naci,kao da su postali sramezljivi...
Ne gledamo crte sa dlana netko zivi zivot a netko ga sanja

User avatar
Cici
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2732
Joined: 24 Oct 2010, 05:57
Location: Mostar
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Cici » 13 Feb 2011, 19:14

bolje se klonite njih ... samo vas zmija sargan moze opasati ... i sebi nanijeti bol ... ima dosta momaka :) nadje se koji :p
Onima koji su mi se smijali,hvala... Bez njih ne bih plakala... Onima koji me nisu mogli voljeti,hvala... Bez njih ne bih upoznala pravu ljubav... Onima koji su povrjedili moja osjecanja,hvala... Bez njih ne bih znala da ih imam... Onima koji su me ostavili,hvala... Bez njih ne bih otkrila sebe.... Ali onima koji su mislili da necu uspeti- Njima najvise zahvaljujem, jer bez njih ne bih ni pokusala....

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Krokodil Behko » 13 Feb 2011, 19:17

Cici wrote:bolje se klonite njih ... samo vas zmija sargan moze opasati ... i sebi nanijeti bol ... ima dosta momaka :) nadje se koji :p
:obrve
online

onlyja
Na probnom
Na probnom
Posts: 18
Joined: 13 Feb 2011, 00:44
Location: SARAJEVO
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by onlyja » 13 Feb 2011, 20:26

ehheh...sta sam vam rekla..ehehheh....a dje su bre ti moci...neka se jave...nego ovako..svi junaci nikom ponikose, i u crnu zemlju pogledase..ehhehehe

onlyja
Na probnom
Na probnom
Posts: 18
Joined: 13 Feb 2011, 00:44
Location: SARAJEVO
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by onlyja » 03 Mar 2011, 22:09

ehheheh..hajde sad sam konacno neciju paznju privukla...eheheheh

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by mrki62 » 04 Mar 2011, 15:58

onlyja wrote:ehheh...sta sam vam rekla..ehehheh....a dje su bre ti moci...neka se jave...nego ovako..svi junaci nikom ponikose, i u crnu zemlju pogledase..ehhehehe
Drži se ti nas oženjenih , kod nas ( bar kod mene ) ti je sex bez ikakvih obaveza ,............ napalimo jedno drugo , posexamo se , izmazimo i svako sebi - štaš bolje :ok
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Luna. » 04 Mar 2011, 16:00

ovaj mrki i mandi pojebase sve zivo :lol

naumpade mi ona narodna, pas koji laje ne ujeda :ooo
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by mrki62 » 04 Mar 2011, 16:06

Njinga Mbandi wrote:ovaj mrki i mandi pojebase sve zivo :lol

naumpade mi ona narodna, pas koji laje ne ujeda :ooo
Nit lajem nit ujedam , samo koristim priliku ,........... da se radi ono u ono :sex
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Luna. » 04 Mar 2011, 16:07

mandibulas wrote:ja ovdje nikog nisam yebo (samo da se zna) - ono je iz humanitarnih razloga javljanje
pa jel´ ti nadimak caritas :lol
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Luna. » 04 Mar 2011, 16:11

mandibulas wrote:mislim "srednje ime" mi je to (ali zar ima veze?) :) ali nikad se ne zna gdje je Bozija milost sakrivena (mozda dzaba dajemo novce u narodnu kuhinju mozda je bas "u tom" oglasu karta za raj)
ne smijem vise s tobom offirat´, ljutice se maja... aims potencijala haman :lol
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Krokodil Behko » 13 Mar 2012, 10:59

Kvaka je u tome, sto, kako vec rekoh, ozenjeni "momci", to cine da bi se samodokazali.
da sami sebi dokazu, da su jos uvijek, dobri lovci. Pa ako im se i ukaze prilika, onda ce
se potruditi, da plijen "ubiju" sto bolje ali i sto brze. Ne smiju, zakasniti zeni na veceru.
U svemu tome, nikako da primjetim eventualni zenski uzitak. izuzev, ako su im statusi isti.
online

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Zagorka » 13 Mar 2012, 16:09

Ne vidim smisla u tome da djevojka trosi dane sa ozenjenim,osim ako se ne zeli nikad udati,pa joj pase veza bez obaveza :cudi
Ne smatram ih muskarcima na prvom mjestu,jer pravom muskarcu je samo porodica na umu,a sa nekim koga ne smatram muskarcem ne bih nikad mogla biti....mozes misliti koliko mene cjeni kad ne cijeni svoje rodjene...

Najjace mi je kad sam cula od jedne cure,koja je bila sa ozenjenim tipom,kad naidje neko poznat on njoj govori"sagni se" :lupa i ona se sagne(u autu).
Koje ponizenje :bua neko ko ima sam sa sobom problema moze pristati na to,neko ko me nece ponosno pokazati svijetu ne treba mi :ne

Uglavnom,smatram da takvi kao po pravilu lijece komplekse,povrijedjen ego ili krizu srednjih godina,ovisi..... :kafa
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by mrki62 » 13 Mar 2012, 16:21

Krokodil Behko wrote:Kvaka je u tome, sto, kako vec rekoh, ozenjeni "momci", to cine da bi se samodokazali.
da sami sebi dokazu, da su jos uvijek, dobri lovci. Pa ako im se i ukaze prilika, onda ce
se potruditi, da plijen "ubiju" sto bolje ali i sto brze. Ne smiju, zakasniti zeni na veceru.
U svemu tome, nikako da primjetim eventualni zenski uzitak. izuzev, ako su im statusi isti.
Da so oženjen , drugačije bi zborio :pusi
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Zagorka » 13 Mar 2012, 16:59

Ja i muz imamo prijatelja zajednickog,izuzetno ugledan,skolovan i uspjesan covjek.Otac mu je bio takodje.On se odlucio nikad ne ozeniti,zato sto previse voli zene.Ziva istina,kaze da bi varao u braku zasigurno.Ja mu kapu skidam :naklon
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Luna. » 13 Mar 2012, 17:28

madam Bovary wrote:Ja i muz imamo prijatelja zajednickog,izuzetno ugledan,skolovan i uspjesan covjek.Otac mu je bio takodje.On se odlucio nikad ne ozeniti,zato sto previse voli zene.Ziva istina,kaze da bi varao u braku zasigurno.Ja mu kapu skidam :naklon
i ja skidam kapu...

ja ne bi ni jednoj curi preporucila vezu s ozenjenim... cisto gubljenje vremena... ako je razvedena, ima djecu i nije joj bitno da se udaje, onda mogu i ozenjeni, ali samo za sex- vezu...
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
visper
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 763
Joined: 26 Oct 2010, 19:35
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by visper » 13 Mar 2012, 17:33

Luna. wrote:
madam Bovary wrote:Ja i muz imamo prijatelja zajednickog,izuzetno ugledan,skolovan i uspjesan covjek.Otac mu je bio takodje.On se odlucio nikad ne ozeniti,zato sto previse voli zene.Ziva istina,kaze da bi varao u braku zasigurno.Ja mu kapu skidam :naklon
i ja skidam kapu...

ja ne bi ni jednoj curi preporucila vezu s ozenjenim... cisto gubljenje vremena... ako je razvedena, ima djecu i nije joj bitno da se udaje, onda mogu i ozenjeni, ali samo za sex- vezu...
Kako se to onda zove tup tup relacija a jesi cula nekad za termin sponzorusa e takvima je ozenjen muskarac cilj :ha
NE CINI DRUGIMA ONO STO NEZELIS DA TEBI DRUGI CINE

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: "Najbolji su ozenjeni momci"

Post by Sheval » 13 Mar 2012, 20:54

:obrve

Post Reply

Return to “Ljubav & Prijateljstvo”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests